11:40:45   |   23 июня 2017   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Конкурс по назначению управляющих домами
Далее С 1 января - новая нормативная денежная оценка земель
Далее Одесгорэлектротранс
приглашение к кредитованию

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее "УКРПОЧТА"
оплата платежей

Далее Предприятие инвалидов
Услуги по пошиву

Далее "Одесская городская типография"
полиграфические услуги

Далее Предприятие УТОС
предлагает продукцию

Далее



/ Главная / Обсуждение проектов / 031241/ПРОЕКТ РІШЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

031241/ПРОЕКТ РІШЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради

ПРОЕКТ - доопрацьовано станом на 02.10.2012р.

Про нагородження Почесною
грамотою виконавчого комітету
Одеської міської ради



Розглянувши клопотання керівників виконавчих органів Одеської міської ради та керівників підприємств і установ м. Одеси, відповідно до ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 20.03.2008 р. № 381 “Про затвердження Положення про Почесну грамоту виконавчого комітету Одеської міської ради в новій редакції”, виконавчий комітет Одеської міської ради


ВИРІШИВ:


1. Нагородити Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради згідно зі списком (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Герасименко Т.В.

Міський голова О. Костусєв

Керуюча справами Т. Герасименко 


Додаток
до рішення виконавчого комітету
Одеської міської ради
від _________________________
№ _________________________

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою виконавчого комітету
Одеської міської ради

Бабченко Світлана Вікторівна - заступник начальника регіонального відділення Фонду державного майна України по Одеській області.
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у становлення і розвиток державних органів приватизації та з нагоди відзначення ювілею від Дня народження.

Островський Володимир Іванович - директор Одеського музею західного та східного мистецтва.
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток музейної справи у місті Одесі та з нагоди відзначення 55-річного ювілею від Дня народження.

Чеканова Людмила Трохимівна - головний лікар комунальної установи «Дитяча міська поліклініка № 3».
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу охорони здоров’я та з нагоди відзначення ювілею від Дня народження.

Величко Ельвіра Миколаївна – головний лікар комунальної установи «Міська стоматологічна поліклініка №1».
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу охорони здоров’я та з нагоди відзначення 45-річного ювілею від Дня народження.

Турок Інна Мойсеївна – заступник головного лікаря з медичної частини комунальної установи «Міська поліклініка №7».
За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справу охорони здоров’я та з нагоди відзначення ювілею від Дня народження.

Трус Віктор Васильович – директор товариства з обмеженою відповідальністю «Лібра».
За сумлінну плідну працю, високі трудові здобутки та з нагоди відзначення Дня підприємця.
Працівники Одеського морського торговельного порту

Брайченко Юрій Миколайович - старший інженер виробничого комплексу державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
Діденко Олег Васильович - електромеханік пасажирського комплексу державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
Межов Геннадій Григорович - начальник зміни служби морської безпеки державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
Мішин Євген Олександрович - майстер групи теплогазопостачання служби енергетичного забезпечення державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
Тарнагродський Олександр Тихонович - слюсар з ремонту автомобілів автобази державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
За сумлінну працю, високі трудові здобутки та з нагоди відзначення Дня заснування Одеського морського торговельного порту.

Працівники клінічного госпіталю Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України

Кулик Ігор Миколайович - заступник начальника клінічного госпіталю Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
Цвєткова Ольга Олександрівна - лікар-лаборант лабораторного відділення клінічного госпіталю Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
Борисова Ганна Олександрівна - лікар офтальмолог поліклінічного відділення клінічного госпіталю Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
За сумлінну працю, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення Дня заснування госпіталю.

Нагороджені з нагоди відзначення Дня Незалежності України

Бондаренко Ольга Михайлівна - заступник начальника відділу обліку та звітності управління прогнозування, аналізу, обліку та звітності Державної податкової інспекції у Приморському районі м. Одеси Державної податкової служби в Одеській області.
Григоренко Євген Васильович - старший оперуповноважений з особливо важливих справ відділу оперативного моніторингу управління оперативного супроводження адміністрування ПДВ управління податкової міліції Державної податкової служби в Одеській області.
Марусяк Ігор Васильович - старший офіцер фельдзв’язку відділу Головного управління Державної фельд’єгерської служби України в м. Одесі.
Щербакан Павло Вікторович - старший офіцер фельдзв’язку відділу Головного управління Державної фельд’єгерської служби України в м. Одесі.
Васильєв Андрій Максимович - оперуповноважений Управління Служби безпеки України в Одеській області.
Марар Ігор Васильович - начальник відділу по контролю за виконанням судових рішень Одеської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області.
Соколан Олександр Степанович - заступник начальника Одеського слідчого ізолятора з інтендантського та комунально-побутового забезпечення управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області.
Дьомін Сергій Олегович - головний інженер підприємства Чорноморської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області.
Ігнатьєв Олексій Валентинович - заступник начальника відділу військової інспекції безпеки дорожнього руху Південного територіального управління Військової служби правопорядку Збройних сил України.
Мазицька Світлана Вікторівна - головний спеціаліст відділу зв’язків з громадськими організаціями управління внутрішньої політики департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради.
Волошенюк Віктор Іванович - начальник неврологічного відділення клініки нейрохірургії та неврології Військово-медичного клінічного центру Південного регіону Збройних сил України.
Томашева Олена Геннадіївна - старша медична сестра клініки хірургії серця та магістральних судин Військово-медичного клінічного центру Південного регіону Збройних сил України.
Дятлов Валерій Віталійович - старший механік плавучого крану «ПК-4-63»служби флоту державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
Жаков Ігор Анатолійович - керівник групи технологічного оснащення виробничого комплексу державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
Марченко Ігор Володимирович - заступник начальника порту з морської безпеки державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
Сулєйманова Ніна Олександрівна - старший касир пасажирського комплексу служби туризму, розвитку та зовнішніх зв’язків державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».

Трофанюк Ігор Іванович - виконавець робіт ремонтно-будівельного управління державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
Бондаренко Геннадій Федорович - начальник району контактної мережі Одеської дистанції електропостачання державного підприємства «Одеська залізниця».
Олійник Віктор Олександрович - машиніст електровоза локомотивного депо Одеса-Сортувальна державного підприємства «Одеська залізниця».
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення Дня Незалежності України.

