23:07:24   |   11 декабря 2017   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Конкурс по назначению управляющих домами
Далее С 1 января - новая нормативная денежная оценка земель
Далее Одесгорэлектротранс
приглашение к кредитованию

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее "УКРПОЧТА"
оплата платежей

Далее Предприятие инвалидов
Услуги по пошиву

Далее "Одесская городская типография"
полиграфические услуги

Далее Предприятие УТОС
предлагает продукцию

Далее



/ Главная / Нормативные акты / Распоряжения городского головы / №1293-01р від 28.12.2012р.

№1293-01р від 28.12.2012р.

Про призначення грошових персональних виплат видатним спортсменам та їх тренерам на 2013 рік /внесено зміни/

Внесено зміни розпорядженням міського голови №1047-01р від 01.10.2013р.

Внесено зміни розпорядженням міського голови №270-01р від 27.03.2013р.
Внесено зміни розпорядженням міського голови №52-01р від 28.01.2013р.

 

Розпорядження
Одеського міського голови
№1293-01р від 28.12.2012р.

Про призначення грошових персональних виплат

видатним спортсменам та їх тренерам на 2013 рік

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно з розпорядженням міського голови від 20.04.2007 р. № 307-01р «Про відзначення грошовими персональними виплатами видатних спортсменів м. Одеси та їх тренерів» (зі змінами), рішенням комісії з відзначення грошовими персональними виплатами видатних спортсменів м. Одеси та їх тренерів:

1. Призначити на 2013 рік грошові персональні виплати:
- спортсменам-переможцям та призерам Олімпійських, Параолімпійських ігор, спортсменам-призерам чемпіонатів світу та Європи (додаток 1);
- спортсменам Олімпійського резерву України та членам збірних команд країни з видів спорту (додаток 2);
- тренерам, які підготували спортсменів-чемпіонів та призерів Олімпійських та Параолімпійських ігор, Світу та Європи (додаток 3);
- ветеранам Великої Вітчизняної війни та спорту, ветеранам-чемпіонам та призерам Олімпійських ігор, світу, Європи, Параолімпійських ігор та ветеранам спорту, які внесли значний вклад у розвиток спортивно-масової та оздоровчої роботи з населенням м. Одеси (додаток 4).

2. Розпорядження набирає чинності з 01.01.2013 року.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Павлову О.О.

О. Костусєв

 

Додаток 1
до розпорядження міського голови
від 28.12.2012р. №1293-01р

 

 

Список спортсменів-переможців та призерів

Олімпійських, Параолімпійських ігор,

спортсменів-призерів чемпіонатів світу та Європи

 

1. Варламова Ганна Вадимівна – майстер спорту України з ушу, чемпіонка Європи 2012 р., член збірної команди України.

2. Василенко Ганна Вікторівна – заслужений майстер спорту України з вільної боротьби, чемпіонка Європи 2012 р., член збірної команди України.

3. Кара Олександр Іванович – майстер спорту України з футзалу, бронзовий призер чемпіонату світу серед спортсменів з порушенням слуху 2012 р., член збірної команди України.

4. Катишев Руслан Васильович – майстер спорту України з легкої атлетики, переможець Параолімпійських ігор 2012 р., член збірної команди України.

5. Мельников Станіслав Анатолійович – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, бронзовий призер чемпіонату Європи 2012 р., член збірної команди України.

6. Мельниченко Анастасія Сергіївна – заслужений майстер спорту України зі спортивної акробатики, чемпіонка світу 2012 р., член збірної команди України.

7. Мотрічко Вікторія Леонтіївна – міжнародний гросмейстер з шашок, чемпіонка світу 2012 р., срібна призерка чемпіонату Європи 2012 р., член збірної команди України.

8. Сенько Дмитро Володимирович – майстер спорту України з футзалу, бронзовий призер чемпіонату світу серед спортсменів з порушенням слуху 2012 р., член збірної команди України.

