12:49:36   |   20 серпня 2017   |   EN | RU | UA

webcam
Міські програми
Обговорення проектів
Публічні закупівлі
Міжнародне співробітництво
Мапа Одеси
Віртуальна Одеса
Кіно про Одесу
Фотоальбом міста
Символіка міста
Театри Одеси
Музеї Одеси
Пам'ятники Одеси
Парки Одеси
Одеський зоопарк
Готелi Одеси
Одеса туристична
Про місто
В допомогу підприємцям
Правова консультація
Одеса в цифрах
Пiдприємства Одеси
Схема руху міського транспорту
Аварійні й довідкові служби
Шукати
Пiдписатися на новини
Конкурс з призначення управителів будинків
Далі ОГОЛОШЕННЯ
про намір
зміни тарифів

Далі ВАКАНСІЇ
Далі Правила пропуску в будівлю Одеської міськради
Далі «УКРПОШТА»
оплата платежів

Далі ЗВЕРНЕННЯ до бажаючих взяти на виховання дітей, позбавлених батьківського піклування
Далі Оголошення про збір та видачу пожертвувань
Далі



/ Головна / Міська рада / Депутати / ДЕПУТАТИ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ IV СКЛИКАННЯ

ДЕПУТАТИ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ IV СКЛИКАННЯ

 

1. Азаров Андрій Святославович, округ № 75.
2. Аймедова Ірина Миколаївна, округ № 5.
3. Аксьонов Валерій Васильович, округ № 85.
4. Антіпова Людмила Вікторівна, округ № 67.
5. Антоненко Олег Григорович, округ № 56.
6. Ануфрієв Сергій Костянтинович, округ № 42.
7. Арутюнян Кероб Лендрушевич, округ № 83.
8. Балан Віктор Федорович, округ № 76.
9. Балан Микола Миколайович, округ № 99.
10. Балух Денис Валерійович, округ № 60.
11. Бараболя Вітослав Григорович, округ № 95.
12. Бєлоус Віталій Григорович, округ № 17.
13. Боделан Володимир Русланович, округ № 74.
14. Боровський Микола Дмитрович. округ № 11.
15. Брилько Євген Миколайович, округ № 96.
16. Брояк Володимир Владиславович, округ № 43.
17. Воронін Валерій Валентинович, округ № 72.
18. Гайдучик Віктор Сергійович, округ № 12.
19. Гапуніч Валентин Вікторович, округ № 10.
20. Головатюк-Юзефпольська Ірина Лионелівна, округ № 7.
21. Голубенко Лідія Миколаївна, округ № 63.
22. Голубенко Максим Юрійович, округ № 18.
23. Горєлов Валерій Борисович, округ № 4.
24. Горохов Сергій Михайлович, округ № 57.
25. Делієв Георгій Вікторович, округ № 94.
26. Дехтяренко Костянтин Олександрович, округ № 53.
27. Доброжан Віктор Анатолійович, округ № 90.
28. Дубовенко Валентин Євгенович, округ № 8.
29. Дубчак Борис Борисович, округ № 59.
30. Жосул Ігор Авраамович, округ № 70.
31. Закалінський Володимир Євгенович, округ № 54.
32. 3атік Євген Мойсейович, округ № 66.
33. Ієремія Василь Володимирович, округ № 9.
34. Іоргачов Дмитро Васильович, округ № 32.
35. Кауфман Борис Рафаїлович, округ № 62.
36. Кисловський Андрій В’ячеславович, округ № 1.
37. Ківалова Тетяна Сергіївна, округ № 69.
38. Кіктенко Олег Михайлович, округ № 31.
39. Кіндюк Борис Володимирович, округ № 23.
40. Кірєєв Володимир Анатолійович, округ № 33.
41. Кіров Володимир Ігорович, округ № 37.
42. Кобилянська Світлана Мефодіївна, округ № 6.
43. Компанієць Володимир Петрович, округ № 21.
44. Коробчинський Олександр Леонідович, округ № 49.
45. Косов Василь Іванович, округ № 16.
46. Косьмін Олексій Миколайович, округ № 41.
47. Кравець Олександр Семенович, округ № 55.
48. Красильников Микола Михайлович, округ № 35.
49. Крикливий Микола Федорович, округ № 68.
50. Крук Юрій Юрійович, округ № 13.
51. Литвак Борис Давидович, округ № 2.
52. Ліпеєв Анатолій Миколайович, округ № 19.
53. Лучков Анатолій Іванович, округ № 100.
54. Мазуренко Валентин Іванович, округ № 91.
55. Макул Леонід Якович, округ № 61.
56. Манько Валерій Олександрович, округ № 98.
57. Марков Ігор Олегович, округ № 39.
58. Маркова Віра Макарівна, округ № 52.
59. Матвєєв Олександр Вікторович, округ № 80.
60. Мельник Віктор Володимирович, округ № 32.
61. Мельник Світлана Василівна, округ № 89.
62. Мироненко Сергій Володимирович, округ № 30.
63. Мінченко Раїса Миколаївна, округ № 29.
64. Мішаглі Дмитро Васильович, округ № 78.
65. Муравіна Ірина Тимофіївна, округ № 51.
66. Нечитайло Віктор Микитович, округ № 58.
67. Орловський Олексій Сергійович, округ № 40.
68. Осадчий Володимир Степанович, округ № 97.
69. Пеструєв Микола Олександрович, округ № 50.
70. Прєснов Юрій Олександрович, округ № 34.
71. Прокопенко Олександр Адольфович, округ № 48.
72. Радковський Олег Володимирович, округ № 65.
73. Романенко Микола Володимирович, округ № 86.
74. Рондін Володимир Гаррієвич, округ № 92.
75. Русінєк Володимир Вікторович, округ № 27.
76. Садкова Римма Іванівна, округ № 28.
77. Салієнко Сергій Вадимович, округ № 81.
78. Селянін Георгій Всеволодович, округ № 15.
79. Сєбова Людмила Гаврилівна, округ № 84.
80. Соколов Володимир Олексійович, округ № 77.
81. Соломаха Григорій Миколайович, округ № 45.
82. Співак Дмитро Павлович, округ № 47.
83. Станкевич Віталій Борисович, округ № 38.
84. Стогній Артем Аркадійович, округ № 14.
85. Страшний Анатолій Андрійович, округ № 73.
86. Страшний Сергій Анатолійович, округ № 79.
87. Стреля Іван Микитович, округ № 24.
88. Танцюра Дмитро Миколайович, округ № 26.
89. Тарпан Руслан Серафімович, округ № 20.
90. Тельвак Микола Миколайович, округ № 46.
91. Тищенко Ілля Степанович, округ № 44.
92. Труханов Геннадій Леонідович, округ № 87.
93. Фаєр Григорій Шикович, округ № 3.
94. Форостянов Георгій Володимирович, округ № 71.
95. Хачатрян Месроп Жоржикович, округ № 93.
96. Хлицов Петро Володимирович, округ № 25.
97. Шаталов Ігор Валентинович, округ № 36.
98. Шумахер Юрій Борисович, округ № 68.
99. Ястремський Іван Семенович, округ № 64.

