Внесено зміни розпорядженням міського голови №1047-01р від 01.10.2013р.

Внесено зміни розпорядженням міського голови №270-01р від 27.03.2013р.
Внесено зміни розпорядженням міського голови №52-01р від 28.01.2013р.

 

Розпорядження
Одеського міського голови
№1293-01р від 28.12.2012р.

Про призначення грошових персональних виплат

видатним спортсменам та їх тренерам на 2013 рік

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно з розпорядженням міського голови від 20.04.2007 р. № 307-01р «Про відзначення грошовими персональними виплатами видатних спортсменів м. Одеси та їх тренерів» (зі змінами), рішенням комісії з відзначення грошовими персональними виплатами видатних спортсменів м. Одеси та їх тренерів:

1. Призначити на 2013 рік грошові персональні виплати:
- спортсменам-переможцям та призерам Олімпійських, Параолімпійських ігор, спортсменам-призерам чемпіонатів світу та Європи (додаток 1);
- спортсменам Олімпійського резерву України та членам збірних команд країни з видів спорту (додаток 2);
- тренерам, які підготували спортсменів-чемпіонів та призерів Олімпійських та Параолімпійських ігор, Світу та Європи (додаток 3);
- ветеранам Великої Вітчизняної війни та спорту, ветеранам-чемпіонам та призерам Олімпійських ігор, світу, Європи, Параолімпійських ігор та ветеранам спорту, які внесли значний вклад у розвиток спортивно-масової та оздоровчої роботи з населенням м. Одеси (додаток 4).

2. Розпорядження набирає чинності з 01.01.2013 року.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Павлову О.О.

О. Костусєв

 

Додаток 1
до розпорядження міського голови
від 28.12.2012р. №1293-01р

 

 

Список спортсменів-переможців та призерів

Олімпійських, Параолімпійських ігор,

спортсменів-призерів чемпіонатів світу та Європи

 

1. Варламова Ганна Вадимівна – майстер спорту України з ушу, чемпіонка Європи 2012 р., член збірної команди України.

2. Василенко Ганна Вікторівна – заслужений майстер спорту України з вільної боротьби, чемпіонка Європи 2012 р., член збірної команди України.

3. Кара Олександр Іванович – майстер спорту України з футзалу, бронзовий призер чемпіонату світу серед спортсменів з порушенням слуху 2012 р., член збірної команди України.

4. Катишев Руслан Васильович – майстер спорту України з легкої атлетики, переможець Параолімпійських ігор 2012 р., член збірної команди України.

5. Мельников Станіслав Анатолійович – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, бронзовий призер чемпіонату Європи 2012 р., член збірної команди України.

6. Мельниченко Анастасія Сергіївна – заслужений майстер спорту України зі спортивної акробатики, чемпіонка світу 2012 р., член збірної команди України.

7. Мотрічко Вікторія Леонтіївна – міжнародний гросмейстер з шашок, чемпіонка світу 2012 р., срібна призерка чемпіонату Європи 2012 р., член збірної команди України.

8. Сенько Дмитро Володимирович – майстер спорту України з футзалу, бронзовий призер чемпіонату світу серед спортсменів з порушенням слуху 2012 р., член збірної команди України.

9. Ситнікова Катерина Володимирівна – заслужений майстер спорту України зі спортивної акробатики, чемпіонка світу 2012 р., член збірної команди України.

10. Стоєв Юрій Олексійович – майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової, переможець Кубку світу 2012 р., член збірної команди України.

11. Чебан Юрій Володимирович – заслужений майстер спорту України з веслування на каное, переможець Олімпійських ігор 2012 р., член збірної команди України.

Т.в.о. керуючої справами                            О. Павлова

 

Додаток 2
до розпорядження міського голови
від 28.12.2012р. №1293-01р

 

Список спортсменів Олімпійського резерву України
та членів збірних команд країни з видів спорту

 

1. Атанов Дмитро Володимирович – майстер спорту України з дзюдо, бронзовий призер Кубку Європи 2012 р., срібний призер чемпіонату України 2012 р., член збірної команди України.

2. Боднар Богдан Степанович – майстер спорту України міжнародного класу з тхеквондо ВТФ, чемпіон України 2012 р., переможець Кубку України 2012 р., член збірної команди України.

3. Борисова Євгенія Вікторівна – майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової, бронзова призерка чемпіонату Європи 2012 р., член збірної команди України.

4. Карсак Катерина Євгенівна – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, фіналістка Кубку Європи 2012 р. (9 місце), член збірної команди України.