Нагороджені з нагоди відзначення 218-ї річниці заснування м.Одеси

Карпенко Галина Миколаївна - головний спеціаліст юридичного сектору відділу державних реєстраторів виконавчого комітету Одеської міської ради.
Шапошникова Людмила Іванівна - головний спеціаліст загального сектору відділу державних реєстраторів виконавчого комітету Одеської міської ради.
Самсонов Андрій Олегович - начальник відділу обслуговування інформаційних систем адміністративно-господарського департаменту Одеської міської ради.
Вікарчук Павло Миколайович - головний спеціаліст відділу формування, обліку та використання документів Національного архівного фонду департаменту архівної справи та діловодства Одеської міської ради.
Бондаренко Вікторія Олександрівна - начальник відділу з організації роботи юридичного департаменту Одеської міської ради.
Пікузо Володимир Валентинович - завідувач сектору по роботі з загальними справами відділу з питань судової роботи юридичного департаменту Одеської міської ради.
Бичок Наталія Сергіївна - головний спеціаліст відділу організаційно-правової та кадрової роботи юридичного департаменту Одеської міської ради
Крисенко Надія Вікторівна - начальник відділу з питань фінансування соціального захисту та соціального забезпечення департаменту фінансів Одеської міської ради.
Чорнозимна Олена В’ячеславівна - начальник відділу по роботі з комунальними підприємствами управління формування та обліку комунальної власності департаменту комунальної власності Одеської міської ради.
Ковальчук Катерина Вікторівна - заступник начальника відділу організаційно-правової роботи управління економіки, промисловості та інвестицій Одеської міської ради.

Коновец Красіміра Ніколова - начальник відділу дозволів та узгоджень управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради.
Попова Тетяна В’ячеславівна - завідувачка юридичного сектору відділу дозволів та узгоджень управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради.
Куцарєва Софія Миколаївна - головний бухгалтер управління з питань взаємодії з органами самоорганізації населення Одеської міської ради.
Ємельянова Лариса Володимирівна - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради.
Колєсніков Дмитро Іванович - заступник начальника управління звернень громадян департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради.
Шкатула Оксана Станіславівна - начальник відділу контролю та зворотного зв’язку управління звернень громадян департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради.
Довгань Юлія Сергіївна - начальник відділу зв’язків з політичними організаціями управління внутрішньої політики департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради.
Горбунова Олена Анатоліївна - головний спеціаліст відділу зв’язків з політичними організаціями управління внутрішньої політики департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради.
Дорошенко Олександр Андрійович - виконуючий обов’язки начальника Північного РЕМ відкритого акціонерного товариства «Одесаобленерго».
Шелюгін Андрій Ігорович - виконуючий обов’язки начальника управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини Одеської міської ради.
Рогачко Лілія Олександрівна - начальник управління реклами Одеської міської ради.
Парфьонов Віталій Павлович - заступник начальника відділу управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради.
Версеник Лариса Олександрівна - головний спеціаліст відділу погоджень та моніторингу управління екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради.
Кальченко Олександр Вікторович - заступник директора департаменту оборонної роботи, цивільної оборони, взаємодії з правоохоронними органами та МНС Одеської міської ради.
Кіслова Наталія Олександрівна - заступник начальника управління соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
Піменов Олександр Максимович - завідувач сектору ремонтно-будівельних та експлуатаційних робіт управління охорони здоров’я Одеської міської ради.
Стьопкіна Олена Андріївна - головний спеціаліст відділу молодіжної політики та інформаційно-інноваційних технологій управління освіти та науки Одеської міської ради.
Кликова Наталія Дмитрівна - директор комунальної установи «Централізована бібліотечна система для дорослих м. Одеси».
Зимова Любов Василівна - директор комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №12».
Попов Валерій Федорович - директор комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 3».
Лісовська Зоя Вікторівна - начальник відділу контролю за розвитком благоустрою інспекції з благоустрою міста Одеської міської ради.
Романенко Ірина Анатоліївна - головний спеціаліст організаційно-кадрового відділу Київської районної адміністрації Одеської міської ради.
Токаренко Олена Вікторівна - заступник начальника комунального відділу Київської районної адміністрації Одеської міської ради.
Підкапка Надія Тимофіївна - головний спеціаліст загального відділу Суворовської районної адміністрації Одеської міської ради.
Вдовін Сергій Михайлович - старший рятувальник комунальної установи «Служба оперативного реагування на надзвичайні ситуації Одеської міської ради (Служба-«077»)».
Красюк Руслан Михайлович - старший рятувальник комунальної установи «Служба оперативного реагування на надзвичайні ситуації Одеської міської ради (Служба-«077»)».
Саченко Олександр Михайлович - водій автомобіля комунального підприємства «Одескомунтранс».
Табунщік Дмитро Ігорович - водій трамвая комунального підприємства «Одесміськелектротранс».
Вдовиченко Олексій Маратович - заступник начальника управління - начальник міліції громадської безпеки Одеського міського управління ГУМВС України в Одеській області.
Ваврійчук Наталя Петрівна - головний спеціаліст відділу фінансово-економічного забезпечення та бухгалтерського обліку департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради.
Потомська Людмила Миколаївна - директор комунального підприємства «Одеський міський землевпорядний центр».
Устянський Валерій Іванович - заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю «Південний інститут грунтів і грунтоведення».

Новіков Володимир Федорович - приватний підприємець.
Шмельова Наталія Вікторівна - начальник сектору громадянства, еміграції та реєстрації фізичних осіб Київського районного відділу Одеського міського управління ГУМВС України в Одеській області.
Долгий Марія Мар’янівна - заступник директора з виховної роботи Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія №7».
Ліптуга Іван Леонідович - віце-президент компанії «Пласке», голова правління Південного філіалу Європейської Бізнес Асоціації.
Суханов Володимир Геннадійович - директор науково-виробничого центру «Екострой», заслужений будівельник України, професор Одеської державної академії будівництва та архітектури.
Гоян Тамара Іванівна - начальник виробничо-технічного відділу комунального підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення «Одесміськсвітло».
Зайкова Інна Анатоліївна - директор комунального підприємства «Одесреклама».
Заблоцька Світлана Андріївна – ветеран праці у закладах освіти міста Одеси, вчитель вищої категорії.
Крижалко Людмила Михайлівна - заступник начальника управління-начальник методичної роботи зі школами естетичного виховання управління культури та туризму Одеської міської ради.
Вавілова Тамара Петрівна - старша медична сестра клініки гематології та гастроентерології Військово-медичного клінічного центру Південного регіону Збройних сил України.
Маковецька Зінаїда Михайлівна - головна медична сестра медичної частини Військово-медичного клінічного центру Південного регіону Збройних сил України.
Леоненко-Бродецька Оксана Михайлівна - головний лікар комунальної установи «Протитуберкульозний диспансер №2».
Галіна Ірина Віталіївна - головний спеціаліст з питань реабілітації дітей-інвалідів комунальної установи «Центр реабілітації осіб з вадами психофізичного розвитку», доктор медичних наук, професор.
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення 218-ї річниці заснування міста Одеси.

