Розпорядження
Одеського міського голови
№825-01р від 22.08.2012р.
 
Про нагородження з нагоди відзначення
218-ї річниці заснування м. Одеси

 
Відповідно до п. 3 ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рішення комісії з попереднього розгляду пропозицій про нагородження Почесними відзнаками Одеського міського голови, за сумлінну плідну працю, високі досягнення у професійній діяльності, активну громадську діяльність, значний особистий внесок у справу благоустрою міста і розвиток його економічної і соціально-культурної сфери та з нагоди відзначення 218-ї річниці заснування міста Одеси
нагородити:

 

1. Почесною відзнакою Одеського міського голови
«Одеса»

 

Глікштерна Юрія (Джеррі) - громадянина США, бізнесмена, мецената.
 

Меєліса Кубітса - громадянина Естонської Республіки, керівника естонської РR-компанії «Соrроrе».

 

2. Почесною відзнакою Одеського міського голови
«За заслуги перед містом»

 

Босенка Володимира Володимировича - начальника Одеського міського управління ГУМВС України в Одеській області.
 

Тимусяка Сергія Петровича - начальника відділу громадської безпеки Одеського міського управління ГУМВС України в Одеській області.
 

Кошутську Юлію Олегівну - начальника відділу землеустрою Одеського міського управління земельних ресурсів Одеської міської ради.
 

Колокольникова Володимира Івановича - першого заступника начальника управління архітектури та містобудування Одеської міської ради.
 

Лєсяка Євгена Вікторовича - тренера-викладача комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №6».
 
Хамалова Валентина Миколайовича - голову спостережної ради закритого акціонерного товариства «Одесакондитер» та закритого акціонерного товариства «Торговий дім «Люксембурзький».

 
Гулієва Рубена Вартановича - генерального директора закритого акціонерного товариства «Одесавинпром».

 
Пеструєва Миколу Олександровича - депутата Одеської міської ради VI скликання, радника Одеського міського голови на громадських засадах.

 
Торського Володимира Георгійовича - завідувача кафедри «Безпека і охорона на морі» Одеської національної морської академії, професора, почесного секретаря Морського інституту України, головного редактора Міжнародного морського журналу «Морський огляд».

 

3. Почесною відзнакою Одеського міського голови
«Знак пошани»

 

Павлову Олену Олегівну - заступника Одеського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
 

Зубова Григорія Івановича - директора департаменту оборонної роботи, цивільної оборони, взаємодії з правоохоронними органами та МНС Одеської міської ради.
 

Прохорова Віктора Васильовича - директора комунального позашкільного навчального закладу «Дитяча музична школа № 6 м. Одеси»

 

4. Почесною відзнакою Одеського міського голови
«Подяка»

 

Лаврентьєву Олену Леонідівну - директора департаменту з організації роботи Одеської міської ради.
 

Дмитрашко Наталію Валеріївну - головного спеціаліста відділу організаційного забезпечення діяльності керівного складу Одеської міської ради.
 

Носара Сергія Івановича - головного спеціаліста відділу організаційного забезпечення діяльності керівного складу Одеської міської ради.
 

Каганюк Галину Вікторівну - заступника начальника відділу бухгалтерського обліку та організаційної роботи департаменту фінансів Одеської міської ради.
 

Гресь-Соборову Віру Олександрівну - першого заступника директора департаменту комунальної власності Одеської міської ради.

 
Алексєєву Світлану Михайлівну - ветерана Одеського міського управління земельних ресурсів Одеської міської ради.

 
Булата Олександра Валерійовича - головного спеціаліста відділу організації пасажирських перевезень управління транспорту та пасажирських перевезень департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради.
 
Петрова Віктора Юрійовича - начальника відділу організації дорожнього руху, інфраструктури та парковок управління розвитку транспортної інфраструктури департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради.
 

Хаскіна Георгія Володимировича - директора товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробничий центр «Економінформ».
 

Гриньків Ольгу Романівну - головного бухгалтера-начальника відділу фінансово-економічного забезпечення та бухгалтерського обліку департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради.

 
Мальцеву Наталю Едуардівну - начальника відділу зв'язків із засобами масової інформації управління інформації департаменту інформації та зв'язків з громадськістю Одеської міської ради.

 
Білоголовського Юрія Володимировича - автора проекту «Віртуальна Одеса-Odessa360».

 
Стаднікова Володимира Васильовича - директора науково-виробничого підприємства «Високі технології», керівника картографічного проекту на офіційному сайті міста Одеси.
 

Полоз Оксану Миколаївну - головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку, планування та кадрової роботи управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради.
 

Сандул Яну Миколаївну - заступника начальника управління екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради.
 

Марчук Людмилу Іванівну - начальника відділу промисловості та підприємництва управління економіки, промисловості та інвестицій Одеської міської ради.
 

Гайдаржи Олену Вікторівну - заступника директора департаменту-начальника управління по реалізації міських соціальних програм департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
 

Блажевського Сергія Івановича - заступника начальника інспекції з благоустрою міста Одеської міської ради.
 

Захарову Катерину Олексіївну - головного спеціаліста відділу соціально-економічного розвитку Приморської районної адміністрації Одеської міської ради.
 

Олар Тетяну Вячеславівну - начальника відділу документального забезпечення по роботі зі зверненнями громадян Приморської районної адміністрації Одеської міської ради.
 

Ігнатьєву Юлію Володимирівну - начальника відділу організації і контролю торгівлі та побутового Суворовської районної адміністрації Одеської міської ради.
 

Хитрову Лідію Миколаївну - директора департаменту архівної справи та діловодства Одеської міської ради.


Приходько Ірину Олексіївну - завідувачку сектору з юридичних питань відділу організаційно-правової та кадрової роботи управління охорони здоров'я Одеської міської ради.

 
Рябову Надію Іванівну - водія трамвая трамвайного депо №1 комунального підприємства «Одесміськелектротранс».

 
Соколова Олександра Володимировича - озеленювача Київської дільниці комунального підприємства «Міськзелентрест».

 
Завірюху Бориса Олександровича - заступника директора з виробництва комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси».

 
Ертнову Наталію Миколаївну - директора «Клубу високої музики», директора Міжнародного джазового фестивалю «Odessa Jazz Fest».

 
Горчакова Андрія Анатолійовича - члена правління об'єднання творчої інтелігенції «Асамблея», журналіста, поета, письменника, публіциста, громадського діяча, члена Національної спілки журналістів України.

 
Черненка Миколу Васильовича - директора приватного підприємства виробничо-комерційної фірми «Співробітництво-1».

 
Буценка Івана Миколайовича - голову правління приватного акціонерного товариства «Укрелеваторпром».

 
О. Костусєв


Страница создана: 2012.09.02 16:03