06:51:29   |   18 октября 2017   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Конкурс по назначению управляющих домами
Далее С 1 января - новая нормативная денежная оценка земель
Далее Одесгорэлектротранс
приглашение к кредитованию

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее "УКРПОЧТА"
оплата платежей

Далее Предприятие инвалидов
Услуги по пошиву

Далее "Одесская городская типография"
полиграфические услуги

Далее Предприятие УТОС
предлагает продукцию

Далее



/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №769 від 29.12.2011р

№769 від 29.12.2011р

Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№769 від 29.12.2011р.

Про нагородження Почесною грамотою

виконавчого комітету Одеської міської ради
 
Розглянувши клопотання керівників виконавчих органів Одеської міської ради та керівників підприємств, установ і організацій м. Одеси, відповідно до ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 20.03.2008р. №381 “Про затвердження Положення про Почесну грамоту виконавчого комітету Одеської міської ради в новій редакції”, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Нагородити Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради згідно зі списком (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Герасименко Т.В.
 
Міський голова                              О. Костусєв

Т.в.о керуючої справами                О. Павлова

 

Додаток до рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
від 29.12.2011р. №769

 

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою виконавчого комітету
Одеської міської ради

 

Буц Інна Володимирівна - директор комунального позашкільного навчального закладу «Дитяча музична школа № 13 м. Одеси».
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу естетичного виховання дітей та з нагоди відзначення 35-ої річниці заснування навчального закладу.

Калиновська Олена Іванівна - заступник головного лікаря з медичної частини комунальної установи «Міська лікарня № 5».
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу охорони здоров’я жителів міста Одеси та з нагоди відзначення ювілею від Дня народження.

Ратовський Ігор Ігорович - головний лікар комунальної установи «Одеський міський Центр здоров’я».
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу охорони здоров’я жителів міста Одеси та з нагоди відзначення 70-річного ювілею від Дня народження.

Страт-Папушой Людмила Панасівна - начальник планово-економічного відділу комунального підприємства «Міське капітальне будівництво».
За сумлінне виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення ювілею від Дня народження.

 

Працівники органів прокуратури

 

Острик Оксана Валеріївна - старший помічник прокурора міста Одеси, молодший радник юстиції.
Кащенко Вікторія Анатоліївна - старший помічник прокурора Київського району міста Одеси, молодший радник юстиції.
Старченко Юрій Георгійович - архіваріус секретаріату прокуратури Одеської області.
 

За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників прокуратури.

 

Працівники державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта»

 

Мітропольська Юлія Олександрівна - листоноша міського відділення поштового зв’язку №16 цеху обслуговування споживачів №1 Поштамту-Центру поштового зв’язку №1 Одеської дирекції українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта».
Онищенко Алла Богданівна - начальник міського відділення поштового зв’язку №5 цеху обслуговування споживачів №1 Поштамту-Центру поштового зв’язку №1 Одеської дирекції українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта».
 

За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.

 

Працівники Головного управління статистики в Одеській області

 

Цимбалюк Марина Миколаївна - заступник начальника відділу статистики населення Головного управління статистики в Одеській області Державного комітету статистики України.
Бєлоусова Галина Михайлівна - провідний економіст-статистик відділу статистики населення Головного управління статистики в Одеській області Державного комітету статистики України.
Сидельникова Олена Василівна - провідний економіст-статистик Київського районного відділу статистики населення управління статистики у місті Одесі Головного управління статистики в Одеській області Державного комітету статистики України.
Коваленко Тетяна Михайлівна - провідний економіст-статистик Суворовського районного відділу статистики населення управління статистики у місті Одесі Головного управління статистики в Одеській області Державного комітету статистики України.

За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників статистики.

 

Працівники засобів масової інформації м.Одеси

 

Згурьєв Дмитро Станіславович - випускаючий редактор телекомпанії «АРТ».
Кац Зінаїда Рафаелівна - журналіст Інтернет-видання «Odessa Daily».
Коваль Єгор Володимирович - оператор телеканалу «Одеса+».
Мазур Олена Вікторівна - журналіст, ведучий телекомпанії «ГЛАС».
Мостова Дар’я Володимирівна - журналіст телекомпанії «АТВ».
Соловкін Олег В’ячеславович - журналіст, ведучий телекомпанії «Прайм-тайм».
Ушканов Олександр Володимирович - генеральний директор інформаційного агентства «Репортер».
Чібірова Ірина Гівіївна - керівник прес-центру інформаційного агентства «Одеса-Медіа».
Яновський Дмитро Олександрович - журналіст інформаційного агентства «Одеса-Медіа».
Козир Олександр Олександрович - директор товариства з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Здоров’я».
Анісков Михайло Юрійович – відеоінженер товариства з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Здоров’я».
Александрова Тетяна Михайлівна - відеоінженер товариства з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Здоров’я».

