Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№ 393 від 24.11.2016р.


Про затвердження нагородження

Почесною грамотою виконавчого

комітету Одеської міської ради


Відповідно до статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 20 березня 2008 року № 381 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту виконавчого комітету Одеської міської ради у новій редакції», розглянувши клопотання керівників виконавчих органів Одеської міської ради, підприємств, установ та організацій м. Одеси, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради згідно зі списком (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Оніщенко О.С.



В.о. міського голови    А. Орловський




Керуюча справами    О. Оніщенко






Додаток
до рішення виконавчого комітету
Одеської міської ради
№ 393 від 24.11.2016р. 

 

 

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою виконавчого комітету
Одеської міської ради

 

 

КОШЕЛЕВА Вероніка Олександрівна - старший викладач вокально-хорового відділу комунального позашкільного навчального закладу “Дитяча музична школа № 4 м. Одеси”.
За багаторічну сумлінну працю, вагомі творчі досягнення, високу професійну майстерність, значний внесок у розвиток музичної освіти та з нагоди відзначення ювілею від дня народження.
РАЙЛЯН Наталія Семенівна - в.о. головного лікаря комунальної установи “Дитяча міська поліклініка № 7”.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я міста та з нагоди відзначення ювілею від дня народження.

САВЕЛЬЄВ Микола Іванович - головний механік адміністративно-господарської частини Національного університету “Одеська юридична академія”.
За багаторічну плідну працю, високі досягнення у професійній діяльності, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення 70-річчя від дня народження.
СІДОРОВ Григорій Михайлович - лікар з функціональної діагностики комунальної установи “Міська лікарня № 5”.
За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я міста та з нагоди відзначення 75-річчя від дня народження.

Нагороджені з нагоди відзначення
Дня фізкультури і спорту

КОЗЛЮК Владлен Сергійович - вихованець комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 16», член збірної команди України з греко-римської боротьби.
За високі спортивні досягнення, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту м. Одеси та з нагоди відзначення Дня фізкультури і спорту.

Нагороджені з нагоди відзначення Дня працівників
нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

ВЕЧІРНІЙ Сергій Петрович - заступник начальника ремонтного цеху ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА “ЕКСІМНАФТОПРОДУКТ”.
ГЛАДЧЕНКО Наталія Григорівна - головний юрисконсульт ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА “ЕКСІМНАФТОПРОДУКТ”.
ЮРДИК Олександр Іванович - водій автотранспортного засобу гаража ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА “ЕКСІМНАФТОПРОДУКТ”.
ТОДОРОВ Сергій Дмитрович - начальник охоронно-пожежної служби ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА “ОДЕСНАФТОПРОДУКТ”.
ЮРДИК Володимир Олександрович - начальник виробничо-технічного відділу ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА “ОДЕСНАФТОПРОДУКТ”.
За сумлінну плідну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Нагороджені з нагоди відзначення
професійного свята – Дня рятівника

КОЙЧЕВ Василь Степанович - командир відділення 2 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області.
МАЗУР Микола Іванович - пожежний-рятувальник чергової зміни 7 державної частини спеціальної пожежної техніки Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області.
ОРЛОВ Олександр Миколайович - командир відділення чергової зміни 7 державної частини спеціальної пожежної техніки Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області.
ПОПОВ Олександр Олексійович - начальник караулу 3 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області.
За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомі досягнення у службовій діяльності та з нагоди відзначення Дня рятівника.

ІНГЕРМАН Кирило Михайлович - матрос-рятувальник рятувальної станції комунальної установи «Рятувально-водолазна служба Одеської міської ради».
РУДОМАН Дмитро Петрович - начальник комунально-рятувального
поста рятувальної станції комунальної установи «Рятувально-водолазна служба Одеської міської ради».
ТАРАН Олександр Федорович - матрос-рятувальник рятувальної станції комунальної установи «Рятувально-водолазна служба Одеської міської ради».
ЧАЛЕНКО Іван Іванович - начальник комунально-рятувального поста рятувальної станції комунальної установи «Рятувально-водолазна служба Одеської міської ради».
ШЕВЧЕНКО Олександр Сергійович - начальник комунально-рятувального поста рятувальної станції комунальної установи «Рятувально-водолазна служба Одеської міської ради».
За сумлінну працю, значний особистий внесок у справу рятування людей на воді, створення умов для безпечного відпочинку людей на водних
об’єктах міста Одеси та з нагоди відзначення Дня рятівника.

