Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№1207 від 25.09.2008р.

Про нагородження
Почесною грамотою виконавчого комітету
Одеської міської ради
 
Розглянувши клопотання керівників виконавчих органів Одеської міської ради та керівників підприємств і установ м. Одеси, відповідно до ст. 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 20. 03. 2008 року №381 "Про затвердження Положення про Почесну грамоту виконавчого комітету Одеської міської ради в новій редакції", виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:
 
1. Нагородити Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради, згідно зі списком (додасться).
 
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Єршову Т.М.
 
Міський голова                               Е. Гурвіц
Керуюча справами                        Т. Єршова
 
Додаток до рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
від 25.09.2008р. №1207
 
СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради
 
Чайчук Наталія Олександрівна - начальник управління внутрішньої політики Одеської міської ради.
За надання значної допомоги громадським організаціям м. Одеси в їх діяльності, та з нагоди відзначення 17-ї річниці Незалежності України.
Руденко Валерій Миколайович - ланковий електромонтажників комунального підприємства «Одеське електротехнічне експлуатаційно-монтажне підприємство».
За зразкове виконання службових обов'язків, високі досягнення у професійній діяльності, та з нагоди відзначення Дня міста.
Рожко Тетяна Тимофіївна - викладач з теоретичних дисциплін комунального позашкільного навчального закладу «Дитяча музична школа № 8 м. Одеси».
За багаторічну плідну працю, значний особистий внесок у справу естетичного виховання дітей, та з нагоди відзначення 50-річчя педагогічної діяльності.
Саша Ошмянський - директор Ізраїльського культурного центру в м. Одесі при Посольстві Держави Ізраїль в Україні.
За активну громадську діяльність та значний особистий внесок у зміцнення дружніх відносин між Україною та Ізраїлем.
 
Працівники управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Одеській області
 
Носов Вячеслав Євгенович - начальник управління капітального будівництва та ремонтів при департаменті
Новрузов Хокмдар Шаміл-огли - заступник начальника з виробництва Одеської виправної колонії № 14
Шукляр Тетяна Миколаївна - заступник начальника з виробництва Чорноморської виправної колонії № 74
Кулік Надія Іванівна - головний бухгалтер Чорноморської виправної колонії № 74.
За сумлінне виконання службових обов'язків, високі досягнення у професійній діяльності, та з нагоди відзначення Дня Незалежності України.
 
Працівники Управління Служби безпеки України в Одеській області
 
Горбенко Олександр Павлович - начальник сектору
Ліферчук Руслан Володимирович - начальник відділення
Рябошапка Віктор Володимирович - заступник начальника відділу
Штанько Тетяна Миколаївна - начальник військово-медичної служби.
За сумлінне виконання службових обов'язків, високі досягнення у професійній діяльності, та з нагоди відзначення Дня Незалежності України.
 
Працівники Головного управління МВС України в Одеській області
 
Стреблянський Едуард Васильович - начальник відділу соціально-гуманітарної роботи управління кадрового забезпечення ГУМВС України в Одеській області
Кузнєцов Віктор Володимирович - начальник відділу Державтоінспекції з обслуговування адміністративної території обласного центру та автомобільно-технічної інспекції при УДАІ ГУМВС України в Одеській області
Нетребський Андрій Олександрович - заступник начальника управління карного розшуку ГУМВС України в Одеській області
Козинець Сергій Олегович - інспектор сектору дільничних інспекторів міліції відділу громадської безпеки Одеського міського управління ГУМВС України в Одеській області
Босенко Володимир Володимирович - заступник начальника управління - начальника кримінальної міліції Одеського міського управління ГУМВС України в Одеській області
Богдан Юрій Вікторович - начальник відділу медичного забезпечення ГУМВС України в Одеській області.
За сумлінне виконання службових обов'язків, високі досягнення у професійній діяльності, та з нагоди відзначення Дня Незалежності України.
 