За сумлінну працю, значний особистий внесок у справу висвітлення в засобах масової інформації актуальних питань соціально-економічного розвитку міста Одеси та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.

 

Нагороджені з нагоди відзначення
Міжнародного дня інвалідів

 

Пильов Валерій Костянтинович - голова Одеської міської територіальної організації Українського товариства сліпих.
Ротар Андрій Миколайович - голова правління громади інвалідів «Мрія» Малиновського району міста Одеси.

За активну громадську діяльність, значний особистий внесок у справу реалізації державної політики соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями та з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів.

 

Працівники військової прокуратури

 

Слободянюк Віталій Юрійович - заступник начальника відділу військової прокуратури Південного регіону України.
Война Андрій Антонович - військовий прокурор Одеського гарнізону.
Радовинчик Валерій Павлович - помічник військового прокурора Південного регіону України.

За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників прокуратури.

 

Нагороджені з нагоди Дня Збройних Сил України

 

Скачко Павло Олександрович - начальник відділу територіальної оборони Одеського обласного військового комісаріату.
Кравченко Євген Вікторович - начальник відділення офіцерів запасу і кадрів Приморського районного військового комісаріату міста Одеси.
Хурчаков Євген Геннадійович - головний спеціаліст центру автоматизованих засобів управління Одеського обласного військового комісаріату.
Ярошевський Андрій Іванович - провідний спеціаліст мобілізаційного відділення Приморського районного військового комісаріату міста Одеси.
Лазар Валерій Іванович - начальник служби ракетно-артилерійського озброєння логістики управління Південного оперативного командування.
Куталов Микола Миколайович - старшина роти почесної варти військової частини А1785 Південного оперативного командування.
Целомудрий Олександр Ілліч - начальник клініки офтальмології Військово-медичного клінічного центру Південного регіону.
Кузнєцов Юрій Володимирович - начальник групи організації матеріально-технічного забезпечення військової частини А0800 повітряного командування «Південь».
Асауляк Анатолій Володимирович - начальник радіолокаційного вузла військової частини А0826 повітряного командування «Південь».
Єршов Андрій Петрович - начальник речової служби військової частини А2238 Західної військово-морської бази.
Сірік Микола Олександрович - начальник продовольчої служби військової частини А2238 Західної військово-морської бази.
Авдеенко Вячеслав Георгійович - командир взводу охорони ремонтно-технічної роти військової частини А2800 повітряного командування «Південь».
Бондарчук Олександр Володимирович - командир взводу охорони та патрульно-постової служби Південного територіального управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України.

За зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України.

 

Нагороджені з нагоди Дня місцевого самоврядування

 

