Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№241 від 28.07.2016р. 

Про затвердження нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради



Відповідно до статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 20 березня 2008 року № 381 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту виконавчого комітету Одеської міської ради у новій редакції», розглянувши клопотання керівників виконавчих органів Одеської міської ради, підприємств, установ та організацій м. Одеси, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради згідно зі списком (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Оніщенко О.С.



Міський голова           Г. Труханов




Керуюча справами        О. Оніщенко




 


Додаток
до рішення виконавчого комітету
Одеської міської ради
№241 від 28.07.2016р. 

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою виконавчого комітету
Одеської міської ради




БИКОВА Лариса Адіківна – керівник органу самоорганізації населення комітету мікрорайону “Дружний” в м. Одесі (Київський район).
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну участь в громадському житті міста Одеси та з нагоди відзначення ювілею від дня народження.
ПІСАРЕНКО Володимир Миколайович – видавець-аматор.
За багаторічну плідну працю, високі творчі досягнення, вагомий особистий внесок у розвиток та збереження книжкової справи.
ПОНОМАРЕНКО Гульнара Міначиївна – заступник директора з господарської роботи Одеської спеціалізованої школи-інтернату № 2 I-III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області.
За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення ювілею від дня народження.
ПОПЛАВСЬКА Лариса Михайлівна – Почесний консул Південно-Африканської Республіки в м. Одесі.
За значний особистий внесок у розвиток і зміцнення дружніх відносин Одеської міської ради з Посольством Південно-Африканської Республіки в Україні та з нагоди відзначення 15-річчя з дня відкриття Почесного консульства Південно-Африканської Республіки в м. Одесі і ювілею від дня народження.
ЧЕРНІС Вікторія Едуардівна – керівник зразкового художнього колективу студії сучасної естрадної пісні “Аркадія” комунального позашкільного навчального закладу «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Моряна».
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у відродження національної культури молодіжного середовища та з нагоди відзначення 15-річчя з дня заснування колективу.
ДОНЧЕНКО Сергій Борисович – головний інженер управління експлуатації газового господарства м. Одеси ПАТ “Одесагаз”.
За сумлінну плідну працю, високі досягнення у професійній діяльності, вагомий внесок у розвиток міста Одеси та з нагоди відзначення 50-річчя від дня народження.

КОЛЕКТИВ Ради багатодітних сімей Київського району м. Одеси.
За активну громадську діяльність, вагомий внесок у реалізацію державної політики з питань підтримки і соціального захисту багатодітних сімей та з нагоди відзначення Дня Конституції України і 25-річчя від дня заснування громадської організації.
ОДЕСЬКА ЖІНОЧА БАСКЕТБОЛЬНА КОМАНДА “ІнтерХім-СДЮСШОР ім. Літвака”.
За високі спортивні досягнення, вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту та здобуте перше місце у чемпіонаті України.
ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ державної установи “Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова Національної академії медичних наук України”.
За визначні заслуги в галузі охорони здоров’я, вагомий внесок у розвиток науки та з нагоди відзначення 80-річчя від дня заснування державної установи “Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова Національної академії медичних наук України”.
ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ Одеського національного економічного університету.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, плідну наукову та педагогічну діяльність, вагомий внесок у розвиток сфери освіти і науки та з нагоди відзначення 95-річчя від дня заснування Одеського національного економічного університету.
ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ Одеського комунального навчального закладу “Дитячий будинок Перлинка” Одеської міської ради Одеської області.
За сумлінну плідну працю, вагомий внесок у навчання і виховання дітей-сиріт та з нагоди відзначення 10-річчя дитячого будинку “Перлинка”.
ВОЛОКІТЕНКО Ігор Олександрович – заступник начальника відділу Київського відділу поліції в м. Одесі Головного управління Національної поліції в Одеській області.
КОРОБКО Павло Геннадійович – старший інспектор відділення Малиновського відділу поліції в м. Одесі Головного управління Національної поліції в Одеській області.
ПЄСТЄРЄВ Микола Олександрович – старший інспектор управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Одеській області.
СОРОКІН Станіслав Вікторович – інспектор Суворовського відділу поліції в м. Одесі Головного управління Національної поліції в Одеській області.
За зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у зміцнення законності та правопорядку у м. Одесі.
СТРЕЛЬНІКОВА Ірина Леонідівна – викладач теоретичних дисциплін комунального позашкільного навчального закладу “Дитяча музична школа № 6 м. Одеси” Одеської міської ради.
ТУРОВЕЦЬ Ольга Олександрівна – викладач по класу фортепіано комунального позашкільного навчального закладу “Дитяча музична школа № 6 м. Одеси” Одеської міської ради.
За сумлінну багаторічну працю, вагомі трудові і творчі досягнення, високу професійну майстерність та значний особистий внесок у справу естетичного виховання дітей.


