Рішення
виконавчого комітету

Одеської міської ради
№648 від 27.10.2011

Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради

Розглянувши клопотання керівників виконавчих органів Одеської міської ради та керівників підприємств і установ м. Одеси, відповідно до ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 20.03.2008 р. № 381 “Про затвердження Положення про Почесну грамоту виконавчого комітету Одеської міської ради в новій редакції”, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1.
Нагородити Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради згідно зі списком (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Герасименко Т.В. 
  
  
  

  
Міський голова                                        О. Костусєв

  
Керуюча справами                                  Т. Герасименко

   

   

  

Додаток
до рішення

виконавчого комітету
Одеської міської ради
№648 від 27.10.2011

 
СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою виконавчого комітету
Одеської міської ради

 
Шинчук Зоя Борисівна – заступник директора з наукової роботи комунальної установи «Одеський муніципальний музей особистих колекцій ім. О.В. Блещунова».
За сумлінну працю, значний особистий внесок у справу збереження історико-культурної спадщини Одещини та з нагоди відзначення 25-ї річниці заснування музею.

 

Працівники Одеського морського торговельного порту

 
Гапонов Борис Миколайович – електромеханік морського буксиру «Патріот» служби флоту державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
Зарудницька Вікторія Вікторівна – інженер відділу договорів державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
Кохан Георгій Якович – токар морського вокзалу державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
Малишева Світлана Станіславівна – економіст служби флоту державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
Сербул Леонід Григорович – столяр концертно-виставкової зали державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».

За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня заснування Одеського морського порту.

 

Нагороджені з нагоди відзначення Дня будівельника

 
Чаюн Михайло Михайлович – директор товариства з обмеженою відповідальністю «Цивільжитлобуд».
Бічев Савва Ілліч – директор приватного підприємства «Будівельно-монтажне управління «Чорноморрембуд».
Балтакса Павло Михайлович – засновник товариства з обмеженою відповідальністю Мале підприємство «Брокерська фірма «Бастма».
Коростін Марк Григорович – голова правління закритого акціонерного товариства «Будівельно-монтажне управління «Висотбуд».
Фрідбург Юрій Лейбович – генеральний директор приватного підприємства «Виробничо-комерційна фірма «Мікромегас».
Марценюк Дмитро Володимирович –начальник дільниці санітарно-технічних робіт управління «Спецбуд» товариства з обмеженою відповідальністю «Стікон».
Оттенко Віктор Михайлович – штукатур 5-го розряду управління опоряджувальних робіт товариства з обмеженою відповідальністю «Стікон».
Петренко Петро Олександрович – бетоняр будівельної дільниці товариства з додатковою відповідальністю «Виробниче будівельно-монтажне об’єднання «Одесбуд».
Рассадкін Ігор Михайлович – голова правління приватного акціонерного товариства «Будівельно-монтажне управління №26».
Фесянов Микола Миколайович – муляр товариства з додатковою відповідальністю «Одісей» - «Будівельно-монтажне управління №11».
Шварцман Альбіна Іллівна – заступник директора з економіки будівельно-монтажнного управління №1.
Русанова Валентина Григорівна – машиніст башенного крану відкритого акціонерного товариства «Одеське спецуправління механізації».
За багаторічну сумлінну працю в будівельній галузі міста Одеси, високі трудові досягнення та з нагоди відзначення професійного свята – Дня будівельника.
Панов Борис Миколайович – заступник начальника управління капітального будівництва Одеської міської ради.
Черниш Інна Георгіївна – заступник начальника відділу розвитку території та інфраструктури м. Одеси управління капітального будівництва Одеської міської ради.
Петрова Олександра Євгенівна – начальник планово-економічного відділу управління капітального будівництва Одеської міської ради.
Даниленко Наталя Анатоліївна – заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності управління капітального будівництва Одеської міської ради.
Єсванджія Олена Костянтинівна – заступник начальника планово-економічного відділу управління капітального будівництва Одеської міської ради.
Лобков Дмитро Олексійович – головний спеціаліст виробничого відділу управління капітального будівництва Одеської міської ради.
За сумлінне виконання службових обов’язків, високі трудові досягнення та з нагоди відзначення професійного свята – Дня будівельника.