5. Ключник Діана Володимирівна – майстер спорту України міжнародного класу зі стрибків на батуті, бронзова призерка чемпіонату Європи 2012 р., чемпіонка України 2012 р., член збірної команди України.

6. Корашвілі Олександра Нодаріївна – майстер спорту України з тенісу, учасниця Відкритого юнацького турніру „Уїмблдон” (1/16 фіналу), член збірної команди України.

7. Лобач Надія Олександрівна – майстер спорту України міжнародного класу зі стрибків на батуті, срібна призерка Кубку світу 2012 р., срібна призерка чемпіонату України 2012 р., резерв збірної команди України.

8. Подолян Юлія Володимирівна – заслужений майстер спорту України з тхеквондо ВТФ, бронзова призерка чемпіонату України 2012 р., переможниця Кубку України 2012 р., член збірної команди України.

9. Радулов Семен Іванович – майстер спорту України з вільної боротьби, срібний призер чемпіонату світу серед студентів 2012 р., член збірної команди України.

10. Савицький Дмитро Олександрович – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, срібний призер Кубку Європи 2012 р., член збірної команди України.

11. Савісько Анастасія Олександрівна – майстер спорту України міжнародного класу зі скелелазіння, срібна призерка чемпіонату України 2012 р., член збірної команди України.

12. Семенов Андрій Сергійович – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіон України 2012 р., член збірної команди України.

13. Станкова Карина Костянтинівна – майстер спорту України з вільної боротьби, срібна призерка чемпіонату Європи 2012 р., член збірної команди України.

14. Ягодка Андрій Андрійович – майстер спорту України міжнародного класу з фехтування, бронзовий призер чемпіонату Європи 2012 р., бронзовий призер чемпіонату України 2012 р., переможець Кубку України 2012 р., член збірної команди України.

Т.в.о. керуючої справами                             О. Павлова

 

Додаток 3
до розпорядження міського голови
від 28.12.2012р. №1293-01р

 

Список тренерів, які підготували спортсменів-чемпіонів та призерів Олімпійських та Параолімпійських ігор, Світу та Європи

 

1. Браілова Реґіна Геннадіївна – заслужений тренер України зі стрибків на батуті, підготувала срібну призерку Кубку світу 2012 р. Лобач Н.О.

2. Бронніков Володимир Миколайович – тренер-викладач з футболу, підготував бронзових призерів чемпіонату світу серед спортсменів з порушенням слуху 2012 р. Кару О.І. та Сенька Д.В.

3. Подставкін Георгій Вікторович – заслужений тренер України з шашок, підготував чемпіонку світу 2012 р., срібну призерку чемпіонату Європи 2012 р. Мотрічко В.Л.

4. Струк Наталія Станіславівна – заслужений тренер України зі спортивної гімнастики, підготувала чемпіонок світу 2012 р. Ситнікову К.В. та Мельниченко А.С.

5. Федорцов Володимир Вікторович – заслужений тренер України з ушу, підготував чемпіонку Європи 2012 р. Варламову Г.В.
 
Т.в.о. керуюча справами                             О. Павлова

 

Додаток 4
до розпорядження міського голови
від 28.12.2012р. №1293-01р

 

Список ветеранів Великої Вітчизняної війни та спорту, ветеранів-чемпіонів та призерів Олімпійських ігор, світу, Європи, Параолімпійських ігор та ветеранів спорту, які внесли значний вклад у розвиток спортивно-масової та оздоровчої роботи з населенням м. Одеси

 

1. Абрамова Неллі Михайлівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з волейболу, срібна призерка ХVІІ Олімпійських ігор.

2. Авілов Микола Вікторович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР з легкої атлетики, чемпіон ХХ Олімпійських ігор.

3. Авілова Валентина Василівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з легкої атлетики, бронзова призерка ХІХ Олімпійських ігор.

4. Білоног Юрій Григорович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіон XXVIII Олімпійських ігор.

5. Бурдейна Наталія Андріївна – ветеран спорту, заслужений майстер спорту України зі стрільби з лука, срібна призерка XXVII Олімпійських ігор.

6. Буянова Ніна Михайлівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР з легкої атлетики, неодноразова чемпіонка УРСР та СРСР, ветеран Великої Вітчизняної війни.

7. Виноградова Ірина Ігорівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу, заслужений тренер України зі стрільби кульової, підготувала учасника ХХХ Параолімпійських ігор Стоєва Ю.О.

8. Вєтров В’ячеслав Петрович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР з легкої атлетики, почесний член ФСТ „Водник”, ветеран Великої Вітчизняної війни.

