Рішення
Одеської міської ради
№692 від 24.11.2011р.
 
Про нагородження Почесною
грамотою виконавчого комітету
Одеської міської ради

 

Розглянувши клопотання керівників виконавчих органів Одеської міської ради та керівників підприємств і установ м. Одеси, відповідно до ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 20.03.2008 р. № 381 “Про затвердження Положення про Почесну грамоту виконавчого комітету Одеської міської ради в новій редакції”, виконавчий комітет Одеської міської ради


ВИРІШИВ:


1. Нагородити Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради згідно зі списком (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Герасименко Т.В.
 
Міський голова                     О. Костусєв 
 
Керуюча справами                Т. Герасименко

 

Додаток до рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
від 24.11.2011р. №692

 

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою виконавчого комітету
Одеської міської ради

 

Чеботар Ніна Геннадіївна - заступник головного лікаря з медичної частини комунальної установи «Міська дитяча лікарня №1 імені академіка Б.Я. Резніка».
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у справу охорони здоров’я дітей та з нагоди відзначення ювілею від Дня народження.

Працівники медичних установ м. Одеси
 

Манасова Гульсим Серікбаївна - лікар акушер-гінеколог комунальної установи «Пологовий будинок № 5» м. Одеси.
Чумак Зінаїда Василівна - лікар акушер-гінеколог «Міського Центру з проблем клімактерію».
Артьоменко Володимир Вікторович - доцент кафедри акушерства та гінекології № 2 Одеського національного медичного університету.
За багаторічну плідну працю, активну громадську і соціальну діяльність та значний особистий внесок у справу охорони здоров’я.

Службовці військової частини 3012

Катілов Ігор Володимирович - начальник військового наряду спеціальної патрульної роти військової частини 3012 управління Південного територіального командування Внутрішніх військ МВС України.
Солдатов Володимир Вікторович - начальник військового наряду спеціальної патрульної роти військової частини 3012 управління Південного територіального командування Внутрішніх військ МВС України
За зразкове виконання службових обов’язків, значний особистий внесок у справу забезпечення охорони громадського порядку у місті Одесі та з нагоди відзначення 45-ої річниці створення військової частини.
 

Литвиненко Ніна Василівна - кухар господарчого взводу військової частини 3012 управління Південного територіального командування Внутрішніх військ МВС України.
За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, та з нагоди відзначення 45-ої річниці створення військової частини.
 

Працівники бібліотек м. Одеси

Пасічник Юстина Михайлівна - головний бухгалтер державного закладу «Одеська національна ордена Дружби народів наукова бібліотека імені М. Горького».
Пікалова Любов Данилівна - начальник відділу кадрів державного закладу «Одеська національна ордена Дружби народів наукова бібліотека імені М. Горького».
Іванова Марина Петрівна - головний бібліотекар відділу зберігання та наукового вивчення фондів державного закладу «Одеська національна ордена Дружби народів наукова бібліотека імені М. Горького».
Десенко Світлана Анатоліївна - бібліограф інформаційно-бібліографічного відділу Центральної міської бібліотеки імені І. Франка м. Одеси.
Лазаренко Світлана Володимирівна - завідувачка бібліотеки-філії №13 комунальної установи «Централізована міська бібліотечна система для дорослих».
Саленко Оксана Анатоліївна - завідувачка бібліотеки-філії №23 комунальної установи «Централізована міська бібліотечна система для дітей».
Бекмурадова Світлана Іванівна - завідувачка бібліотеки-філії №10 комунальної установи «Централізована міська бібліотечна система для дітей».
За багаторічну плідну працю, значний особистий внесок у розвиток бібліотечної справи у місті Одесі та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек.
 
Нагороджені з нагоди відзначення Дня юриста
 
Вертипорох Олександр Миколайович - адвокат, член адвокатського об’єднання «Одеська обласна колегія адвокатів».
Клименко Андрій Анатолійович - адвокат адвокатської контори Суворовського району міста Одеси.
Скорохватова Наталія Єгорівна - адвокат, член адвокатського об’єднання «Юридична консультація Приморського району міста Одеси».
Федоренко Надія Євгенівна - адвокат, член адвокатського об’єднання «Юридична консультація Суворовського району міста Одеси».
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу надання правової допомоги жителям міста Одеси та з нагоди відзначення професійного свята - Дня юриста.
 

Лізанець Олександр Володимирович – начальник Одеського міського управління юстиції.
Боднар Анатолій Миколайович - заступник начальника Одеського міського управління юстиції-начальник відділу легалізації, правової роботи та правової освіти.
Нестеренко Надія Вікторівна - начальник відділу організаційно-аналітичного забезпечення діяльності управлінь юстиції, документування і контролю Головного управління юстиції в Одеській області.
За сумлінну працю, значний особистий внесок у справу затвердження принципу верховенства закону та з нагоди відзначення професійного свята - Дня юриста.
 

Войтова Вікторія Олександрівна - заступник начальника відділу документального забезпечення та контролю господарського суду Одеської області.
Мишко Костянтин Володимирович - помічник судді господарського суду Одеської області
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята Дня юриста.

Зіцер Галина Борисівна - директор комунальної установи «Одеська обласна філармонія».
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток вітчизняного музичного мистецтва та з нагоди відзначення 80-ї річниці заснування установи.

ТВОРЧИЙ КОЛЕКТИВ комунальної установи «Одеська обласна філармонія».

За багаторічну плідну творчу працю, значний внесок у розвиток вітчизняного музичного мистецтва та з нагоди відзначення 80-ї річниці заснування установи.