Нагороджені з нагоди відзначення
Дня фармацевтичного працівника

АНІСІМОВ Володимир Юрійович - декан фармацевтичного факультету Одеського національного медичного університету.
ВОЛОШИНА Людмила Костянтинівна - завідувач аптечного пункту № 7 комунального підприємства “Одесфарм”.
ГОРОХОВА Олександра Олександрівна - завідувач аптеки № 2 комунального підприємства “Одесфарм”.
ЖУРАВЕЛЬ Людмила Павлівна - завідувач аптечного пункту № 2 комунального підприємства “Одесфарм”.
КОВАЛЕНКО Валентина Борисівна - менеджер комунального підприємства “Одесфарм”.
ПАВЛЮЧЕНКО Світлана Петрівна - завідувач аптеки № 1 комунального підприємства “Одесфарм”.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток мережі соціальних аптек підприємства у місті Одесі та з нагоди відзначення Дня фармацевтичного працівника.

Нагороджені з нагоди відзначення 120-річчя
ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА “ЕКСІМНАФТОПРОДУКТ”

ДЯЧИШИНА Любов Василівна - апаратник котельні ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА “ЕКСІМНАФТОПРОДУКТ”.
КОНОПЛЯ Ігор Станіславович - електромонтер електроцеху ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА “ЕКСІМНАФТОПРОДУКТ”.
МУШІЙ Богдан Володимирович - машиніст технологічних насосів цеху зливу-наливу № 1 ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА “ЕКСІМНАФТОПРОДУКТ”.
За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення 120-річчя з дня створення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА “ЕКСІМНАФТОПРОДУКТ”.




Нагороджені з нагоди відзначення
145-річчя від дня заснування Одеської обсерваторії

КАШУБА Світлана Григорівна - науковий співробітник науково-дослідного інституту «Астрономічна обсерваторія» Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.
МІШЕНІНА Тамара Василівна - старший науковий співробітник, завідувач відділу фізики зір та галактик науково-дослідного інституту «Астрономічна обсерваторія» Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.
УДОВІЧЕНКО Сергій Миколайович - старший науковий співробітник науково-дослідного інституту «Астрономічна обсерваторія» Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний внесок у розвиток науки і освіти міста Одеси та з нагоди відзначення 145-річчя від дня заснування Одеської обсерваторії.

Нагороджені з нагоди відзначення
Всеукраїнського дня бібліотек

ГВОЗДЯНИЦЯ Валентина Миколаївна - завідувач бібліотеки- філії № 11 комунальної установи “Централізована міська бібліотечна система для дітей”.
КВІТКА Олена Сергіївна - методист бібліотечно-інформаційного центру комунальної установи “Централізована міська бібліотечна система для дітей”.
ОЛЄЙНІКОВА Надія Іванівна - бібліотекар відділу комплектування та обробки літератури Центральної міської бібліотеки імені І. Франка комунальної установи “Централізована міська бібліотечна система для дорослих”.
ЦІНГРОШ Тетяна Іванівна - бібліотекар філії № 16 ім. М. Лермонтова комунальної установи “Централізована міська бібліотечна система для дорослих”.
За багаторічну сумлінну працю, активну громадську діяльність, професіоналізм, високі творчі досягнення, вагомий внесок у розвиток культурно-просвітницького життя міста та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек.


Нагороджені з нагоди відзначення 70-річчя з дня заснування бібліотеки- філії № 1 ім. Е. Багрицького комунальної установи “Централізована міська бібліотечна система для дорослих”

ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ бібліотеки-філії № 1 ім. Е. Багрицького комунальної установи “Централізована міська бібліотечна система для дорослих”.
За багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові і творчі досягнення, значний внесок у розвиток культурно-просвітницького життя міста Одеси та з нагоди відзначення 70-річчя з дня заснування бібліотеки-філії № 1 ім. Е. Багрицького комунальної установи “Централізована міська бібліотечна система для дорослих”.