Працівники нафтопереробних підприємств м. Одеси
 
Струсь Ігор Михайлович - оператор технологічних установок 6-го розряду установки вісбрекінгу технологічного цеху № 1 відкритого акціонерного товариства «Лукойл-Одеський нафтопереробний завод»
Сафонова Ольга Федорівна - інженер з якості центральної заводської лабораторії відкритого акціонерного товариства «Лукойл-Одеський нафтопереробний завод»
Атанасов Анатолій Миколайович - провідний спеціаліст відділу головного метролога відкритого акціонерного товариства «Лукойл-Одеський нафтопереробний завод»
Іскоскова Людмила Миколаївна - начальник фінансового відділу відкритого акціонерного товариства «Лукойл-Одеський нафтопереробний завод»
Дема Ігор Павлович - механік бітумної установки технологічного цеху № 1 відкритого акціонерного товариства «Лукойл-Одеський нафтопереробний завод»
Фіщенко Ігор Олегович - юрисконсульт товариства з обмеженою відповідальністю «Лукойл енергія і газ Україна»
Опренко Тамара Михайлівна - інженер служби постачання товариства з обмеженою відповідальністю «Лукойл енергія і газ Україна»
Кжиква Петро Петрович - машиніст тепловозу відкритого акціонерного товариства «Одеснафтопродукт»
Ляховецький Юрій Васильович - слюсар 4-го розряду відкритого акціонерного товариства «Одеснафтопродукт».
Пилипчук Меланія Олександрівна - пробовідбірник лабораторії по контролю виробництва відкритого акціонерного товариства «Ексімнафтопродукт»
Камиш Юрій Миколайович - старший механік цеху зливу-наливу №2 відкритого акціонерного товариства «Ексімнафтопродукт»
Поплавський Іван Григорович - слюсар з ремонту технологічних установок котельні відкритого акціонерного товариства «Ексімнафтопродукт»
Подкідиш Вікторія Анатоліївна - оператор комп'ютерного набору цеху зливу-наливу №1 відкритого акціонерного товариства «Ексімнафтопродукт»
Мошинець Лариса Андріївна - інспектор з кадрів відділу кадрів відкритого акціонерного товариства «Ексімнафтопродукт».
За сумлінну працю, високі трудові досягнення, та з нагоди відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.
 
Працівники КП «Міжнародний аеропорт Одеса»
 
Васалатий Володимир Іванович - головний механік підприємства
Гурєєва Лариса Миколаївна - начальник відділу якості, сертифікації та стандартизації
Кошевой Сергій Євгенович - начальник служби електропостачання та електротехнічного забезпечення польотів
Нерук Микола Іванович - заступник генерального директора з авіаційної безпеки
Філіпов Олександр Васильович - начальник інженерно-авіаційної служби.
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків, та з нагоди відзначення професійного свята - Дня авіації України.
 
Підприємці м. Одеси
 
Маркін Сергій Миколайович - директор ресторану «Кобес»
Буценко Іван Миколайович - голова правління відкритого акціонерного товариства «Укрелеваторпром»
Пархисенко Галина Олександрівна - керівник перукарні-салону для чоловіків «Паша»
Шушковська Майя Михайлівни - директор товариства з обмеженою відповідальністю «Транс Інвест Сервіс»
Шостак Іван Іванович - директор товариства з обмеженою відповідальністю «Нова Формація Лімітед».
За вагомі трудові здобутки, активну участь у благодійних акціях і благоустрої міста, та з нагоди відзначення Дня підприємця.

Забуруннова Олена Іллівна - заступник начальника фінансового управління - начальник бюджетного відділу у Київському районі департаменту фінансів Одеської міської ради.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, та з нагоди відзначення ювілею від Дня народження.
 
Працівники департаменту оборонної роботи Одеської міської ради
 
Алямовський Олександр Вікторович - головний спеціаліст відділу мобілізаційної роботи департаменту оборонної роботи Одеської міської ради
Пацев Віктор Вадимович - головний спеціаліст відділу мобілізаційної роботи департаменту оборонної роботи Одеської міської ради.
За сумлінне виконання службових обов'язків, та з нагоди відзначення професійного свята - Дня мобілізаційного працівника.
 
Працівники закладів фізичної культури та спорту м. Одеси
 
Бобошко Віктор Михайлович - тренер-викладач з боксу комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 8»
Силютін Віктор Павлович - старший тренер-викладач зі стрибків на батуті комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1»
Антонов Сергій Олексійович - заступник директора, тренер-викладач з боксу комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа № 5»
Холостенко Тетяна Василівна - начальник відділу організаційно-масової роботи та кадрів управління з фізичної культури та спорту Одеської міської ради.
За вагомий особистий внесок у справу фізичного виховання дітей та юнацтва, та з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту.
 