Працівники Одеської державної академії холоду

Потапов Михайло Дмитрович - доцент кафедри тепло- та масообміну Одеської державної академії холоду.
Шахневич Світлана Броніславівна - завідувачка бібліотеки Одеської державної академії холоду.
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди відзначення 90-річного ювілею від дня заснування навчального закладу.


Працівники Одеського зоологічного парку

Ткачьова Олена Ігорівна - директор з загальних питань комунальної установи «Одеський зоологічний парк загальнодержавного значення».
Шевченко Світлана Соломонівна - завідуюча касами комунальної установи «Одеський зоологічний парк загальнодержавного значення».
Акімова Олена Василівна - завідувачка сектору птахів комунальної установи «Одеський зоологічний парк загальнодержавного значення».
Федоренко Лариса Василівна - робітник з догляду за тваринами комунальної установи «Одеський зоологічний парк загальнодержавного значення».
Тюріна Іраїда Федорівна - ветеран праці комунальної установи «Одеський зоологічний парк загальнодержавного значення».
Крамарчук Людмила Костянтинівна - ветеран праці комунальної установи «Одеський зоологічний парк загальнодержавного значення».
Шаталіна Віра Григорівна - ветеран праці комунальної установи «Одеський зоологічний парк загальнодержавного значення».
За багаторічну сумлінну працю та з нагоди відзначення 90-річного ювілею від дня заснування установи.

Нагороджені з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту

Пішенін Володимир Вікторович - директор комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №7».
Гребенюк Світлана Юріївна - заступник директора з навчально-тренувальної роботи комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №3».
Струк Наталія Станіславівна - заслужений тренер України, тренер-викладач вищої категорії з акробатики комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1».
Федорцов Володимир Вікторович - тренер-викладач вищої категорії з ушу комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1».
Яблуновський Анатолій Володимирович - директор комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з вітрильного спорту №13».
Діберт Олексій Анатолійович - заступник директора з навчально-тренувальної роботи комунального позашкільного навчального закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа Олімпійського резерву №2».
Станкова Карина Костянтинівна - вихованка комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №8», багаторазова призерка чемпіонатів cвіту та Європи.

Глухова Катерина Іванівна - тренер-викладач з баскетболу комунального позашкільного навчального закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа Олімпійського резерву №2».
Єлькіна Наталія Анатоліївна - заступник директора з навчально-тренувальної роботи комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №12».

За сумлінну плідну працю, значний особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту у місті Одесі та з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту.

Томашевський Володимир Володимирович - голова органу самоорганізації населення комітету мікрорайону «Юго-Западний масив» у м. Одесі, голова Одеської міської організації Всеукраїнської громадської організації «Асоціація сприяння самоорганізації населення».

За сумлінну плідну працю, активну громадську діяльність та значний особистий внесок у розвиток органів самоорганізації населення у місті Одесі.

Нагороджені з нагоди відзначення Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Сомова Юлія Григорівна – бухгалтер товариства з обмеженою відповідальністю «Лукойл енергія і газ Україна».
Буцмай Андрій Герасимович - водій автомобіля пожежно-технічного відділу публічного акціонерного товариства «Ексімнафтопродукт».
Ющенко Петро Миколайович - слюсар-ремонтник ремонтного цеху публічного акціонерного товариства «Ексімнафтопродукт».
Кравчик Віталій Вікторович - електромонтер з ремонту та обслуговування електрообладнання публічного акціонерного товариства «Одеснафтопродукт».
Кучеренко Володимир Олегович - головний інженер публічного акціонерного товариства «Одеснафтопродукт».
Образенко Євген Андрійович - начальник комплексу гідроочищення публічного акціонерного товариства «Лукойл-Одеський нафтопереробний завод».
Велігдан Олександр Володимирович - оператор технологічних установок публічного акціонерного товариства «Лукойл-Одеський нафтопереробний завод».
Радутний Владислав Владиславович - інженер-конструктор проектно-конструкторського відділу публічного акціонерного товариства «Лукойл-Одеський нафтопереробний завод».

Власюк Олександр Миколайович - механік резервуарного парку дільниці приймання та відвантаження нафтопродуктів публічного акціонерного товариства «Лукойл-Одеський нафтопереробний завод».
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Крайтман Михайло Семенович - генеральний директор комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Одеса».
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення 60-річчя від Дня народження.

Каретніков Віктор Григорович - бібліотекар 1-ї категорії Одеського національного академічного театру опери та балету.
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток вітчизняного театрального мистецтва та з нагоди відзначення 125-ї річниці від дня відкриття театру.

Працівники телекомунікаційної компанії «ТЕНЕТ»

Глобін Володимир Миколайович - начальник відділу експлуатації радіоелектронних засобів зв’язку товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничого підприємства «ТЕНЕТ».
Коршак Олександр Олександрович - начальник відділу маркетингу і продажів послуг товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничого підприємства «ТЕНЕТ».
Сахаров Андрій Вікторович - начальник відділу інформаційних технологій товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничого підприємства «ТЕНЕТ».
Калашніков Вячеслав Олександрович - начальник відділу розрахункових систем товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничого підприємства «ТЕНЕТ».
Нежинський Павло Сергійович - начальник відділу цифрового телебачення засобів зв’язку товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничого підприємства «ТЕНЕТ».
За сумлінну плідну працю, високі досягнення у професійній діяльності, значний особистий внесок у розробку і впровадження у місті Одесі інноваційних технологій швидкісного доступу до Інтернету та з нагоди відзначення 20-річчя від дня заснування телекомунікаційної компанії «ТЕНЕТ».

Працівники Інноваційної палати України

Кобилянський Станіслав Іванович - віце-президент Інноваційної палати України, президент Одеського регіонального відділення Інноваційної палати України.
Свірідов Володимир Степанович - керівник департаменту по воді і водним ресурсам Інноваційної палати України та Одеського регіонального відділення Інноваційної палати України.
Рибак Сергій Гаврилович - керівник відділу безкривошипних двигунів внутрішнього згорання Одеського регіонального відділення Інноваційної палати України.
За багаторічну плідну працю, активну громадську діяльність, значний особистий внесок у розробку і впровадження у місті Одесі інноваційних процесів та з нагоди відзначення Дня винахідника і раціоналізатора.

