Рішення
виконавчого комітету

Одеської міської ради
№35 від 18.01.2011

Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради

Розглянувши клопотання керівників виконавчих органів Одеської міської ради та керівників підприємств і установ м. Одеси, відповідно до ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 20.03.2008 р. № 381 “Про затвердження Положення про Почесну грамоту виконавчого комітету Одеської міської ради в новій редакції”, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Нагородити Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради згідно зі списком (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Герасименко Т.В.

 

Міський голова                                О. Костусєв

Керуюча справами                           Т. Герасименко

 

 

 

Додаток до
Рішення

виконавчого комітету
Одеської міської ради
№35 від 18.01.2011

 
СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою виконавчого комітету
Одеської міської ради

 
Андрієвський Олександр Георгійович – головний лікар комунальної установи «Міська клінічна лікарня № 10».
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу охорони здоров’я жителів міста Одеси та з нагоди відзначення 60-річчя від дня народження.

Петько Анатолій Іванович – головний крайовий отаман Чорноморського козацького війська.
За активну громадську діяльність, значний особистий внесок у справу військово-патріотичного виховання молоді та з нагоди відзначення 20-ої річниці заснування громадської організації «Чорноморське козацьке військо».

Мальченко Олег Вікторович – старший офіцер фельдзв’язку відділу Головного управління Державної фельд’єгерської служби України в місті Одесі.
За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення 19-ої річниці створення Державної фельд’єгерської служби України.

Полудень Микола Вікторович – завідувач господарства комунального позашкільного навчального закладу «Дитяча музична школа № 4 м. Одеси».
За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення 70-річчя від дня народження.

 

 
Активісти Одеської регіональної асоціації євреїв –

колишніх в’язнів гетто і нацистських концтаборів 

  
Городисський Володимир Володимирович – керівник групи Одеської регіональної асоціації євреїв – колишніх в’язнів гетто і нацистських концтаборів.

 
Бахтін Борис Абрамович – керівник групи Одеської регіональної асоціації євреїв – колишніх в’язнів гетто і нацистських концтаборів.

За багаторічну активну громадську діяльність та з нагоди відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту.

 

 
Працівники ВАТ «Енергопостачальна Компанія Одесаобленерго»
 

Бившев Володимир Володимирович – заступник головного інженера Південного району електричних мереж відкритого акціонерного товариства «Енергопостачальна Компанія Одесаобленерго».
Лещенко Вадим Миколайович – інспектор відділу по роботі з дебіторами комерційної дирекції відкритого акціонерного товариства «Енергопостачальна Компанія Одесаобленерго».
Мателега Олексій Володимирович – заступник начальника по роботі з побутовими споживачами Північного району електричних мереж відкритого акціонерного товариства «Енергопостачальна Компанія Одесаобленерго».

За сумлінну працю, високі трудові здобутки та з нагоди відзначення професійного свята – Дня енергетика.

 
Працівники Одеського окружного адміністративного суду

 
Косіцина Валерія Володимирівна – заступник керівника апарату Одеського окружного адміністративного суду.
Юзефович Юлія Антонівна – секретар судового засідання Одеського окружного адміністративного суду.
Кузьменко Наталя Андріївна – помічник судді Одеського окружного адміністративного суду.
Шкроба Аліна Василівна – головний спеціаліст відділу судової статистики та узагальнення судової практики Одеського окружного адміністративного суду.

За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників суду.

 

 
Працівники батальйону міліції «Беркут»

 
Шеремета Андрій Іванович – командир відділення батальйону міліції особливого призначення «Беркут» Головного управління МВС України в Одеській області.
Буланов Володимир Володимирович – міліціонер батальйону міліції особливого призначення «Беркут» Головного управління МВС України в Одеській області.
Буга Юрій Васильович – міліціонер батальйону міліції особливого призначення «Беркут» Головного управління МВС України в Одеській області.

За зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення 19-ої річниці створення підрозділів «Беркут».

 


Працівники Управління Служби безпеки України
в Одеській області

 
Глубокий Андрій Леонідович – старший оперуповноважений в особливо важливих справах Управління Служби безпеки України в Одеській області.
Сімаков Олексій Олександрович – старший оперуповноважений на особливо важливих об’єктах Управління Служби безпеки України в Одеській області.
Загнойко Сергій Анатолійович – старший оперуповноважений Управління Служби безпеки України в Одеській області.

За зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення 19-ої річниці створення спецпідрозділів по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

 

 
Військовослужбовці військової частини А2800

 
Бондаренко Сергій Павлович – заступник командира частини з тилу-начальник тилу військової частини А2800 Повітряних сил Збройних сил України.
Лисковчук Віктор Леонтійович – заступник командира зенітного ракетного дивізіону з виховної роботи військової частини А2800 Повітряних сил Збройних сил України.
Задзік Роман Сергійович головний старшина зенітного ракетного дивізіону військової частини А2800 Повітряних сил Збройних сил України.

За зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення 70-ої річниці створення військової частини. 

  
 
Працівники позашкільних навчальних закладів 

   
Аджиєва Ірина Євгенівна – керівник гуртка акробатики комунального позашкільного навчального закладу «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Моряна».
Дроздовська Галина Юхимівна – керівник ансамблю бального танцю «Лотос» комунального позашкільного навчального закладу «Одеський будинок дитячої та юнацької творчості «Тоніка».
Жданов Дмитро Костянтинович – керівник гуртка інтелектуальних ігор комунального позашкільного навчального закладу «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Еврика».
Краєва Раїса Василівна – керівник гуртка «Соціально-рольове моделювання» комунального позашкільного навчального закладу «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Самоцвіт».

Тананайко Олена Олександрівна – керівник театрального гуртка комунального позашкільного навчального закладу «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Еврика».

За перемогу у міському конкурсі майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Кращий позашкільник Одеси-2010»та значний особистий внесок у справу естетичного виховання дітей.

 

 

Керуюча справами                                            Т.В. Герасименко


Страница создана: 2011.01.26 16:26