Нагороджені з нагоди відзначення 70-річчя з дня заснування бібліотеки- філії № 7 ім. І. Гайдаєнка комунальної установи “Централізована міська бібліотечна система для дорослих”

ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ бібліотеки-філії № 7 ім. І. Гайдаєнка комунальної установи “Централізована міська бібліотечна система для дорослих”.
За багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові і творчі досягнення, значний внесок у розвиток культурно-просвітницького життя міста Одеси та з нагоди відзначення 70-річчя з дня заснування бібліотеки-філії № 7 ім. І. Гайдаєнка комунальної установи “Централізована міська бібліотечна система для дорослих”.

Нагороджені з нагоди відзначення
50-ї річниці з дня утворення військової
частини 3012 Національної гвардії України

ЛОПАДЧАК Андрій Олегович - командир 2 патрульного батальйону військової частини 3012 Національної гвардії України (м. Одеса).
За сумлінне виконання службових обов’язків щодо охорони громадського порядку, відданість військовій присязі, високі досягнення у військовій справі та з нагоди відзначення 50-ї річниці з дня утворення військової частини 3012 Національної гвардії України.

Нагороджені з нагоди відзначення
Міжнародного дня людей похилого віку

ГУБОЧАЛА Надія Іллівна - голова первинної ветеранської організації, член ревізійної комісії ради ветеранів Малиновського району м. Одеси.
ПОПОВА Раїса Гаврилівна - заступник голови первинної ветеранської організації Малиновського району м. Одеси.
СИТНІК Галина Федорівна - голова первинної ветеранської організації, голова соціальної комісії ради ветеранів Малиновського району м. Одеси.
За активну громадську діяльність, плідну роботу у ветеранській організації із соціального захисту і соціальної підтримки ветеранів, вагомий особистий внесок у справу духовно-патріотичного виховання молоді та з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку.
ДУБРОВІНА Валентина Іванівна - тренер-викладач з хореографії відділення гімнастики спортивного комунального позашкільного навчального закладу “Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 10” .
За багаторічну сумлінну працю, активну громадську діяльність, високу професійну майстерність, вагомі трудові досягнення, значний особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту міста та з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку.

МАЛЯР Зінаїда Олексіївна - сторож комунального позашкільного навчального закладу “Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа Олімпійського резерву імені Літвака Бориса Давидовича”.
За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку.

ШЕРСТОБІТОВ Валерій Валентинович - соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району міста Одеси”.
За багаторічну плідну працю, активну громадську позицію, високий професіоналізм, самовіддане служіння обраній справі у системі соціального захисту і з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку.

Нагороджені з нагоди відзначення
Дня працівників освіти

ГАЄВСЬКИЙ Роман Володимирович - завідувач відділу народних та духових інструментів комунального позашкільного навчального закладу “Дитяча музична школа № 8 м. Одеси”.
ГОНЧАРОВА Світлана Леонідівна - викладач художнього та хореографічного відділу комунального позашкільного навчального закладу “Дитяча музична школа № 4 м. Одеси”.
ЗАБАЙРАЦЬКА Юлія Сергіївна - викладач з класу фортепіано комунального позашкільного навчального закладу “Дитяча музична школа № 11 м. Одеси”.
ЛЕОНЧУК Олена Леонідівна - керівник хореографічного ансамблю “Одеса” комунального позашкільного навчального закладу “Дитяча музична школа № 6 м. Одеси”.
МУРЗА Людмила Анатоліївна - викладач-методист, завідувач фольклорного відділу комунального позашкільного навчального закладу “Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси”.
САВЕНКО Наталія Валеріївна - викладач по хоровим дисциплінам комунального позашкільного навчального закладу “Дитяча музична школа № 7 м. Одеси”.
За сумлінну плідну працю, високі творчі досягнення, значний особистий внесок у справу естетичного виховання дітей та з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

ВІХРОВА Олена Вікторівна - тренер-викладач зі стрільби з луку комунального позашкільного навчального закладу “Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 17”.
За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомі трудові досягнення, значний особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту міста Одеси та з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

ГРИНЕНКО Галина Романівна - викладач спеціально-технічних дисциплін Одеського коледжу комп’ютерних технологій Одеського державного екологічного університету.
КОВАЛЕНКО Віра Володимирівна - провідний бібліотекар Одеського коледжу комп’ютерних технологій Одеського державного екологічного університету.
За багаторічну сумлінну педагогічну працю, значні успіхи в організації навчально-виховного процесу, вагомий внесок у підготовку освіченої молоді та з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

Нагороджені з нагоди відзначення
Дня юриста
АНОСЄНКОВ Анатолій Анатолійович - декан факультету № 1 навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання Одеського державного університету внутрішніх справ.
КОСТРИЦЬКИЙ Ігор Леонідович - завідувач кафедри господарсько-правових дисциплін факультету № 4 Одеського державного університету внутрішніх справ.
ЛАЗАРЕНКО Марія Михайлівна - старший науковий співробітник відділу організації наукової роботи Одеського державного університету внутрішніх справ.
За сумлінну плідну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, значний особистий внесок у справу підготовки фахівців правоохоронних органів та з нагоди відзначення Дня юриста.

