04:11:15   |   11 декабря 2017   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Конкурс по назначению управляющих домами
Далее С 1 января - новая нормативная денежная оценка земель
Далее Одесгорэлектротранс
приглашение к кредитованию

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее "УКРПОЧТА"
оплата платежей

Далее Предприятие инвалидов
Услуги по пошиву

Далее "Одесская городская типография"
полиграфические услуги

Далее Предприятие УТОС
предлагает продукцию

Далее



/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №615 від 24.09.2010

№615 від 24.09.2010

Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради

Рішення
виконавчого комітету

Одеської міської ради
№615 від 24.09.2010

Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради

Розглянувши клопотання керівників виконавчих органів Одеської міської ради та керівників підприємств і установ м. Одеси, відповідно до ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 20.03.2008 р. № 381 “Про затвердження Положення про Почесну грамоту виконавчого комітету Одеської міської ради в новій редакції”, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Нагородити Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради згідно зі списком (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Єршову Т.М.

  


Міський голова                                                   Е. Гурвіц

  

Керуюча справами                                             Т. Єршова

 

 

 

Додаток
до рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№615 від 24.09.2010

 

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою виконавчого комітету
Одеської міської ради

 
Олійник Сергій Михайлович – директор малого приватного підприємства «Ніка Стар», виконавчий директор Одеської обласної асоціації роботодавців Півдня України.

За сумлінну працю, активну громадську і благодійну діяльність та з нагоди відзначення Дня підприємця. 
 

 
Працівники Одеської національної академії зв’язку


Большаков Сергій Іванович – керівник центру телекомунікаційних технологій, підвищення кваліфікації, моніторингу ринку праці Одеської національної академії зв’язку імені О.С. Попова.
Клюквіна Марія Миколаївна – начальник відділу соціально-психологічної та виховної роботи Одеської національної академії зв’язку імені О.С. Попова.
 
За сумлінну працю, значний особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів у галузі зв’язку та з нагоди відзначення 90-ої річниці заснування навчального закладу.
 
 

Працівники Одеського морського торговельного порту

 
Вдовиченко Ольга Павлівна – директор дитячого оздоровчого центру «Юний судноремонтник» відокремленого структурного підрозділу «Судноверф «Україна» державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».

За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у забезпечення високого рівня відпочинку дітей та з нагоди відзначення 216-ої річниці заснування Одеського морського порту.

 
Вигонюк Михайло Лукашевич – завідувач господарства адміністративно-господарського відділу державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
 
За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення 216-ої річниці заснування Одеського морського порту.
 

 
Дробович Олексій Євгенович – докер-механізатор виробничого перевантажувального комплексу №11 державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
 
За багаторічну сумлінну працю, високі трудові здобутки та з нагоди відзначення 216-ої річниці заснування Одеського морського порту.
 
 
Івченко Віктор Опанасович – інженер з охорони праці групи охорони праці судноверфі відділу охорони праці державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
Михайлова Наталя Петрівна – диспетчер відділу управління служби флоту державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
 
За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення 216-ої річниці заснування Одеського морського порту. 
  
 

Нагороджені з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості


Щеглова Оксана Віталіївна – апаратник хімводоочищення 4-го розряду котельні Одеського відкритого акціонерного товариства по експорту та імпорту нафтопродуктів «Ексімнафтопродукт».
Пасічник Григорій Пилипович – слюсар-ремонтник 5-го розряду ремонтного цеху Одеського відкритого акціонерного товариства по експорту та імпорту нафтопродуктів «Ексімнафтопродукт».
Крижановський Віктор Васильович – машиніст насосних установок 4-го розряду цеху водозабезпечення, водоочищення та каналізації Одеського відкритого акціонерного товариства по експорту та імпорту нафтопродуктів «Ексімнафтопродукт».
Колесник Леонід Степанович – електромонтер по обслуговуванню електроустановок енергоцеху закритого акціонерного товариства з іноземними інвестиціями «Синтез Ойл».
Коновалов Сергій Геннадійович – заступник керівника вантажної дільниці закритого акціонерного товариства з іноземними інвестиціями «Синтез Ойл».
Ткачук Іван Степанович – прибиральник території станції очистки баластних вод закритого акціонерного товариства з іноземними інвестиціями «Синтез Ойл».
Франко Наталія Павлівна – інженер виробничо-технічного відділу відкритого акціонерного товариства «Одеснафтопродукт».
Онищук Анатолій Іванович – зливальник-розливальник цеху № 2 відкритого акціонерного товариства «Одеснафтопродукт».
Морозова Віра Володимирівна – старший оператор товариства з обмеженою відповідальністю «Укрлоудсистем».
Галуцький Олег Олександрович – начальник енергоцеху товариства з обмеженою відповідальністю «Укрлоудсистем».
Мезенцев Олег Станіславович – начальник зміни когенераційної установки товариства з обмеженою відповідальністю «Лукойл енергія і газ Україна».
Аннаєва Ірина Пилипівна – головний бухгалтер товариства з обмеженою відповідальністю «Лукойл енергія і газ Україна».
Філков Олег Валентинович - інженер електротехнічної лабораторії товариства з обмеженою відповідальністю «Лукойл енергія і газ Україна».
Осадченко Інна Іванівна – лаборант хімічного аналізу 5-го розряду центральної заводської лабораторії публічного акціонерного товариства «Лукойл Одеський нафтопереробний завод».
Шубін Олександр Іванович – заступник головного метролога публічного акціонерного товариства «Лукойл Одеський нафтопереробний завод».
Скібінська Ліля Вікторівна – начальник відділу промислової безпеки та охорони праці публічного акціонерного товариства «Лукойл Одеський нафтопереробний завод».
Місник Ірина Арисівна – провідний спеціаліст відділу постачань публічного акціонерного товариства «Лукойл Одеський нафтопереробний завод».
 