Трофимова Ірина Анатоліївна - головний спеціаліст відділу взаємодії з виконавчими органами ради департаменту з організації роботи Одеської міської ради.
Щокотова Олена Анатоліївна - головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення діяльності керівного складу Одеської міської ради.
Валанцевич Ганна Миколаївна - головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення діяльності керівного складу Одеської міської ради.
Мельник Сергій Юрійович - головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення діяльності керівного складу Одеської міської ради.
Чубенко Наталія Дмитріївна - заступник директора департаменту бухгалтерського обліку та звітності Одеської міської ради.
Зубар Олена Іванівна - державний реєстратор відділу державних реєстраторів виконавчого комітету Одеської міської ради.
Воронцова Людмила Миколаївна - головний спеціаліст сектору реєстраційних справ відділу державних реєстраторів виконавчого комітету Одеської міської ради.
Яцишина Наталія Іванівна - завідувачка сектору організаційно-кадрової роботи та дозвільної документації управління реклами Одеської міської ради.
Рижков Сергій Леонідович - головний спеціаліст з режиму секретності департаменту оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та МНС Одеської міської ради.
Фещенко Ганна Вікторівна - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини Одеської міської ради.
Петров Віктор Юрійович - начальник відділу організації дорожнього руху інфраструктури та парковок управління розвитку транспортної інфраструктури департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради.
Голоцван Євген Олександрович - головний спеціаліст сектору роботи з особливо важливими справами відділу з питань судової роботи юридичного департаменту Одеської міської ради.
Кондратьєва Ірина Геннадіївна - головний спеціаліст сектору правової експертизи з містобудівних та земельних питань відділу правової експертизи юридичного департаменту Одеської міської ради.
Сайковська Юлія Юріївна - начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення в Приморському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
Безпрозванна Марина Вячеславівна - заступник начальника відділу стратегічного розвитку та соціально-економічного планування управління економіки, промисловості та інвестицій Одеської міської ради.
Дяченко Альона Володимирівна - начальник відділу зовнішньоекономічної та інвестиційної політики управління економіки, промисловості та інвестицій Одеської міської ради.
Болдирева Тетяна Платонівна - начальник відділу земельного кадастру Одеського міського управління земельних ресурсів Одеської міської ради.
Кравченко Вікторія Вікторівна - начальник юридичного відділу Одеського міського управління земельних ресурсів Одеської міської ради.
Попова Оксана Володимирівна - заступник начальника відділу планування доходів місцевого бюджету та економічного аналізу департаменту фінансів Одеської міської ради.
Скорікова Ольга Валеріївна - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та організаційної роботи департаменту фінансів Одеської міської ради.
Степникова Марія Валеріївна - головний спеціаліст управління з питань взаємодії з органами самоорганізації населення Одеської міської ради.
Рябоконь Ігор Харитонович - заступник начальника управління капітального будівництва Одеської міської ради.
Блажевський Сергій Іванович - заступник начальника інспекції–начальник відділу організації контролю території у сфері благоустрою міста інспекції з благоустрою міста Одеської міської ради.
Погорелов Максим Ігорович - заступник начальника відділу організації контролю території у сфері благоустрою міста інспекції з благоустрою міста Одеської міської ради.
Юмашева Юлія Іванівна - головний спеціаліст управління освіти та науки Одеської міської ради.
Сиваш Ольга Леонідівна - головний спеціаліст відділу молодіжної політики та інформаційно-інноваційних технологій управління освіти та науки Одеської міської ради.
Фенцор Ірина Ярославівна - головний спеціаліст відділу державних та сімейних форм влаштування дітей служби у справах дітей Одеської міської ради.
Гаморя Олександра Миколаївна - завідувачка сектору бюджетного планування та програмно-цільового забезпечення планово-економічного відділу управління охорони здоров’я Одеської міської ради.
Коваль Світлана Василівна - головний спеціаліст сектору з кадрових питань відділу організаційно-правової та кадрової роботи управління охорони здоров’я Одеської міської ради.
Голімбовська Неллі Василівна - заступник начальника управління розвитку інфраструктури міста–начальник відділу економіки та тарифної політики підприємств житлово-комунального господарства департаменту міського господарства Одеської міської ради.
Значко Сергій Миколайович – заступник начальника управління-начальник відділу інженерного захисту території та розвитку узбережжя управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради.
Грудінін Вячеслав Володимирович - заступник директора комунального підприємства «Прохідник».
Серих Вадим Васильович - заступник директора–начальник управління формування та обліку комунальної власності департаменту комунальної власності Одеської міської ради.
Киселевська Наталя Федорівна - начальник відділу реформування власності управління формування та обліку комунальної власності департаменту комунальної власності Одеської міської ради.
Курлович Оксана Олександрівна - начальник відділу судової роботи юридичного управління департаменту комунальної власності Одеської міської ради.
Григор’єв Іван Леонідович - начальник орендного відділу № 2 департаменту комунальної власності Одеської міської ради.
Гаврилюк Микола Васильович - провідний спеціаліст адміністративно-господарського відділу департаменту комунальної власності Одеської міської ради.
Вольпрес Світлана Михайлівна - начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності–головний бухгалтер управління дорожнього господарства Одеської міської ради.
Жукова Каріна Віталіївна - головний спеціаліст відділу документів трудового архіву департаменту архівної справи та діловодства Одеської міської ради.
Дідух Сергій Миколайович - директор комунального підприємства «Житлово-комунальний сервіс «Чорноморський» Київського району міста Одеси.
Амеліна Світлана Володимирівна - начальник відділу освіти Приморської районної адміністрації Одеської міської ради.
Неживясова Віра Юріївна - головний спеціаліст відділу організаційного та інформаційного забезпечення Суворовської районної адміністрації Одеської міської ради.

