Розпорядження
Одеського міського голови
№ 63 від 06.02.2017р.


Про встановлення грошових персональних

виплат видатним спортсменам міста Одеси,

їх тренерам та ветеранам спорту на І півріччя 2017 року


Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно з розпорядженням міського голови від 22 лютого 2016 року № 120 «Про встановлення грошових персональних виплат видатним спортсменам міста Одеси, їх тренерам та ветеранам спорту», рішенням комісії з відбору кандидатів на призначення грошових персональних виплат видатним спортсменам, їх тренерам та ветеранам спорту:

1. Призначити на І півріччя 2017 року грошові персональні виплати:
- спортсменам – переможцям та призерам Олімпійських, Параолімпійських ігор, чемпіонатів та Кубків світу та Європи, Всесвітніх та європейських ігор поточного року та/або року, що передує призначенню грошової виплати (додаток 1);
- спортсменам Олімпійського резерву України та членам збірних команд України з окремих видів спорту, які мають відповідний статус на момент призначення грошової виплати (додаток 2);
- тренерам, які підготували спортсменів – переможців та призерів Олімпійських, Параолімпійських ігор, чемпіонатів та Кубків світу та Європи, Всесвітніх та Європейських ігор поточного року та/або року, що передує призначенню грошової виплати (додаток 3);
- ветеранам спорту – ветеранам – переможцям та призерам Олімпійських, Параолімпійських ігор, чемпіонатів, Кубків світу та Європи, Всесвітніх та Європейських ігор, їх тренерам та ветеранам спорту, які зробили значний внесок у розвиток спортивно-масової та оздоровчої роботи з населенням м. Одеси (додаток 4).

2. Встановити, що дане розпорядження набирає чинності з дня його підписання та застосовується з 01 січня 2017 року.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Цвірінько З.М.


Г. Труханов

 
Додаток 1
до розпорядження
міського голови
від 06.02.2017р.
№ 63



Список спортсменів – переможців та призерів Олімпійських,
Параолімпійських ігор, чемпіонатів та Кубків світу та Європи,
Всесвітніх та європейських ігор поточного року та/або року,
що передує призначенню грошової виплати



1. Дорошенко Андрій Юрійович – майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової, переможець та 2-разовий бронзовий призер Кубку світу, член параолімпійської збірної команди України.

2. Катишев Руслан Васильович – заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, бронзовий призер Параолімпійських ігор, член параолімпійської збірної команди України.

3. Кравацька Олена Вікторівна – заслужений майстер спорту України з фехтування, срібна призерка Олімпійських ігор, член збірної команди України.

4. Мільчев Микола Миколайович – заслужений майстер спорту України зі стрільби стендової, учасник Олімпійських ігор (4 місце), срібний призер Кубку світу, член збірної команди України.

5. Мінченко Сергій Володимирович – заслужений майстер спорту України з боротьби вільної, бронзовий призер чемпіонату світу, член параолімпійської збірної команди України.

6. Мотрічко Вікторія Леонтіївна – заслужений майстер спорту України з шашок, 2-разова срібна призерка чемпіонату світу, 2-разова срібна та бронзова призерка чемпіонату Європи, бронзова призерка Всесвітніх інтелектуальних ігор, член збірної команди України.

7. Радулов Семен Іванович – майстер спорту України міжнародного класу з боротьби вільної, бронзовий призер чемпіонату Європи, член збірної команди України.

8. Рогава Цотне Бадрієвич – заслужений майстер спорту України з таїландського боксу Муей Тай, срібний призер чемпіонату світу, член збірної команди України.

9. Самострол Олександр Олегович – майстер спорту України зі стрільби кульової, переможець Кубку світу, 2-разовий срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи, член збірної команди України.

10. Трішин Костянтин Олексійович – заслужений майстер спорту України з таїландського боксу Муей Тай, срібний призер чемпіонату світу, переможець Кубку світу, член збірної команди України.

11. Чебан Юрій Володимирович – заслужений майстер спорту України з веслування на байдарках та каное, переможець Олімпійських ігор, член збірної команди України.




Керуюча справами О. Оніщенко

 
Додаток 2
до розпорядження
міського голови
від 06.02.2017р.
№ 63



Список спортсменів Олімпійського резерву України
та членів збірних команд України з окремих видів спорту,
які мають відповідний статус на момент призначення грошової виплати

1. Болдирев Даниїл Владиславович – заслужений майстер спорту України зі скелелазіння, бронзовий призер Кубку світу, чемпіон України, член збірної команди України.

2. Василенко Ганна Вікторівна – заслужений майстер спорту України з боротьби вільної, бронзова призерка чемпіонату Європи, член збірної команди України.

3. Вересюк Олександр Петрович – заслужений майстер спорту України з сумо, бронзовий призер чемпіонату світу, бронзовий призер чемпіонату Європи, срібний та бронзовий призер Кубку світу, член збірної команди України.

4. Дроздова Людмила Юріївна – майстер спорту України з дзюдо, бронзова призерка Кубку Європи, чемпіонка України, член збірної команди України.