Нагороджені до Дня рятівника

Савченко Вячеслав Вікторович - головний фахівець організаційного відділу управління цивільного захисту у м. Одесі Головного територіального управління МНС України в Одеській області.
Котелевський Олег Васильович - начальник караулу 6-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного територіального управління МНС України в Одеській області.
Коваленко Володимир Олегович - начальник караулу 8-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного територіального управління МНС України в Одеській області.
Волошин Олександр Сергійович - командир відділення 4-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного територіального управління МНС України в Одеській області
Ясинчук Олег Вікторович - командир відділення чергової зміни 7-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного територіального управління МНС України в Одеській області.
Ільяшенко Олександр Леонідович - водій автомобіля 9-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного територіального управління МНС України в Одеській області
Кобилінський Сергій Михайлович - старший пожежний-рятувальник 5-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного територіального управління МНС України в Одеській області.
Кушпіль Павло Олександрович - старший пожежний-рятувальник 3-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного територіального управління МНС України в Одеській області.
Россомаха Віталій Васильович - пожежний-рятувальник 2-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного територіального управління МНС України в Одеській області.
Галущенко Дмитро Володимирович - пожежний-рятувальник 1-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного територіального управління МНС України в Одеській області.
Слюсаренко Сергій Сергійович - рятувальник відділення рятувальних робіт комунальної установи «Служба оперативного реагування на надзвичайні ситуації Одеської міської ради (Служба-077)».

Свячений Олександр Миколайович - рятувальник відділення пошуково-рятувальних робіт комунальної установи «Служба оперативного реагування на надзвичайні ситуації Одеської міської ради (Служба-077)».
Огнєв Аркадій Сергійович - рятувальник відділення рятувальних робіт комунальної установи «Служба оперативного реагування на надзвичайні ситуації Одеської міської ради (Служба-077)».
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята - Дня рятівника.

Усова Марія Юліанівна - голова Одеської міської організації Українського товариства глухих.
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок в реалізацію державної політики у сфері соціального захисту осіб з вадами слуху та з нагоди відзначення Міжнародного дня глухих.

ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ Одеського міського центру зайнятості.
За сумлінну плідну працю, значний внесок в реалізацію державної соціальної політики у сфері забезпечення зайнятості населення, надання значної допомоги з працевлаштування жителів м. Одеси та з нагоди відзначення 5-ї річниці заснування установи.

ТВОРЧИЙ КОЛЕКТИВ державного підприємства «Національний Одеський філармонійний оркестр».
За сумлінну плідну творчу працю, значний внесок у розвиток вітчизняного музичного мистецтва, високу виконавську майстерність та з нагоди відзначення 75-річчя від дня заснування оркестру.

Косяченко Іван Іванович - генеральний директор державного підприємства «Національний Одеський філармонійний оркестр».
За багаторічну сумлінну плідну творчу працю, значний особистий внесок у розвиток вітчизняного музичного мистецтва та з нагоди відзначення 75-річчя від дня заснування оркестру.

Нагороджені з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

Шелестович Ірина Сергіївна - завідувачка редакційного відділу Одеської національної ордена Дружби народів наукової бібліотеки ім. М. Горького.
Дегтяр Наталія Євстафіївна - провідний бібліотекар відділу наукового комплектування Одеської національної ордена Дружби народів наукової бібліотеки ім. М. Горького.
Єфімова Ганна Іванівна - завідувачка сектору «Закордонне українство» відділу обслуговування користувачів Одеської національної ордена Дружби народів наукової бібліотеки ім. М. Горького.
За сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток бібліотечної справи у місті Одесі, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек.
Працівники літературного музею

Башкатова Світлана Олексіївна - науковий співробітник комунальної установи «Одеський літературний музей».
Реклізон Софія Степанівна - завідувачка складу комунальної установи «Одеський літературний музей».
Дорожко Юрій Васильович - водій автомобіля комунальної установи «Одеський літературний музей».
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди відзначення 35-ї річниці заснування музею.

Нагороджені з нагоди відзначення Дня юриста

Сербін Євген Леонідович - завідувач сектору правової експертизи з містобудівних та земельних питань юридичного департаменту Одеської міської ради.
Степанов Ігор Євгенійович - головний спеціаліст відділу інформаційно-правової та кадрової роботи юридичного департаменту Одеської міської ради.
Моджук Ірина Олександрівна - завідувачка сектору роботи з господарськими та адміністративними справами відділу з питань судової роботи юридичного департаменту Одеської міської ради.
Пилипенко Наталія Юріївна - юрист-спеціаліст комунального підприємства «Право».
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята – Дня юриста.

Працівники Міжнародного гуманітарного університету

Степанова Катерина В’ячеславівна - доцент кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Міжнародного гуманітарного університету.
Голоядова Тетяна Олексіївна - доцент кафедри конституційного права та державного управління Міжнародного гуманітарного університету.
Межевчук Володимир Омелянович - старший викладач кафедри дизайну Міжнародного гуманітарного університету.
Серебряннікова Наталя Іванівна - доцент кафедри загально- гуманітарних дисциплін Міжнародного гуманітарного університету.

За сумлінну плідну працю, вагомий особистий внесок у забезпечення високого рівня освітньої підготовки студентів та з нагоди відзначення 10-річчя від дня заснування навчального закладу.


Військовослужбовці військової частини 3012

Кривощапов Сергій Олександрович - старший офіцер групи комплектування та проходження служби особовим складом військової частини 3012 управління Південного територіального командування внутрішніх військ МВС України.
Переверзев Роман Олегович - начальник фінансової служби військової частини 3012 управління Південного територіального командування внутрішніх військ МВС України.
Колесник Сергій Олександрович - командир першого патрульного взводу патрульної роти військової частини 3012 управління Південного територіального командування внутрішніх військ МВС України.
За сумлінне виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення 46-ї річниці створення військової частини.

Стащенко Ольга Володимирівна - викладач приватної школи «Бізнес-школа «MINI-BOSS».
За сумлінну плідну працю та значний особистий внесок у забезпечення високого рівня освітньої підготовки учнів.

