Розпорядження
Одеського міського голови
№ 698-01 р від 30.05.2011

Про призначення грошових персональних виплат видатним спортсменам та їх тренерам на 2011 рік

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно з розпорядженням міського голови від 20.04.2007 р. № 307-01р «Про відзначення грошовими персональними виплатами видатних спортсменів м. Одеси та їх тренерів» (зі змінами), рішенням комісії з відзначення грошовими персональними виплатами видатних спортсменів м. Одеси та їх тренерів:

1. Призначити на 2011 рік грошові персональні виплати:
- спортсменам-переможцям та призерам Олімпійських, Параолімпійських ігор, світу та Європи (додаток 1);
- спортсменам Олімпійського резерву України та членам збірних команд країни з видів спорту (додаток 2);
- тренерам, які підготували спортсменів-чемпіонів та призерів Олімпійських і Параолімпійських ігор, світу та Європи (додаток 3);
- ветеранам Великої Вітчизняної війни і спорту, ветеранам-чемпіонам та призерам Олімпійських ігор, світу, Європи, Параолімпійських ігор і ветеранам спорту, які внесли значний вклад у розвиток спортивно-масової та оздоровчої роботи з населенням м. Одеси (додаток 4).

2. Розпорядження набирає чинності з 01.01.2011 року.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Павлову О.О.

 


О. Костусєв

 

 

Додаток 1
до розпорядження

міського голови
№ 698-01 р від 30.05.2011

 
Список спортсменів-переможців та призерів Олімпійських,

Параолімпійських ігор, світу та Європи


1. Борисова Євгенія Вікторівна – майстер спорту України міжнародного класу з кульової стрільби, бронзова призерка чемпіонату світу 2010 р., член збірної команди України.

2. Кравацька Олена Вікторівна – майстер спорту України з фехтування, чемпіонка світу 2010 р., член збірної команди України.

3. Мельниченко Анастасія Сергіївна – майстер спорту України міжнародного класу зі спортивної акробатики, чемпіонка світу 2010 р., член збірної команди України.

4. Мотрічко Вікторія Леонтіївна – міжнародний гросмейстер з шашок, чемпіонка світу 2010 р., срібна призерка чемпіонату Європи 2010 р., член збірної команди України.

5. Сажай Борис Леонідович – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках та каное, чемпіон Європи 2010 р. серед молоді, срібний призер чемпіонату світу 2010 р. серед студентів, член збірної команди України.

6. Ситнікова Катерина Володимирівна – майстер спорту України міжнародного класу зі спортивної акробатики, чемпіонка світу 2010 р., член збірної команди України.

7. Федоришин Василь Петрович – заслужений майстер спорту України з вільної боротьби, бронзовий призер чемпіонату Європи 2010 р., срібний призер чемпіонату світу 2010 р., член збірної команди України.

8. Хомрова Олена Миколаївна – заслужений майстер спорту України з фехтування, чемпіонка ХХІХ Олімпійських ігор 2008 р., чемпіонка Європи 2010 р., член збірної команди України.

9. Чебан Юрій Володимирович – заслужений майстер спорту України з веслування на байдарках та каное, чемпіон Європи 2010 р., срібний призер чемпіонату світу 2010 р., член збірної команди України.

10. Шалагіна Ольга Василівна – майстер спорту України міжнародного класу зі скелелазіння, срібна призерка чемпіонату світу 2010 р., бронзова призерка чемпіонату Європи 2010 р., член збірної команди України.

11. Ягодка Андрій Андрійович – майстер спорту України міжнародного класу з фехтування, срібний призер чемпіонату Європи 2010 р., член збірної команди України.


 
Керуюча справами                                                                 Т.В. Герасименко

 

 

Додаток 2
до розпорядження

міського голови
№ 698-01 р від 30.05.2011

 
Список спортсменів Олімпійського резерву України
та членів збірних команд країни з видів спорту

 
1. Алекян Асмік Овіковна – майстер спорту України з УШУ, срібна призерка чемпіонату світу 2010 р., член збірної команди України.

2. Атанов Дмитро Володимирович – майстер спорту України з дзюдо, бронзовий призер І юнацьких Олімпійських ігор 2010 р., Олімпійський резерв України.

3. Білинський Ярослав Миколайович – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках та каное, фіналіст чемпіонату Європи 2010 р., член збірної команди України.

