Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№344 від 20.03.07р.

Про нагородження Почесною грамотою
виконавчого комітету Одеської міської ради


Розглянувши клопотання керівників виконавчих органів Одеської міської ради та керівників підприємств і установ м. Одеси, відповідно до ст. 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 23 березня 1999 року № 219 "Про Почесну грамоту виконавчого комітету Одеської міської ради", виконавчий комітет Одеської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Нагородити Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради, згідно зі списком (додається).

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Єршову Т.М.

Міський голова                 Е. Гурвіц
Керуюча справами          Т. Єршова

 

Додаток до рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
від 20.03.07р. №344

 

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою
виконавчого комітету Одеської міської ради

Працівники підприємств житлово-комунального господарства
та паливно-енергетичного комплексу м. Одеси

 

АНЧЄСЛАВСЬКА Ольга Юріївна - завідуюча юридичного бюро комунального підприємства "Міське агентство з приватизації житла"
БАРКАР Віктор Іванович - водій автокрану спеціалізованого автогоспо¬дарства філії „Інфоксводоканал"
БАСЮЛ Наталія Іванівна - водій тролейбусу тролейбусного депо комунального підприємства "Одесміськелектротранс"
БЕРЕЗЮК Євгенія Миколаївна - двірник дільниці № 1 комунального підприємства "Дирекція єдиного замовника "Пересипське" Суворовського району
ВДОВІНА Тетяна Володимирівна - двірник дільниці № 6 комунального підприємства "Дирекція єдиного замовника "Арнаутське" Приморського району
ВІЛКОВ Сергій Юрійович - начальник енергослужби філії „Інфоксводоканал"
ГАВРИЛОВ Олександр Іванович - слюсар з ремонту теплових мереж цеху з ремонту теплових мереж комунального підприємства „Теплопостачання міста Одеси"
ГАРМІДЕР Іван Петрович - електрогазозварювальник експлуатаційно-ремонтного району № 5 комунального підприємства „Теплопостачання міста Одеси"
ГОЛІМБОВСЬКА Неллі Василівна - начальник відділу економіки та тарифної політики підприємств житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу управління житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради;
ГУРОВ Євген Федорович - старший майстер експлуатаційно-ремонтного району № 4 комунального підприємства „Теплопостачання міста Одеси"
ДЕНІСОВА Тетяна Володимирівна - головний спеціаліст відділу економіки підприємств комунального господарства управління житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради
ДОВГОПОЛИЙ Віктор Васильович - начальник виробничо-технічного відділу Міськводопроводу філії „Інфоксводоканал"
ДРАЧЕВСЬКИЙ Михайло Арсенійович - водій комунального підприємства "Одескомунтранс"
ЖУРАВЛЕВСЬКА Ольга Миколаївна - двірник дільниці № 1 комунального підприємства "Дирекція єдиного замовника "Фонтанське" Приморського району
ЗАПОРОЩЕНКО Людмила Дмитрівна - головний спеціаліст відділу технічного нагляду за капітальним ремонтом житлового фонду управління житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради
КАЛЬНИЦЬКИЙ Володимир Михайлович - старший майстер експлуатаційно-ремонтного району № 2 комунального підприємства „Теплопостачання міста Одеси"
КИРИЧЕНКО Валентин Володимирович - майстер електромережної дільниці комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення "Одесміськсвітло"
КОРОВЕЦЬ Людмила Сергіївна - заступник головного бухгалтера комунального підприємства „Теплопостачання міста Одеси"
КРУКОВСЬКА Ельвіра Едмундівна - начальник централізованого відділу труда та заробітної плати комунального підприємства „Теплопостачання міста Одеси"
КСЕНДЗУК Поліна Петрівна - завідувач їдальні комунального підприємства „Теплопостачання міста Одеси"
ЛАГОДА Анатолій Миколайович - слюсар-ремонтник ремонтно-механічної дільниці станції біологічного очищення „Південна" філії „Інфоксводоканал"
ЛІТВІНЕНКО Володимир Іванович - заступник начальника цеху експлуатації та ремонту електрообладнання комунального підприємства „Теплопостачання міста Одеси"
ЛОБАС Володимир Іванович - старший інспектор служби безпеки та охорони об'єктів комунального підприємства „Теплопостачання міста Одеси"
МАРЧЕНКО Василь Миколайович - слюсар-сантехнік дільниці № 4 комунального підприємства "Дирекція єдиного замовника "Бугаївське" Малиновського району
НАУМЕНКО Володимир Федорович - головний спеціаліст відділу технічного нагляду за капітальним ремонтом житлового фонду управління житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради
ОЛІЙНИК Петро Борисович - старший майстер експлуатаційно-ремонтного району № 3 комунального підприємства „Теплопостачання міста Одеси"
ПАТЕЛЕЩЕНКО Вікторія Валеріанівна - начальник виробничо-технічного відділу Міськканалізації філії „Інфоксводоканал"
ПОДРУЧНА Алла Андріївна - майстер дільниці № 3 комунального підприємства "Дирекція єдиного замовника "Південне" Київського району
ПОЛТОРАЦЬКА Тетяна Дмитрівна - начальник зведеного відділу юридичних осіб комунального підприємства „Теплопостачання міста Одеси"
ПОНОМАРЕНКО Василь Іванович - головний механік водопровідно-очисної станції „Дністр" філії „Інфоксводоканал"
ПОТЬОМКА Ірина Броніславівна - головний спеціаліст відділу технічного нагляду за капітальним ремонтом житлового фонду управління житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради
САВЧУК Мирослава Миколаївна - водій тролейбусу тролейбусного депо комунального підприємства "Одесміськелектротранс"
СИМОНОВА Оксана Анатоліївна - головний спеціаліст відділу технічного нагляду за капітальним ремонтом житлового фонду управління житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради
СИНЖИРЯН Тетяна Дмитріївна - заступник начальника централізованого відділу кадрів комунального підприємства „Теплопостачання міста Одеси"
ТИМЧИК Марія Василівна - водій трамваю трамвайного депо № 1 комунального підприємства "Одесміськелектротранс"
ТОРБИНСЬКА Наталія Володимирівна - головний спеціаліст відділу по роботі з листами та зверненнями громадян управління житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради
ЦЕРЕЛУНГА Валентина Дмитріївна - робітник-озеленювач дільниці зеленого господарства Приморського району комунального підприємства "Міськзелентрест"
ЧУТА Віктор Павлович - старший майстер експлуатаційно - ремонтного району № 1 комунального підприємства „Теплопостачання міста Одеси"
ШАПОВАЛ Ірина Мар'янівна - ведучий інженер-інспектор служби енергонадзору комунального підприємства „Теплопостачання міста Одеси".

За сумлінну працю та високі трудові досягнення, з нагоди відзначення професійного свята — Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

 

Військовослужбовці Внутрішніх військ МВС України

КУЧЕРУК Валерій Анатолійович - начальник автомобільної служби управління Південного територіального командування
ГРОМАДА Костянтин Іванович - помічник начальника військового наряду військової частини 3012
РИМАШЕВСЬКИЙ Валентин Вікторович - ветеран військової служби.

За сумлінне виконання службових обов'язків, високі досягнення у військовій справі та з нагоди відзначення 15-ї річниці створення Внутрішніх військ МВС України.

Керуюча справами                           Т.М. Єршова

 


Страница создана: 2007.03.22 15:45