ЗАЇЧЕНКО Альона Вадимівна - заступник начальника Київського районного у місті Одесі відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Одеській області.
ІЛЛІН Олексій Миколайович - начальник відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції в Одеській області.
ТЕМНОХУД Анна Вікторівна - начальник відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області.
ХАКІМОВА Альбіна Фарідівна - заступник начальника управління – начальник відділу реєстрації нормативно-правових актів управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Одеській області.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у затвердження верховенства закону, піднесення його ролі в житті суспільства і державності та з нагоди відзначення Дня юриста.
ДОРОГІН Костянтин Юрійович - заступник начальника відділу по роботі з адміністративними справами управління з питань представництва в судах юридичного департаменту Одеської міської ради.
ЖИЛКІНА Тетяна Павлівна - заступник директора юридичного департаменту Одеської міської ради.
ЧЕРНОВА Ганна Анатоліївна - начальник відділу по роботі з господарськими справами управління з питань представництва у судах юридичного департаменту Одеської міської ради.
ЧЕЧІТКО Андрій Юрійович - заступник начальника відділу по роботі з загальними справами управління з питань представництва у судах юридичного департаменту Одеської міської ради.
ШТОЛЯ Анастасія Олегівна - головний спеціаліст відділу по роботі з господарськими справами управління з питань представництва в судах юридичного департаменту Одеської міської ради.
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня юриста.

МАСТЮК Євген Петрович - адвокат адвокатського об’єднання “Адвокатська компанія “Полонський та Партнери”.
МУКОНІН Олександр Вікторович - адвокат, який займається адвокатською діяльністю індивідуально.
УМАНЕЦЬ Тетяна Юріївна - адвокат адвокатського об’єднання “Перша юридична консультація Суворовського району м. Одеси”.
За багаторічну плідну роботу зі зміцнення законності, надання правової допомоги громадянам і юридичним особам та з нагоди відзначення Дня юриста.

БІЛОЗОР Олеся Олександрівна - асоційований партнер приватного підприємства “ПРАВОВА КОРПОРАЦІЯ”.
За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомі трудові досягнення, відданість своїй справі та з нагоди відзначення Дня юриста.

 
Нагороджені з нагоди відзначення
Дня художника

КРАВЧІК Федір Михайлович - художник-декоратор Одеського академічного театру музичної комедії ім. М. Водяного.
СЕРПІОНОВА Есфір Наумівна - художник, доцент кафедри теорії і методики декоративного прикладного мистецтва та графіки Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського.
За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомі трудові і творчі досягнення, значний внесок у розвиток культурного життя міста та з нагоди відзначення Дня художника.

Нагороджені з нагоди відзначення
Всесвітнього дня пошти

БАРБАЛАТ Петро Павлович - водій автомобільного транспорту 2 класу центру перевезення пошти Одеської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку “УКРПОШТА”.
ЛЕБЕДЬ Галина Семенівна - оператор поштового зв’язку 1 класу дільниці обміну пошти цеху оброблення пошти Одеської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку “УКРПОШТА”.
ШАШКОВА Клавдія Мефодіївна - листоноша 1 класу відділення поштового зв’язку № 7 виробничої дільниці Поштамту – Центру поштового зв’язку № 1 Одеської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку “УКРПОШТА”.
За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, вагомі трудові досягнення, високу професійну майстерність та з нагоди відзначення Всесвітнього дня пошти.

