Розпорядження
Одеського міського голови
№ 97 від 13.02.2019 р.

Про призначення грошових персональних виплат видатним спортсменам міста Одеси, їх тренерам та ветеранам спорту на І півріччя 2019 року

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно з розпорядженням міського голови від 22 лютого 2016 року № 120 «Про встановлення грошових персональних виплат видатним спортсменам міста Одеси, їх тренерам та ветеранам спорту», рішенням комісії з відбору кандидатів на призначення грошових персональних виплат видатним спортсменам, їх тренерам та ветеранам спорту:

1. Призначити на І півріччя 2019 року грошові персональні виплати:
- спортсменам – переможцям та призерам Олімпійських, Параолімпійських ігор, чемпіонатів та Кубків світу та Європи, Всесвітніх та європейських ігор поточного року та/або року, що передує призначенню грошової виплати (додаток 1);
- спортсменам Олімпійського резерву України та членам збірних команд України з окремих видів спорту, які мають відповідний статус на момент призначення грошової виплати (додаток 2);
- тренерам, які підготували спортсменів – переможців та призерів Олімпійських, Параолімпійських ігор, чемпіонатів та Кубків світу та Європи, Всесвітніх та Європейських ігор поточного року та/або року, що передує призначенню грошової виплати (додаток 3);
- ветеранам спорту – ветеранам – переможцям та призерам Олімпійських, Параолімпійських ігор, чемпіонатів, Кубків світу та Європи, Всесвітніх та Європейських ігор, їх тренерам та ветеранам спорту, які зробили значний внесок у розвиток спортивно-масової та оздоровчої роботи з населенням м. Одеси (додаток 4).

2. Встановити, що дане розпорядження набирає чинності з дня підписання та застосовується з 01 січня 2019 року.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Вугельмана П.В.

Г. Труханов

Додаток 1
до розпорядження міського голови
№ 97 від 13.02.2019 р.

Список спортсменів – переможців та призерів Олімпійських,
Параолімпійських ігор, чемпіонатів та Кубків світу та Європи,
Всесвітніх та європейських ігор поточного року та/або року,
що передує призначенню грошової виплати

1. Борисова Ганна Сергіївна – майстер спорту України з ушу, чемпіон світу 2018 року, переможець Кубку України 2018 року, срібний та бронзовий призер чемпіонату України 2018 року, член збірної команди України.

2. Варламова Наталія Вадимівна – майстер спорту України з ушу, срібний призер чемпіонату світу 2018 року, срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи 2018 року, чемпіон фіналу Кубку України 2018 року, член збірної команди України.

3. Волошинов Анатолій Анатолійович – майстер спорту України міжнародного класу з боротьби самбо, чемпіон світу 2018 року, чемпіон Європи 2018 року, член збірної команди України.

4. Денисова Катерина Геннадіївна – майстер спорту України міжнародного класу з плавання, 5-разовий срібний та 2-разовий бронзовий призер чемпіонату Європи 2018 року, член параолімпійської збірної команди України.

5. Дорошенко Андрій Юрійович – майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової, переможець та бронзовий призер чемпіонату світу 2018 року, переможець Кубку світу 2018 року, член параолімпійської збірної команди України.

6. Ільіна Анна Сергіївна – майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової, срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи 2018 року, чемпіон України 2018 року, член збірної команди України.

7. Козлюк Владлен Сергійович – майстер спорту України міжнародного класу з боротьби греко-римської, срібний призер чемпіонату Європи 2018 року, член збірної команди України.

8. Мотрічко Вікторія Леонтіївна – заслужений майстер спорту України з шашок, 2-разовий срібний призер чемпіонату світу 2018 року, 2-разовий бронзовий призер чемпіонату світу 2018 року, чемпіон Європи 2018 року, член збірної команди України.

9. Савченко Артем Русланович – майстер спорту України зі стрибків на батуті, бронзовий призер чемпіонату Європи 2018 року, срібний призер чемпіонату України 2018 року, член збірної команди України.

