20:11:15   |   19 листопада 2018   |   EN | RU | UA

webcam
Міські програми
Обговорення проектів
Публічні закупівлі
Міжнародне співробітництво
Одеса інвестиційна
Мапа Одеси
Віртуальна Одеса
Кіно про Одесу
Фотоальбом міста
Символіка міста
Театри Одеси
Музеї Одеси
Пам'ятники Одеси
Парки Одеси
Одеський зоопарк
Готелi Одеси
Одеса туристична
Про місто
В допомогу підприємцям
Правова консультація
Одеса в цифрах
Пiдприємства Одеси
Схема руху міського транспорту
Аварійні й довідкові служби
Шукати
Пiдписатися на новини
ПОВІДОМЛЕННЯ
«Сінтез Ойл»/ оцінка впливу на довкілля

Далі ОГОЛОШЕННЯ
про намір
зміни тарифів

Далі ВАКАНСІЇ
Далі Правила пропуску в будівлю Одеської міськради
Далі



/ Головна / Новини / Одеські яхтсмени завершили сезон навігації змаганнями з вітрильного спорту


Розміщено: 06.11.2018 15:28:41

Одеські яхтсмени завершили сезон навігації змаганнями з вітрильного спорту

Одеські яхтсмени завершили сезон навігації змаганнями з вітрильного спорту

В Одесі пройшли змагання «Закриття сезону навігації-2018» у класах яхт: «Оптиміст», «Лазер 4.7», «Кадет» і «420»
3 листопада 2018 року на зовнішньому рейді Чорноморського яхт-клубу (пляж «Отрада») відбулися змагання з вітрильного спорту «Закриття сезону навігації-2018».

Змагання пройшли в класах яхт: «Оптиміст», «Лазер 4.7», «Кадет» і «420». За результатами змагань були визначені переможці.

Переможці в класі «Оптиміст»
Серед дівчат:
- Лідія Златова - 1 місце;
- Аліна Шаповалова - 2 місце;
- Влада Сташкевич - 3 місце.

Серед юнаків:
- Дмитро Свищев - 1 місце;
- Михайло Золотарьов - 2 місце;
- Гліб Пучков - 3 місце.

Серед молодших юнаків:
- Володимир Канцуров - 1 місце;
- Віктор Соловйов - 1 місце;
- Максим Кабаков - 3 місце.

Серед молодших дівчат:
- Аріна Бикова - 1 місце;
- Поліна Коєн - 2 місце;
- Соня Павлова - 3 місце.

Переможці в класі «Кадет»:
- Олексій Данько, рульовий - 1 місце;
- Давид Вдович, шкотовий - 1 місце.

Переможці в класі «Лазер 4.7»:
- Андрій Вердиш - 1 місце;
- Девід Ізмайловський - 2 місце;
- Олег Червінський - 3 місце.

Переможці в класі «Лазер 4.7»:
- Олександр Жуков, рульовий - 1 місце;
- Ілля Маєвський, шкотовий - 1 місце.

Переможці і призери були нагороджені кубками, грамотами та цінними призами.

 

 

 

 

 

ОПОВІЩЕННЯ
- перекриття доріг
- відключення
світло / вода / газ

Далі 19 листопада 16:00
концерт-лекція, присвячений
творчості Е. Гріга

Далі 19 листопада 14:00
нагородження переможців
конкурсу "Кращий 
інноваційний проект"

Далі до 25 грудня
надання нформації про
роботи у сфері благоустрою
у 2019 р.

Далі 21 листопада 
перевірка 
електросирен
і гучномовців

Далі 21 листопада 10:00
День Гідності та Свободи
покладання квітів
до пам'ятника Шевченку

Далі 8 листопада - 5 грудня
виставка удожників
«Чорномор'є»

Далі З 1 листопада 
конкурсний відбір до Молодіжної ради

Далі 29 листопада 11:00
В И К О Н К О М

Далі 30 листопада 11:00
щорічний
ЗВІТ МЕРА

Далі 21 листопада о 16.00
МСМО
архів сучасного
мистецтва

Далі 12 грудня 10:00
С Е С С І Я

Далі ГРАФІК ЗАСІДАНЬ
депутатських комісій

Далі План спортивних заходів
Далі Місцеві ініціативи
Збір підписів

Далі
Г А З Е Т И - ОНЛАЙН
ОДЕССКИЙ ВЕСТНИК
Думська площа

Далі ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ
Отримання компенсації по кредитах на енергозбережні
мероприятия

Далі Графік особистого
прийому громадян

Далі Виставки і ярмарки -
2018

Далі Т А Р И Ф И
Далі ГЕНПЛАН ОДЕСИ
Далі Як поводитися в надзвичайних ситуаціях
Далі В И Б О Р И
Далі ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ
ІНФОРМАЦІЇ

Далі ЦЕНТР
АДМІНПОСЛУГ

Далі ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ
робота транспорту
інформаційні матеріали

Далі