Нагороджені з нагоди відзначення
Дня захисника України

АЛЄКСЄЄНКО Олексій Юрійович - старший офіцер відділення запобігання і профілактики злочинів та правопорушень відділу запобігання, виявлення злочинів та інших правопорушень Південного територіального управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України.
ДАВИДЮК Валерій Миколайович - начальник бронетанкової служби озброєння військової частини А2393.
НЕЙ Олексій Анатолійович - командир авіаційної ланки (на Ми-8, Ми-9 та легких вертольотах) Одеської окремої авіаційної ескадрильї Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
НОСИК Іван Володимирович - старший офіцер відділу спеціального призначення Південного територіального управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України.
ПАРАМОНОВ Олександр Олександрович - командир відділення 2 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області.
СЛЮСАРЕНКО Вадим Володимирович - заступник начальника штабу військової частини А3674.
СТАРОСТІН Євген Олегович - заступник командира окремого загону спеціального призначення з матеріально-технічного забезпечення Південного територіального управління Національної гвардії України.
СТЕПАНЕНКО Ірина Юріївна - начальник частини штабу військової частини А0800.
За зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у військовій справі, професіоналізм, бездоганну службу та з нагоди відзначення Дня захисника України.

ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН “Громадське формування з охорони громадського порядку та державного кордону “СПЕЦЗАГІН “ЦЕНТР”.
За плідну співпрацю з органами місцевого самоврядування, сумлінне виконання службових обов’язків, активну участь у забезпеченні охорони громадського порядку і безпеки під час проведення масових заходів на території міста Одеси та з нагоди відзначення Дня захисника України.

ЖИВОТОВСЬКИЙ Дмитро Анатолійович - член громадської організації “Одеська обласна організація учасників антитерористичної операції “ПОБРАТИМИ”, охоронник комунального підприємства “Муніципальна охорона”.
ШАПОВАЛОВ Марк Валерійович - член громадської організації “Одеська обласна організація учасників антитерористичної операції “ПОБРАТИМИ”, начальник відділу комунального підприємства “Муніципальна охорона”.
За активну громадську діяльність, значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху учасників антитерористичної операції, військово-патріотичне виховання молоді, вагомі заслуги у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України та з нагоди відзначення Дня захисника України.

БЕРДЮГІН Олександр В’ячеславович - член громадської організації “Союз десантників Одеси”, поліцейський батальйону патрульної служби поліції особливого призначення “Шторм” Головного управління Національної поліції в Одеській області.
БОНДАРЕНКО Олександр Володимирович - член громадської організації “Союз десантників Одеси”.
БУДЗАР Анатолій Михайлович - член громадської організації “Союз десантників Одеси”.
ВАЖЕВ Ростислав Георгійович - член громадської організації “Союз десантників Одеси”.
ВИШНЕВСЬКИЙ Віктор Анатолійович - член громадської організації “Союз десантників Одеси”.
ІВАНОВ Денис Валентинович - член громадської організації “Союз десантників Одеси”, начальник продовольчої служби військової частини В4750.
МІРОШНИЧЕНКО Євген Сергійович - член громадської організації “Союз десантників Одеси”, заступник директора комунального підприємства “Муніципальна охорона”.
ОНІПЧУК Віктор Костянтинович - член громадської організації “Союз десантників Одеси”, інструктор бойової спецпідготовки батальйону патрульної служби поліції особливого призначення “Шторм” Головного управління Національної поліції в Одеській області.
РАЗДОРОЖНИЙ Денис Юрійович - член громадської організації “Союз десантників Одеси”, охоронець комунального підприємства “Муніципальна охорона”.
ШЕСТАКОВ Сергій Іванович - член громадської організації “Союз десантників Одеси”, перший заступник директора комунального підприємства “Муніципальна охорона”.
За активну громадську позицію, плідну роботу в організації з соціального захисту інтересів ветеранів антитерористичної операції, вагомий особистий внесок у справу військово-патріотичного виховання молоді та з нагоди відзначення Дня захисника України.

Нагороджені з нагоди відзначення 15-ї річниці заснування товариства з обмеженою відповідальністю “Телекомунікаційні технології”

ВОЛИНСЬКА Ірина Анатоліївна - начальник складу комплектації виробничого комплексу № 1 департаменту виробництва і технологічної політики товариства з обмеженою відповідальністю “Телекомунікаційні технології”.
МАЛЕТИЧ Сергій Юрійович - інженер ділянки функціонального контролю виробничого комплексу № 2 департаменту виробництва і технологічної політики товариства з обмеженою відповідальністю “Телекомунікаційні технології”.
ОССОВСЬКА Олександра Анатоліївна - старший майстер цеху ручного монтажу друкованих плат виробничого комплексу № 1 департаменту виробництва і технологічної політики товариства з обмеженою відповідальністю “Телекомунікаційні технології”.