Учасники міського конкурсу з благоустрою житлових будинків
та при будинкових територій

Ковалюк Олександр Іванович - мешканець будинку № 83/3 по Дніпропетровській дорозі м. Одеси.
Першуткіна Любов Миколаївна - мешканка будинку № 83/1 по Дніпропетровській дорозі м. Одеси.
Сітко Яків Тамазович - мешканець будинку № 83/1 по Дніпропетровській дорозі м. Одеси.
Суворова Лариса Анатоліївна - мешканка будинку № 83/1 по Дніпропетровській дорозі м. Одеси.
Федорова Тамара Савеліївна - мешканка будинку № 83/1 по Дніпропетровській дорозі м. Одеси.
Березовенко Сергій Борисович - мешканець будинку № 83/1 по Дніпропетровській дорозі м. Одеси.
Филимонова Віра Юріївна - мешканка будинку № 83/1 по Дніпропетровській дорозі м. Одеси.
Гришуков Володимир Володимирович - мешканець будинку № 83 по вулиці Дніпропетровська дорога м. Одеси.
Махова Тетяна Тимофіївна - мешканка будинку № 83 по Дніпропетровській дорозі м. Одеси.

Гребенюк Павло Якович - мешканець будинку № 83/1 по Дніпропетровській дорозі м. Одеси.
За активну громадську діяльність та значний особистий внесок в реалізацію загальноміської програми з благоустрою житлових будинків та прибудинкових територій м. Одеси і активну участь у конкурсі «Самый уютный дворик»

Працівники ЖКС «Північний»

Павліченко Сергій Сергійович - начальник дільниці №9 комунального підприємства «Житлово-комунальний сервіс «Північний».
Федотов Юрій Олександрович - майстер дільниці №9 комунального підприємства «Житлово-комунальний сервіс «Північний»
Захаренко Юрій Георгійович майстер дільниці №9 комунального підприємства «Житлово-комунальний сервіс «Північний».
Маркус Ганна Іванівна - двірник дільниці №9 комунального підприємства «Житлово-комунальний сервіс «Північний».
Крупська Людмила Григорівна - прибиральниця дільниці №9 комунального підприємства «Житлово-комунальний сервіс «Північний».
Дмитренко Людмила Василівна - двірник дільниці №9 комунального підприємства «Житлово-комунальний сервіс «Північний».
Білоусова Тетяна Іванівна - прибиральниця дільниці №9 комунального підприємства «Житлово-комунальний сервіс «Північний».
Саричева Неля Володимирівна - двірник дільниці №9 комунального підприємства «Житлово-комунальний сервіс «Північний».
Ткаченко Наталя Владиславівна - прибиральниця дільниці №9 комунального підприємства «Житлово-комунальний сервіс «Північний»
Понікар Тетяна Григорівна - прибиральниця дільниці №9 комунального підприємства «Житлово-комунальний сервіс «Північний».
Могильна Надія Миколаївна - інженер з благоустрою комунального підприємства «Житлово-комунальний сервіс «Північний».
Горда Сергій Васильович - заступник директора комунального підприємства «Житлово-комунальний сервіс «Північний».
Громовий Олег Олександрович - головний інженер комунального підприємства «Житлово-комунальний сервіс «Північний».
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та значний особистий внесок в реалізацію загальноміської програми з благоустрою житлових будинків та прибудинкових територій м. Одеси і активну участь у конкурсі «Самый уютный дворик».

Працівники департаменту комунальної власності

Дорошева Ірина Семенівна - виконуюча обов’язки заступника директора-начальник юридичного управління департаменту комунальної власності Одеської міської ради.

Селіванова Ірина Ігорівна - начальник відділу організації конкурсів департаменту комунальної власності Одеської міської ради.
Донцова Тамара Василівна - начальник загального відділу департаменту комунальної власності Одеської міської ради.
Саранчук Лідія Іванівна - головний спеціаліст відділу договірної та правової роботи юридичного управління департаменту комунальної власності Одеської міської ради.
Дзюбанна Раїса Василівна - головний спеціаліст відділу реформування власності управління формування та обліку комунальної власності департаменту комунальної власності Одеської міської ради.
Тодоров Володимир Захарович - водій автомобіля адміністративно-господарського відділу департаменту комунальної власності Одеської міської ради.
Шаров Дмитро Михайлович водій автомобіля адміністративно-господарського відділу департаменту комунальної власності Одеської міської ради.
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення 20-ї річниці створення департаменту.

Працівники Селекційно-генетичного інституту

Авсєнін Вячеслав Іванович - колишній провідний науковий співробітник відділу генетики Селекційно-генетичного інституту-Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення, кандидат біологічних наук.
Адамовська Валентина Германівна - провідний науковий співробітник лабораторії біохімії рослин Селекційно-генетичного інституту-Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення, кандидат сільськогосподарських наук.
Бальвінська Марина Сергіївна - старший науковий співробітник відділу геноміки і біотехнології Селекційно-генетичного інституту-Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення, кандидат біологічних наук.
Ганченко Анатолій Григорович - агроном відділу селекції та насінництва ячменю Селекційно-генетичного інституту-Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення.
Дубініна Людмила Олексіївна - колишній провідний науковий співробітник відділу фітопатології та ентомології Селекційно-генетичного інституту-Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення, кандидат сільськогосподарських наук.
Ключко Петро Федорович - колишній завідувач відділу селекції та насінництва кукурудзи Селекційно-генетичного інституту-Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення, кандидат біологічних наук, доктор сільськогосподарських наук.

Омірова Галина Кіндратіївна - колишній старший науковий співробітник науково-організаційного відділу Селекційно-генетичного інституту-Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення, кандидат біологічних наук.
Станкевич Анатолій Олександрович - колишній вчений секретар Селекційно-генетичного інституту-Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення, кандидат біологічних наук.
За багаторічну сумлінну працю, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення 100-літнього ювілею від дня заснування інституту.

Працівники Головного управління юстиції
в Одеській області

Вовк Михайло Іванович - начальник відділу з питань банкрутства Головного управління юстиції в Одеській області.
Дімітрієва Ганна Іванівна - головний спеціаліст відділу нотаріату Головного управління юстиції в Одеській області.
Должнікова Ірина Валеріївна - начальник управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення-головний бухгалтер Головного управління юстиції в Одеській області.
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята – Дня юриста.

Працівники державного підприємства «Укрпошта»

Фасоленко Наталя Михайлівна - начальник міського відділення поштового зв’язку Одеса-7 цеху обслуговування споживачів №1 Одеської дирекції українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта».
П’янова Олена Василівна - листоноша 1-го класу міського відділення поштового зв’язку №65 цеху обслуговування споживачів №1 Поштамту-Центру поштового зв’язку Одеської дирекції українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта».
Груша Тамара Анатоліївна - оператор зв’язку 1-го класу міського відділення поштового зв’язку №74 цеху обслуговування споживачів №1 Поштамту-Центру поштового зв’язку Одеської дирекції українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта».
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята – Всесвітнього дня пошти.