9. Ситнікова Катерина Володимирівна – заслужений майстер спорту України зі спортивної акробатики, чемпіонка світу 2012 р., член збірної команди України.

10. Стоєв Юрій Олексійович – майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової, переможець Кубку світу 2012 р., член збірної команди України.

11. Чебан Юрій Володимирович – заслужений майстер спорту України з веслування на каное, переможець Олімпійських ігор 2012 р., член збірної команди України.

Т.в.о. керуючої справами                            О. Павлова

 

Додаток 2
до розпорядження міського голови
від 28.12.2012р. №1293-01р

 

Список спортсменів Олімпійського резерву України
та членів збірних команд країни з видів спорту

 

1. Атанов Дмитро Володимирович – майстер спорту України з дзюдо, бронзовий призер Кубку Європи 2012 р., срібний призер чемпіонату України 2012 р., член збірної команди України.

2. Боднар Богдан Степанович – майстер спорту України міжнародного класу з тхеквондо ВТФ, чемпіон України 2012 р., переможець Кубку України 2012 р., член збірної команди України.

3. Борисова Євгенія Вікторівна – майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової, бронзова призерка чемпіонату Європи 2012 р., член збірної команди України.

4. Карсак Катерина Євгенівна – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, фіналістка Кубку Європи 2012 р. (9 місце), член збірної команди України.

5. Ключник Діана Володимирівна – майстер спорту України міжнародного класу зі стрибків на батуті, бронзова призерка чемпіонату Європи 2012 р., чемпіонка України 2012 р., член збірної команди України.

6. Корашвілі Олександра Нодаріївна – майстер спорту України з тенісу, учасниця Відкритого юнацького турніру „Уїмблдон” (1/16 фіналу), член збірної команди України.

7. Лобач Надія Олександрівна – майстер спорту України міжнародного класу зі стрибків на батуті, срібна призерка Кубку світу 2012 р., срібна призерка чемпіонату України 2012 р., резерв збірної команди України.

8. Подолян Юлія Володимирівна – заслужений майстер спорту України з тхеквондо ВТФ, бронзова призерка чемпіонату України 2012 р., переможниця Кубку України 2012 р., член збірної команди України.

9. Радулов Семен Іванович – майстер спорту України з вільної боротьби, срібний призер чемпіонату світу серед студентів 2012 р., член збірної команди України.

10. Савицький Дмитро Олександрович – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, срібний призер Кубку Європи 2012 р., член збірної команди України.

11. Савісько Анастасія Олександрівна – майстер спорту України міжнародного класу зі скелелазіння, срібна призерка чемпіонату України 2012 р., член збірної команди України.

12. Семенов Андрій Сергійович – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіон України 2012 р., член збірної команди України.

13. Станкова Карина Костянтинівна – майстер спорту України з вільної боротьби, срібна призерка чемпіонату Європи 2012 р., член збірної команди України.

14. Ягодка Андрій Андрійович – майстер спорту України міжнародного класу з фехтування, бронзовий призер чемпіонату Європи 2012 р., бронзовий призер чемпіонату України 2012 р., переможець Кубку України 2012 р., член збірної команди України.

Т.в.о. керуючої справами                             О. Павлова

 

Додаток 3
до розпорядження міського голови
від 28.12.2012р. №1293-01р

 

Список тренерів, які підготували спортсменів-чемпіонів та призерів Олімпійських та Параолімпійських ігор, Світу та Європи

 

1. Браілова Реґіна Геннадіївна – заслужений тренер України зі стрибків на батуті, підготувала срібну призерку Кубку світу 2012 р. Лобач Н.О.

2. Бронніков Володимир Миколайович – тренер-викладач з футболу, підготував бронзових призерів чемпіонату світу серед спортсменів з порушенням слуху 2012 р. Кару О.І. та Сенька Д.В.

3. Подставкін Георгій Вікторович – заслужений тренер України з шашок, підготував чемпіонку світу 2012 р., срібну призерку чемпіонату Європи 2012 р. Мотрічко В.Л.