19 серпня з 18.00
велопробіг «Girls.Love.Bike»

Далі 19-20 серпня
спортивна виставка
"SEANERGY GLOBAL"

Далі 21 серпня 09:00
апаратна нарада

Далі 22 серпня 10:00
Пам'яті захисників правопорядку

Далі 23 серпня 18:00
Фестиваль степу

Далі зміни в русі транспорту
серпень

Далі 12-24 серпня
Виставка живопису Ірини Кобилянської

Далі 31 серпня 11:00
В И К О Н К О М

Далі Конкурс бізнес-проектів
термін подачі заявок
продовжений до 15 вересня

Далі Конкурс для розміщення
бізнес-офісів
термін подачі заявок
продовжений до 15 вересня

Далі 20 вересня 10:00
СЕСІЯ

Далі З 17 березня
робота транспорту
по вул. Преображенської

Далі З 17 березня
робота транспорту
на/з сел. Котовського

Далі 27-29 вересня
Міжнародний Чорноморський Транспортний Форум

Далі 22 серпня 14:00 
депутатські комісії

Далі Місцеві ініціативи
Збір підписів

Далі ПРОЕКТИ
рішень виконкому

Далі ПРОЕКТИ
рішень міськради

Далі
Графік особистого
прийому громадян

Далі Виставки і ярмарки
у 2017 році

Далі Т А Р И Ф И
Далі ГЕНПЛАН ОДЕСИ
Далі Як поводитися в надзвичайних ситуаціях
Далі ДОПОМОГТИ АРМІЇ
Далі В И Б О Р И
Далі ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ
ІНФОРМАЦІЇ

Далі «Доступне житло»
Далі П О Р Я Д О К допомоги сім'ям з дітьми
Далі Громадські організації міста
Далі Реєстрація фізичних осіб в Одесі
Далі ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
Далі ЦЕНТР
АДМІНПОСЛУГ

Далі ІНВАЛІДАМ
робота транспорту
інформаційні матеріали

Далі ЗАХИСТ ПРАВ
СПОЖИВАЧІВ

Далі Допомога у зв’язку з вагітністю та пологами, при народженні дитини
та догляду за дитиною до 3 років

Далі Захист прав інтелектуальної власності
(авторське право)

Далі НІ НАСИЛЬСТВУ В СІМ’Ї
Звернення до мешканців міста Одеси

Далі Безкоштовні консультації з питань правової, психологічної та соціальної допомоги для неповнолітніх та їхніх батьків
Далі