04:31:54   |   21 сентября 2017   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Конкурс по назначению управляющих домами
Далее С 1 января - новая нормативная денежная оценка земель
Далее Одесгорэлектротранс
приглашение к кредитованию

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее "УКРПОЧТА"
оплата платежей

Далее Предприятие инвалидов
Услуги по пошиву

Далее "Одесская городская типография"
полиграфические услуги

Далее Предприятие УТОС
предлагает продукцию

Далее



/ Главная / Обсуждение проектов / 030255/ПРОЕКТ РІШЕНЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

030255/ПРОЕКТ РІШЕНЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради

ПРОЕКТ

Про нагородження Почесною
грамотою виконавчого комітету
Одеської міської ради

 

Розглянувши клопотання керівників виконавчих органів Одеської міської ради та керівників підприємств і установ м. Одеси, відповідно до ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 20.03.2008 р. № 381 “Про затвердження Положення про Почесну грамоту виконавчого комітету Одеської міської ради в новій редакції”, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Нагородити Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради згідно зі списком (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Герасименко Т.В.

Міський голова О. Костусєв

Керуюча справами Т. Герасименко

 

Додаток
до рішення виконавчого комітету
Одеської міської ради
від №

 

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою виконавчого комітету
Одеської міської ради

 

Нагороджені з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Албул Сергій Володимирович - учасник бойових дій на території інших держав.
Антонович Юрій Володимирович - учасник бойових дій на території інших держав.
Бєлохвост Вілій Степанович - учасник бойових дій на території інших держав.
Букаєв Вадим Вікторович - учасник бойових дій на території інших держав.
Гавриленко Юрій Олексійович - учасник бойових дій на території інших держав.
Долженков Олександр Федорович - учасник бойових дій на території інших держав.
Долинський Олег Юхимович - учасник бойових дій на території інших держав.
Жило Костянтин Валер’янович - учасник бойових дій на території інших держав.
Мельніков Георгій Михайлович - учасник бойових дій на території інших держав.
Мунтян Віктор Григорович - учасник бойових дій на території інших держав.
Нетруненко Володимир Миколайович - учасник бойових дій на території інших держав.
Новожилов Іван Іванович - учасник бойових дій на території інших держав.
Покотило Сергій Іванович - учасник бойових дій на території інших держав.
Плацінда Микола Кіндратович - учасник бойових дій на території інших держав.
Пронгакі Василь Кирилович - учасник бойових дій на території інших держав.
Пядишев Володимир Георгійович - учасник бойових дій на території інших держав.
Романюк Василь Андрійович - учасник бойових дій на території інших держав.
Толстой Володимир Іванович - учасник бойових дій на території інших держав.
Франчук Василь Миколайович - учасник бойових дій на території інших держав.
Хілініченко Леонід Опанасович - учасник бойових дій на території інших держав.
Цвєткова Наталя Степанівна - учасник бойових дій на території інших держав.
Цуканов Володимир Наумович - учасник бойових дій на території інших держав.
Чухрій Валерій Вікторович - учасник бойових дій на території інших держав.
Нижник Олександр Володимирович - учасник бойових дій на території інших держав.
Сташко Сергій Миколайович - учасник бойових дій на території інших держав.
Сидорчук Іван Володимирович - учасник бойових дій на території інших держав.
Лень Валерій Миколайович - учасник бойових дій на території інших держав.
Богданов Сергій Вікторович - учасник бойових дій на території інших держав.
Казаков Валерій Миколайович - учасник бойових дій на території інших держав.
Рищук Валентин Іванович - учасник бойових дій на території інших держав.
Шведул Олександр Петрович - учасник бойових дій на території інших держав.
За активну громадську діяльність, значний особистий внесок у справу військово-патріотичного виховання молоді та з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Нагороджені з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни

Голубєв Сергій Миколайович - начальник служби безпеки зв’язку відділу зв’язку, радіотехнічного забезпечення, автоматизованих систем управління та інформаційних систем управління військової частини А0880.
Ягодзінський Віталій Петрович - начальник фізичної підготовки і спорту військової частини А2172.

Молчанов Олександр Степанович - начальник складу взводу матеріально-технічного забезпечення військової частини А3571.
Жданович Андрій Іванович - офіцер відділення з виховної роботи військової частини А2238.
Трофанюк Олександр Миколайович - начальник центру інформаційних систем військової частини А2238.
Коцага Віталій Леонідович - командир пожежного взводу військової частини А2238.
Бондаренко Вячеслав Олександрович - заступник начальника відділу Південного територіального управління Військової служби правопорядку Збройних сил України.
Сурков Максим Олександрович - командир роти Південного територіального управління Військової служби правопорядку Збройних сил України.
Мовчан Сергій Олегович - начальник відділу матеріально-технічного забезпечення клінічного санаторію «Аркадія» Державної прикордонної служби України.
Шульга Вікторія Василівна - заступник начальника клінічного госпіталю Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
Лаврентьєв Сергій Анатолійович - начальник відділу прикордонної служби «Одеса» Одеського прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
Педько Євген Вікторович - головний бухгалтер - начальник фінансово-економічної служби клінічного госпіталю Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
Зьолко Сергій Миколайович - начальник фізичної підготовки і спорту Одеського прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
Громиш Юрій Володимирович - начальник служби режиму і захисту інформації Одеського загону морської охорони Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
Мазурець Віктор Іванович - старший технік роти аеродромно-технічного забезпечення Одеської авіаційної ескадрильї Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
Березов Михайло Антонович - ветеран військової служби, голова ветеранської організації Одеського прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
Курчевський Юрій Порфирович - ветеран військової служби, член ветеранської організації Одеського прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
За активну громадську діяльність, значний особистий внесок у справу патріотичного виховання молоді та з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни.