СТАРОВОЙТОВ Віталій Анатолійович - інженер-електронік 1 категорії ділянки тестування-налагодження виробничого комплексу № 2 департаменту виробництва і технологічної політики товариства з обмеженою відповідальністю “Телекомунікаційні технології”.
За сумлінну плідну працю, вагомі трудові досягнення, високу професійну майстерність та з нагоди відзначення 15-ї річниці заснування товариства з обмеженою відповідальністю “Телекомунікаційні технології”.

Нагороджені з нагоди відзначення 85-річчя комунальної установи
“Одеська обласна філармонія”

ДИКИЙ Володимир Юрійович - художній керівник, диригент камерного оркестру комунальної установи “Одеська обласна філармонія”.
МАЛИНОВСЬКИЙ Артур Рафаїлович - балетмейстер Академічного ансамблю української музики, пісні і танцю “Чайка” комунальної установи “Одеська обласна філармонія”, заслужений артист України.
ТИМОФЄЄВА-БОЙКО Світлана Дмитрівна - концертмейстер комунальної установи “Одеська обласна філармонія”, заслужена артистка України.
За сумлінну плідну працю, вагомі творчі досягнення, високу професійну майстерність, значний особистий внесок у розвиток культури та з нагоди відзначення 85-річчя комунальної установи “Одеська обласна філармонія”.

Ансамбль народних інструментів “Мозаїка” комунальної установи “Одеська обласна філармонія”.
За високу професійну майстерність, творчі досягнення, вагомий внесок у розвиток і збереження української культури та з нагоди відзначення 85-річчя комунальної установи “Одеська обласна філармонія”.

Нагороджені з нагоди відзначення 64-ї річниці з дня створення підрозділів охорони МВС України

ЖИРУН Олександр Володимирович - молодший інспектор батальйону поліції охорони № 3 Управління поліції охорони в Одеській області.
МАКАРИЧЕВ Євгеній Вікторович - старший інспектор Управління поліції охорони в Одеській області.
ПІСКАР Дмитро Володимирович - командир роти батальйону поліції охорони № 1 Управління поліції охорони в Одеській області.
За зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, бездоганну службу, вагомий особистий внесок у забезпечення надійного захисту об’єктів охорони та з нагоди 64-ї річниці з дня створення підрозділів охорони МВС України.

Нагороджені з нагоди відзначення
Дня автомобіліста і дорожника

ВАТАН Костянтин Михайлович - водій 2 класу установи комунальної власності “Автотранспортне господарство Одеського міськвиконкому”.
ПРІЖБІЛО Сергій Михайлович - водій 1 класу установи комунальної власності “Автотранспортне господарство Одеського міськвиконкому”.
За багаторічну сумлінну працю, високі трудові досягнення, професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня автомобіліста і дорожника.

ПОДГОРОДЕЦЬКА Віра Іванівна – сторож установи комунальної власності “Автотранспортне господарство Одеського міськвиконкому” .
За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня автомобіліста і дорожника.

БЕРЕЖОК Ігор Сергійович - директор приватного підприємства “ДОРСТРОЙ”.
ДРУЖИН Андрій Вячеславович - головний інженер державного підприємства “ЛІДЕР”.
ВІНКОВСЬКИЙ Олександр Володимирович - водій автотранспортних засобів товариства з обмеженою відповідальністю “АТП-15106”.
ЖЕМАН Дмитро Олександрович - директор комунального підприємства “Одесміськелектротранс”.
НОЩЕНКО Денис Володимирович - начальник відділу зв’язку телекомунікаційного та правового забезпечення управління транспорту та пасажирських перевезень департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради.
РЕПЕТІЙ Олег Євгенович - водій автотранспортних засобів публічного акціонерного товариства “Північтранс”.
За сумлінну плідну працю, високі трудові досягнення, професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня автомобіліста і дорожника.