За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.

 

Учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

 

Харченко Сергій Миколайович - учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, член Одеської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль Україна».
Войналович Петро Дмитрович - учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, член Одеської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль Україна».
Скуділов Віктор Анатолійович - учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, член Одеської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль Україна».

За активну громадську діяльність та з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Патраманська Катерина Іванівна - головний лікар комунальної установи «Дитяча міська поліклініка №2».
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу охорони здоров’я жителів міста Одеси та з нагоди відзначення ювілею від Дня народження.

 

Працівники штабу ГУ МВС України в Одеській області

 

Орел Олександр Васильович - заступник начальника відділу організаційно-аналітичної роботи та контролю штабу ГУ МВС України в Одеській області.
Приходько Світлана Миколаївна - начальник чергової частини штабу ГУ МВС України в Одеській області.
Рудковський Євген Вікторович - старший інспектор з особливих доручень оперативно-інспекторського відділу штабу ГУ МВС України в Одеській області.
Урманжи Олексій Олександрович - заступник начальника оперативно-інспекторського відділу штабу ГУ МВС України в Одеській області.
 

За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення Дня працівників штабних підрозділів органів внутрішніх справ України.

Нєстєров Михайло Олександрович - старший офіцер фельдзв’язку відділу Головного управління Державної фельд’єгерської служби України в місті Одесі.
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення 20-ої річниці створення Державної фельд’єгерської служби України.

 

Працівники ВАТ «Одесаобленерго»

 

Комарницький Володимир Миколайович - заступник начальника з енергозбуту Південного району електричних мереж відкритого акціонерного товариства «Енергопостачальна компанія «Одесаобленерго».
Непомнящих Євген Валерійович - майстер виробничої дільниці служби міських мереж відкритого акціонерного товариства «Енергопостачальна компанія «Одесаобленерго».
Тимофєєв Микола Дмитрович - електромонтер оперативно-виїзної бригади оперативно-диспетчерської групи Південного району електричних мереж відкритого акціонерного товариства «Енергопостачальна компанія «Одесаобленерго».

 
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята – Дня енергетика.

Сапего Олена Валеріївна - старший електромеханік з’вязку дистанції сигналізації та з’вязку Одеса–Сортувальна державного підприємства «Одеська залізниця».
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди відзначення 20-ої річниці створення Державної адміністрації залізничного транспорту України.

Андрєєва Галина Олексіївна - викладач по класу фортепіано комунального позашкільного навчального закладу «Дитяча музична школа №7 м. Одеси».
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу естетичного виховання дітей та з нагоди відзначення ювілею від Дня народження.

Лисюк Світлана Ремізівна – директор комунального позашкільного навчального закладу «Дитяча школа хорового мистецтва ім. С.К. Крижановського м. Одеси».
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу естетичного виховання дітей та з нагоди відзначення 45-річного ювілею від дня заснування навчального закладу.

 

КОЛЕКТИВ комунального позашкільного навчального закладу «Дитяча школа хорового мистецтва ім. С.К. Крижановського м. Одеси».

За вагомий внесок у справу естетичного виховання дітей та з нагоди відзначення 45-річного ювілею від дня заснування навчального закладу.

 

Працівники військових комісаріатів м. Одеси

 

Іщенко Валерій Іванович - військовий комісар Суворовського районного військового комісаріату м. Одеси.
Оскілко Олексій Олегович - начальник відділення комплектування Київського районного військового комісаріату м. Одеси.
Клименко Олена Анатоліївна - начальник служби захисту інформації Приморського районного військового комісаріату м. Одеси.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення Дня Сухопутних військ Збройних Сил України.

 

Нагороджені з нагоди відзначення Дня міліції

 