Нагороджені з нагоди перемоги у міському конкурсі “Кращий педагогічний
працівник дошкільного навчального закладу – 2016”


ЄНАТЬЄВА Оксана Олександрівна – вихователь Одеського дошкільного навчального закладу “Ясла-садок” № 287 Одеської міської ради Одеської області.
КАРАБАДЖАК Леся Миколаївна – керівник музичний Одеського дошкільного навчального закладу “Ясла-садок” № 9 Одеської міської ради Одеської області.
За сумлінну плідну працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у справу навчання і виховання дітей та з нагоди перемоги у міському конкурсі “Кращий педагогічний працівник дошкільного навчального закладу – 2016”.



Нагороджені з нагоди вшанування Дня пам’яті
та примирення і відзначення 71-ї річниці Дня перемоги
над нацизмом у Другій світовій війні (Дня Перемоги)


БАРАНОВ Григорій Пимонович – член ветеранської організації Малиновського району м. Одеси.
БИЧЕНКО Олег Георгійович – член ради ветеранів мікрорайону “Чорноморський” Київського району м. Одеси.
ГАЛКІН Володимир Семенович – член ради ветеранів Суворовського району м. Одеси.
ЗАВІДОВ Борис Миколайович – член ради ветеранів мікрорайону “Південно-західний масив” Київського району м. Одеси.
СЄМАК Яків Михайлович – член ветеранської організації Малиновського району м. Одеси.
ЯДОВІН Костянтин Володимирович – член ради ветеранів Приморського району м. Одеси.
ЯКОВЛЄВ Олексій Максимович – член ради ветеранів мікрорайону “Південно-західний масив” Київського району м. Одеси.
За багаторічну активну громадську діяльність, плідну роботу у ветеранській організації із соціального захисту і соціальної підтримки ветеранів, вагомий особистий внесок у справу духовно-патріотичного виховання молоді та з нагоди Дня пам’яті та примирення і відзначення 71-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (Дня Перемоги).

Нагороджені з нагоди відзначення Міжнародного дня сім’ї



БУРЛАКА Лілія Юріївна – координатор громадської організації “Одеська міська рада багатодітних сімей” у Суворовському районі м. Одеси.
СОЛОДОВНІКОВА Лідія Володимирівна – координатор громадської організації “Одеська міська рада багатодітних сімей” у Київському районі м. Одеси.
ТЄРЄХОВА Тетяна Олександрівна – координатор громадської організації “Одеська міська рада багатодітних сімей” у Приморському районі м. Одеси.
ШУМЕЙКО Оксана Василівна – координатор громадської організації “Одеська міська рада багатодітних сімей” у Малиновському районі м. Одеси.
За активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики з питань підтримки і соціального захисту багатодітних сімей та з нагоди відзначення Міжнародного дня сім’ї.


Нагороджені з нагоди відзначення Дня науки

 