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. 
 
 

Священнослужителі Одеської єпархії

 
Архімандрит Серафим (Раковський) – Протоієрей Андрій Новіков
Архімандрит Аркадій (Таранов) – Протоієрей Віктор Градомський
Архімандрит Сергій (Михайленко) – Протоієрей Павло Полещук
Архімандрит Віктор (Биков) – Протоієрей Іоан Желіховський
Архімандрит Діодор (Васильчук) – Протоієрей Сергій Кухаренко
Архімандрит Тихон (Василіу) – Протоієрей Віктор Петлюченко
 
За активну участь у підготовці та проведенні візиту в місто Одесу Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила.
 
 
Сорокін Валентин Олексійович – інженер з мобілізаційної роботи комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси».

За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята – Дня мобілізаційного працівника.

 

Нагороджені з нагоди відзначення Дня підприємця

 
Євтушенко Юрій Сергійович – голова правління закритого акціонерного товариства «Фармнатур», член Одеської міської організації роботодавців.
Різой Олександр Якович – голова правління відкритого акціонерного товариства науково-виробничого підприємства «Вега», член Одеської міської організації роботодавців.
Шостак Іван Іванович – директор товариства з обмеженою відповідальністю «Нова Формація Лімітед».
Усков Юрій Олександрович – виконавчий директор товариства з обмеженою відповідальністю «Мрія-2».
Леонов Олексій Володимирович – директор філії «Інфоксводоканал» товариства з обмеженою відповідальністю «Інфокс».
Перуцький Олександр Володимирович – директор «Театру мод Перуцького».
Коган Герман Наумович – директор товариства з обмеженою відповідальністю «Домініон».
 
За сумлінну працю, активну громадську і благодійну діяльність, значний особистий внесок у розвиток підприємництва в місті Одесі та з нагоди відзначення Дня підприємця.

 

Працівники Одеського медичного університету

 
Колтунов Олександр Юлійович – доцент, завідувач кафедри суспільних наук.
Білявський Олександр Іванович – доцент кафедри анатомії людини.
Стручаєва Галина Іллівна – доцент кафедри фармацевтичної хімії.
Чорний Георгій Федорович – асистент кафедри анестезіології, інтенсивної терапії з післядипломною підготовкою.
Кошель Юлій Миколайович – доцент кафедри хірургії № 1.
 
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів для медичних установ міста Одеси та з нагоди відзначення 110-ої річниці заснування навчального закладу.
 

 
Арійчук Євген Корнійович – головний лікар комунальної установи «Міська поліклініка № 29».
 
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу охорони здоров’я жителів міста Одеси та з нагоди відзначення 60-річчя від Дня народження.

 

 
Нагороджені з нагоди Дня фізичної культури і спорту


Бабич Павло Олександрович – вихованець комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з вітрильного спорту № 13», учасник І Юнацьких Олімпійських ігор 2010 року (м. Сінгапур).
Ключник Діана Володимирівна – вихованка комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1», чемпіонка України зі стрибків на батуті 2010 року.
 
За високі спортивні досягнення, значний особистий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури і спорту у місті Одесі та з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту. 
  