 
  
Нагороджені з нагоди відзначення Дня Незалежності України

 
Котов Павло Олександрович – помічник голови Одеського комітету ветеранів війни в Афганістані.
За активну громадську діяльність, значний особистий внесок у справу військово-патріотичного виховання молоді.
Мельник Віктор Миколайович – старший офіцер фельдзв’язку відділу Головного управління Державної фельд’єгерської служби України в Одеській області.
Стародумов Микола Миколайович – офіцер військової частини А1145-В.
Гонтар Максим Ігорович – офіцер військової частини А1145-В.
Юрченко Катерина Володимирівна – заступник начальника Чорноморської виправної колонії № 74 управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Одеській області.
Боєчко Андрій Васильович – заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Одеській області.
Терзі Ірина Володимирівна – старший інспектор взаємодії із засобами масової інформації управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Одеській області.
За сумлінне виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення Дня Незалежності України.
Терлецький Володимир Михайлович – настоятель Соборного храму святителя Спирідонія у місті Одесі.
За сумлінну плідну працю, активну громадську діяльність та з нагоди відзначення 20-ї річниці Незалежності України.
Ігнатова Лілія Валентинівна – головний спеціаліст загального відділу департаменту документально-організаційного забезпечення Одеської міської ради.
Абубакер Мар’ям Валіївна – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності департаменту бухгалтерського обліку та звітності Одеської міської ради.
Потапова Світлана Борисівна – заступник директора департаменту-начальник відділу документів трудового архіву департаменту архівної справи та діловодства Одеської міської ради.
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня Незалежності України.
Голуб’єв Юрій Васильович – завідувач господарства патронатної служби державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
Кірійчук Георгій Опанасович – слюсар-судноремонтник доково-комплексного цеху відокремленого структурного підрозділу «Судноверф «Україна» державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
Немировський Віталій Іванович – начальник ремонтно-будівельного управління державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
Молчанський Борис Євгенович – начальник служби енергетичного забезпечення державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
Ціон Олексій Петрович – пожежник воєнізованої пожежної команди № 1 служби пожежної безпеки, охорони праці та цивільного захисту державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня Незалежності України.
Дідик Анжеліка Максимівна – водій трамваю 1-го класу трамвай-ного депо № 1 комунального підприємства «Одесміськелектротранс».
Тирба Михайло Іванович – електромонтер контактної мережі 6-го розряду служби енергогосподарства комунального підприємства «Одесміськелектротранс».
Чугай Сергій Миколайович – слюсар-електрик з ремонту обладнання рухомого складу 4-го розряду трамвайного депо №1 комунального підприємства «Одесміськелектротранс».
За багаторічну сумлінну працю, високі трудові досягнення та з нагоди відзначення Дня Незалежності України.
Ільченко Михайло Васильович – член ради громадської організації міста Одеси і Одеської області «Асоціація моряків - підводників ім. О.І. Марінеско».
Якимова Тетяна Миколаївна – відповідальний секретар ради громадської організації м. Одеси і Одеської області «Асоціація моряків-підводників ім. О.І. Марінеско».
За активну громадську діяльність, значний особистий внесок у справу патріотичного виховання молоді та з нагоди відзначення Дня Незалежності України.
Буковський Станіслав Олександрович – кабельник-спаювальник 6-го розряду Центру телекомунікаційних послуг Одеської філії публічного акціонерного товариства «Укртелеком».
Демко Олексій Євгенович – інженер лінійних споруд електрозв’язку та абонентських пристроїв 1-ої категорії Центру телекомунікаційних послуг Одеської філії публічного акціонерного товариства «Укртелеком».
Тютюнник Лідія Георгіївна – заступник головного бухгалтера Одеської філії публічного акціонерного товариства «Укртелеком».
За багаторічну сумлінну працю, високі трудові здобутки та з нагоди відзначення Дня Незалежності України.
Кузнєцов Віктор Володимирович – начальник відділу Державної автомобільної інспекції з обслуговування адміністративної території обласного центру та автомобільно-технічної інспекції при УДАІ ГУ МВС України в Одеській області.
Кушнарьова Вікторія Вікторівна –старший інспектор відділу охорони громадського порядку ГУ МВС України в Одеській області.
Лисейко Олег Васильович – заступник начальника відділу розкриття злочинів проти особи управління карного розшуку ГУ МВС України в Одеській області.
Пазюкова Ольга Геннадіївна – слідчий відділу розслідування дорожньо-транспортних пригод слідчого управління ГУ МВС України в Одеській області.
Русол Вадим Олександрович – міліціонер батальйону міліції особливого призначення «Беркут» ГУ МВС України в Одеській області.
Романченко Микола Іванович – старший дільничний інспектор міліції сектору дільничних інспекторів міліції Суворовського районного відділу Одеського міського управління ГУ МВС України в Одеській області.
Тимусяк Сергій Петрович – начальник відділу громадської безпеки Одеського міського управління ГУ МВС України в Одеській області.
Устименко Наталя Володимирівна – старший інспектор сектору кадрового забезпечення Київського районного відділу Одеського міського управління ГУ МВС України в Одеській області.
За сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня Незалежності України.