ГРИГОР’ЄВ Олексій Петрович – провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії (проблем розвитку системи матеріально-технічного забезпечення військ (сил) Військової академії (м. Одеса).
ДРОЗДОВ Михайло Олексійович – старший викладач кафедри фундаментальних наук Військової академії (м. Одеса).
За сумлінну плідну працю, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток науки та з нагоди відзначення Дня науки.
КУЩАК Стефан Йосифович – старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії “Основи, фундаменти та підземні споруди” інституту геотехніки ім. В.М. Голубкова Одеської державної академії будівництва та архітектури.
ЛАЙКО Олександр Іванович – заступник завідувача відділу міжрегіонального економічного розвитку Українського Причорномор’я Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Національної академії наук України.
САНТОНІЙ Володимир Іванович – старший науковий співробітник Міжвідомчого науково-навчального фізико-технічного центру Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.
За багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток науки, впровадження наукових досягнень у виробництво та з нагоди відзначення Дня науки.
ВОЛКОВ Олександр Миколайович – старший викладач кафедри “Судноводіння”, завідувач відділу докторантури та аспірантури Національного університету “Одеська морська академія”.
За багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток науки і освіти та з нагоди відзначення Дня науки.
ДІОРДІЄНКО Лілія Миколаївна – провідний фахівець хімічного факультету Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.
КІОСЕ Тетяна Олександрівна – доцент кафедри неорганічної хімії та хімічної екології Одеського національного університету імені І.І. Мечникова
ФЕДЬКО Надія Федорівна – доцент кафедри органічної хімії Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.
За багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток науки і освіти та з нагоди відзначення Дня науки.


Нагороджені з нагоди відзначення Дня прикордонника


ІВАНОВСЬКИЙ Євгеній Леонідович – начальник групи режиму і захисту інформації Одеського прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
МЕЛЬНИК Іван Олексійович – військовий пенсіонер Одеського загону морської охорони Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
НАЗАРОВ Дмитро Ігорович – фельдшер-секретар військово-лікарської комісії медичної частини Одеського клінічного госпіталю Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
НЄКРАСОВ Дмитро Сергійович – старший юрисконсульт сектору правового забезпечення Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
ПУТЬКО Тетяна Анатоліївна – лікар-терапевт клініки амбулаторно-поліклінічної допомоги Одеського клінічного госпіталю Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
ТОКОВИЙ Олексій Ігорович – начальник відділу прикордонної служби “Одеса-Аеропорт” Одеського прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
За зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у військовій справі, професіоналізм, бездоганну службу та з нагоди відзначення Дня прикордонника.


Нагороджені з нагоди відзначення 30-ї річниці з
дня створення Одеської окремої авіаційної
ескадрильї Південного регіонального управління
Державної прикордонної служби України


БЕЗЗУБКО Сергій Сергійович – старший авіаційний механік екіпажу (на DA 42) авіаційної ланки (на Ан-26, DA 42) Одеської окремої авіаційної ескадрильї Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
БЄЛІК Ігор Валерійович – начальник групи обслуговування та регламенту (засобів розпізнавання) штабу Одеської окремої авіаційної ескадрильї Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
ДУДКО Микола Олександрович – старший бортовий механік-радист екіпажу (на Ми-8) авіаційної ланки (на Ми-8, Ми-9 та легких вертольотах) Одеської окремої авіаційної ескадрильї Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
КОНДРАТЕНКО Сергій Миколайович – старший технік групи регламенту і ремонту (авіаційних двигунів) об’єднаної техніко- експлуатаційної частини інженерно-авіаційної служби Одеської окремої авіаційної ескадрильї Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
За зразкове виконання військового обов’язку, високий професіоналізм, бездоганну службу та з нагоди відзначення 30-ї річниці з дня створення Одеської окремої авіаційної ескадрильї Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.



Нагороджені з нагоди відзначення 70-річчя
від дня заснування клінічного санаторію “Аркадія”
Державної прикордонної служби України



БОНДАР Юлія Петрівна – завідувач приймального відділення клінічного санаторію “Аркадія” Державної прикордонної служби України.
ДОЧЕВ Іван Ілліч – лікар-стоматолог клінічного санаторію “Аркадія” Державної прикордонної служби України.
ФРОЛОВ Олег Олександрович – ветеран Державної прикордонної служби України.
За сумлінну плідну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності, бездоганну службу та з нагоди відзначення 70-річчя від дня заснування клінічного санаторію “Аркадія” Державної прикордонної служби України.