4. Струк Наталія Станіславівна – заслужений тренер України зі спортивної гімнастики, підготувала чемпіонок світу 2012 р. Ситнікову К.В. та Мельниченко А.С.

5. Федорцов Володимир Вікторович – заслужений тренер України з ушу, підготував чемпіонку Європи 2012 р. Варламову Г.В.
 
Т.в.о. керуюча справами                             О. Павлова

 

Додаток 4
до розпорядження міського голови
від 28.12.2012р. №1293-01р

 

Список ветеранів Великої Вітчизняної війни та спорту, ветеранів-чемпіонів та призерів Олімпійських ігор, світу, Європи, Параолімпійських ігор та ветеранів спорту, які внесли значний вклад у розвиток спортивно-масової та оздоровчої роботи з населенням м. Одеси

 

1. Абрамова Неллі Михайлівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з волейболу, срібна призерка ХVІІ Олімпійських ігор.

2. Авілов Микола Вікторович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР з легкої атлетики, чемпіон ХХ Олімпійських ігор.

3. Авілова Валентина Василівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з легкої атлетики, бронзова призерка ХІХ Олімпійських ігор.

4. Білоног Юрій Григорович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіон XXVIII Олімпійських ігор.

5. Бурдейна Наталія Андріївна – ветеран спорту, заслужений майстер спорту України зі стрільби з лука, срібна призерка XXVII Олімпійських ігор.

6. Буянова Ніна Михайлівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР з легкої атлетики, неодноразова чемпіонка УРСР та СРСР, ветеран Великої Вітчизняної війни.

7. Виноградова Ірина Ігорівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу, заслужений тренер України зі стрільби кульової, підготувала учасника ХХХ Параолімпійських ігор Стоєва Ю.О.

8. Вєтров В’ячеслав Петрович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР з легкої атлетики, почесний член ФСТ „Водник”, ветеран Великої Вітчизняної війни.

9. Горбенко Мстислав Мстиславович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з альпінізму, директор альпіністського клубу „Одеса”.

10. Горелюк Євген Олександрович – ветеран спорту, голова обласної ради ФСТ „Спартак” (1963-1970), директор ДЮСШ № 4 (1971-1998), ветеран Великої Вітчизняної війни.

11. Гусельникова Ольга Ігорівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з волейболу, срібна призерка ХVІІ Олімпійських ігор.

12. Дідуля Віктор Миколайович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з волейболу.

13. Досіч Павло Васильович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР, заслужений тренер СРСР з вітрильного спорту, ветеран Великої Вітчизняної війни.

14. Железняк Яків Ілліч – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР зі стрільби кульової, чемпіон ХХ Олімпійських ігор.

15. Кацман Володимир Якович – ветеран спорту, заслужений тренер СРСР з легкої атлетики, підготував чемпіона ХХ Олімпійських ігор Авілова М.В.

16. Кобрісєв Анатолій Іванович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР з веслування на каное, неодноразовий чемпіон світу.

17. Лєсяк Євген Вікторович – ветеран спорту, заслужений тренер України з веслування на каное, перший тренер чемпіона ХХХ Олімпійських ігор Чебана Ю.В.

18. Літвак Борис Давидович – ветеран спорту, заслужений тренер України з баскетболу, Почесний громадянин міста Одеси, Герой України.

19. Мельник Сергій Васильович – ветеран спорту, заслужений тренер України з плавання, підготував учасника ХХVІ Олімпійських ігор Джабурію О.А.

20. Михальчук Віктор Ілліч – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з волейболу, чемпіон ХІХ Олімпійських ігор.

21. Мільчев Микола Миколайович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту України зі стрільби стендової, чемпіон ХХVІІ Олімпійських ігор.

22. Мішак Валентина Григорівна – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР з волейболу, срібна призерка ХVІІІ Олімпійських ігор.

23. Начінов Валентин Леонідович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР з легкої атлетики, голова Ради ветеранів м. Одеси.