 

Нагороджені
з нагоди відзначення 217-ї річниці заснування м. Одеси

 
Андрусишин Вадим Вікторович – виконуючий обов’язки начальника управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради.
Ботвінов Олексій Іванович – соліст-інструменталіст Одеської обласної філармонії, заслужений артист України.
Бабенко Алла Анатоліївна – фельдшер швидкої медичної допомоги комунальної установи «Одеська міська станція швидкої медичної допомоги».
Велієва Любов Іванівна – вчитель фізичної культури Одеської спеціалізованої школи № 117 І-ІІІ ступенів.
Думанська Марія Стефанівна – двірник дільниці № 6 комунального підприємства ЖКС «Порто-Франківський».
Люта Ніла Вікторівна – двірник дільниці № 4 комунального підприємства ЖКС «Пересипський».
Мельникова Людмила Леонідівна – начальник відділу соціальних інспекторів управління соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
Ольховик Лариса Дмитрівна – заступник начальника управління соціального захисту населення в Приморському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
Орловська Світлана Михайлівна – опікун двох неповнолітніх дітей-сиріт.
За сумлінну працю, високі трудові здобутки та з нагоди відзначення 217-ї річниці заснування міста Одеси.

 

Учасники реконструкції вулиці Щорса

 
Біловол Світлана Володимирівна – керівник виробничої лабораторії товариства з обмеженою відповідальністю «Євродор».
Чебан Роман Миколайович – заступник директора з дорожнього будівництва товариства з обмеженою відповідальністю «Євродор».
Синиця Станіслав Миколайович – головний конструктор товариства з обмеженою відповідальністю «Євродор».
Мелікян Айказуні Секфрідович – інженер з якості товариства з обмеженою відповідальністю «Євродор».
Авєтісян Артак Георгійович – головний інженер товариства з обмеженою відповідальністю «Євродор».
Борецька Лідія Григорівна – головний інженер проекту дочірнього підприємства «Проектний інститут «Одесакомунпроект».
За сумлінну працю, значний особистий внесок у проведення великого обсягу інженерно-будівельних робіт з реконструкції вулиці Щорса та відновлення руху тролейбуса 12-го маршруту.
Гусельнікова Людмила Михайлівна – заступник головного лікаря з медичної частини комунальної установи «Міська стоматологічна поліклініка № 4».
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу охорони здоров’я жителів міста Одеси та з нагоди відзначення ювілею від Дня народження.

 

Нагороджені з нагоди відзначення Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

 
Гумерінгер Євген Борисович – електромонтер з ремонту і монтажу кабельних ліній цеху електрозабезпечення товариства з обмеженою відповідальністю «ЛУКОЙЛ ЕНЕРГІЯ І ГАЗ УКРАЇНА».
Градінарь Віктор Георгійович – машиніст технологічних насосних 3-го розряду цеху зливу-наливу № 2 публічного акціонерного товариства «ЕКСІМНАФТОПРОДУКТ».
Безпалько Інна Леонідівна – лаборант хімічного аналізу 4-го розряду лабораторії по контролю виробництва публічного акціонерного товариства «ЕКСІМНАФТОПРОДУКТ».
Райхерт Михайло Євгенійович – електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування публічного акціонерного товариства «ОДЕСАНАФТОПРОДУКТ».
Поменчук Олександр Анатолійович – інструктор з протипожежної профілактики пожежно-технічної служби публічного акціонерного товариства «ОДЕСАНАФТОПРОДУКТ».
Брагарь Наталя Олександрівна – лаборант хімічного аналізу 4-го розряду центральної заводської лабораторії публічного акціонерного товариства «Лукойл-Одеський нафтопереробний завод».
Песоцький Олексій Миколайович – начальник технічного відділу публічного акціонерного товариства «Лукойл-Одеський нафтопереробний завод».
Марутік Володимир Іванович – оператор технологічних установок 6-го розряду установки атмосферно-вакуумної трубчатки технологічного цеху №1 публічного акціонерного товариства «Лукойл-Одеський нафтопереробний завод».
За сумлінну працю, високі трудові здобутки та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

 

