Розпорядження
Одеського міського голови
№2152-01 р від 19.10.2010

 
Про нагородження Почесною відзнакою Одеського міського голови «Трудовая слава»
 
Відповідно до п. 3 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням рішення комісії з попереднього розгляду пропозицій про нагородження Почесними відзнаками Одеського міського голови, за плідну та самовіддану працю та вагомий внесок у соціально- економічний, науково-технічний, гуманітарний, культурний розвиток міста Одеси
 
1. Нагородити Почесною відзнакою Одеського міського голови «Трудовая слава» згідно зі списком (додається).

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Єршову Т.М.

 

 

Е. Гурвіц

 

 

Додаток
до розпорядження

Одеського міського голови
№2152-01 р від 19.10.2010

 

СПИСОК
нагороджених Почесною відзнакою
Одеського міського голови
«Трудовая слава»

 
Аляєва Світлана Олександрівна – вихователь групи продовженого дня Одеської спеціалізованої школи № 96 І-ІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради;
Васютинська Марина Анатоліївна – вчитель математики Одеської загальноосвітньої школи № 20 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Голік Ольга Георгіївна – директор, вчитель математики Одеської загальноосвітньої школи № 8 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Гречанікова Бася Леонідівна – заступник директора з навчально-виховної роботи Одеської спеціалізованої школи № 64 І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради;
Дорош Діна Петрівна – директор, вчитель математики Одеської загальноосвітньої школи № 110 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Дрига Олена Борисівна – вчитель математики Одеської загальноосвітньої школи № 46 І-ІІІ ступенів з професійним навчанням Одеської міської ради;
Ємець Лілія Олексіївна – вчитель математики Одеської спеціалізованої школи № 32 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Золоторевська Жанна Григорівна – директор, вчитель української мови та літератури Одеської гімназії № 4 Одеської міської ради;
Кардашова Лідія Василівна – вчитель початкових класів Одеської загальноосвітньої школи № 20 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Кірова Нонна Анатоліївна – вчитель початкових класів Одеської спеціалізованої школи № 96 І-ІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради;
Латій Валентина Юхимівна – вчитель української мови та літератури Одеської спеціалізованої школи № 69 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради;
Мальцева Раїса Михайлівна – вчитель математики Одеської загальноосвітньої школи № 32 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Масленко Олена Павлівна – директор, вчитель української мови та літератури Одеської загальноосвітньої школи № 1 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Мушкамбарян Жанна Аршаківна – вчитель російської мови та літератури Одеської загальноосвітньої школи № 60 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Нікітіна Олександра Митрофанівна – вчитель російської мови та літератури Одеської загальноосвітньої школи № 8 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Паламарчук Лілія Григорівна – вчитель біології Одеської загальноосвітньої школи № 120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Романенко Марія Олексіївна – директор, вчитель української мови та літератури Одеської спеціалізованої школи № 69 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради;
Сєбова Валентина Олександрівна – директор, вчитель хімії Одеської гімназії № 5 Одеської міської ради;
Сергієнко Алла Миколаївна – вчитель української мови та літератури Одеського навчально-виховного комплексу № 53 „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей”;
Сідорішина Катерина Іларіонівна – вихователь-методист Одеського санаторного дошкільного навчального закладу „Ясла-садок” № 239 компенсуючого типу Одеської міської ради;
Стародуб Тетяна Борисівна – заступник директора з навчально- виховної роботи, вчитель математики Одеської гімназії № 5 Одеської міської ради,
Тимофеєва Наталія Олегівна – заступник директора з навчально-виховної роботи з іноземних мов, вчитель англійської мови Одеської гімназії № 5 Одеської міської ради;
Топалова Людвіга Львівна – вчитель математики Одеського навчально-виховного комплексу № 53 „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей” Одеської міської ради,
Федосєєва Алла Олександрівна – вчитель початкових класів Одеської спеціалізованої школи № 64 І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради;
Харченко Валентина Семенівна – директор Одеської спеціалізованої школи № 64 І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради;
Шевченко Раїса Іванівна – вчитель зарубіжної літератури Одеської спеціалізованої школи № 69 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради;
Шендрик Лариса Михайлівна – вихователь Одеського санаторного дошкільного навчального закладу „Ясла-садок” № 239 компенсуючого типу Одеської міської ради;

