/ Головна / Новини / Одеситка Еліна Світоліна вперше в історії українського жіночого тенісу піднялася на 4 місце у світовому рейтингу

Розміщено: 15.08.2017 13:06:04

Одеська спортсменка Еліна Світоліна здобула блискучу перемогу на турнірі серії WTA Premier 5 і отримала шанс зіграти в Сінгапурі з найсильнішими тенісистками планети

14 серпня 2017 року Торонто відбувся фінальний матч турніру серії WTA Premier 5 з тенісу великого.

Одеська спортсменка Еліна Світоліна здобула довгоочікувану перемогу турніру серії WTA Premier 5, тим самим побивши відразу кілька рекордів.

Перемога в Канаді стала п'ятою в п'яти фіналах турнірів, у яких грала Еліна, і третій поспіль у турнірах серії WTA Premier 5, чого раніше не добивалася жодна з тенісисток світу.

Заробивши 900 очок, Еліна Світоліна вперше в кар'єрі і вперше в історії українського жіночого тенісу піднялася на 4 місце у світовому рейтингу, що дозволило їй очолити чемпіонську гонку WTA, піднявшись з п'ятого місця на перше.

Еліна Світоліна має шанси вперше в кар'єрі зіграти в підсумковому турнірі в Сінгапурі, де виступають лише вісім найсильніших тенісисток планети.