10. Стоєв Юрій Олексійович – майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової, 2-разовий переможець та срібний призер Кубку світу 2018 року, переможець чемпіонату світу 2018 року, член параолімпійської збірної команди України.

11. Терлюга Анжеліка Володимирівна – майстер спорту України міжнародного класу з карате, чемпіон Європи 2018 року, член збірної команди України.

Керуюча справами     О. Оніщенко 

Додаток 2
до розпорядження міського голови
№ 97 від 13.02.2019 р.

Список спортсменів Олімпійського резерву України
та членів збірних команд України з окремих видів спорту,
які мають відповідний статус на момент призначення грошової виплати


1. Артеменко Володимир Олександрович – майстер спорту України з таїландського боксу Муей Тай, чемпіон Європи 2018 року, чемпіон України 2018 року, член збірної команди України.

2. Бачинський Філипп Денисович – чемпіон Європи 2018 року, чемпіон України 2018 року з таїландського боксу Муей Тай, член збірної команди України.

3. Вересюк Олександр Петрович – заслужений майстер спорту України з сумо, бронзовий призер чемпіонату світу 2018 року, член збірної команди України.

4. Данилюк Вадим Олександрович – майстер спорту України міжнародного класу з боулінгу, 2-разовий чемпіон та срібний призер чемпіонату Європи 2018 року, член параолімпійської збірної команди України.

5. Закарієв Магамед Ахмадович – майстер спорту України з боротьби вільної, чемпіон України 2018 року, учасник чемпіонату світу (5 місце) 2018 року, член збірної команди України.

6. Литвиненко Олександр Миколайович – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіон Європи 2018 року, член параолімпійської збірної команди України.

7. Лукахін Микита Олексійович – майстер спорту України зі спортивної акробатики, учасник чемпіонату світу (5 місце) 2018 року, чемпіон України 2018 року, член збірної команди України.

8. Мільчев Микола Миколайович – заслужений майстер спорту України зі стрільби стендової, учасник етапу Кубку світу (4 місце) 2018 року, учасник чемпіонату Європи (5 місце) 2018 року, член збірної команди України.
9. Нікітін Микита Романович – кандидат в майстри спорту України зі спортивної акробатики, учасник чемпіонату світу (5 місце) 2018 року, чемпіон України 2018 року, член збірної команди України.

10. Павленко Костянтин Олегович – майстер спорту України зі скелелазіння, срібний призер чемпіонату України 2018 року, учасник чемпіонату світу (6 місце) 2018 року, член збірної команди України.

11. Пономарь Олександр Сергійович – 2-разовий чемпіон та 2-разовий срібний призер чемпіонату Європи з тенісу 2018 року, член збірної команди України.

12. Сидоренко Анастасія Євгенівна – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, переможець та бронзовий призер чемпіонату Європи 2018 року, член параолімпійської збірної команди України.

13. Тодорова Анастасія Ігорівна – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках та каное, чемпіон України 2018 року, учасник чемпіонату Європи (4 місце) 2018 року, учасник чемпіонату світу (6 місце) 2018 року, член збірної команди України.

14. Щербаков Дмитро Сергійович – майстер спорту України міжнародного класу з боулінгу, чемпіон Європи 2018 року, член параолімпійської збірної команди України.

Керуюча справами     О. Оніщенко

 

Додаток 3
до розпорядження
міського голови
№ 97 від 13.02.2019 р.


Список тренерів, які підготували спортсменів – переможців та призерів Олімпійських, Параолімпійських ігор, чемпіонатів та Кубків світу та Європи, Всесвітніх та Європейських ігор поточного року та/або року, що передує призначенню грошової виплати

1. Борисов Леонід Вікторович – тренер-викладач з ушу, підготував чемпіона світу 2018 року, переможця Кубку України 2018 року, срібного та бронзового призера чемпіонату України 2018 року Борисову Г.С., срібного призера чемпіонату світу 2018 року, срібного та бронзового призера чемпіонату Європи 2018 року, чемпіона фіналу Кубку України 2018 року Варламову Н.В.