Представники ветеранських організацій м. Одеси

Левшанова Валентина Кирилівна - секретар первинної організації ветеранів війни і праці мікрорайону 6 ст. Люстдорфської дороги Київського району м. Одеси.


Залуцька Людмила Семенівна - заступник голови первинної організації ветеранів війни і праці мікрорайону «Вузівський» Київського району м. Одеси.
Сергєй Іван Ярославович - голова первинної організації ветеранів війни і праці мікрорайону «Селекційний інститут» Малиновського району м. Одеси.
Парада Михайло Миколайович - член ради партизан-підпільників Приморського району м. Одеси.
Орлова Аза Костянтинівна - голова секції партизан-підпільників Київського району м. Одеси.
Дубко Віль Данилович - член ради партизан-підпільників м. Одеси.
Василенко Борис Олексійович - член ради партизан-підпільників м. Одеси.
Вальков Олександр Семенович - член ради партизан-підпільників м. Одеси.
За активну громадську діяльність, значний особистий внесок в реалізацію державної політики з питань соціального захисту ветеранів війни і праці та з нагоди відзначення Дня партизанської слави.

Жмуденко Лідія Семенівна - завідувачка першого терапевтичного відділення поліклінічного відділення комунальної установи «Міська лікарня №5».
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу охорони здоров’я жителів міста Одеси та з нагоди відзначення ювілею від Дня народження.



Керуюча справами Т. Герасименко

Вик. В.В.Мамалюк

ПРОЕКТ

 

Про нагородження Почесною
грамотою виконавчого комітету
Одеської міської ради



Розглянувши клопотання керівників виконавчих органів Одеської міської ради та керівників підприємств і установ м. Одеси, відповідно до ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 20.03.2008 р. № 381 “Про затвердження Положення про Почесну грамоту виконавчого комітету Одеської міської ради в новій редакції”, виконавчий комітет Одеської міської ради


ВИРІШИВ:


1. Нагородити Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради згідно зі списком (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Герасименко Т.В.

Міський голова О. Костусєв

Керуюча справами Т. Герасименко

 

 

Додаток
до рішення виконавчого комітету
Одеської міської ради

від _________________________

№ _________________________



СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою виконавчого комітету
Одеської міської ради

Бабченко Світлана Вікторівна - заступник начальника регіонального відділення Фонду державного майна України по Одеській області.
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у становлення і розвиток державних органів приватизації та з нагоди відзначення ювілею від Дня народження.

Островський Володимир Іванович - директор Одеського музею західного та східного мистецтва.
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток музейної справи у місті Одесі та з нагоди відзначення 55-річного ювілею від Дня народження.

Чеканова Людмила Трохимівна - головний лікар комунальної установи «Дитяча міська поліклініка № 3».
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу охорони здоров’я та з нагоди відзначення ювілею від Дня народження.

Величко Ельвіра Миколаївна – головний лікар комунальної установи «Міська стоматологічна поліклініка №1».
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу охорони здоров’я та з нагоди відзначення 45-річного ювілею від Дня народження.

Турок Інна Мойсеївна – заступник головного лікаря з медичної частини комунальної установи «Міська поліклініка №7».
За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справу охорони здоров’я та з нагоди відзначення ювілею від Дня народження.

Трус Віктор Васильович – директор товариства з обмеженою відповідальністю «Лібра».
За сумлінну плідну працю, високі трудові здобутки та з нагоди відзначення Дня підприємця.
Працівники Одеського морського торговельного порту

Брайченко Юрій Миколайович - старший інженер виробничого комплексу державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
Діденко Олег Васильович - електромеханік пасажирського комплексу державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
Межов Геннадій Григорович - начальник зміни служби морської безпеки державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
Мішин Євген Олександрович - майстер групи теплогазопостачання служби енергетичного забезпечення державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
Тарнагродський Олександр Тихонович - слюсар з ремонту автомобілів автобази державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
За сумлінну працю, високі трудові здобутки та з нагоди відзначення Дня заснування Одеського морського торговельного порту.

Працівники клінічного госпіталю Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України

Кулик Ігор Миколайович - заступник начальника клінічного госпіталю Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
Цвєткова Ольга Олександрівна - лікар-лаборант лабораторного відділення клінічного госпіталю Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
Борисова Ганна Олександрівна - лікар офтальмолог поліклінічного відділення клінічного госпіталю Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
За сумлінну працю, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення Дня заснування госпіталю.

Нагороджені з нагоди відзначення Дня Незалежності України

Бондаренко Ольга Михайлівна - заступник начальника відділу обліку та звітності управління прогнозування, аналізу, обліку та звітності Державної податкової інспекції у Приморському районі м. Одеси Державної податкової служби в Одеській області.
Григоренко Євген Васильович - старший оперуповноважений з особливо важливих справ відділу оперативного моніторингу управління оперативного супроводження адміністрування ПДВ управління податкової міліції Державної податкової служби в Одеській області.
Марусяк Ігор Васильович - старший офіцер фельдзв’язку відділу Головного управління Державної фельд’єгерської служби України в м. Одесі.
Щербакан Павло Вікторович - старший офіцер фельдзв’язку відділу Головного управління Державної фельд’єгерської служби України в м. Одесі.
Васильєв Андрій Максимович - оперуповноважений Управління Служби безпеки України в Одеській області.
Марар Ігор Васильович - начальник відділу по контролю за виконанням судових рішень Одеської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області.
Соколан Олександр Степанович - заступник начальника Одеського слідчого ізолятора з інтендантського та комунально-побутового забезпечення управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області.
Дьомін Сергій Олегович - головний інженер підприємства Чорноморської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області.
Ігнатьєв Олексій Валентинович - заступник начальника відділу військової інспекції безпеки дорожнього руху Південного територіального управління Військової служби правопорядку Збройних сил України.
Мазицька Світлана Вікторівна - головний спеціаліст відділу зв’язків з громадськими організаціями управління внутрішньої політики департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради.
Волошенюк Віктор Іванович - начальник неврологічного відділення клініки нейрохірургії та неврології Військово-медичного клінічного центру Південного регіону Збройних сил України.
Томашева Олена Геннадіївна - старша медична сестра клініки хірургії серця та магістральних судин Військово-медичного клінічного центру Південного регіону Збройних сил України.
Дятлов Валерій Віталійович - старший механік плавучого крану «ПК-4-63»служби флоту державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
Жаков Ігор Анатолійович - керівник групи технологічного оснащення виробничого комплексу державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
Марченко Ігор Володимирович - заступник начальника порту з морської безпеки державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
Сулєйманова Ніна Олександрівна - старший касир пасажирського комплексу служби туризму, розвитку та зовнішніх зв’язків державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».

