680

17 октября 2019 года в Одессе был объявлен конкурс «Лучший инновационный проект». Конкурс проводится с целью увеличения экономической эффективности бизнеса путем внедрения на рынок инновационных проектов украинских разработчиков и в рамках реализации Программы развития малого и среднего предпринимательства в городе Одессе на 2019-2021 годы. 

19 ноября состоялось заседание конкурсной комиссии, на котором были заслушаны презентации проектов.

На рассмотрение конкурсной комиссии были поданы 15 заявок от граждан и юридических лиц по номинациям:
- «Лучшая инновационная идея» - 10 проектов.
- «Лучшая социальная инновация» - 5 проектов.

Согласно условиям конкурса объявление победителей состоится до 29 ноября 2019 года.

*****
У номінації «Краща інноваційна ідея» надійшло 10 проектів:
- Яструб Катерина Василівна, Майлунець Наталя Володимирівна, Зацерклянний Мелентій Мелентійович (проект «Викиди підприємств галузі хлібопродуктів та їх використання»);
- Рогатинська Любов Йосипівна (проект «Оптимізація інвестицій. Розробка концепції, технології обґрунтування і управління зовнішньою підтримкою інвестиційних проектів в системі Чорноморської економічної співпраці»);
- Ткаченко Михайло Вячеславович (проект «Теоретичні і методичні основи підготовки майбутніх кваліфікованих фахівців до підприємницької діяльності в умовах розвитку малого та середнього бізнесу»);
- Телятніков Андрій Володимирович (проект «Інноваційна технологія переробки осіннього листя в ефективну опалювальну систему»);
- Д'яконова Анджела Костянтинівна, Красна Наталія Ігорівна (проект «Сучасний стан і перспективи розвитку санаторно-курортної галузі в Причорноморському регіоні України»);
- Мартинов Володимир Іванович, Вєтох Олександр Михайлович (проект «Вирішення проблем міського будівництва та господарства за рахунок застосування ніздрюватих бетонів»);
- Ісаєв Володимир Федорович, Панов Віктор Генріхович, Грідасов Андрій Юрійович (проект «Можливості підвищення енергоефективності припливно-витяжних установок з рекуперацією тепла, які обслуговують приміщення навчальних закладів»);
- Менейлюк Олександр Іванович, Кирилюк Станіслав Володимирович (проект «Шнекова технологія влаштування горизонтального протифільтраційного екрана під спорудою»);
- Менейлюк Олександр Іванович, Черепащук Лариса Анатоліївна (проект «Ефективні стіни у сучасному будинку»);
- Снядовський Юрій Олександрович (проект «Комплексне облаштування території морського вокзалу та вулиці Приморської»).

У номінації «Краща соціальна інновація» надійшло 5 проектів:
- Веремчук Ольга Олександрівна (проект «Я не просто знак!»);
- Євченко Тамара Тамазівна (проект «Бракераж» - огороджений майданчик без прямого доступу до ємностей та баків»);
- Бошкова Ірина Леонідівна, Георгієш Катерина Вікторівна (проект «Дезактивація амброзії як біологічної бомби в Одесі»);
- Колосюк Анатолій Анатолійович, Стадніков Володимир Васильович, Стаднікова Наталія Володимирівна (проект «Тривимірне моделювання економіко-планувального простору м. Одеса»);
- Крижантовська Оксана Анатоліївна, Блищик Іван Анатолійович (проект «Реновації територій в Одесі. Одеська фабрика морозива «Полярна зірка»). 

Фоторепортаж Последнее обновление:
  • image description
  • image description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
Фоторепортаж