2. Виноградова Ірина Ігорівна – заслужений тренер України зі стрільби кульової, підготувала переможця та бронзового призера чемпіонату світу 2018 року, переможця Кубку світу 2018 року Дорошенка А.Ю., срібного та бронзового призера чемпіонату Європи 2018 року, чемпіона України 2018 року Ільіну А.С., 2-разового переможця та срібного призера Кубку світу 2018 року, переможця чемпіонату світу 2018 року Стоєва Ю.О.

3. Пішенін Володимир Вікторович – заслужений тренер України з таїландського боксу Муей Тай, підготував чемпіона Європи 2018 року, чемпіона України 2018 року Артеменка В.О.

4. Подставкін Георгій Вікторович – заслужений тренер України з шашок, підготував 2-разового срібного призера чемпіонату світу 2018 року, 2-разового бронзового призера чемпіонату світу 2018 року, чемпіона Європи 2018 року Мотрічко В.Л.

5. Силютін Віктор Павлович – заслужений тренер України зі стрибків на батуті, підготував бронзового призера чемпіонату Європи 2018 року, срібного призера чемпіонату України 2018 року Савченка А.Р.

 


Керуюча справами О. Оніщенко


Додаток 4
до розпорядження
міського голови
№ 97 від 13.02.2019 р.


Список ветеранів спорту – ветеранів – переможців та призерів Олімпійських, Параолімпійських ігор, чемпіонатів, Кубків світу та Європи, Всесвітніх та Європейських ігор, їх тренерів та ветеранів спорту, які зробили значний внесок у розвиток спортивно-масової та оздоровчої роботи з населенням м. Одеси

1. Абрамова Неллі Михайлівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з волейболу, срібний призер ХVІІІ Олімпійських ігор.

2. Авілов Микола Вікторович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР з легкої атлетики, чемпіон ХХ Олімпійських ігор, бронзовий призер ХХІ Олімпійських ігор.

3. Авілова Валентина Василівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з легкої атлетики, бронзовий призер XIX Олімпійських ігор.

4. Арнаутов Віктор Дмитрович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР з вільної боротьби, заслужений тренер України, багаторазовий чемпіон світу серед ветеранів, підготував чемпіона світу серед осіб з інвалідністю Кіладзе Д., чемпіона світу, Європи, Дефлімпійських ігор Мінченка С.

5. Барабаш Микола Мартинович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР зі стрільби з лука та бадмінтону, заслужений тренер України, ініціатор створення 8-ми спортивних клубів та 11-ти дитячо-юнацьких спортивних шкіл, віце-президент Федерації бадмінтону України, член Національного Олімпійського комітету України.

6. Білоног Юрій Григорович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, бронзовий призер чемпіонату світу, чемпіон Європи.

7. Біненбаум Марк Беньямінович – ветеран спорту, екс-суддя I категорії з футболу.

8. Борейко Віктор Іванович – ветеран спорту, заслужений тренер України з велосипедного спорту, підготував 7-х учасників Олімпійських ігор.

9. Браславський Ігор Олександрович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з легкої атлетики, срібний призер чемпіонату СРСР (1986, 1987 рр.) переможець Кубку СРСР (1987,1988 рр.), рекордсмен України (1987 р.).

10. Бурдейна Наталія Андріївна – ветеран спорту, заслужений майстер спорту України зі стрільби з лука, срібний призер XXVII Олімпійських ігор.

11. Веснянко Павло Михайлович – ветеран спорту, заслужений тренер України з волейболу, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, підготував чемпіонів Всесвітніх ігор глухих.

12. Ганецька Тетяна Сергіївна – майстер спорту СРСР із парашутного спорту, чемпіон спартакіади народів України (1967 р.), чемпіон спартакіади народів СРСР (1967 р.), виконала два світових рекорди зі стратосфери.

13. Горбенко Мстислав Мстиславович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з альпінізму, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, підготував 10 майстрів спорту міжнародного класу, майстрів спорту СРСР та України.

14. Гребенкін Валерій Віталійович – ветеран спорту, майстер спорту України міжнародного класу з шашок, міжнародний гросмейстер, чемпіон світу.