 

Нагороджені з нагоди Дня рятівника

 
Чернобай Сергій Миколайович – старший оперативний черговий відділу оперативного чергування комунальної установи «Служба оперативного реагування на надзвичайні ситуації Одеської міської ради (Служба-077)».
Олійник Любов Михайлівна – головний бухгалтер комунальної установи «Служба оперативного реагування на надзвичайні ситуації Одеської міської ради (Служба-077)».
Трусова Ганна Петрівна – заступник начальника служби з технічних питань комунальної установи «Служба оперативного реагування на надзвичайні ситуації Одеської міської ради (Служба-077)».
Петров Сергій Вікторович – механік відділу технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт комунальної установи «Служба оперативного реагування на надзвичайні ситуації Одеської міської ради (Служба-077)».
Громова Ірина Вікторівна – медична сестра відділення рятувальних робіт комунальної установи «Служба оперативного реагування на надзвичайні ситуації Одеської міської ради (Служба-077)».
Москаль Микола Олексійович – рятувальник відділу інженерно-рятувальних робіт комунальної установи «Служба оперативного реагування на надзвичайні ситуації Одеської міської ради (Служба-077)».
Вінковська Наталія Вікторівна – старший інспектор відділення діловодства і кадрів комунальної установи «Служба оперативного реагування на надзвичайні ситуації Одеської міської ради (Служба-077)».
Заме Василь Васильович – командир відділення 12-ї підпорядкованої державної пожежної частини Суворовського районного відділу м. Одеси Головного управління МНС України в Одеській області.
Ткачук Валентин Якович – водій 4-ї підпорядкованої державної пожежної частини Приморського районного відділу м. Одеси Головного управління МНС України в Одеській області.
Антоненко Наталія Олександрівна – радіотелефоніст 3-ї самостійної державної пожежної частини Київського районного відділу м. Одеси Головного управління МНС України в Одеській області.
 
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята – Дня рятівника.
 
 
Стасюк Надія Володимирівна – завідувачка учбової частини ТОВ «Навчально-виробничий центр «Академія ювелірного мистецтва», виконавчий директор громадської організації «Роботодавці приватних навчальних закладів освітньої та наукової галузей України «Елітна освіта» міста Одеси».
 
За сумлінну плідну працю в освітній галузі міста Одеси, активну громадську діяльність та з нагоди відзначення професійного свята - Дня працівників освіти.
 
 
Соколянський Дмитро Вікторович – директор комунального підприємства «Право».

За умілу організацію високоефективної роботи підприємства та досягнення найкращих результатів серед суб’єктів нотаріальної і юридичної діяльності Одеської області у 2010 році. 
 
 

Працівники бібліотек м. Одеси

 
Безсонова Майя Володимирівна – завідувачка відділу бібліотечного маркетингу Центральної міської дитячої бібліотеки імені А. Гайдара комунальної установи «Централізована міська бібліотечна система для дітей».
Стельмах Євгенія Іванівна – завідувачка бібліотечно-інформацій- ного центру Центральної міської дитячої бібліотеки імені А. Гайдара комунальної установи «Централізована міська бібліотечна система для дітей».
Ковальчук Любов Петрівна – завідувачка бібліотеки-філії № 39 комунальної установи «Централізована міська бібліотечна система для дітей».
Казанцева Вікторія Василівна – заступник директора комунальної установи «Централізована міська бібліотечна система для дорослих».
Чубіна Галина Юріївна – завідувачка бібліотеки-філії № 6 комунальної установи «Централізована міська бібліотечна система для дорослих».
Кирилішина Ольга Григорівна – завідувачка бібліотеки-філії № 30 комунальної установи «Централізована міська бібліотечна система для дорослих».
Веселкіна Раїса Іванівна – завідувачка бібліотеки-філії № 28 комунальної установи «Централізована міська бібліотечна система для дорослих».
Рейда Тетяна Володимирівна – завідувачка бібліотеки-філії № 47 комунальної установи «Централізована міська бібліотечна система для дорослих».
Тихонова Ольга Миколаївна – провідний бібліотекар відділу літератури іноземними мовами Одеської національної наукової бібліотеки імені М. Горького.
Гоголіна Тетяна Олександрівна – провідний бібліотекар відділу рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки імені М. Горького.
 
За багаторічну сумлінну працю, таз нагоди відзначення професійного свята Всеукраїнського дня бібліотек. 