Трофанюк Ігор Іванович - виконавець робіт ремонтно-будівельного управління державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
Бондаренко Геннадій Федорович - начальник району контактної мережі Одеської дистанції електропостачання державного підприємства «Одеська залізниця».
Олійник Віктор Олександрович - машиніст електровоза локомотивного депо Одеса-Сортувальна державного підприємства «Одеська залізниця».
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення Дня Незалежності України.

Нагороджені з нагоди відзначення 218-ї річниці заснування м.Одеси

Карпенко Галина Миколаївна - головний спеціаліст юридичного сектору відділу державних реєстраторів виконавчого комітету Одеської міської ради.
Шапошникова Людмила Іванівна - головний спеціаліст загального сектору відділу державних реєстраторів виконавчого комітету Одеської міської ради.
Самсонов Андрій Олегович - начальник відділу обслуговування інформаційних систем адміністративно-господарського департаменту Одеської міської ради.
Вікарчук Павло Миколайович - головний спеціаліст відділу формування, обліку та використання документів Національного архівного фонду департаменту архівної справи та діловодства Одеської міської ради.
Бондаренко Вікторія Олександрівна - начальник відділу з організації роботи юридичного департаменту Одеської міської ради.
Пікузо Володимир Валентинович - завідувач сектору по роботі з загальними справами відділу з питань судової роботи юридичного департаменту Одеської міської ради.
Бичок Наталія Сергіївна - головний спеціаліст відділу організаційно-правової та кадрової роботи юридичного департаменту Одеської міської ради
Крисенко Надія Вікторівна - начальник відділу з питань фінансування соціального захисту та соціального забезпечення департаменту фінансів Одеської міської ради.
Чорнозимна Олена В’ячеславівна - начальник відділу по роботі з комунальними підприємствами управління формування та обліку комунальної власності департаменту комунальної власності Одеської міської ради.
Ковальчук Катерина Вікторівна - заступник начальника відділу організаційно-правової роботи управління економіки, промисловості та інвестицій Одеської міської ради.

Коновец Красіміра Ніколова - начальник відділу дозволів та узгоджень управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради.
Попова Тетяна В’ячеславівна - завідувачка юридичного сектору відділу дозволів та узгоджень управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради.
Куцарєва Софія Миколаївна - головний бухгалтер управління з питань взаємодії з органами самоорганізації населення Одеської міської ради.
Ємельянова Лариса Володимирівна - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради.
Колєсніков Дмитро Іванович - заступник начальника управління звернень громадян департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради.
Шкатула Оксана Станіславівна - начальник відділу контролю та зворотного зв’язку управління звернень громадян департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради.
Довгань Юлія Сергіївна - начальник відділу зв’язків з політичними організаціями управління внутрішньої політики департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради.
Горбунова Олена Анатоліївна - головний спеціаліст відділу зв’язків з політичними організаціями управління внутрішньої політики департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради.
Дорошенко Олександр Андрійович - виконуючий обов’язки начальника Північного РЕМ відкритого акціонерного товариства «Одесаобленерго».
Шелюгін Андрій Ігорович - виконуючий обов’язки начальника управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини Одеської міської ради.
Рогачко Лілія Олександрівна - начальник управління реклами Одеської міської ради.
Парфьонов Віталій Павлович - заступник начальника відділу управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради.
Версеник Лариса Олександрівна - головний спеціаліст відділу погоджень та моніторингу управління екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради.
Кальченко Олександр Вікторович - заступник директора департаменту оборонної роботи, цивільної оборони, взаємодії з правоохоронними органами та МНС Одеської міської ради.
Кіслова Наталія Олександрівна - заступник начальника управління соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
Піменов Олександр Максимович - завідувач сектору ремонтно-будівельних та експлуатаційних робіт управління охорони здоров’я Одеської міської ради.
Стьопкіна Олена Андріївна - головний спеціаліст відділу молодіжної політики та інформаційно-інноваційних технологій управління освіти та науки Одеської міської ради.
Кликова Наталія Дмитрівна - директор комунальної установи «Централізована бібліотечна система для дорослих м. Одеси».
Зимова Любов Василівна - директор комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №12».
Попов Валерій Федорович - директор комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 3».
Лісовська Зоя Вікторівна - начальник відділу контролю за розвитком благоустрою інспекції з благоустрою міста Одеської міської ради.
Романенко Ірина Анатоліївна - головний спеціаліст організаційно-кадрового відділу Київської районної адміністрації Одеської міської ради.
Токаренко Олена Вікторівна - заступник начальника комунального відділу Київської районної адміністрації Одеської міської ради.
Підкапка Надія Тимофіївна - головний спеціаліст загального відділу Суворовської районної адміністрації Одеської міської ради.
Вдовін Сергій Михайлович - старший рятувальник комунальної установи «Служба оперативного реагування на надзвичайні ситуації Одеської міської ради (Служба-«077»)».
Красюк Руслан Михайлович - старший рятувальник комунальної установи «Служба оперативного реагування на надзвичайні ситуації Одеської міської ради (Служба-«077»)».
Саченко Олександр Михайлович - водій автомобіля комунального підприємства «Одескомунтранс».
Табунщік Дмитро Ігорович - водій трамвая комунального підприємства «Одесміськелектротранс».
Вдовиченко Олексій Маратович - заступник начальника управління - начальник міліції громадської безпеки Одеського міського управління ГУМВС України в Одеській області.
Ваврійчук Наталя Петрівна - головний спеціаліст відділу фінансово-економічного забезпечення та бухгалтерського обліку департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради.
Потомська Людмила Миколаївна - директор комунального підприємства «Одеський міський землевпорядний центр».
Устянський Валерій Іванович - заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю «Південний інститут грунтів і грунтоведення».