Працівники Головного управління МИС України в Одеській області
 
Судак Володимир Вікторович - помічник начальника зміни оперативного відділу оперативно-координаційного центру.
За сумлінне виконання службових обов'язків, високі досягнення у професійній діяльності, та з нагоди відзначення Дня працівників цивільного захисту
Кіров Олександр Павлович - секретар Одеської обласної організації ветеранів і пенсіонерів Головного управління МНС України в Одеській області.
За активну громадську діяльність, та з нагоди відзначення професійного свята - Дня працівників цивільного захисту.
 
Працівники Служби оперативного реагування на надзвичайні ситуації Одеської міської ради
 
Власенко Андрій Андрійович - старший рятувальник відділення рятувальних робіт
Афанасьєв Станіслав Ігорович - старший оператор відділення зв'язку та оповіщення
Никифор Віктор Георгійович - старший рятувальник відділення інженерно-рятувальних робіт
Фаренюк Віктор Володимирович - начальник відділу оперативного чергування, зв'язку та оповіщення.
За сумлінне виконання службових обов'язків, самовідданість при ліквідації надзвичайних ситуацій і їх наслідків у м. Одесі, та з нагоди відзначення 13-ї річниці заснування комунальної установи.
 
Працівники районних адміністрацій
 
Безкровний Григорій Іванович - головний спеціаліст Приморської районної адміністрації Одеської міської ради
Дмитрієв Павло Іванович - головний спеціаліст Малиновської районної адміністрації Одеської міської ради
Гаврик Євген Сергійович - головний спеціаліст Київської районної адміністрації Одеської міської ради.
За сумлінне виконання службових обов'язків, та з нагоди відзначення професійного свята - Дня мобілізаційного працівника.
 
Учасники забезпечення підготовки та проведення святкових заходів з нагоди відзначення 214-ї річниці заснування м. Одеси
 
Підгайний Сергій Григорович - начальник управління дорожнього господарства Одеської міської ради
Красницький Віктор Іванович - директор комунального підприємства «Одеська міська друкарня»
Прокопець Олександр Володимирович - директор комунального підприємства «Електричних мереж зовнішнього освітлення».
За сумлінне виконання службових обов'язків та значний особистий внесок в підготовку і проведення святкових заходів з нагоди відзначення 214-річниці заснування міста Одеси.

Київська районна адміністрація Одеської міської ради

Суворовська районна адміністрація Одеської міської ради

За зразкову організацію проведення виставки квітів на Приморському бульварі з нагоди святкування 214 ї річниці заснування міста Одеси.

«СОЦКОМБАНК» - генеральний спонсор святкування 214-ї річниці заснування міста Одеси.
За бездоганну організацію підготовки та проведення, на високому професійному рівні, гала-концерту на Потьомкінських сходах за участю провідних артистів України та зарубіжних держав.

Телерадіокомпанія «GTV»
За бездоганне проведення телетрансляції гала-концерту на Потьомкінських сходах за участю провідних артистів України та зарубіжних держав, з нагоди святкування 214-ї річниці заснування міста Одеси

Селянін Володимир Віталійович - президент корпорації «ВЭЭСВИ» (м. Дніпропетровськ).
За активну участь в проведенні святкових заходів з нагоди відзначення 214-ї річниці заснування міста Одеси і надання матеріалів до виставки «Обаяние старой Одессы».

Каратов Олександр Анатолійович - голова фонду розвитку культурних ініціатив ім. Ганькевича.
За активну участь в проведенні святкових заходів з нагоди відзначення 214-ї річниці заснування міста Одеси та успішне проведення 18-го Міжнародного рок - фестивалю «Пікейні жилети»

Коган Юхим Аркадійович - директор Одеського міського центру хореографічного мистецтва.
За активну участь в проведенні святкових заходів з нагоди відзначення 214-ї річниці заснування міста Одеси та успішну організацію проведення II Міжнародного фестивалю вуличних театрів «Одеська феєрія».

Голубова Інеса Геннадіївна - генеральний директор центру піар-комунікацій «First line Odessa».
За активну участь в підготовці проведення святкових заходів з нагоди відзначення 214-ї річниці заснування міста Одеси та організацію широкої рекламної компанії святкування.

Юсим Ян Григорович - президент Одеського кіноклубу.
За активну участь в проведенні святкових заходів з нагоди відзначення 214-ї річниці заснування міста Одеси та організацію проведення IX Міжнародного фестивалю польського кіно.