9. Горбенко Мстислав Мстиславович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з альпінізму, директор альпіністського клубу „Одеса”.

10. Горелюк Євген Олександрович – ветеран спорту, голова обласної ради ФСТ „Спартак” (1963-1970), директор ДЮСШ № 4 (1971-1998), ветеран Великої Вітчизняної війни.

11. Гусельникова Ольга Ігорівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з волейболу, срібна призерка ХVІІ Олімпійських ігор.

12. Дідуля Віктор Миколайович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з волейболу.

13. Досіч Павло Васильович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР, заслужений тренер СРСР з вітрильного спорту, ветеран Великої Вітчизняної війни.

14. Железняк Яків Ілліч – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР зі стрільби кульової, чемпіон ХХ Олімпійських ігор.

15. Кацман Володимир Якович – ветеран спорту, заслужений тренер СРСР з легкої атлетики, підготував чемпіона ХХ Олімпійських ігор Авілова М.В.

16. Кобрісєв Анатолій Іванович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР з веслування на каное, неодноразовий чемпіон світу.

17. Лєсяк Євген Вікторович – ветеран спорту, заслужений тренер України з веслування на каное, перший тренер чемпіона ХХХ Олімпійських ігор Чебана Ю.В.

18. Літвак Борис Давидович – ветеран спорту, заслужений тренер України з баскетболу, Почесний громадянин міста Одеси, Герой України.

19. Мельник Сергій Васильович – ветеран спорту, заслужений тренер України з плавання, підготував учасника ХХVІ Олімпійських ігор Джабурію О.А.

20. Михальчук Віктор Ілліч – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з волейболу, чемпіон ХІХ Олімпійських ігор.

21. Мільчев Микола Миколайович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту України зі стрільби стендової, чемпіон ХХVІІ Олімпійських ігор.

22. Мішак Валентина Григорівна – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР з волейболу, срібна призерка ХVІІІ Олімпійських ігор.

23. Начінов Валентин Леонідович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР з легкої атлетики, голова Ради ветеранів м. Одеси.

24. Нефедов Ігор Якович – ветеран спорту, заслужений тренер України, голова Одеської ради ветеранів спорту.

25. Нікандров Юрій Степанович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР зі стрільби стендової, учасник 3-х Олімпійських ігор.

26. Олізаренко Надія Федорівна – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР з легкої атлетики, чемпіонка ХХІІ Олімпійських ігор.

27. Патран Валентина Дем’янівна – ветеран спорту, чемпіонка УРСР з баскетболу, заступник голови Ради ветеранів м. Одеси, ветеран Великої Вітчизняної війни.

28. Петренко Сергій Володимирович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР з веслування на каное, дворазовий чемпіон ХХ Олімпійських ігор.

29. Поляков Віктор Павлович – ветеран спорту, заслужений тренер СРСР з веслування на каное, підготував 2-разового чемпіона ХХ Олімпійських ігор Петренка С.В.

30. Романова Ніна Олександрівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР з волейболу, володарка Кубку Європейських чемпіонів.

31. Смугільов Олег Анатолійович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з волейболу, чемпіон Європи, срібний призер Кубку світу.

32. Снімщикова Галина Георгіївна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР з волейболу.

33. Сноз Віктор Павлович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР зі спортивної гімнастики, ветеран Великої Вітчизняної війни.

34. Соколовська Олена Рабігівна – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР з волейболу, чемпіонка ХХІІ Олімпійських ігор.

35. Сорочинський Георгій Олегович – ветеран спорту, заслужений тренер України з плавання, підготував учасника 2-х Олімпійських ігор Єгошина Ю.А.

36. Сташевський Федір Павлович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР зі стрільби кульової, неодноразовий чемпіон СРСР, ветеран Великої Вітчизняної війни.

37. Туштаров Беслан Усманович – ветеран спорту, президент Федерації вільної боротьби Одеської області, неодноразовий чемпіон СРСР.

38. Фомін Прокопій Олексійович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР з легкої атлетики, ветеран Великої Вітчизняної війни.

39. Шурда Тамара Павлівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР з волейболу, володарка Кубку Європейських чемпіонів.

40. Юхневич Вікентій Федорович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з вільної боротьби.

41. Яблуновський Анатолій Володимирович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу, заслужений тренер України з велоспорту, 11-разовий чемпіон СРСР, срібний призер чемпіонату світу.
 

Т.в.о. керуюча справами                          О. Павлова


Страница создана: 2013.01.04 16:13