Новіков Володимир Федорович - приватний підприємець.
Шмельова Наталія Вікторівна - начальник сектору громадянства, еміграції та реєстрації фізичних осіб Київського районного відділу Одеського міського управління ГУМВС України в Одеській області.
Долгий Марія Мар’янівна - заступник директора з виховної роботи Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія №7».
Ліптуга Іван Леонідович - віце-президент компанії «Пласке», голова правління Південного філіалу Європейської Бізнес Асоціації.
Суханов Володимир Геннадійович - директор науково-виробничого центру «Екострой», заслужений будівельник України, професор Одеської державної академії будівництва та архітектури.
Гоян Тамара Іванівна - начальник виробничо-технічного відділу комунального підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення «Одесміськсвітло».
Зайкова Інна Анатоліївна - директор комунального підприємства «Одесреклама».
Заблоцька Світлана Андріївна – ветеран праці у закладах освіти міста Одеси, вчитель вищої категорії.
Крижалко Людмила Михайлівна - заступник начальника управління-начальник методичної роботи зі школами естетичного виховання управління культури та туризму Одеської міської ради.
Вавілова Тамара Петрівна - старша медична сестра клініки гематології та гастроентерології Військово-медичного клінічного центру Південного регіону Збройних сил України.
Маковецька Зінаїда Михайлівна - головна медична сестра медичної частини Військово-медичного клінічного центру Південного регіону Збройних сил України.
Леоненко-Бродецька Оксана Михайлівна - головний лікар комунальної установи «Протитуберкульозний диспансер №2».
Галіна Ірина Віталіївна - головний спеціаліст з питань реабілітації дітей-інвалідів комунальної установи «Центр реабілітації осіб з вадами психофізичного розвитку», доктор медичних наук, професор.
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення 218-ї річниці заснування міста Одеси.

Працівники Одеської державної академії холоду

Потапов Михайло Дмитрович - доцент кафедри тепло - та масообміну Одеської державної академії холоду.
Шахневич Світлана Броніславівна - завідувачка бібліотеки Одеської державної академії холоду.
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди відзначення 90-річного ювілею від дня заснування навчального закладу.


Працівники одеського зоологічного парку

Ткачьова Олена Ігорівна - директор з загальних питань комунальної установи «Одеський зоологічний парк загальнодержавного значення».
Шевченко Світлана Соломонівна - завідуюча касами комунальної установи «Одеський зоологічний парк загальнодержавного значення».
Акімова Олена Василівна - завідувачка сектору птахів комунальної установи «Одеський зоологічний парк загальнодержавного значення».
Федоренко Лариса Василівна - робітник з догляду за тваринами комунальної установи «Одеський зоологічний парк загальнодержавного значення».
Тюріна Іраїда Федорівна - ветеран праці комунальної установи «Одеський зоологічний парк загальнодержавного значення».
Крамарчук Людмила Костянтинівна - ветеран праці комунальної установи «Одеський зоологічний парк загальнодержавного значення».
Шаталіна Віра Григорівна - ветеран праці комунальної установи «Одеський зоологічний парк загальнодержавного значення».
За багаторічну сумлінну працю та з нагоди відзначення 90-річного ювілею від дня заснування установи.

Нагороджені з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту

Пішенін Володимир Вікторович - директор комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №7».
Гребенюк Світлана Юріївна - заступник директора з навчально-тренувальної роботи комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №3».
Струк Наталія Станіславівна - заслужений тренер України, тренер-викладач вищої категорії з акробатики комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1».
Федорцов Володимир Вікторович - тренер-викладач вищої категорії з ушу комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1».
Яблуновський Анатолій Володимирович - директор комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з вітрильного спорту №13».
Діберт Олексій Анатолійович - заступник директора з навчально-тренувальної роботи комунального позашкільного навчального закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа Олімпійського резерву №2».

Станкова Карина Костянтинівна - вихованка комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №8» багаторазова призерка чемпіонатів Світу та Європи.
Глухова Катерина Іванівна - тренер-викладач з баскетболу комунального позашкільного навчального закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа Олімпійського резерву №2».
Єлькіна Наталія Анатоліївна - заступник директора з навчально-тренувальної роботи комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №12».
За сумлінну плідну працю, значний особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту у місті Одесі та з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту.

Томашевський Володимир Володимирович - голова органу самоорганізації населення комітету мікрорайону «Юго-Западний масив» у м. Одесі, голова Одеської міської організації Всеукраїнської громадської організації «Асоціація сприяння самоорганізації населення».
За сумлінну плідну працю, активну громадську діяльність та значний особистий внесок у розвиток органів самоорганізації населення у місті Одесі.

Нагороджені з нагоди відзначення працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Сомова Юлія Григорівна – бухгалтер товариства з обмеженою відповідальністю «Лукойл енергія і газ Україна».
Буцмай Андрій Герасимович - водій автомобіля пожежно-технічного відділу публічного акціонерного товариства «Ексімнафтопродукт».
Ющенко Петро Миколайович - слюсар-ремонтник ремонтного цеху публічного акціонерного товариства «Ексімнафтопродукт».
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.


Керуюча справами Т. Герасименко

АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

26 июня 09.00
аппаратное совещание
/прямая трансляция/

Далее 23 июня 12:00
заседание Комиссии по общественному бюджету
трансляция

Далее с 23 июня
ко Дню ВМС
ПРОГРАММА

Далее 22-24 июня
Европейская неделя
устойчивой энергетики

Далее 24 июня 11:00
«Хочу в зоопарк»

Далее 26 и 27 июня 12:00
заседания Комиссии по общественному бюджету

Далее 20-30  июня
Программа 
ко Дню молодежи

Далее 24-25 июня 
Морской фестиваль

Далее 24-28 июня
фестиваль
"Хочу в Одессу"

Далее 24-28 июня
Фестиваль
«Жемчужина Черноморья»

Далее 23 июня 12:00
Профи Fest

Далее 23 и 24 июня
Бесплатные экскурсии
по Одессе

Далее 27-30 июня 18:00
Хоровой фестиваль «Радость»

Далее 8-25 июня в 16:00
выставка графики
Дом Блещунова

Далее 29 июня 11:00 
И С П О Л К О М

Далее 26 июля в 10:00 сессия 
Одесского горсовета
/прямая трансляция/

Далее С 17 марта 
работа транспорта
на/с пос. Котовского

Далее С 17 марта
работа транспорта
по ул. Преображенской

Далее 27-29 сентября 
Международный Черноморский Транспортный Форум

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
Г Р А Ф И К
приема граждан

Далее Территориальное Соглашение
2017-2019гг.

Далее Спортивный
ПЛАН-КАЛЕНДАРЬ

Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2017 году

Далее ВЫБОРЫ
Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ОСОБЕННОСТИ
ПОГРАНИЧНОГО
РЕЖИМА

Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ
ИНФОРМАЦИИ

Далее ИНВАЛИДАМ
работа транспорта
информационные материалы

Далее Защита прав интеллектуальной собственности
Далее А Д М И Н У С Л У Г И
Далее Молодежный совет
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Жилищные субсидии: изменения
Далее П Р О Е К Т Ы
решений горсовета

Далее ПРОЕКТЫ
решений исполкома

Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее ЗАЩИТА ПРАВ
ПОТРЕБИТЕЛЕЙ

Далее