Добринін Едуард Вікторович - начальник Одеського міського управління ГУ МВС України в Одеській області.
За значний особистий внесок у забезпечення на високому рівні охорони громадського порядку під час проведення святкових заходів з нагоди відзначення Дня міста.

Дерев'янко Юрій Олександрович - водій автомобіля товариства з обмеженою відповідальністю «Союз».
Маляр Іван Іванович - вантажник товариства з обмеженою відповідальністю «Союз».
Рудик Андрій Ігорович - вантажник товариства з обмеженою відповідальністю «Союз».
За сумлінну працю по забезпеченню належного санітарного стану в місцях проведення святкових заходів з нагоди відзначення 214-ї річниці заснування міста Одеси.

Шумахер Юрій Борисович - генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «РОСТІНВЕСТГРУП»
Кіосе Костянтин Георгійович - директор товариства з обмеженою відповідальністю «РОСТШЛЯХБУД»
Кіосе Генналій Костянтинович - генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю виробниче - будівельної компанії «ПІК-СТРОЙ»
За вагомий особистий внесок в організацію проведення великого обсягу робіт з благоустрою Приморського бульвару до святкування 214-ї річниці заснування міста Одеси.
 
Працівники управління з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Одеської міської ради
 
Власенко Анатолій Борисович - головний спеціаліст відділу з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Київського району
Герасіменко Юрій Григорович - головний спеціаліст відділу з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Приморського району
Климов В'ячеслав Вікторович - начальник відділу захисту населення управління з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Одеської міської ради.
За сумлінне виконання службових обов'язків, високі досягнення у професійній діяльності, та з нагоди відзначення Дня працівників цивільного захисту
 
Військовослужбовці корабля морської охорони «Одеса»
 
Малахов Олександр Якович - заступник командира Одеського загону морської охорони з електромеханічної частини - начальник електромеханічної служби Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України
Ташогло Ігор Іванович - старший комендор зенітно-артилерійської команди корабля морської охорони «Одеса» Одеського загону морської охорони Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України
За зразкове виконання службових обов'язків, високі досягнення у військовій справі, та з нагоди відзначення 32-ї річниці підняття військово-морського прапора на кораблі морської охорони «Одеса»
 
Працівники навчальних закладів м. Одеси
 
Артюх Надія Григорівна - вчитель географії Одеського навчально-виховного комплексу № 84, «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов - загальноосвітня школа І-ПІ ступенів»
Клевець Любов Терентіївна - вчитель української мови та літератури Одеської гімназії № 9
Ланецька Валентина Григорівна - вчитель української мови та літератури Одеської спеціалізованої школи № 50 І-ПІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов
Павлова Тетяна Борисівна - вчитель української мови та літератури Одеської загальноосвітньої школи-інтернату № 1 І-Ш ступенів гуманітарно-естетичного профілю
Петровська Ірина Володимирівна - вчитель початкових класів Одеської загальноосвітньої школи № 1 І-Ш ступенів
Сітнікова Марія Іванівна - завідуюча дошкільним навчальним закладом «Ясла-садок» № 26
Хіменко Ірина Георгіївна - вчитель англійської мови Одеської Маріїнської гімназії
Шестакова Олена Вікторівна - вчитель української мови та літератури Одеської загальноосвітньої школи № 15 І-ІІІ ступенів
Прокоф'єва Тетяна Федорівна - вчитель біології Одеського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням предметів гуманітарного напрямку - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 49»
Падука Анатолій Іванович - керівник театральної студії центру дитячої та юнацької творчості «Дивосвіт».
За сумлінну працю, значний особистий внесок у забезпечення високого рівня освітньої підготовки учнів, та з нагоди відзначення професійного свята Дня працівників освіти.
 
Працівники Одеського національного політехнічного університету
 
Бровкова Олена Георгіївна - доцент кафедри менеджменту Одеського національного політехнічного університету
Павліченко Наталія Василівна - заступник директора інституту довузівської підготовки Одеського національного політехнічного університету
Пічугін Євген Дмитрович - професор кафедри комп'ютеризованих систем управління Одеського національного політехнічного університету
Тєльнова Наталя Георгіївна - старший викладач кафедри фундаментальної підготовки Одеського національного політехнічного університету.
За сумлінну плідну працю, значний особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів для підприємств народного господарства України, та з нагоди відзначення 90-ї річниці заснування університету.

Керуюча справами                                                     Т.М. Єршова
Страница создана: 2008.10.14 15:27