Працівники Одеського обласного благодійного фонду реабілітації дітей-інвалідів «Майбутнє»

 
Мамай Оксана Миколаївна – головна медична сестра Одеського обласного благодійного фонду реабілітації дітей-інвалідів «Майбутнє».
Григорєва Світлана Вікторівна – арт-менеджер Одеського обласного благодійного фонду реабілітації дітей-інвалідів «Майбутнє».
Індє Дмитро Юрійович – директор навчального комп’ютерного центру Одеського обласного благодійного фонду реабілітації дітей-інвалідів «Майбутнє».
Ротар Ольга Іванівна – тренер з інвалідного спорту Одеського обласного благодійного фонду реабілітації дітей-інвалідів «Майбутнє».
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу реабілітації дітей-інвалідів та з нагоди відзначення 15-ї річниці заснування фонду.
Ілюшкін Вячеслав Андрійович – охоронець Одеського обласного благодійного фонду реабілітації дітей-інвалідів «Майбутнє».
За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення 15-ї річниці заснування фонду.
Яворський Леонід Мар’янович – директор товариства з обмеженою відповідальністю «ЮНД».
За сумлінну працю, високі трудові здобутки, значний особистий внесок у справу благоустрою міста Одеси та з нагоди відзначення Дня підприємця.

 

Нагороджені з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту

 
Чуніховська Ірина Володимирівна – старший тренер-викладач комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з вітрильного спорту № 13».
Бронніков Володимир Миколайович – директор комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 6».
Гордієнко Олександр Валерійович – директор комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 7».
За сумлінну плідну працю та значний особистий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури та спорту у місті Одесі.
Романова Алла Василівна – викладач фортепіано комунального позашкільного навчального закладу «Дитяча музична школа № 7 м. Одеси ».
За багаторічну сумлінну плідну працю, значний особистий внесок у справу естетичного виховання дітей та з нагоди відзначення ювілею від Дня народження.
Камінська Віра Антонівна – викладач гітари комунального позашкільного навчального закладу «Дитяча музична школа № 7 м. Одеси»
За багаторічну сумлінну плідну працю, значний особистий внесок у справу естетичного виховання дітей та з нагоди відзначення ювілею від Дня народження.
Клочай Олександр Петрович – директор колективного науково-виробничого підприємства «Спецавтоматика».
За багаторічну плідну працю, значний особистий внесок у нові наукові розробки та з нагоди відзначення 65-річчя від Дня народження.

 

Працівники комунального підприємства

електричних мереж зовнішнього освітлення «Одесміськсвітло»

 
Іванеєв Микола Олександрович – головний інженер комунального підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення «Одесміськсвітло».
Навроцький Леонтій Броніславович – головний диспетчер комунального підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення «Одесміськсвітло».
Жовніренко Іван Григорович – начальник служби механізації та транспорту комунального підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення «Одесміськсвітло».
Макаров Олександр Васильович – майстер електромережної дільниці №6 комунального підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення «Одесміськсвітло».
Жиляєв Георгій Георгійович – майстер виробничої лабораторії комунального підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення «Одесміськсвітло».
Димов Іван Степанович – електромонтер електромережної дільниці №4 комунального підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення «Одесміськсвітло».
Івашин Валерій Володимирович – слюсар ремонтно-будівельної дільниці комунального підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення «Одесміськсвітло».
За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди відзначення 60-річчя від дня заснування підприємства.

 

Працівники Одеського міського управління
ГУ МНС України в Одеській області

 
Будаленко Ігор Васильович – заступник начальника відділу з питань реагування на надзвичайні ситуації Малиновського районного відділу Одеського міського управління ГУ МНС України в Одеській області.
Полохач Олександр Анатолійович – начальник Приморського районного відділу Одеського міського управління ГУ МНС України в Одеській області.
Швець Олександр Олександрович – заступник начальника управління – начальник відділу по роботі з персоналом Одеського міського управління ГУ МНС України в Одеській області.
Коваленко Віталій Володимирович – заступник начальника відділу з питань реагування на надзвичайні ситуації Малиновського районного відділу Одеського міського управління ГУ МНС України в Одеській області.
Кощовий Олександр Леонідович – начальник Суворовського районного відділу Одеського міського управління ГУ МНС України в Одеській області.
Максименко Ярослав Олексійович – начальник Київського районного відділу Одеського міського управління ГУ МНС України в Одеській області.
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята – Дня рятівника.

  

  
  
Керуюча справами                                               Т.В. Герасименко 


Сторінка створена: 2011.11.09 18:38