 

Нагороджені з нагоди відзначення
74-ї річниці з дня створення повітряного
командування “Південь”



ЛАЗАРЄВА Наталя Миколаївна – провідний спеціаліст відділу особового складу військової частини А0800.
СЕМІЧЕВ Дмитро Дмитрович – начальник речового складу військової частини А1620.
ЯНКОВИЙ Олександр Павлович – начальник речової служби відділу матеріально-технічного забезпечення військової частини А0800.
За зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у військовій справі, активну участь у військово-патріотичному вихованні молоді та з нагоди відзначення 74-ї річниці з дня створення повітряного командування “Південь”.


Нагороджені з нагоди відзначення
Дня журналіста


БОЙКО Кирило Михайлович – редактор суспільно-політичної газети “ІзбірКом”.
ГРЕЧАНИЙ Костянтин Сергійович – журналіст телевізійного каналу “Репортер” ПАТ “Інформаційне агентство “РЕПОРТЕР”.
ІВЖИЧ Володимир Миколайович – оператор телевізійного каналу “Репортер” ПАТ “Інформаційне агентство “РЕПОРТЕР”.
КОРЕНЄВА Ганна Юріївна – журналіст ТОВ Телерадіокомпанія “ОДЕСА-ПЛЮС” .
КРИВЕНКО Тетяна Олегівна – журналіст ПрАТ “Акціонерна радіотелевізійна компанія “ГЛАС”.
ЛАШМАНОВ Володимир Іванович – глядач суспільно-політичної газети “Время “Ч”.
ЛІЗОРКІНА Людмила Борисівна – головний редактор служби новин
телевізійного каналу “Одеса” ТОВ Телерадіокомпанія “РІО”.
ПОЛЯКОВА Ганна Геннадіївна – журналіст, ведуча телевізійних проектів телевізійного каналу Gnews ТОВ “ТРК МІСЬКИЙ ТЕЛЕКАНАЛ”.
СЛАВОВА Маріанна Станіславівна – журналіст, ведуча телевізійних
проектів телевізійного каналу А1 ТОВ “Телерадіокомпанія “АНДСЕР”.
ТКАЧУК Марія Володимирівна – оператор, монтажер телевізійного каналу “Одеса” ТОВ Телерадіокомпанія “РІО”.
ФОМІНА Катерина Леонідівна – головний редактор південного випуску газети “СЕГОДНЯ” ПрАТ “Сьогодні мультимедіа”.
За сумлінну творчу працю, висвітлення у засобах масової інформації актуальних подій соціально-політичного, культурного і економічного життя міста Одеси та з нагоди відзначення професійного свята – Дня журналіста.

 

Нагороджені з нагоди відзначення
Дня медичного працівника


ГРЕКОВА Людмила Іванівна – лікар з функціональної діагностики комунальної установи “Міська лікарня № 8”.
НЕМОДРУК Вероніка Олександрівна – медична сестра загальної практики – сімейної медицини комунальної установи “Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2”.
ПЕТЕЛКАКІ Олександр Володимирович – лікар-анестезіолог відділення інтенсивної терапії комунальної установи “Міська клінічна лікарня № 11.”
РЕКСІНА Ірина Анатоліївна – медична сестра денного стаціонару комунальної установи “Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2”.
СТЕПАНОВА Алла Володимирівна – заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності комунальної установи “Центр первинної медико-санітарної допомоги № 12”.
ТЮТЮННІК Станислав Іванович – головний лікар комунальної установи “Міська стоматологічна поліклініка № 4”.
За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я міста та з нагоди відзначення Дня медичного працівника.
АЗІЗОВ Вадим Буньямович – завідувач відділення, лікар-кардіолог (інтервенційний) відділення рентгеноендоваскулярної діагностики та лікування із функцією реперфузійних втручань лікувально-діагностичного центру товариства з обмеженою відповідальністю “Свята Катерина - Одеса”.
ГОВОРОВ Артем Олександрович – лікар-хірург (рентгенваскулярний) відділення рентгеноендоваскулярної діагностики та лікування із функцією реперфузійних втручань лікувально-діагностичного центру товариства з обмеженою відповідальністю “Свята Катерина - Одеса”.
ІВАНІСОВ Олександр Миколайович – завідувач блоку, лікар-хірург серцево-судинний рентгенохірургічного блоку лікувально-діагностичного центру товариства з обмеженою відповідальністю “Свята Катерина - Одеса”.
ПОДОЛЯН Олена Іллівна – завідувач відділення, лікар-кардіолог кардіологічного відділення лікувально-діагностичного центру товариства з обмеженою відповідальністю “Свята Катерина - Одеса”.
ПРОКОФ’ЄВ Олексій Вікторович – лікар швидкої медичної допомоги відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги лікувально-діагностичного центру товариства з обмеженою відповідальністю “Свята Катерина - Одеса”.
РИБАКОВА Ірина Михайлівна – лікар швидкої медичної допомоги відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги лікувально-діагностичного центру товариства з обмеженою відповідальністю “Свята Катерина - Одеса”.
СЕБОВ Денис Михайлович – головний лікар лікувально-діагностичного центру товариства з обмеженою відповідальністю “Свята Катерина - Одеса”.
За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я міста Одеси та з нагоди відзначення професійного свята – Дня медичного працівника.



