Розпорядження
Одеського міського голови
№831-01р від 27.08.2012р.

Про створення робочої групи з питань розробки стратегії та програми

енергоефективності м. Одеси на 2012-2015 роки

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою всебічного дослідження потенціалу з енергоефективності м. Одеси та розробки стратегії та програми енергоефективності на 2012-2015 роки:

1. Створити робочу групу з питань розробки стратегії та програми енергоефективності м. Одеси на 2012-2015 роки та затвердити її персональний склад (додається).

2. Робочій групі:
2.1. До кінця ІІІ кварталу 2012 року вивчити потенціал з енергоефективності м. Одеси. Підготувати проект Стратегії енергоефективності м. Одеси.
2.2. Протягом 2012 року розробити проект Програми з енергоефективності м. Одеси на 2012-2015 роки.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря Одеської міської ради Бриндака О.Б.
 
О. Костусєв

 

Додаток
до розпорядження
міського голови
від 27.08.2012р. №831-01р

 

Персональний склад
робочої групи з питань розробки стратегії та програми
енергоефективності м. Одеси на 2012-2015 роки

 

Вугельман Павло Володимирович - голова робочої групи, депутат Одеської міської ради (за згодою);

Шаламай Кирило Іванович - заступник голови робочої групи, голова постійної комісії Одеської міської ради з житлово-комунального господарства, структури самоорганізації населення та розвитку паливно-енергетичного комплексу (за згодою);

Лейвіков Сергій Маркович - секретар робочої групи, директор комунального підприємства «Одеська обласна енергозберігаюча компанія».

Члени робочої групи:

Абрамова Євгенія Георгіївна - старший викладач Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (за згодою);

Афанасьєв Борис Анатолійович - кандидат технічних наук, доцент Одеської державної академії холоду (за згодою);

Дудник Олег Олександрович - директор КП «Агентство програм розвитку Одеси»;

 
Керш Володимир Якович - професор Одеської державної академії будівництва та архітектури (за згодою);

 
Лозинський Владислав Михайлович - и.о. директора КП «Теплопостачання міста Одеса»;

 
Королев Марат Валентинович - депутат Одеської міської ради (за згодою);

 
Лужанський Олександр Володимирович - голова ОСББ «Покров» (за згодою);

 
Нікітін Дмитро Миколайович - кандидат технічних наук, доцент Одеської державної академії холоду (за згодою);

 
Орловський Анатолій Йосипович - заступник міського голови – директор департаменту міського господарства Одеської міської ради;


Прокопець Олександр Володимирович - директор КП електричних мереж зовнішнього освітлення «Одесміськсвітло»;

 
Раскін Геннадій Аркадійович - заступник директора департаменту міського господарства Одеської міської ради.
 
Запрошені фахівці до участі у робочій групи:
 
- представник територіального управління Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України в Одеській області (за згодою); 
 
- представник Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю в Одеській області
(за згодою);
 
Стоянова Ольга Миколаївна - начальник відділу моніторингу з питань теплоенергетики та енергозабезпечення Головного управління розвитку інфраструктури та енергозабезпечення (за згодою);
 
Шандрик В’ячеслав Іванович - директор філії ДП «Укрдержбудекспертиза» в Одеській області (за згодою);
 
Клементьеєв Гліб Юрійович - енергоменджер КП «Одеська обласна енергозберігаюча компанія»;
 
Струсь Марія Ігорівна - енергоменджер КП «Одеська обласна енергозберігаюча компанія»;
 
- представник КП «Одесміськелектротранс»;
 
- представник ПАТ «Одесагаз»;
 
- представник ВАТ «Одесаобленерго»;
 
- представник філії «Інфоксводоканал» ТОВ «Інфокс» (за згодою);

Єгоров Богдан Вікторович - ректор Одеської національної академії харчових технологій (за згодою);
 
Дорофєєв Віталій Степанович - ректор Одеської державної академії будівництва та архітектури, д.т.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, академік Академії наук вищої освіти України (за згодою);
 
Степаненко Сергій Миколайович - ректор Одеського державного екологічного університету (за згодою);

Звєряков Михайло Іванович - ректор Одеського національного економічного університету, д. е. н., професор, академік Вищої школи (за згодою);
 
Іжа Микола Михайлович - директор Одеського регіонального інституту державного управління при Президентові України, д.п.н., доцент, завідувач кафедри регіональної політики та публічного адміністрування (за згодою);
 
Оборський Геннадій Олександрович - ректор Одеського національного політехнічного університету (за згодою);
 
Фомічов Євген Павлович - професор, завідувач кафедри електропостачання та енергоменеджменту Одеського національного політехнічного університету (за згодою);
 
Головко Максим Юрійович - голова правління ПАТ «Одеська ТЕЦ» НАК НАФТОГАЗ УКРАЇНИ (за згодою);
 
Мальнев Євгеній Павлович - голова правління Асоціації «Одеська житлова спілка» (за згодою);
 
Звеліндовський Юрій Анатолійович - директор Благодійного фонду «Місцева ініціатива» (за згодою);
 
Слісаренок Світлана Федорівна - представник Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86» (за згодою);
 
Унтершлак Михайло Едуардович - представник організації з енергозбереження (за згодою);
 
Шелепов Анатолій Віталійович - представник організації з енергозбереження (за згодою); 
 
Івашов Андрій Геннадійович - представник організації з енергозбереження (за згодою);
 
Шумішин Олександр Віталійович - представник організації з енергозбереження (за згодою);
 
Браверман В’ячеслав Якович - представник організації з енергозбереження (за згодою);

Керш Дмитро Володимирович - представник організації з енергозбереження (за згодою);
 
Гілко Тарас Володимирович - представник організації з енергозбереження (за згодою);

Амбарцумянц Карен Робертович - представник організації з енергозбереження (за згодою);
 
Матвейчук Ігор Олександрович - представник організації з енергозбереження (за згодою);
 
Ткач Костянтин Іванович - представник організації з енергозбереження (за згодою);
 
Кокшаров Олексій В’ячеславович - бізнес-консультант, к. е. н. (за згодою). 
 
Підгрупи:

Енергоефективність у теплопостачанні:
Керш Дмитро Якович - голова підгрупи;
Нікітін Дмитро Миколайович - секретар підгрупи.
Енергоефективність у електроенергетиці:
Представник ВАТ «Одесаобленерго» (за згодою) - голова підгрупи;
Струсь Марія Ігорівна - секретар підгрупи.

Енергоефективність у водопостачанні та водовідведенні:
Представник філії «Інфоксводоканал» ТОВ «Інфокс» - голова підгрупи;
Клементьєв Гліб Юрійович - секретар підгрупи.
 

Альтернативна енергетика:
Афанасьєв Борис Вікторович - голова підгрупи;
Івашов Андрій Геннадійович - секретар підгрупи.
 

Енергоефективність в освітленні:
Вугельман Павло Володимирович - голова підгрупи;
Унтершлак Михайло Едуардович - секретар підгрупи.
Державно-приватне партнерство та залучення інвестицій:
Лєйвіков Сергій Маркович - голова підгрупи;
Представник фінансової установи (за згодою) - секретар підгрупи.

Оптимізація ОСББ:
Абрамова Євгенія Георгіївна - голова підгрупи;
Лужанський Олександр Володимирович - секретар підгрупи.
 
Т.в.о. керуючої справами                            О. Павлова


Страница создана: 2012.08.27 17:32