4. Богданович Станіслав Едуардович – міжнародний майстер з шахів, бронзовий призер чемпіонату Європи 2010 р. серед юнаків, член збірної команди України.

5. Буд-Гусаїм Олександра Анатоліївна – майстер спорту України зі скелелазіння, переможниця Кубку Європи 2010 р., член збірної команди України.

6. Дзюнзяк Надія Сергіївна – майстер спорту України з дзюдо, срібна призерка Кубку Європи 2010 р., Олімпійський резерв України.

7. Дроздовський Юрій Анатолійович – міжнародний гросмейстер, майстер спорту України міжнародного класу, дворазовий чемпіон Європи, срібний призер І Всесвітніх ігор з інтелектуальних видів спорту, член збірної команди України.

8. Карсак Катерина Євгенівна – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, бронзова призерка командного чемпіонату Європи 2010 р., член збірної команди України.

9. Любченко Ігор Вікторович – майстер спорту України міжнародного класу з таїландського боксу, переможець Всесвітніх ігор 2010 р. з єдиноборства, чемпіон Європи 2010 р., член збірної команди України.

10. Мельников Станіслав Анатолійович – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, бронзовий призер чемпіонату Європи 2010 р., член збірної команди України.

11. Назарова Вікторія Ігорівна – кандидат в майстри спорту України з боксу, бронзова призерка чемпіонату Європи 2010 р. серед молоді, Олімпійський резерв України.

12. Романюк Сергій Вікторович – майстер спорту України міжнародного класу з УШУ, чемпіон Європи 2010 р., член збірної команди України.

13. Станкова Карина Костянтинівна – майстер спорту України з вільної боротьби, чемпіонка Європи 2010 р. серед кадетів, бронзова призерка І юнацьких Олімпійських ігор 2010 р., член збірної команди України.

14. Яковлева Діана Віталіївна – майстер спорту України з боксу, срібна призерка чемпіонату Європи 2010 р. серед кадетів, член збірної команди України.

 


Керуюча справами                                                Т.В. Герасименко

 

 

Додаток 3
до розпорядження
міського голови
№ 698-01 р від 30.05.2011

 
Список тренерів, які підготували спортсменів-чемпіонів та
призерів Олімпійських та Параолімпійських ігор, світу та Європи

 
1. Васютін Олександр Євгенович – заслужений тренер України з фехтування, підготував переможців та призерів чемпіонатів та першостей України, Європи та світу Ягодку А., Кравацьку О.

2. Станков Костянтин Миколайович – тренер-викладач з вільної боротьби, підготував бронзову призерку І юнацьких Олімпійських ігор 2010 р. Станкову К.

3. Струк Наталія Станіславівна – заслужений тренер України зі спортивної акробатики, підготувала чемпіонок світу 2010 р. Мельниченко А., Ситнікову К.

4. Федорцов Володимир Вікторович – заслужений тренер України з УШУ, підготував чемпіона Європи 2010 р. Романюка С., срібного призера чемпіонату світу 2010 р. Алекян А., бронзову призерку чемпіонату світу 2010 р. Варламову Г.

5. Чикалова Ольга Миколаївна – тренер-викладач з кульової стрільби, підготувала бронзову призерку чемпіонату світу 2010 р. Борисову Є.



Керуюча справами                                                     Т.В. Герасименко 

 

 

Додаток 4
до розпорядження
міського голови
№ 698-01 р від 30.05.2011

 
Список ветеранів Великої Вітчизняної війни і спорту, ветеранів-чемпіонів та призерів Олімпійських ігор, світу, Європи, Параолімпійських ігор і ветеранів спорту, які внесли значний вклад у розвиток спортивно-масової та оздоровчої роботи з населенням м. Одеси

 
1. Абрамова Неллі Михайлівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу, срібна призерка ХVІІ Олімпійських ігор.

2. Авілов Микола Вікторович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР, чемпіон ХХ Олімпійських ігор.

3. Авілова Валентина Василівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу, бронзова призерка ХІХ Олімпійських ігор.

4. Алескеров Ахмед Ага Лятіф огли – ветеран спорту, заслужений тренер України, підготував бронзового призера чемпіонату СРСР ФК «Чорноморець».

5. Бугаєвський Леонід Васильович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу, неодноразовий чемпіон та призер чемпіонатів СРСР 1964-1973 рр.

6.  Бурдейна Наталія Андріївна – ветеран спорту, заслужений тренер України.