 
Бірюкова Марія Олександрівна – вчитель початкових класів Одеського навчально-виховного комплексу № 84 „Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Одеської міської ради;
Болдинська Лідія Володимирівна – вчитель етики, бібліотекар Одеської загальноосвітньої школи № 78 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Булавіна Валентина Борисівна – вчитель української мови та літератури Одеської загальноосвітньої школи № 78 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Булахова Ельвіра Антонівна – вчитель географії Одеського навчально-виховного комплексу № 84 „Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Одеської міської ради;
Даниленко Ніна Іванівна – вчитель біології Одеської загальноосвітньої школи № 81 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Дерев’янко Таїсія Павлівна – вчитель математики, заступник директора з навчально-виховної роботи Одеської гімназії № 9 Одеської міської ради;
Звержанська Людмила Володимирівна – вчитель української мови та літератури Одеського навчально-виховного комплексу „Гармонія” „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – гімназія № 6” Одеської міської ради;
Зорба Валентина Яківна – вихователь Одеського дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» № 80 Одеської міської ради;
Івановська Алевтина Олексіївна – вчитель історії Одеського навчально-виховного комплексу № 84 „Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Одеської міської ради;
Корсакова Анелія Аліївна – вчитель фізики Одеської загальноосвітньої школи № 106 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Крижановська Лариса Миколаївна – вчитель англійської мови Одеської загальноосвітньої школи № 78 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Курочкіна Ангеліна Семенівна – вчитель початкових класів Одеського навчально-виховного комплексу № 84 „Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Одеської міської ради;
Кучерява Людмила Миколаївна – вчитель української мови та літератури Одеської гімназії № 9 Одеської міської ради;
Лютікова Тамара Миколаївна – вчитель початкових класів Одеської загальноосвітньої школи № 81 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Михайлова Олександра Миколаївна – вчитель англійської мови Одеської загальноосвітньої школи № 106 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Мукіна Тамара Дмитрівна – вихователь Одеського дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» № 80 Одеської міської ради;
Опанасенко Тетяна Іванівна – вчитель хімії Одеської загальноосвітньої школи № 33 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Павлович Жанна Янівна – вчитель початкових класів Одеського навчально-виховного комплексу № 263 «Спеціалізована школа І ступеню з поглибленим вивченням англійської мови – дошкільний заклад» Одеської міської ради;
Родіна Раїса Іванівна – вчитель фізики Одеської загальноосвітньої школи № 81 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Сидоренко Галина Павлівна – вихователь Одеського дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» № 165 Одеської міської ради;
Солопченко Тамара Семенівна – вчитель англійської мови Одеської гімназії № 9 Одеської міської ради;
Трущ Надія Борисівна – вчитель англійської мови, заступник директора з навчально-виховної роботи Одеської гімназії № 9 Одеської міської ради;
Уманська Анеля Юхимівна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель української мови та літератури Одеського навчально-виховного комплексу „Гармонія” „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – гімназія № 6” Одеської міської ради;
Цимбал Любов Олександрівна – вчитель географії Одеської загальноосвітньої школи № 33 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Шевченко Алла Іванівна – вчитель початкових класів Одеського навчально-виховного комплексу № 84 „Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Одеської міської ради;
Шевченко Людмила Леонтіївна – вчитель математики Одеської загальноосвітньої школи № 106 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;