24. Нефедов Ігор Якович – ветеран спорту, заслужений тренер України, голова Одеської ради ветеранів спорту.

25. Нікандров Юрій Степанович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР зі стрільби стендової, учасник 3-х Олімпійських ігор.

26. Олізаренко Надія Федорівна – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР з легкої атлетики, чемпіонка ХХІІ Олімпійських ігор.

27. Патран Валентина Дем’янівна – ветеран спорту, чемпіонка УРСР з баскетболу, заступник голови Ради ветеранів м. Одеси, ветеран Великої Вітчизняної війни.

28. Петренко Сергій Володимирович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР з веслування на каное, дворазовий чемпіон ХХ Олімпійських ігор.

29. Поляков Віктор Павлович – ветеран спорту, заслужений тренер СРСР з веслування на каное, підготував 2-разового чемпіона ХХ Олімпійських ігор Петренка С.В.

30. Романова Ніна Олександрівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР з волейболу, володарка Кубку Європейських чемпіонів.

31. Смугільов Олег Анатолійович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з волейболу, чемпіон Європи, срібний призер Кубку світу.

32. Снімщикова Галина Георгіївна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР з волейболу.

33. Сноз Віктор Павлович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР зі спортивної гімнастики, ветеран Великої Вітчизняної війни.

34. Соколовська Олена Рабігівна – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР з волейболу, чемпіонка ХХІІ Олімпійських ігор.

35. Сорочинський Георгій Олегович – ветеран спорту, заслужений тренер України з плавання, підготував учасника 2-х Олімпійських ігор Єгошина Ю.А.

36. Сташевський Федір Павлович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР зі стрільби кульової, неодноразовий чемпіон СРСР, ветеран Великої Вітчизняної війни.

37. Туштаров Беслан Усманович – ветеран спорту, президент Федерації вільної боротьби Одеської області, неодноразовий чемпіон СРСР.

38. Фомін Прокопій Олексійович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР з легкої атлетики, ветеран Великої Вітчизняної війни.

39. Шурда Тамара Павлівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР з волейболу, володарка Кубку Європейських чемпіонів.

40. Юхневич Вікентій Федорович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з вільної боротьби.

41. Яблуновський Анатолій Володимирович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу, заслужений тренер України з велоспорту, 11-разовий чемпіон СРСР, срібний призер чемпіонату світу.
 

Т.в.о. керуюча справами                          О. Павлова



Страница создана: 04.01.2013 14:13
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

11, 12,13 декабря
депутатские комиссии
ИЗМЕНЕНИЯ

Далее 14 декабря 17:00
20-летие БФ
«Молодой инвалид»

Далее 14 декабря 10:00
СЕССИЯ
трансляция

Далее до 15 декабря
заявки от субъектов
хозяйствования в 
департамент
муниципальной
безопасности

Далее 15 декабря 9:00
общественные
слушания

Далее 15 декабря 14:00
КВН на «Кубок мэра»

Далее 28 декабря 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее 1-10 июня 2018 г
ODESSA 
CLASSICS

Далее Работа транспорта 
в районе Пересыпи

Далее С 17 марта 
работа транспорта
на/с пос. Котовского

Далее С 17 марта
работа транспорта
по ул. Преображенской

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
Г Р А Ф И К
приема граждан

Далее Территориальное Соглашение
2017-2019гг.

Далее Спортивный
ПЛАН-КАЛЕНДАРЬ

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2017 году

Далее ВЫБОРЫ
Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ОСОБЕННОСТИ
ПОГРАНИЧНОГО
РЕЖИМА

Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Защита прав интеллектуальной собственности
Далее П Р О Е К Т Ы
решений горсовета

Далее А Д М И Н У С Л У Г И
Далее Молодежный совет
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Жилищные субсидии: изменения
Далее ПРОЕКТЫ
решений исполкома

Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее ЗАЩИТА ПРАВ
ПОТРЕБИТЕЛЕЙ

Далее