15. Гусельнікова Ольга Ігорівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з волейболу, срібний призер ХVІ Олімпійських ігор.

16. Железняк Яків Ілліч – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР зі стрільби кульової, чемпіон ХХ Олімпійських ігор.

17. Зубков Віктор Захарович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР із футболу, нагороджений почесною відзнакою Одеського міського голови «За заслуги перед містом», бронзовий призер чемпіонату СРСР (1974 р.).

18. Ігнатюк Мирослав Віталійович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР та України зі стрільби кульової, неодноразовий чемпіон світу та Європи.

19. Кацман Володимир Якович – ветеран спорту, заслужений тренер СРСР із легкої атлетики, підготував чемпіона ХХ Олімпійських ігор Авілова М.В.

20. Кіслякова Олена Михайлівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з волейболу, переможець Кубку володарів Кубків європейських країн.

21. Кобрісєв Анатолій Іванович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР з веслування на байдарках, 2-разовий чемпіон світу.

22. Колодєєв Микола Іванович – ветеран спорту, заслужений тренер України з легкої атлетики, підготував срібного призера чемпіонатів світу, переможця Кубку Європи Юрченко А.В.

23. Кретов Георгій Михайлович – ветеран спорту, почесний член Федерації боксу України, неодноразовий призер чемпіонатів СРСР з боксу, екс-суддя республіканської та всесоюзної категорії, тренер чемпіона СРСР Бредихіна О., автор 7-х книг про історію одеського боксу.

24. Лупаленко Юрій Георгійович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з велосипедного спорту, чемпіон Європи, рекордсмен світу.

25. Мартиновський Валерій Вікторович – ветеран спорту, тренер-викладач зі стрибків у воду, екс-суддя республіканської категорії, підготував 6 майстрів спорту.

26. Михальчук Віктор Ілліч – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР, заслужений тренер України із волейболу, чемпіон ХІХ Олімпійських ігор.

27. Міненко Тамара Олексіївна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР з гандболу, неодноразова чемпіонка СРСР.

28. Мішак Валентина Григорівна – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР із волейболу, срібний призер ХVІII Олімпійських ігор.

29. Міщенко Наталія Іванівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з волейболу, переможець Кубка володарів Кубків європейських країн.

30. Петренко Сергій Володимирович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР із веслування на каное, 2-разовий чемпіон ХХІ Олімпійських ігор.

31. Поволоцький Юрій Анатолійович – ветеран спорту, заслужений працівник фізичної культури та спорту України.

32. Поляков Віктор Павлович – ветеран спорту, заслужений тренер СРСР із веслування на каное, підготував 2-разового чемпіона ХХІ Олімпійських ігор Петренка С.В.

33. Разорьонов Ігор Анатолійович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту України з важкої атлетики, срібний призер XXVII Олімпійських ігор.

34. Райніков Сергій Іванович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу зі стрільби кульової, чемпіон світу та багаторазовий чемпіон Європи.

35. Робулець Борис Михайлович – ветеран спорту, заслужений тренер СРСР та України з легкої атлетики, підготував чемпіона XXIV Олімпійських ігор Авдєєнка Г.В.

36. Романова Ніна Олександрівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР із волейболу, переможець Кубку європейських чемпіонів.

37. Смугільов Олег Анатолійович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з волейболу, чемпіон світу та Європи, переможець Кубку володарів Кубків.

38. Снімщикова Галина Георгіївна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР із волейболу, переможець Кубку європейських чемпіонів.

39. Соколовська Олена Рабигівна – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР із волейболу, чемпіон ХХІІ Олімпійських ігор.

40. Юхневич Вікентій Федорович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з вільної боротьби, підготував чемпіона Європи та СРСР Тібілова Р.С., 32-х майстрів спорту міжнародного класу, майстрів спорту СРСР та України.

41. Яблуновський Анатолій Володимирович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу, заслужений тренер України з велосипедного спорту, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, срібний та бронзовий призер чемпіонатів світу.


Керуюча справами                О. Оніщенко
 


Страница создана: 2019.02.15 09:38