 
Богданова Валентина Георгіївна – вчитель англійської мови Одеського навчально-виховного комплексу № 13 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Одеської міської ради;
Бондаренко Любов Панасівна – вчитель російської мови Одеської загальноосвітньої школи № 44 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Борисевич Любов Олександрівна – вчитель української мови та літератури Одеського навчально-виховного комплексу № 49 «Спеціалізована школа – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Одеської міської ради;
Боровська Світлана Климентіївна – вчитель початкових класів Одеської спеціалізованої школи № 40 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Верещагіна Раїса Василівна – вихователь Одеського дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» № 299 Одеської міської ради;
Вишневська Євгенія Костянтинівна – музичний керівник Одеського навчального закладу «Ясла-садок» № 42 Одеської міської ради;
Головерда Ірина Андріївна – заступник директора з навчально-виховної роботи Одеського навчально-виховного комплексу № 292 «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради;
Гриценко Любов Миколаївна – вчитель географії Одеського навчально-виховного комплексу № 13 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Одеської міської ради;
Ґудзь Вадим Павлович – вчитель історії Одеської загальноосвітньої школи № 14 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Довгань Людмила Іванівна – заступник директор з навчально-виховної роботи Одеської загальноосвітньої школи № 44 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Євсєєнко Лариса Василівна – вчитель початкових класів Одеського навчально-виховного комплексу № 49 «Спеціалізована школа – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Одеської міської ради;
Зубкова Наталія Іванівна – вихователь Одеського дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» № 73 комбінованого типу Одеської міської ради;
Капаціна Валентина Павлівна – вихователь Одеського дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» № 287 Одеської міської ради;
Крохмалюк Світлана Євгенівна – вчитель російської мови Одеської загальноосвітньої школи № 12 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Лихошапко Світлана Дмитрівна – вчитель української мови та літератури Одеської спеціалізованої школи № 40 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Майорова Лариса Марківна – вчитель математики Одеської загальноосвітньої школи № 71 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Мережко Ніна Полікарпівна – вчитель української мови та літератури Одеської спеціалізованої школи № 40 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Москаленко Любов Миколаївна – директор Одеського навчально-виховного комплексу № 292 «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради;
Надежко Галина Онисимівна – директор Одеського навчально-виховного комплексу № 49 «Спеціалізована школа – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Одеської міської ради;
Олійник Ганна Вікторівна – вчитель початкових класів Одеської загальноосвітньої школи № 15 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Полякова Любов Яківна – вчитель фізики Одеського навчально-виховного комплексу № 67 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей» Одеської міської ради;
Себова Людмила Гаврилівна – директор Одеського навчально-виховного комплексу «Морський ліцей – загальноосвітня школа № 24 І-ІІІ ступенів» Одеської міської ради;
Севастьянов Василь Олександрович – вчитель фізики Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 7 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради;
Сітра Павліна Семенівна – вихователь Одеського дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» № 293 Одеської міської ради;
Соколовська Ірина Валентинівна – вчитель початкових класів Одеської загальноосвітньої школи № 14 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Ткаченко Марія Михайлівна – вихователь Одеського дошкільного навчального закладу № 274 комбінованого типу Одеської міської ради;
Токаренко Алифтина Володимирівна – вчитель фізики та економіки Одеського навчально-виховного комплексу «Морський ліцей – загальноосвітня школа № 24 І-ІІІ ступенів» Одеської міської ради;
Яригіна Валентина Іванівна – вчитель фізичної культури Одеського навчально-виховного комплексу № 13 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Одеської міської ради;
Яйцева Лариса Федорівна – вчитель математики Одеської загальноосвітньої школи № 12 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;

 
Бойко Євдокія Іванівна – вчитель початкових класів Одеського навчально-виховного комплексу № 90 ім. О.С. Пушкіна „Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Одеської міської ради;
Волошина Неллі Олександрівна – вчитель математики Одеської загальноосвітньої школи № 38 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Гаузнер Берта Юхимівна – вчитель математики Одеського навчально-виховного комплексу „Гімназія № 2 – спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови” Одеської міської ради;
Гольдіна Лариса Моісеївна – вчитель російської мови та світової літератури Одеської загальноосвітньої школи № 77 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Гребельський Микола Іванович – вчитель предмету «Захист Вітчизни» Одеської загальноосвітньої школи № 68 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Должикова Зінаїда Анатоліївна – вчитель біології Одеської спеціалізованої школи № 117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Кафтанова Олександра Анатоліївна – вчитель української мови та літератури Одеського юридичного ліцею Одеської міської ради;
Кобзар Раїса Семенівна – вчитель української мови та літератури Одеської загальноосвітньої школи № 57 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Кузьменко Валентина Іванівна – вчитель початкових класів Одеської спеціалізованої школи № 119 І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради;
Ладан Ніна Степанівна – вчитель початкових класів Одеської загальноосвітньої школи № 62 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Ласько Євгенія Петрівна – вчитель російської мови та зарубіжної літератури Одеської загальноосвітньої школи № 62 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Мантас Наталія Михайлівна – вчитель географії Одеської загальноосвітньої школи № 39 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Машкіна Тамара Федорівна – вчитель російської мови та зарубіжної літератури Одеської загальноосвітньої школи № 38 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Михайліна Тамара Миколаївна – вчитель української мови та літератури Одеського ліцею «Приморський» Одеської міської ради;
Надопта Олена Геннадіївна – заступник директора з навчально-виховної роботи Одеської спеціалізованої школи № 59 І-ІІІ ступенів олімпійського резерву Одеської міської ради;
Накурда Поліна Іванівна – вчитель початкових класів Одеського навчально-виховного комплексу № 90 ім. О.С. Пушкіна „Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Одеської міської ради;
Орлова Галина Сергіївна – вчитель російської мови та зарубіжної літератури Одеської загальноосвітньої школи № 26 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Розенберг Людмила Леонідівна – вчитель фізичного виховання Одеської загальноосвітньої школи № 58 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Романенко Ніна Сергіївна – психолог практичний Одеської загальноосвітньої школи № 37 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Ротар Маргарита Іванівна – методист з навчальних дисциплін районного методичного кабінету відділу освіти Приморської районної адміністрації Одеської міської ради;
Ржечицька Валентина Василівна – вчитель фізичного виховання Одеської гімназії № 1 імені А.П. Бистріної Одеської міської ради;
Солярік Антоніна Миколаївна – вчитель початкових класів Одеської загальноосвітньої школи № 101 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Столярова Тетяна Віталіївна – заступник директора з навчально-виховної роботи Одеської загальноосвітньої школи № 16 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Суворова Римма Григоріївна – вчитель-дефектолог Одеської вечірньої (змінної) загальноосвітньої школи № 19 ІІ-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
Яворська Тетяна Володимирівна – методист з навчальних дисциплін районного методичного кабінету відділу освіти Приморської районної адміністрації Одеської міської ради;
Чебоненко Віктор Петрович – директор комунального підприємства «Парк культури та відпочинку ім. Ленінського комсомолу»;
Кликова Наталія Дмитрівна – директор комунальної установи «Централізована міська бібліотечна система для дорослих» міста Одеси;
Машошина Луїза Миколаївна – завідувачка бібліотеки-філії №33 комунальної установи «Централізована міська бібліотечна система для дорослих» міста Одеси;
Чубіна Галина Юріївна – завідувачка бібліотеки-філії №16 комунальної установи «Централізована міська бібліотечна система для дорослих» міста Одеси;
Веселкіна Раїса Іванівна – завідувачка бібліотеки-філії №28 комунальної установи «Централізована міська бібліотечна система для дорослих» міста Одеси;
Цуранкова Євгенія Євдокимівна – завідувачка сектору відділу комплектування та обробки комунальної установи «Централізована міська бібліотечна система для дорослих» міста Одеси;
Серебреннікова Галина Дмитрівна – завідувачка відділу кадрів комунальної установи «Централізована міська бібліотечна система для дорослих» міста Одеси;
Ітрухіна Марина Володимирівна – заступник директора з бібліотечної роботи комунальної установи «Централізована міська бібліотечна система для дітей» управління з питань культури та мистецтв Одеської міської ради;
Білан Лідія Никифорівна – заступник директора з адміністративно-господарчої діяльності комунальної установи «Централізована міська бібліотечна система для дітей» управління з питань культури та мистецтв Одеської міської ради;