5. Ільіна Анна Сергіївна – майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової, переможниця Кубку світу, учасниця чемпіонату Європи (5 місце), чемпіонка України, член юніорської збірної команди України.

6. Ковальська Галина Дмитрівна – майстер спорту України з боротьби самбо, бронзова призерка чемпіонату світу, чемпіонка та бронзова призерка чемпіонату Європи, чемпіонка України, член збірної команди України.

7. Козлюк Владлен Сергійович – майстер спорту України з боротьби греко-римської, бронзовий призер чемпіонату Європи, 2-разовий чемпіон України, член юніорської збірної команди України.

8. Мандрік Ганна Сергіївна – майстер спорту України з ушу, чемпіонка Європи, чемпіонка України, член збірної команди України.


9. Павленко Костянтин Олегович – майстер спорту України з скелелазіння, учасник чемпіонату світу (4 місце), срібний призер Кубку Європи, срібний призер чемпіонату України, член збірної команди України.

10. Стоєв Юрій Олексійович – майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової, учасник Параолімпійських ігор (6 місце), срібний та бронзовий призер Кубку світу, член параолімпійської збірної команди України.

11. Тодорова Анастасія Ігорівна – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках та каное, учасниця Олімпійських ігор (4-ті місця), член збірної команди України.

12. Харламов Валерій Вікторович – майстер спорту України міжнародного класу з боксу, чемпіон світу серед студентів, член збірної команди України.

13. Цедрик Вадим Андрійович – майстер спорту України міжнародного класу з фехтування на візках, бронзовий призер чемпіонату Європи, бронзовий призер чемпіонату України, член параолімпійської збірної команди України.

14. Ягодка Андрій Андрійович – заслужений майстер спорту України з фехтування, учасник Олімпійських ігор 2016 року, член збірної команди України.



Керуюча справами О. Оніщенко


Додаток 3
до розпорядження
міського голови
від 06.02.2017р.
№ 63

Список тренерів, які підготували спортсменів – переможців та призерів Олімпійських, Параолімпійських ігор, чемпіонатів та Кубків світу та Європи, Всесвітніх та Європейських ігор поточного року та/або року, що передує призначенню грошової виплати

 
1. Борисов Леонід Вікторович – тренер-викладач з ушу, підготував чемпіонку Європи 2016 року Мандрік Г.С.

2. Васютін Олександр Євгенович – заслужений працівник фізичної культури та спорту України, підготував срібну призерку Олімпійських ігор 2016 року Кравацьку О.В.

3. Пішенін Володимир Вікторович – заслужений тренер України з таїландського боксу Муей Тай, підготував срібного призера чемпіонату світу, переможця Кубку світу 2016 року Трішина К.О., срібного призера чемпіонату світу 2016 року Рогаву Ц.Б.

4. Покатілов Володимир Вікторович – тренер-викладач з фехтування на візках, підготував бронзового призера чемпіонату Європи 2016 року Цедрика В.А.

5. Чебан Людмила Олександрівна – тренер-викладач з веслування на байдарках та каное, підготувала переможця Олімпійських ігор 2016 року Чебана Ю.В.





Керуюча справами О. Оніщенко


Додаток 4
до розпорядження
міського голови
від 06.02.2017р.
№ 63

Список ветеранів спорту – ветеранів – переможців та призерів Олімпійських, Параолімпійських ігор, чемпіонатів, Кубків світу та Європи, Всесвітніх та Європейських ігор, їх тренерів та ветеранів спорту, які зробили значний внесок у розвиток спортивно-масової та оздоровчої роботи з населенням м. Одеси

 

1. Абрамова Неллі Михайлівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з волейболу, срібна призерка ХVІІІ Олімпійських ігор.

2. Авілов Микола Вікторович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР з легкої атлетики, чемпіон ХХ Олімпійських ігор, бронзовий призер ХХІ Олімпійських ігор.

3. Авілова Валентина Василівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з легкої атлетики, бронзова призерка XIX Олімпійських ігор.

4. Арнаутов Віктор Дмитрович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР з вільної боротьби, заслужений тренер України, багаторазовий чемпіон світу серед ветеранів, підготував чемпіона світу серед інвалідів Кіладзе Д., чемпіона світу, Європи, Дефлімпійських ігор Мінченка С.

5. Барабаш Микола Мартинович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР зі стрільби з лука та бадмінтону, заслужений тренер України, ініціатор створення 8-ми спортивних клубів та 11-ти дитячо-юнацьких спортивних шкіл, віце-президент Федерації бадмінтону України, член Національного олімпійського комітету України.

6. Білоног Юрій Григорович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, бронзовий призер чемпіонату світу, чемпіон Європи.

7. Борейко Віктор Іванович – ветеран спорту, заслужений тренер України з велоспорту, підготував 7-ох учасників Олімпійських ігор.

8. Богданов Валентин Фомич – ветеран спорту, заслужений майстер спорту України з шахів, заслужений тренер України, чемпіон Європи.