   
 
Працівники КП «Одесміськелектротранс» 

 
Веслогузова Ніна Кирилівна – старший касир тролейбусного депо.
Дідора Леонтій Йосипович – монтер колії 5-го розряду служби ремонту колії та споруд.
Кармазіна Ганна Іванівна – старша медична сестра медико-санітарної частини.
Устянська Лідія Іванівна – інженер 1-ї категорії з нормування праці управління комунального підприємства «Одесміськелектротранс».
Федоринич Григорій Якович – слюсар-електрик 5-го розряду вагоно-ремонтних майстерень.
Остапенко Валентина Захарівна – водій-наставник трамвайного депо № 1.
Щербіна Микола Миколайович – слюсар з ремонту рухомого складу бригади ТО-2 трамвайного депо № 1.
Гурдя Надія Тухтасинівна – старший диспетчер служби руху.
Поволяшко Марія Леонідівна – прибиральник території трамвайного депо № 2.
Шихова Валентина Леонтіївна – технік трамвайного депо № 2.
Бережевська Тетяна Олександрівна – водій тролейбуса тролейбусного депо.
Котік Володимир Захарович – слюсар-ремонтник ділянки технічної допомоги служби руху.
Ситник Лариса Павлівна – водій трамвая трамвайного депо №2.
 
За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення 100-ї річниці відкриття першої лінії електричного трамвая і 65-ї річниці першого тролейбуса у місті Одесі. 
 
 

Учасники відбудови

Одеського Спасо-Преображенського кафедрального собору  

 
Ребенок Юрій Володимирович – провідний архітектор творчої архітектурної майстерні приватного підприємства «М-СТУДІО».
Журавський Георгій Іванович – художник творчої архітектурної майстерні приватного підприємства «М-СТУДІО».
Рудой Олександр Олексійович – художник творчої архітектурної майстерні приватного підприємства «М-СТУДІО».
 
За активну благодійну діяльність та значний особистий внесок у відбудову Одеського Спасо-Преображенського кафедрального собору. 

   
 
Нагороджені з нагоди Всеукраїнського Дня батьківства

 
Кириченко Оксана Степанівна – координатор Приморського району громадської організації «Одеська міська рада багатодітних сімей»
Єгурнова-Гнатенко Ганна Володимирівна – координатор Київського району громадської організації «Одеська міська рада багатодітних сімей».
Загарія Надія Ериківна – координатор Малиновського району громадської організації «Одеська міська рада багатодітних сімей».
Доброжанська Інна Павлівна – координатор Суворовського району громадської організації «Одеська міська рада багатодітних сімей».
Шпатаковська Гертруда Вікторівна – директор Центру психологічного супроводу сім’ї «Крошка Ру», багатодітна матір.
 
За активну громадську діяльність, значний особистий внесок у реалізацію державної політики з питань соціального захисту багатодітних сімей та з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня батьківства. 
  

  
Працівники судноплавної компанії «Укрферрі»

 
Ніколаєнко Василь Олександрович – старший механік теплоходу «Грейфсвальд».
Ждамаров Анатолій Олександрович – третій механік теплоходу «Грейфсвальд».
Малімон Олег Олександрович – капітан теплоходу «Каледонія».
 
За багаторічну сумлінну працю, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення 15-ої річниці заснування судноплавної компанії «Укрферрі».
  

   

Керуюча справами                                                        Т.М. Єршова



Страница создана: 07.10.2010 11:48
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

7 - 10 декабря 
выставка «Ювелирный Салон»

Далее 8, 11, 12,13 декабря
депутатские комиссии

Далее 8 декабря 10:00
заседание городского
трехстороннего социально-
экономического совета

Далее 11 декабря 9:00
аппаратное  совещание
прямая трансляция
Далее ПРОГРАММА 
ко Дню инвалидов

Далее 14 декабря 17:00
20-летие БФ
«Молодой инвалид»

Далее 14 декабря 10:00
СЕССИЯ
трансляция

Далее до 15 декабря
заявки от субъектов
хозяйствования в 
департамент
муниципальной
безопасности

Далее 15 декабря 9:00
общественные
слушания

Далее 15 декабря 14:00
КВН на «Кубок мэра»

Далее 28 декабря 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее 1-10 июня 2018 г
ODESSA 
CLASSICS

Далее Работа транспорта 
в районе Пересыпи

Далее С 17 марта 
работа транспорта
на/с пос. Котовского

Далее С 17 марта
работа транспорта
по ул. Преображенской

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
Г Р А Ф И К
приема граждан

Далее Территориальное Соглашение
2017-2019гг.

Далее Спортивный
ПЛАН-КАЛЕНДАРЬ

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2017 году

Далее ВЫБОРЫ
Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ОСОБЕННОСТИ
ПОГРАНИЧНОГО
РЕЖИМА

Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Защита прав интеллектуальной собственности
Далее П Р О Е К Т Ы
решений горсовета

Далее А Д М И Н У С Л У Г И
Далее Молодежный совет
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Жилищные субсидии: изменения
Далее ПРОЕКТЫ
решений исполкома

Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее ЗАЩИТА ПРАВ
ПОТРЕБИТЕЛЕЙ

Далее