Нагороджені з нагоди відзначення
Дня Конституції України


ПАНОВ Олексій Михайлович – старший офіцер відділу комплектування та призову (підготовки до військової служби) Одеського обласного військового комісаріату.
РОГОВ Віталій Ігорович – старший офіцер відділу забезпечення подачі мобілізаційних ресурсів Одеського обласного військового комісаріату.
За зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, бездоганну службу та з нагоди відзначення Дня Конституції України.

ДОРОШЕНКО Анатолій Григорійович – старший механік змінного помічника капітана теплоходу “МНМС-51” дільниці портофлоту технічної служби Одеської філії Державного підприємства “Адміністрація морських портів України” (адміністрації Одеського морського торговельного порту).
МУРАВЙОВА Альона Андріївна – начальник сектору роботи з персоналом служби персоналу Одеської філії Державного підприємства “Адміністрація морських портів України” (адміністрації Одеського морського торговельного порту).
За сумлінну плідну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення Дня Конституції України.
АЛБУР Ольга Федорівна – заступник начальника відділу закупівель департаменту економічного розвитку Одеської міської ради.
СЕМЕНТЄЄВА Інна Анатоліївна – головний спеціаліст відділу соціально-економічної політики департаменту економічного розвитку Одеської міської ради.
За сумлінну плідну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення Дня Конституції України.



Нагороджені з нагоди відзначення
Дня працівників морського та річкового флоту


ГРЕБЕНЮК Сергій Олександрович – виконавець робіт ділянки спеціальних робіт ремонтно-будівельного управління Одеської філії Державного підприємства “Адміністрація морських портів України” (адміністрації Одеського морського торговельного порту).
КРІСТОВ Іван Іванович – помповий машиніст-матрос теплоходу “ПС-368” дільниці портофлоту технічної служби Одеської філії Державного підприємства “Адміністрація морських портів України” (адміністрації Одеського морського торговельного порту).
СОЛОМАНЮК Руслан Олександрович – капітан – змінний механік теплоходу “НМС-505-1” дільниці портофлоту технічної служби Одеської філії Державного підприємства “Адміністрація морських портів України” (адміністрації Одеського морського торговельного порту).
За багаторічну сумлінну працю, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників морського та річкового флоту.
АРТАМОНОВ Олег Миколайович – матрос пожежний пожежного аварійно-рятувального буксиру “Граніт” служби флоту державного підприємства “Одеський морський торговельний порт”.
БАКЛАЖЕНКО Сергій Семенович – інструктор виробничого навчання (морської підготовки) навчального центру державного підприємства “Одеський морський торговельний порт”.
КУРЦЕБА Юрій Омелянович – моторист-матрос морського буксиру “Кентавр” служби флоту державного підприємства “Одеський морський торговельний порт”.
МАКСАКОВ Ігор Анатолійович – старший кранівник-матрос плавучого крану “ПК-48” служби флоту державного підприємства “Одеський морський торговельний порт”.
МІЛУШЕВ Віталій Олегович – матрос 1 класу морського буксиру “Бугаз” служби флоту державного підприємства “Одеський морський торговельний порт”.
За багаторічну сумлінну працю, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників морського та річкового флоту.




Керуюча справами      О. Оніщенко


Сторінка створена: 2016.08.01 12:39