Розпорядження
Одеського міського голови
№2204-01 р від 26.10.2010

Про нагородження Почесною відзнакою Одеського міського голови «Трудовая слава»

Відповідно до п. 3 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням рішення комісії з попереднього розгляду пропозицій про нагородження Почесними відзнаками Одеського міського голови, за плідну та самовіддану працю та вагомий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, гуманітарний, культурний розвиток міста Одеси

1. Нагородити Почесною відзнакою Одеського міського голови «Трудовая слава» згідно зі списком (додається).

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Єршову Т.М.


 

Е. Гурвіц

 

 

 

Додаток

до розпорядження
Одеського міського голови
№2204-01 р від 26.10.2010

  

СПИСОК
нагороджених Почесною відзнакою
Одеського міського голови
«Трудовая слава»

 
Вишнякова Феодосія Тимофіївна – організатор кіновиробництва, член Національної спілки кінематографістів України;
Прохоров Віктор Васильович – директор комунального позашкільного навчального закладу «Дитяча музична школа № 6 міста Одеси»;
Окуль Неллі Йосипівна – викладач комунального позашкільного навчального закладу «Дитяча музична школа № 6 міста Одеси»;
Божко Анжеліна Леонідівна – викладач комунального позашкільного навчального закладу «Дитяча музична школа № 6 міста Одеси»;
Геращенко Ігор Борисович – артист Одеського академічного українського музично - драматичного театру імені В. Василька;
Пивоварова Марія Дмитрівна – актриса Одеського академічного українського музично-драматичного театру імені В. Василька;
Черкаська Ірина Микитівна – актриса Одеського академічного українського музично-драматичного театру імені В. Василька;
Муравська Ганна Петрівна – завідувачка господарством Одеського академічного українського музично - драматичного театру імені В. Василька;
Крижанівська Муза Миколаївна – художник - бутафор, начальник бутафорського декораційного цеху Одеського академічного українського музично - драматичного театру імені В. Василька;
Лазаренко Микола Павлович – водій Одеського академічного українського музично - драматичного театру імені В. Василька;
Гельфонд Семен Григорійович – пенсіонер, колишній начальник управління фінансів Одеського міськвиконкому;
Нікифорова Ольга Олександрівна – начальник фінансового управління у Київському районі департаменту фінансів Одеської міської ради;
Захар’єва Віра Іванівна – головний спеціаліст бюджетного відділу департаменту фінансів Одеської міської ради;
Нікуліна Тетяна Іванівна – соціальний робітник комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Приморського району міста Одеси»;
Седова Ірина Григорівна – соціальний робітник комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Приморського району міста Одеси»;
Дрозд Зоя Арсентіївна – соціальний працівник 1 категорії комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Приморського району міста Одеси»;
Колосовська Валентина Олексіївна – соціальний робітник комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Приморського району міста Одеси»;
Махіборода Тетяна Іванівна – соціальний робітник комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Приморського району міста Одеси»;
Панченко Лариса Анатоліївна – соціальний робітник комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Приморського району міста Одеси»;
Маліцька Ганна Іванівна – соціальний робітник комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Приморського району міста Одеси»;
Букрєєва Неллі Павлівна – соціальний робітник комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Приморського району міста Одеси»;
Шуміліна Людмила Василівна – соціальний робітник комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Приморського району міста Одеси»;
Нарійчук Надія Деонизівна – соціальний робітник комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Приморського району міста Одеси»;
Орловська Олена Анатоліївна – головний спеціаліст сектору прийняття рішень відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
Алімова Марина Сергіївна – головний спеціаліст сектору прийняття рішень відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
Макаренко Алла Павлівна – головний спеціаліст сектору виплат відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
Зенковець Олена Василівна – головний спеціаліст відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради; 
Трегубенко Клавдія Ісидорівна – провідний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
Стефанішен Петро Володимирович – головний спеціаліст відділу нагляду за призначенням (перерахунком) та виплатою пенсій управління соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
Лаур Ніна Василівна – головний спеціаліст відділу соціальних інспекторів управління соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
Мельникова Людмила Леонідівна – начальник відділу соціальних інспекторів управління соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики одеської міської ради;
Басенко Тетяна Андріївна – головний спеціаліст відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат управління соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
Юрченко Ніна Федорівна – начальник відділу обліку та реалізації бюджетних програм в Київському районі управління фінансово-господарського забезпечення департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
Кройтор Марія Олександрівна – секретар управління соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
Гриценко Ангеліна Леонідівна – головний спеціаліст відділу обліку та реалізації бюджетних програм в Київському районі управління фінансово-господарського забезпечення департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
Хрустальова Тетяна Миколаївна – головний спеціаліст відділу обліку та реалізації бюджетних програм в Київському районі управління фінансово-господарського забезпечення департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
Лазарук Надія Дмитрівна – головний спеціаліст відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат управління соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
Лисенко Любов Миколаївна – головний спеціаліст відділу обліку та реалізації бюджетних програм в Київському районі управління фінансово-господарського забезпечення департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