Докійчук Олександр Борисович - заступник начальника відділу–начальник сектору розкриття злочинів проти особи відділу карного розшуку Одеського міського управління ГУ МВС України в Одеській області.
Буря Олександр Костянтинович - начальник сектору комплектування відділу кадрового забезпечення Одеського міського управління ГУ МВС України в Одеській області.
Ков’язін Дмитро Анатолійович - перший заступник начальника відділу–начальник кримінальної міліції Хаджибеївського відділення міліції Суворовського районного відділу Одеського міського управління ГУ МВС України в Одеській області.
Шідловський Юрій Леонтійович - начальник вузла зв’язку управління Південного територіального командування Внутрішніх військ МВС України.
Танасюк Валерій Олександрович - начальник сектору соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення Одеського міського управління ГУ МВС України в Одеській області.
Каппі Юлія Олександрівна - слідчий відділення розслідування загально-кримінальних злочинів слідчого відділу Одеського міського управління ГУ МВС України в Одеській області.
Зьомко Едуард Аркадійович - начальник військового наряду–старшина спеціальної патрульної роти військової частини 3012 управління Південного територіального командування Внутрішніх військ МВС України.
Стрілець Сергій Вікторович - командир господарського взводу військової частини 3012 управління Південного територіального командування Внутрішніх військ МВС України.
Кравчук Віталій Сергійович - старший інспектор з особливих доручень відділу дільничних інспекторів міліції управління профілактики правопорушень ГУ МВС України в Одеській області.
Карпов Михайло Едуардович - старший інспектор дорожньо-патрульної служби взводу із забезпечення супроводження роти ДПС УДАІ ГУ МВС України в Одеській області.
Кучеренко Володимир Михайлович - міліціонер роти з охорони об’єктів окремого батальйону міліції управління державної служби охорони при ГУ МВС України в Одеській області.
Богомаров Дмитро Васильович - міліціонер роти з охорони об’єктів окремого батальйону міліції управління державної служби охорони при ГУ МВС України в Одеській області.
Тумачек Микола Федорович - заступник командира спеціального підрозділу груп затримання окремого батальйону міліції управління державної служби охорони при ГУ МВС України в Одеській області.
Філімонов Святослав Петрович - командир спеціального підрозділу груп затримання окремого батальйону міліції управління державної служби охорони при ГУ МВС України в Одеській області.
Сичов Станіслав Миколайович - міліціонер роти з охорони об’єктів окремого батальйону міліції управління державної служби охорони при ГУ МВС України в Одеській області.
Прокопчук Юрій Володимирович - міліціонер роти з охорони об’єктів окремого батальйону міліції управління державної служби охорони при ГУ МВС України в Одеській області.
Хімченко Світлана Василівна - начальник центру зв’язків з громадськістю та міжнародних зв’язків Одеського державного університету внутрішніх справ.
Мошак Олена Володимирівна - доцент кафедри конституційного та міжнародного права Одеського державного університету внутрішніх справ.
Михайлов Олександр Іванович - начальник сектору карного розшуку лінійного відділу на станції Одеса-Головна управління МВС України на Одеській залізниці.
Попович Дмитро Леонідович - старший оперуповноважений відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків управління МВС України на Одеській залізниці.
Лещенко Ірина Олександрівна - оперуповноважений відділу карного розшуку управління МВС України на Одеській залізниці.
Бекріх Тетяна Анатоліївна - інспектор сектору кадрового забезпечення лінійного відділу на станції Одеса-Головна управління МВС України на Одеській залізниці.
 

За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята Дня міліції.

 

Працівники органів адвокатури

 

Биковська Лариса Іванівна - адвокат адвокатського об’єднання «Центральна адвокатська контора м. Одеси».
Тихонова Валентина Миколаївна - адвокат адвокатського об’єднання «Юридична консультація Суворовського району м. Одеси».
Новицький Віктор Миколайович - адвокат, член адвокатського об’єднання «Одеська обласна колегія адвокатів».
 

За сумлінну працю, значний особистий внесок у справу надання правової допомоги жителям міста Одеси та з нагоди відзначення професійного свята Дня адвокатури.

Савіч Антоніна Петрівна - голова профспілкового комітету публічного акціонерного товариства «Одеський кабельний завод «Одескабель».
За багаторічну сумлінну працю, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення ювілею від Дня народження.

 

Працівники закладів освіти м. Одеси

 

Боброва Юлія Михайлівна - вчитель російської мови та літератури Одеської загальноосвітньої школи № 63.
Лаптєва Марина Кирилівна - вчитель російської мови та літератури Одеської спеціалізованої школи № 35.
Нікітіна Олександра Митрофанівна - вчитель російської мови та літератури Одеської загальноосвітньої школи № 8.
Цвєткова Ганна Володимирівна - вчитель російської мови та літератури Одеської загальноосвітньої школи № 100.
Черкавська Тетяна Миколаївна - вчитель російської мови та літератури Одеського навчально–виховного комплексу «Гармонія» «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія № 6».
Шароглазова Олена Леонідівна - вчитель російської мови та літератури Одеської загальноосвітньої школи № 62.
 