Бєлосохова Ірина Олексіївна - відповідальний виконавець відділення офіцерів запасу і кадрів Приморського районного військового комісаріату м. Одеси.
Жарков Валерій Вікторович - спеціаліст 2-ї категорії мобілізаційного відділення Приморського районного військового комісаріату м. Одеси.
Зуєв Олександр Сергійович - головний спеціаліст відділу обліково-мобілізаційної роботи Одеського обласного військового комісаріату.
Стрельцов Олег Вікторович - спеціаліст 1-ї категорії відділу обліково-мобілізаційної роботи Одеського обласного військового комісаріату.
Осадчий Олексій Вікторович - спеціаліст 1-ї категорії відділення комплектування Київського районного військового комісаріату м. Одеси.
Андріанов Василь Олександрович - начальник служби захисту інформації Суворовського районного військового комісаріату м. Одеси.
Гостемінський Олександр Анатолійович - водій Київського районного військового комісаріату м. Одеси.
Лузан Володимир Леонідович - заступник військового прокурора Одеського гарнізону.
Савченко Андрій Леонідович - заступник командира роти з виховної роботи військової частини 3014 Південного територіального командування внутрішніх військ МВС України.
Цубаніков Володимир Васильович - начальник варти військової частини 3014 Південного територіального командування внутрішніх військ МВС України.
За зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни.
Пацельт Микола Миколайович - вихованець Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.
За високі досягнення у навчанні та з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни.
Крокос Альфред Едуардович - ветеран військової служби, член організації ветеранів м. Одеси.
Ліпнягов Павло Павлович - ветеран військової служби, член організації ветеранів м. Одеси.
Мамалигіна Галина Сильвестрівна – член організації ветеранів м. Одеси.
Марочкін Фелікс Миколайович – член організації ветеранів м. Одеси.
Накльовкін Анатолій Анатолійович – член організації ветеранів м. Одеси.
Швець Тарас Тимофійович - член організації ветеранів м. Одеси.
За активну громадську діяльність, значний особистий внесок у справу патріотичного виховання молоді та з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни.
Шарий Микола Миколайович - старший офіцер групи з виховної та соціально-психологічної роботи управління Південного оперативного командування.
Лутченко Володимир Іванович - начальник служби захисту інформації-помічник начальника штабу Південного оперативного командування.
Оскола Мирослав Володимирович - старший офіцер відділу призову та комплектування центру особового складу штабу Південного оперативного командування.
Хом’ячук Вадим Анатолійович - начальник адміністративної групи-секретар військової ради Південного оперативного командування.
Олехнович Віктор Дмитрович - начальник відділу матеріально-технічного забезпечення управління Південного оперативного командування.
Кельбедін Микола Олексійович - лікар-стоматолог-хірург Військово-медичного клінічного центру Південного регіону.
Безверхий Павло Миколайович - офіцер військової частини А1145-В.
Пономарьов Олександр Володимирович - офіцер військової частини А1145-В.
За зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни.

УПРАВЛІННЯ ПІВДЕННОГО ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ.
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1785 ПІВДЕННОГО ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ.
За значний внесок у справу забезпечення належного рівня боєздатності Збройних сил України, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни.

ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ПІВДЕННОГО РЕГІОНУ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНОГО ДЕПАРТАМЕНТУ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ.
За значний внесок у справу забезпечення належного рівня медичної допомоги працівникам Міністерства оборони України та з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни.
ВІЙСЬКОВА АКАДЕМІЯ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ.
За значний внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів військової справи для Збройних сил України та з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни.
ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ.
За значний внесок у справу військово-патріотичного виховання молоді та з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни.
УПРАВЛІННЯ ПОВІТРЯНОГО КОМАНДУВАННЯ «ПІВДЕНЬ» ПОВІТРЯНИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ.
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А2800 ПОВІТРЯНОГО КОМАНДУВАННЯ «ПІВДЕНЬ» ПОВІТРЯНИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ.
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А2171 ПОВІТРЯНОГО КОМАНДУВАННЯ «ПІВДЕНЬ» ПОВІТРЯНИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ.
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А3571 ПОВІТРЯНОГО КОМАНДУВАННЯ «ПІВДЕНЬ» ПОВІТРЯНИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ.
ПІВДЕННЕ РЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ.
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2138 ПІВДЕННОГО РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ.
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1485 ПІВДЕННОГО РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ.
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9997 ПІВДЕННОГО РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ.
За значний внесок у справу забезпечення належного рівня боєздатності Збройних сил України, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни.
КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ПІВДЕННОГО РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ.
САНАТОРІЙ «АРКАДІЯ» ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ.
За значний внесок у справу забезпечення належного рівня медичної допомоги працівникам Державної прикордонної служби України та з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни.

УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОЇ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКОЇ БАЗИ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ.
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А2408 ЗАХІДНОЇ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКОЇ БАЗИ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ.
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А2951 ЗАХІДНОЇ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКОЇ БАЗИ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ.
УПРАВЛІННЯ ПІВДЕННОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО КОМАНДУВАННЯ ВНУТРІШНІХ ВІЙСЬК МВС УКРАЇНИ.
За значний внесок у справу забезпечення належного рівня боєздатності Збройних Сил України, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни.
ВІЙСЬКОВА ПРОКУРАТУРА ПІВДЕННОГО РЕГІОНУ УКРАЇНИ.
ВІЙСЬКОВА ПРОКУРАТУРА ОДЕСЬКОГО ГАРНІЗОНУ.
За значний внесок у справу забезпечення законності у військових формуваннях Збройних сил України та з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни.
ПІВДЕННЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ПРАВОПОРЯДКУ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ.
ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ.
ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА ОДЕСИ.
ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ МАЛИНОВСЬКОГО РАЙОНУ М. ОДЕСИ.
ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ПРИМОРСЬКОГО РАЙОНУ М. ОДЕСИ.
ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ СУВОРОВСЬКОГО РАЙОНУ М. ОДЕСИ.
За значний внесок у справу забезпечення належного рівня боєздатності Збройних сил України, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни.
ОДЕСЬКА МІСЬКА РАДА ВЕТЕРАНІВ.
За активну громадську діяльність, значний внесок у справу патріотичного виховання молоді та з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни.

Працівники Одеського державного університету внутрішніх справ

Оберемок Олександр Борисович - начальник факультету підготовки фахівців кримінальної міліції Одеського державного університету внутрішніх справ.
Яворський Руслан Іванович - начальник відділу кадрового забезпечення Одеського державного університету внутрішніх справ.
За сумлінну плідну працю, значний особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів для органів внутрішніх справ та з нагоди відзначення 90-ї річниці заснування навчального закладу.

Працівники публічного акціонерного товариства «Північтранс»

Саваренюк Дмитро Анатолійович - водій автотранспортних засобів публічного акціонерного товариства «Північтранс».
Гушило Тетяна Яківна - старший диспетчер публічного акціонерного товариства «Північтранс».
Ткаченко Олена Володимирівна - начальник відділу експлуатації публічного акціонерного товариства «Північтранс».
Трофименко Олексій Миколайович - електрогазозварник публічного акціонерного товариства «Північтранс».
За багаторічну сумлінну працю, високі трудові здобутки та з нагоди відзначення 30-ої річниці заснування підприємства.
 
Керуюча справами              Т.В. Герасименко

АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

21 сентября
День мира

Далее 21-22 сентября 
Ришельевские чтения

Далее 22-24 сентября
Odessa Jazz Fest 2017

Далее Работа транспорта 
в районе Пересыпи

Далее 20 сентября 18:30
творческий вечер Александра Лозовского

Далее 15 - 29 сентября
общественные слушания

Далее 14-23 сентября
Выставка студенческих
работ мастерской графики

Далее 28 сентября 11:00
И С П О Л К О М

Далее 22 сентября
презентация
нового издания
«Двенадцать стульев»

Далее 23-24 сентября 
С
оревнования
по триатлону

Далее 27 сентября
презентация романа
«Человек 
с Преображенской»

Далее 7 октября
«Танцевальная платформа MOST»

Далее до 20 сентября 
выставка "Константинополь-Стамбул-Одесса"

Далее Конкурс: льготное кредитование малого и среднего бизнеса
Далее Финпомощь предпринимателям
срок подачи заявок
продлен до 1 ноября

Далее С 17 марта 
работа транспорта
на/с пос. Котовского

Далее С 17 марта
работа транспорта
по ул. Преображенской

Далее 27-29 сентября 
Международный Черноморский Транспортный Форум

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
Г Р А Ф И К
приема граждан

Далее Территориальное Соглашение
2017-2019гг.

Далее Спортивный
ПЛАН-КАЛЕНДАРЬ

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2017 году

Далее ВЫБОРЫ
Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ОСОБЕННОСТИ
ПОГРАНИЧНОГО
РЕЖИМА

Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ
ИНФОРМАЦИИ

Далее ИНВАЛИДАМ
работа транспорта
информационные материалы

Далее Защита прав интеллектуальной собственности
Далее А Д М И Н У С Л У Г И
Далее Молодежный совет
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Жилищные субсидии: изменения
Далее ПРОЕКТЫ
решений исполкома

Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее ЗАЩИТА ПРАВ
ПОТРЕБИТЕЛЕЙ

Далее П Р О Е К Т Ы
решений горсовета

Далее