9. Бурдейна Наталія Андріївна – ветеран спорту, заслужений майстер спорту України зі стрільби з лука, срібна призерка XXVII Олімпійських ігор.

10. Веснянко Павло Михайлович – ветеран спорту, заслужений тренер України з волейболу, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, підготував чемпіонів Всесвітніх ігор глухих.

11. Вєтров В’ячеслав Петрович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР з легкої атлетики, почесний член ФСТ „Водник”.

12. Виноградова Ірина Ігорівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу, заслужений тренер України зі стрільби кульової, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, підготувала учасника ХХХ Параолімпійських ігор, переможця Кубка світу Стоєва Ю.О.

13. Гребенкін Валерій Віталійович – ветеран спорту, майстер спорту України міжнародного класу з шашок, міжнародний гросмейстер, чемпіон світу.

14. Гусельнікова Ольга Ігорівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з волейболу, срібна призерка ХVІ Олімпійських ігор.

15. Дідуля Віктор Миколайович – ветеран спорту, заслужений тренер УРСР з волейболу, підготував переможця Кубка володарів європейських Кубків – команду „МедІн”.

16. Железняк Яків Ілліч – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР зі стрільби кульової, чемпіон ХХ Олімпійських ігор.

17. Ігнатюк Мирослав Віталійович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР та України зі стрільби кульової, неодноразовий чемпіон світу та Європи.

18. Кацман Володимир Якович – ветеран спорту, заслужений тренер СРСР з легкої атлетики, підготував чемпіона ХХ Олімпійських ігор Авілова М.В.

19. Кисельова Алла Володимирівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з плавання, бронзова призерка XXII Олімпійських ігор.

20. Кобрісєв Анатолій Іванович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР з веслування на байдарках, 2-разовий чемпіон світу.


21. Колодєєв Микола Іванович – ветеран спорту, заслужений тренер України з легкої атлетики, підготував срібну призерку чемпіонатів світу, переможницю Кубка Європи Юрченко А.В.

22. Кравчук Микола Юхимович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР, заслужений тренер СРСР з веслування на каное, підготував чемпіона світу Збітнева Є., чемпіонів Європи.

23. Кретов Георгій Михайлович – ветеран спорту, почесний член Федерації боксу України, неодноразовий призер чемпіонатів СРСР з боксу, екс-суддя республіканської та всесоюзної категорії, тренер чемпіона СРСР Бредихіна О., автор 7-ох книг про історію одеського боксу.

24. Лесяк Євген Вікторович – ветеран спорту, заслужений тренер України з веслування на каное, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, перший тренер чемпіона ХХХ Олімпійських ігор Чебана Ю.В.

25. Лупаленко Юрій Георгійович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з велоспорту, чемпіон Європи, рекордсмен світу.

26. Михальчук Віктор Ілліч – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з волейболу, чемпіон ХІХ Олімпійських ігор.

27. Мішак Валентина Григорівна – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР з волейболу, срібна призерка ХVІII Олімпійських ігор.

28. Міщенко Наталія Іванівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з волейболу, переможець Кубка володарів Кубків європейських країн.

29. Нікандров Юрій Степанович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР зі стрільби стендової, чемпіон світу та Європи.

30. Олізаренко Надія Федорівна – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР з легкої атлетики, чемпіонка та бронзова призерка ХХІІ Олімпійських ігор.

31. Петренко Сергій Володимирович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР з веслування на каное, 2-разовий чемпіон ХХІ Олімпійських ігор.

32. Поляков Віктор Павлович – ветеран спорту, заслужений тренер СРСР з веслування на каное, підготував 2-разового чемпіона ХХІ Олімпійських ігор Петренка С.В.

33. Преснякова Ольга Андріївна – ветеран спорту, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, тренер-викладач з легкої атлетики.

34. Разорьонов Ігор Анатолійович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту України з важкої атлетики, срібний призер XXVII Олімпійських ігор.

35. Робулець Борис Михайлович – ветеран спорту, заслужений тренер СРСР та України з легкої атлетики, підготував чемпіона XXIV Олімпійських ігор Авдєєнка Г.В.

36. Романова Ніна Олександрівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР з волейболу, переможець Кубка Європейських чемпіонів.

37. Смугільов Олег Анатолійович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з волейболу, чемпіон світу та Європи, переможець Кубку володарів Кубків.

38. Снімщикова Галина Георгіївна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР з волейболу, переможець Кубка Європейських чемпіонів.

39. Соколовська Олена Рабигівна – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР з волейболу, чемпіонка ХХІІ Олімпійських ігор.

40. Юхневич Вікентій Федорович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з вільної боротьби, підготував чемпіона Європи та СРСР Тібілова Р.С., 32-ох майстрів спорту міжнародного класу, майстрів спорту СРСР та України.

41. Яблуновський Анатолій Володимирович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу, заслужений тренер України з велоспорту, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, срібний та бронзовий призер чемпіонатів світу.




Керуюча справами О. Оніщенко


Страница создана: 2017.02.07 14:43