За сумлінну працю, значний особистий внесок у забезпечення високого рівня освітньої підготовки учнів та перемогу у конкурсі професійної майстерності «Кращий учитель російської мови та літератури міста Одеси».
 

Асманська Ганна Сергіївна - вчитель біології Одеської загальноосвітньої школи № 92.
Велієва Любов Іванівна - вчитель фізичної культури Одеської спеціалізованої школи № 117.
Кірдяпкіна Олена Вікторівна - вчитель фізичної культури Одеської загальноосвітньої школи № 73.
Колісник Тетяна Дмитрівна - вчитель української мови та літератури Одеської спеціалізованої школи № 32.
Конченко Лариса Вікторівна - вчитель етики Одеської загальноосвітньої школи № 55.
Коренфельд Ірина Ігорівна - вчитель англійської мови Одеської гімназії № 1 імені А.П. Бистріної.
Котенко Антоніна Анатоліївна - вчитель англійської мови Одеського навчально–виховного комплексу № 13 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія».
Ліпатова Ірина Геннадіївна - вчитель біології Одеської спеціалізованої школи № 59.
Лунгул Наталія Олексіївна - вчитель англійської мови Одеської гімназії № 8.
Медведєва Валентина Анатоліївна - вчитель етики Одеської загальноосвітньої школи № 45.
Нагаєва Тетяна Василівна - вчитель фізичної культури Одеської загальноосвітньої школи № 100.
Паянова Олена Леонідівна - вчитель етики Одеської загальноосвітньої школи № 103.
Таран Віра Петрівна - вчитель біології Одеської гімназії № 8.
Ткачук Людмила Анатоліївна - вчитель української мови та літератури Одеського навчально-виховного комплексу «Гармонія» «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–гімназія № 6».
Хитрик Лариса Володимирівна - вчитель української мови та літератури Одеського навчально–виховного комплексу №53 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–ліцей».

За сумлінну працю, значний особистий внесок у забезпечення високого рівня освітньої підготовки учнів та перемогу у 2-му етапі 1-го міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012».

Віговська Олімпіада Іванівна - головний лікар комунальної установи «Міська поліклініка № 28».
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу охорони здоров’я жителів міста Одеси та з нагоди відзначення ювілею від Дня народження.


Т.в.о. керуючої справами                О. Павлова



Страница создана: 13.01.2012 15:24
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

26 октября 11:00
И С П О Л К О М

Далее с 9 октября 
прием проектов 
Общественный бюджет

Далее с 9 октября 
заявки на Лучший инновационный проект

Далее 23 октября 9:00
аппаратное 
совещание
прямая трансляция
Далее 8 ноября 10:00
СЕССИЯ

Далее 31 октября 18.00
концерт к 500-летию
Реформации

Далее 27 октября 17:00 
Всемирный клуб одесситов
фотовыставка «More More»

Далее 10 октября  14:00
выставка «Око Давида»

Далее Работа транспорта 
в районе Пересыпи

Далее 6-29 октября 
Выставка живописи
глухих художников

Далее Конкурс: льготное кредитование малого и среднего бизнеса
Далее до 28 декабря
конкурс по благоустройству парка Шевченко

Далее Финпомощь предпринимателям
срок подачи заявок
продлен до 1 ноября

Далее С 17 марта 
работа транспорта
на/с пос. Котовского

Далее С 17 марта
работа транспорта
по ул. Преображенской

Далее 27-29 сентября 
Международный Черноморский Транспортный Форум

Далее 27 октября 
«Дни Польского Бизнеса»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
Г Р А Ф И К
приема граждан

Далее Территориальное Соглашение
2017-2019гг.

Далее Спортивный
ПЛАН-КАЛЕНДАРЬ

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2017 году

Далее ВЫБОРЫ
Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ОСОБЕННОСТИ
ПОГРАНИЧНОГО
РЕЖИМА

Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ
ИНФОРМАЦИИ

Далее ИНВАЛИДАМ
работа транспорта
информационные материалы

Далее Защита прав интеллектуальной собственности
Далее А Д М И Н У С Л У Г И
Далее Молодежный совет
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Жилищные субсидии: изменения
Далее ПРОЕКТЫ
решений исполкома

Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее ЗАЩИТА ПРАВ
ПОТРЕБИТЕЛЕЙ

Далее П Р О Е К Т Ы
решений горсовета

Далее