Внесено зміни розпорядженням № 569 від 09.07.2020 р.

Розпорядження
Одеського міського голови
№ 529 від 23.06.2020 р. 

Про нагородження переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 22 вересня 2011 року № 1099, на виконання підпункту 4.1 пункту 4 додатка 2 до Міської цільової програми розвитку освіти м. Одеси на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 06 лютого 2020 року № 5642-VII, з метою матеріального стимулювання талановитих та обдарованих учнів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси:

1. Нагородити переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, які посіли І місця у 2019/2020 навчальному році, грошовими винагородами у розмірі 3 000 (три тисячі) грн за кожну олімпіаду або конкурс згідно зі списком (додається).

2. Департаменту фінансів Одеської міської ради перерахувати 135 000 (сто тридцять п’ять тисяч) грн на відповідний розрахунковий рахунок департаменту освіти та науки Одеської міської ради, відкритий в УДКСУ у м. Одесі Одеської області в межах загальних призначень за КПКВКМБ 0611150 «Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів» у бюджеті міста Одеси на 2020 рік.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Вугельмана П.В.

Г. Труханов

Додаток
до розпорядження
міського голови
№ 529 від 23.06.2020 р.

СПИСОК
переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, які посіли І місця у 2019/2020 навчальному році

1. Апанович Герман Володимирович, учень 8 класу Одеської загальноосвітньої школи № 62 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з математики).
2. Атакішієв Єлван Елман огли, учень 9 класу Одеської спеціалізованої школи № 117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з біології).
3. Бородін Іван Сергійович, учень 11 класу Одеського ліцею № 63 Одеської міської ради Одеської області (секція хімія).
4. Бояр Максим Олексійович, учень 11 класу Одеської спеціалізованої школи № 17 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з астрономії).
5. Броцман Даніїл Олександрович, учень 10 класу Одеської спеціалізованої школи № 117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з історії).
6. Гелета Еміль Вадимович, учень 11 класу Одеської спеціалізованої школи № 117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (секція археологія).
7. Гельберт Ярослава Петрівна, учениця 11 класу Одеського навчально-виховного комплексу № 90 ім. О.С. Пушкіна «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з німецької мови).
8. Горчинський Олексій Олександрович, учень 10 класу Одеської спеціалізованої школи № 121 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з польської мови та літератури).
9. Горяйнов Володимир Володимирович, учень 8 класу Одеської спеціалізованої школи № 117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з історії; секція філософія).
10. Григорян Смбат Ернестович, учень 10 класу Одеської загальноосвітньої школи № 31 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з біології).
11. Гриньов Артем Владиславович, учень 9 класу Одеської гімназії № 1 імені А.П. Бистріної Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з російської мови та літератури).
12. Дідковська Вікторія Костянтинівна, учениця 10 класу Одеської загальноосвітньої школи № 73 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (секція мистецтвознавство).
13. Долгопола Ганна Олександрівна, учениця 11 класу Одеської гімназії № 5 Одеської міської ради Одеської області (секція української літератури).
14. Долобанько Анастасія Валентинівна, учениця 9 класу Одеської спеціалізованої школи № 121 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з польської мови та літератури).
15. Дорошук Андрій Олексійович, учень 10 класу Одеської гімназії № 5 Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з географії).
16. Дюжинов В’ячеслав Дмитрович, учень 11 класу Одеської спеціалізованої школи № 40 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з екології; секції зоологія, ботаніка; охорони довкілля та раціонального природокористування).
17. Житомирська Валерія Олегівна, учениця 9 класу Одеського навчально-виховного комплексу № 90 ім. О.С. Пушкіна «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з німецької мови та літератури).
18. Закернична Марія Олександрівна, учениця 10 класу Одеської гімназії № 5 Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з біології).
19. Зозуля Олександра Олександрівна, учениця 10 класу Одеського юридичного ліцею Одеської міської ради Одеської області (секція психологія).
20. Кіслова Анна Олександрівна, учениця 11 класу Одеського юридичного ліцею Одеської міської ради Одеської області (секція теології, релігієзнавства та історії релігії).
21. Кулаковський Ігор Ігорович, учень 11 класу Одеської гімназії № 1 імені А.П. Бистріної Одеської міської ради Одеської області (секція історія України).
22. Куліджанова Софія Елгуджівна, учениця 10 класу Одеської спеціалізованої школи № 86 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з правознавства).
23. Ламм Батья Борисівна, учениця 9 класу Одеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Освітні ресурси та технологічний тренінг» № 94 з поглибленим вивченням івриту та інформатики імені Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з івриту).
24. Лещук Аліса Сергіївна, учениця 11 класу Одеського ліцею «Приморський» Одеської міської ради Одеської області (секція медицина).
25. Матвєєвська Анна Максимівна, учениця 11 класу Одеської загальноосвітньої школи № 15 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з російської мови та літератури).
26. Нігрецкул Віталій Віталійович, учень 10 класу Одеської гімназії № 8 Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з біології).
27. Новицький Павло Сергійович, учень 9 класу Одеського юридичного ліцею Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з правознавства).
28. Носов Артем Тимурович, учень 11 класу Одеської гімназії № 5 Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з біології).
29. Пасько Дарія Миколаївна, учениця 11 класу Одеської спеціалізованої школи № 121 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з польської мови та літератури).
30. Петренко Микита Юрійович, учень 11 класу Одеського ліцею «Ланжеронівський» Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з англійської мови).
31. Рушанський Роман Сергійович, учень 8 класу Одеської спеціалізованої школи № 117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з хімії).
32. Саруханян Карина Артурівна, учениця 10 класу Одеської гімназії № 4 Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з французької мови).
33. Сєвєр’янов Кирило Володимирович, учень 11 класу Одеської гімназії № 5 Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з біології).
34. Сінгх Сімрана Манджітівна, учениця 10 класу Одеського ліцею № 82 Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з російської мови та літератури).
35. Скісов Вадим, учень 9 класу Одеського економічного ліцею Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з економіки).
36. Степанова Аліса Дмитрівна, учениця 9 класу Одеської спеціалізованої школи № 117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (секція технологія програмування).
37. Тітова Поліна Ігорівна, учениця 10 класу Одеського навчально-виховного комплексу № 90 ім. О.С. Пушкіна «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з німецької мови).
38. Цибульський Роман Сергійович, учень 11 класу Одеської гімназії № 8 Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з математики).
39. Черненко Дар’я Ігорівна, учениця 9 класу Одеської загальноосвітньої школи № 56 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з біології).
40. Чернова Вероніка Андріївна, учениця 9 класу Одеської гімназії № 1 ім. А.П. Бистріної Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з англійської мови).
41. Шишовська Ірина Андріївна, учениця 9 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради Одеської області (олімпіада з французької мови).
42. Явдощук Ілля Сергійович, учень 11 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 7 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради Одеської області (секція мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм).

Т.в.о. керуючої справами                С. Бедрега


Сторінка створена: 2020.06.26 12:51