7.  Буянова Ніна Михайлівна – ветеран ВВВ та спорту, майстер спорту СРСР.

8.  Вєтров В’ячеслав Петрович – ветеран ВВВ та спорту, майстер спорту СРСР.

9.  Горбенко Мстислав Мстиславович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з альпінізму.

10. 
  Горелюк Євген Олександрович – ветеран ВВВ та спорту, призер чемпіонату України з легкої атлетики.

   
11.  Гусельникова Ольга Ігорівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу, срібний призер ХVІІ Олімпійських ігор.

12.  Дойчо Олег Костянтинович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів СРСР, рекордсмен СРСР.

13.  Досіч Павло Васильович – ветеран ВВВ та спорту, майстер спорту СРСР.

14.  Дуднік Микола Федорович – ветеран ВВВ та спорту, майстер спорту СРСР.

15. Железняк Яків Ілліч – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР, чемпіон ХХ Олімпійських ігор.

   
16. Калмакан Василь Петрович – ветеран ВВВ та спорту, майстер спорту СРСР.

17.  Кацман Володимир Якович – ветеран спорту, заслужений тренер СРСР, підготував Олімпійського чемпіона Авілова М.

18. Кравчук Микола Юхимович – ветеран спорту, заслужений тренер України.

 
19.  Кобрісєв Анатолій Іванович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР, дворазовий чемпіон світу з веслування на байдарках та каное.

20.  Лавриненко Олександр Вадимович – ветеран спорту, учасник національної експедиції «Україна-Каракорум 2003», дворазовий чемпіон СНД з альпінізму.

21.  Літвак Борис Давидович – ветеран спорту, заслужений тренер України, Герой України, Почесний громадянин міста Одеси.

22. Лупаленко Юрій Георгійович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу, рекордсмен світу та Олімпійських ігор 1984 р. в індивідуальних перегонах, багаторазовий рекордсмен світу з велотреку.

 
23.  Лєсяк Євген Вікторович – ветеран спорту, заслужений тренер України.

24.  Макаров Віктор Михайлович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту України з кульової стрільби, фіналіст 2-х Олімпійських ігор, багаторазовий чемпіон і призер чемпіонатів світу та Європи 1994-2004 рр.

25.  Мільчев Микола Миколайович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту України зі стендової стрільби, чемпіон XXVII Олімпійських ігор.

26.  Мішак Валентина Григорівна – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР, срібна призерка VII Олімпійських ігор.

27.  Начінов Валентин Леонідович – ветеран ВВВ та спорту, голова Ради ветеранів міста Одеси.

28. Нефьодов Ігор Якович – ветеран спорту, заслужений тренер України.

29.  Нікандров Юрій Степанович – ветеран ВВВ та спорту, заслужений майстер спорту СРСР, учасник 3-х Олімпійських ігор.

30.  Олізаренко Надія Федорівна – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР, чемпіон ХХІІ Олімпійських ігор.

31.  Патран Валентина Дем’янівна – ветеран ВВВ та спорту, чемпіонка України з баскетболу, заступник голови Ради ветеранів міста Одеси.

32.  Петренко Сергій Володимирович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР, дворазовий чемпіон ХХ Олімпійських ігор.

33.  Поляков Віктор Павлович – ветеран спорту, заслужений тренер СРСР, підготував дворазового чемпіона ХХ Олімпійських ігор Петренка С.

34.  Разорьонов Ігор Анатолійович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту України, срібний призер Олімпійських ігор з важкої атлетики. 
 

35. Робулець Борис Михайлович – ветеран спорту, заслужений тренер СРСР.

   
36.  Сноз Віктор Павлович – ветеран ВВВ та спорту, майстер спорту СРСР.
 
37.  Соколовська Олена Рабигівна – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР, чемпіонка ХХІІ Олімпійських ігор.

38.  Сорокін В’ячеслав Михайлович – ветеран спорту, заслужений тренер України.

39.  Сорочинський Георгій Олегович – ветеран спорту, заслужений тренер України.

  
40.  Фомін Прокопій Олексійович – ветеран ВВВ та спорту, майстер спорту СРСР.

41.  Юхневич Вікентій Федлорович – ветеран спорту, заслужений тренер України. 

  

    
  
 
Керуюча справами                                                         Т.В. Герасименко


Страница создана: 2011.05.31 12:59