Нагороджені з нагоди відзначення 145-річчя від дня заснування державного вищого навчального закладу “Одеський коледж транспортних технологій” і Дня залізничника

ІСКРА Олена Леонідівна - завідувач відділення “Організація перевезень і управління на залізничному транспорті”, викладач навчальної дисципліни “Організація руху поїздів”.
ІВАНОВА Галина Семенівна - викладач навчальної дисципліни “Фізика” державного вищого навчального закладу “Одеський коледж транспортних технологій”.
ПРОШІН Володимир Степанович - викладач навчальної дисципліни “Захист Вітчизни” державного вищого навчального закладу “Одеський коледж транспортних технологій”.
ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ державного вищого навчального закладу
“Одеський коледж транспортних технологій”.
За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у підготовку молодших спеціалістів залізничної галузі та з нагоди відзначення 145-річчя від дня заснування державного вищого навчального закладу “Одеський коледж транспортних технологій” і Дня залізничника.

Нагороджені з нагоди відзначення
Дня працівника соціальної сфери

МИХАЙЛОВА Тетяна Василівна - начальник відділу по реалізації соціальних програм захисту населення в Київському районі комунальної установи “Міський центр гуманітарної допомоги, інформаційного та господарчого забезпечення”.
За багаторічну плідну працю, сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, самовіддане служіння обраній справі у системі соціального захисту та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівника соціальної сфери.

НЕГУЛЯЄВА Тетяна Іванівна - головний бухгалтер – начальник відділу бухгалтерського обліку відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Одеса.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнення значних успіхів у виконанні службових обов’язків щодо реалізації державної політики у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери.

Нагороджені з нагоди відзначення
Всеукраїнського дня працівників культури
та майстрів народного мистецтва

ВАСИЛІНА Анжела Григорівна - головний спеціаліст відділу по роботі з бібліотеками та історико-топонімічної комісії департаменту культури та туризму Одеської міської ради.
РИСЄВА Наталія Валентинівна - головний спеціаліст відділу методичної роботи зі школами естетичного виховання департаменту культури та туризму Одеської міської ради.
САНАК Юрій Миколайович - начальник відділу по роботі з бібліотеками та історико-топонімічної комісії департаменту культури та туризму Одеської міської ради.
За багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові досягнення, значний внесок у розвиток культурного життя міста Одеси та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Нагороджені з нагоди здобуття золотої медалі ООН на чемпіонаті світу з молодіжного підприємництва SAGE-2016

АБГАРЯН Артем - студент Одеської бізнес-школи MINIBOSS AND BIGBOSS.
АЗАРОВ Максим - студент Одеської бізнес-школи MINIBOSS AND BIGBOSS.
БИКОВА Анастасія - студентка Одеської бізнес-школи MINIBOSS AND BIGBOSS.
ВАСИЛИЦЬКИЙ Станіслав - студент Одеської бізнес-школи MINIBOSS AND BIGBOSS.
ГУРЕЦЬКИЙ Рустам - студент Одеської бізнес-школи MINIBOSS AND BIGBOSS.
МАРЧУК Софія - студентка Одеської бізнес-школи MINIBOSS AND BIGBOSS.
МАСЛОВ Дмитро - студент Одеської бізнес-школи MINIBOSS AND BIGBOSS.
ОГАНЕСЯН Арсен - студент Одеської бізнес-школи MINIBOSS AND BIGBOSS.
ТАМБОВЦЕВА Єлизавета - студентка Одеської бізнес-школи MINIBOSS AND BIGBOSS.
За досягнення високих результатів та здобуту золоту медаль ООН на чемпіонаті світу з молодіжного підприємництва SAGE-2016.

ЧИНДАЦЬКА Вікторія Валентинівна - вчитель Одеської бізнес-школи MINIBOSS AND BIGBOSS.
За сумлінну плідну працю, вагомий внесок у справу професійної підготовки студентів до участі у чемпіонаті світу з молодіжного підприємництва SAGE-2016.

Нагороджені з нагоди відзначення 80-річчя з дня заснування кафедри хорового диригування Одеської національної музичної академії
імені А.В. Нежданової

ЗАБОЛОТНА Ніна Георгіївна - доцент Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової.
ГОРЧАКОВА Вероніка Нарцисівна - доцент Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової.
За багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові і творчі досягнення, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток музичної освіти міста та з нагоди відзначення 80-річчя з дня заснування кафедри хорового диригування Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової.




Керуюча справами   О. Оніщенко



Сторінка створена: 2016.12.01 17:44