Розпорядження
Одеського міського голови
№1927-01 р від 01.11.2011

Про нагородження Почесною відзнакою Одеського міського голови «Трудовая слава»

Відповідно до п. 3 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням рішення комісії з попереднього розгляду пропозицій про нагородження Почесними відзнаками Одеського міського голови, за плідну самовіддану працю та вагомий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, гуманітарний та культурний розвиток міста Одеси:

1. Нагородити Почесною відзнакою Одеського міського голови «Трудовая слава» згідно зі списком (додається).

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Герасименко Т.В.




О. Костусєв

 

  

 

Додаток
до розпорядження

міського голови
№1927-01 р від 01.11.2011

 
СПИСОК
нагороджених Почесною відзнакою
Одеського міського голови
«Трудовая слава»

 
Рибалко Микола Іванович – ветеран флоту, член ради ветеранської організації флоту ДСК «Чорноморське морське пароплавство», учасник бойових дій.
Дзик Іван Михайлович – ветеран флоту, член ради ветеранської організації флоту ДСК «Чорноморське морське пароплавство», учасник бойових дій.
Лебедєв Віктор Олександрович – ветеран флоту, член ветеранської організації флоту ДСК «Чорноморське морське пароплавство», учасник бойових дій.
Китаєв Микола Іванович – колишній капітан Чорноморського морського пароплавства, член клубу капітанів та старших механіків АСК «Бласко-ЧМП», учасник бойових дій.
Ваверов Володимир Костянтинович – колишній капітан Чорноморського морського пароплавства, пенсіонер, учасник бойових дій, член клубу капітанів та старших механіків АСК «Бласко-ЧМП».
Шамрай Віталій Григорович – колишній капітан Чорноморського морського пароплавства, пенсіонер, учасник бойових дій, член клубу капітанів та старших механіків АСК «Бласко-ЧМП».
Міхальов Анатолій Іванович – колишній старший механік Чорноморського морського пароплавства, пенсіонер, член клубу капітанів та старших механіків АСК «Бласко-ЧМП», учасник бойових дій.
Конжа Георгій Олександрович – колишній капітан Чорноморського морського пароплавства, пенсіонер, член клубу капітанів та старших механіків АСК «Бласко-ЧМП», учасник бойових дій.
Братушенко Валерій Сергійович – колишній старший механік Чорноморського морського пароплавства, пенсіонер, голова ревізійної комісії клубу капітанів та старших механіків АСК «Бласко-ЧМП».
Равицький Ігор Миколайович – художній керівник Одеського академічного українського музично- драматичного театру імені В.Василька.
Шабанов Валентин Іванович – колишній старший механік Чорноморського морського пароплавства, пенсіонер, учасник бойових дій, член клубу капітанів та старших механіків АСК «Бласко-ЧМП».
Гартнер Валентин Дмитрович – колишній старший механік Чорноморського морського пароплавства, пенсіонер, учасник бойових дій, член клубу капітанів та старших механіків АСК «Бласко-ЧМП».
Циганова Ірина Миколаївна – провідний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
Комаровська Тетяна Миколаївна – головний спеціаліст відділу обліку та реалізації бюджетних програм в Київському районі управління фінансово-господарського забезпечення департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
Кіслова Наталія Олександрівна – заступник начальника управління соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
Чувакова Олена Болеславівна – начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
Коноваленко Віктор Юрійович – начальник відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат управління соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
Стефанішена Олена Михайлівна – начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
Балюк Олена Миколаївна – заступник начальника відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
Крутя Лідія Леонідівна – заступник начальника відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат управління соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
Хрустовська Людмила Михайлівна – головний спеціаліст сектору прийняття рішень відділу грошових виплат і компенсацій соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
Руснак Світлана Борисівна – завідувачка сектору прийому громадян відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
Коваль Любов Володимирівна – головний спеціаліст сектору прийняття рішень відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
Бондаренко Світлана Анатоліївна – головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
Агафонова Світлана Володимирівна – заступник начальника відділу обліку та реалізації бюджетних програм в Київському районі управління фінансово-господарського забезпечення департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
Гавриленко Іван Олексійович – головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
Терещенко Тетяна Костянтинівна – директор комунальної установи «Геріатричний дім милосердя імені святого цілителя Пантелеймона».
Варгоцька Ніна Іванівна – директор комунальної установи «Центр реабілітації дітей з обмеженими фізичними можливостями».
Новікова Наталія Георгіївна – головний спеціаліст відділу реалізації соціальних послуг управління по реалізації міських соціальних програм департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
Савельєва Тетяна Вікторівна – заступник начальника відділу кадрового забезпечення департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
Прокопець Наталія Євгенівна – головний спеціаліст відділу з питань оплати праці та соціально-трудових відносин управління праці департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
Накул Поліна Григорівна – начальник відділу з питань оплати праці та соціально-трудових відносин управління праці департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
Лисенко Наталія Анатоліївна – начальник відділу організаційної роботи департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
Вторушена Людмила Олександрівна – головний спеціаліст відділення реалізації міських соціальних програм комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району м. Одеси».
Глухова Віра Опанасівна – завідувачка відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району м. Одеси».
Носова Людмила Вікторівна – соціальний працівник 1-ї категорії відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району м. Одеси».
Тамбовська Тетяна Георгіївна – соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району м. Одеси».
Чайковська Оксана Григорівна – головний бухгалтер комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району м. Одеси».
Шестобітов Валерій Валентинович – соціальний робітник комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району м. Одеси».
Коваленко Світлана Василівна – завідувачка відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Суворовського району м. Одеси».
Крапивко Наталія Олександрівна – соціальний робітник комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Суворовського району м. Одеси».
Телесненко Надія Миколаївна – соціальний робітник комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Суворовського району м. Одеси».
Маснюк Галина Михайлівна – соціальний робітник комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Київського району м. Одеси».
Арвер Ірина Фомівна – соціальний робітник комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Київського району м. Одеси».
Цісельська Людмила Іванівна – соціальний робітник комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Київського району м. Одеси».
Соколова Галина Василівна – завідувачка відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малиновського району м. Одеси».
Шарабура Ганна Семенівна – завідувачка відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малиновського району м. Одеси».
Жосан Володимир Миколайович – соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малиновського району м. Одеси».
   
   
  

  
Керуюча справами                                              Т. Герасименко


Страница создана: 2011.11.07 12:52