Працівники публічного акціонерного товариства «Єнні Фудз»

Смирна Анастасія Опанасівна - оператор фасувально-пакувального автомату цеху натуральної та розчинної кави публічного акціонерного товариства «Єнні Фудз».
Хливнюк Катерина Омелянівна - готувач суміші цеху крупобобових концентратів публічного акціонерного товариства «Єнні Фудз».
За багаторічну сумлінну працю, високі трудові здобутки та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників харчової промисловості.

Тарануха Олена Дмитрівна - бухгалтер 1-ї категорії редакції газети «Одесский вестник».
За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди випуску 5-тисячного номера газети.

Нагороджені з нагоди Дня автомобіліста і дорожника

Титович Леонід Васильович - професіонал відділу технічного нагляду управління дорожнього господарства Одеської міської ради.
Кокая Каха Важаєвич - начальник відокремленого структурного підрозділу №2 комунального підприємства «Міські дороги».
Слюсарєв Роман Сергійович - майстер дорожньо-будівельної дільниці товариства з обмеженою відповідальністю «Ростдорстрой».
Мелікян Айказуні Секфрідович - інженер з якості промислового і цивільного будівництва товариства з обмеженою відповідальністю «Євродор».
Караханян Грачик Серьожаєвич - директор приватного підприємства «Дорлідер».
Тимченко Олексій Миколайович - начальник автоколони товариства з обмеженою відповідальністю «Віраж».
Булат Олександр Валерійович - головний спеціаліст відділу організації пасажирських перевезень управління транспорту та пасажирських перевезень департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради.
Дзабаєв Євген Петрович - диспетчер «Інватаксі» товариства з обмеженою відповідальністю «Європа В.В.В.».
Постовой Михайло Іванович - електрогазозварник 6-го розряду установи комунальної власності «Автотранспортне господарство Одеського міськвиконкому».
За сумлінну працю, високі трудові досягнення та з нагоди відзначення професійного свята - Дня автомобіліста і дорожника.

Григоренко Михайло Геннадійович - директор комунального позашкільного навчального закладу «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Промінь».
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у забезпечення високого рівня навчально-виховної роботи у закладі та з нагоди відзначення 50-річного ювілею від Дня народження.

Крижановський Володимир Миколайович - режисер 5-серійного телесеріалу «Оборона Одессы».
За активну громадську діяльність, плідну творчу працю та значний особистий внесок у справу широкого висвітлення в засобах масової інформації історичних подій з нагоди відзначення 70-ї річниці героїчної оборони Одеси.

  
ТВОРЧИЙ КОЛЕКТИВ - редакційної колегії головного друкарського органу Морського інституту України Міжнародного морського журналу «Морское обозрение».
За багаторічну плідну творчу працю, значний внесок у справу вивчення і висвітлення в засобах масової інформації передового світового досвіду вирішення актуальних проблем сучасного мореплавства та з нагоди відзначення 10-ї річниці заснування журналу.

Працівники Одеського технікуму залізничного транспорту

Лопатюк Анатолій Васильович - викладач економіки, організації та планування локомотивного господарства.
Мазур Оксана Григорівна - методист - Одеського технікуму залізничного транспорту.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у справу підготовки фахівців у галузі залізничного транспорту та з нагоди відзначення 140-ї річниці заснування навчального закладу.

Працівники державного підприємства «Одеська залізниця»

Вітчинов Олександр Миколайович - налагоджувальник контрольно-вимірювальних приладів та автоматики Одеської дистанції колії державного підприємства «Одеська залізниця».
Рябкова Лариса Федорівна - розподілювач робіт пасажирського вагонного депо Одеса-Головна державного підприємства «Одеська залізниця».
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у забезпечення ефективної роботи залізничного транспорту та з нагоди відзначення професійного свята - Дня залізничника

Працівники департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради

Буяджи Алла Григорівна - начальник управління соціального захисту населення в Малиновському районі.
Донцова Тетяна Олександрівна - начальник відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат управління соціального захисту населення в Приморському районі.
Кудрявцева Олена Юріївна - заступник начальника відділу у справах інвалідів, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення в Київському районі.
Колонтай Наталія Валеріївна - завідувачка сектору з виконання державних програм соціального захисту населення щодо пільг та субсидій відділу бухгалтерського обліку управління фінансово-господарського забезпечення.
Ярова Любов Ярославівна - начальник відділу реалізації соціальних послуг управління по реалізації міських соціальних програм.
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок в реалізацію державної політики з питань соціального захисту одиноких людей похилого віку та з нагоди відзначення професійного свята - Дня працівника соціальної сфери.

Працівники акціонерного товариства «Укртелеком»

Козаченко Ніна Михайлівна - електромонтер лінійних споруд електроз’вязку та проводового мовлення 5-го розряду Центру телекомунікаційних послуг Одеської філії публічного акціонерного товариства «Укртелеком»
Лисенко Євген Миколайович - кабельник-спаювальник 6-го розряду Центру телекомунікаційних послуг Одеської філії публічного акціонерного товариства «Укртелеком».
Фрасинич Лідія Володимирівна - електромеханік електроз’вязку 1-ї категорії Центру телекомунікаційних послуг Одеської філії публічного акціонерного товариства «Укртелеком».
За багаторічну сумлінну працю, високі трудові здобутки та з нагоди відзначення професійного свята - Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку України.
 
Керуюча справами                             Т.В. Герасименко


Сторінка створена: 2011.12.05 14:43