Філіпповіч Ольга Вікторівна – головний спеціаліст відділу обліку та реалізації бюджетних програм в Київському районі управління фінансово-господарського забезпечення департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради; 
Ткачук Лариса Миколаївна – головний спеціаліст сектору виплат відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення в Суворовському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
Щербина Тамара Іванівна – начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення в Суворовському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
Пітірімова Галина Миколаївна – провідний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення в Суворовському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
Галамага Ольга Василівна – головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення в Суворовському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
Непийвода Ольга Василівна – головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення в Суворовському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
Фіхтман Леонід Григорович – директор комунальної установи «Одеський міський центр обліку бездомних громадян»;
Ніколаєва Регіна Анатоліївна – головний спеціаліст відділу реалізації соціальних послуг управління по реалізації міських соціальних програм департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
Горовенко Ліна Тимофіївна – заступник директора департаменту - начальник управління фінансово - господарського забезпечення департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
Зубенко Євген Гнатович – головний спеціаліст відділу нагляду за призначенням (перерахунком) та виплатою пенсій управління соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
Сафронов Олександр Олексійович – Голова Одеської обласної організації профспілки працівників державних установ України;
Бурденюк Тетяна Сергіївна – заступник начальника відділу бухгалтерського обліку управління фінансово - господарського забезпечення департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
Буравцова Діна Василівна – головний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення в Малиновському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
Горшколєпова Раїса Олексіївна – заступник директора - начальник управління праці департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
Голтуренко Тамара Сабіровна – заступник начальника відділу з питань оплати праці та соціально - трудових відносин управління праці департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
Гинкул-Єгорова Світлана Володимирівна – начальник відділу з питань політики зайнятості управління праці департаменту та соціальної політики Одеської міської ради;
Кузнєцова Тетяна Георгіївна – головний спеціаліст відділу з питань атестації робочих місць управління праці департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
Лупол Людмила Іванівна – начальник відділу з питань атестації робочих місць управління праці департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
Ухіна Ірина Георгіївна – директор комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Малиновського району міста Одеси»;
Григор’ян Раїса Іванівна – соціальний працівник І категорії комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Київського району міста Одеси»;
Крейн Луіза Ємільївна – заступник завідувачки відділення комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Київського району міста Одеси»;
Ляхова Олександра Олександрівна – заступник директора комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Київського району міста Одеси»;
Муравйова Валентина Андріївна – соціальний працівник 1-ої категорії комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Київського району міста Одеси»;
Шувалова Олександра Миколаївна – заступник директора комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Малиновського району міста Одеси»;
Максименко Надія Леонідівна – головний бухгалтер комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Малиновського району міста Одеси»;
Дерезюк Ніна Володимирівна – головний спеціаліст по роботі з кадрами комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Малиновського району міста Одеси»;
Сутуріна Надія Олександрівна – завідувачка відділення організації надання грошової та натуральної допомоги, соціально - побутової реабілітації комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Малиновського району міста Одеси»;
Шереметьєва Ірина Євгенівна – завідувачка відділення реалізації міських соціальних програм комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Малиновського району міста Одеси»;
Вожинська Любов Миколаївна – спеціаліст І категорії відділення реалізації міських соціальних програм комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Малиновського району міста Одеси»;
Засімук Олена Василівна – заступник завідувачки відділення соціального обслуговування комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Малиновського району міста Одеси»;
Давигора Тетяна Іванівна – соціальний працівник І категорії комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Малиновського району міста Одеси»;
Борончук Галина Миколаївна – соціального працівника І категорії відділення соціального обслуговування комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Малиновського району міста Одеси»;
Нікончук Віра Миколаївна – соціальний працівник І категорії відділення соціального обслуговування комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Малиновського району міста Одеси»;
Матвієнко Алла Григорівна – завідувачка відділенням соціального обслуговування комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Малиновського району міста Одеси»;
Козир Любов Василівна – завідувачка відділення соціального обслуговування комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Малиновського району міста Одеси»;
Довганішена Тетяна Іванівна – соціальний працівник І категорії відділення соціального обслуговування комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Малиновського району міста Одеси»;
Заболотна Лариса Михайлівна – провідний бухгалтер відділення соціального обслуговування комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Малиновського району міста Одеси»;
Авєтісян Артак Георгійович – головний інженер Товариства з обмеженою відповідальністю «Євродор», директор Малого приватного підприємства «Агрек».

 


  
Керуюча справами                                               Т.М. Єршова

 


Страница создана: 2010.10.26 18:46