 
Барабаш Світлана Зіновіївна – завідувачка бібліотеки-філії №36 комунальної установи «Централізована міська бібліотечна система для дітей» міста Одеси;
Антонюк Лариса Миколаївна – бібліотекар 1 категорії бібліотеки-філії №40 комунальної установи «Централізована міська бібліотечна система для дітей» міста Одеси;
Волкова Людмила Юхимівна – завідувачка відділу обслуговування читачів Центральної міської дитячої бібліотеки ім. А. Гайдара комунальної установи «Централізована міська бібліотечна система для дітей» міста Одеси;
Чередниченко Світлана Олександрівна – завідувачка бібліотеки-філії №19 комунальної установи «Централізована міська бібліотечна система для дітей» міста Одеси;
Рижко Людмила Миколаївна – завідувачка відділу комплектування та обробки літератури комунальної установи «Централізована міська бібліотечна система для дітей» міста Одеси;
Коваленко Марія Миколаївна – головний бібліотекар філії №40 комунальної установи «Централізована міська бібліотечна система для дітей» міста Одеси;

 
Беспалова Агафія Артеміївна – учасник бойових дій, учасник народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»;

Гернет Валентина Миколаївна – пенсіонер, учасник народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»;
Главацька Надія Григорівна – учасник бойових дій, учасник народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»;
Лукіна Віра Іванівна – учасник бойових дій, учасник народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»;
Черногоренко Надія Пилипівна – учасник бойових дій, учасник народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»;
Орлова Аза Костянтинівна – учасник бойових дій, учасник народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»;
Камбалова Маргарита Степанівна – учасник війни, учасник народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»;
Кузьміних Агафія Трифонівна – учасника війни, учасника народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»;
Ходько Зоя Іванівна – учасник війни, учасник народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»;
Стаховський Володимир Данилович – учасник війни, учасник народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»;
Предеін Анатолій Миколайович – учасник війни, учасник народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»;
Попова Антоніна Михайлівна – учасник війни, учасник народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»;
Ліськов Наум Арсентійович – учасник війни, учасник народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»;
Єрусалімська Тамара Андріївна – пенсіонер, учасник народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»;
Козирод Лариса Олександрівна – пенсіонер, учасник народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»;
Карасьова Надія Пилипівна – пенсіонер, учасник народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»;
Лепко Галина Кирилівна – пенсіонер, учасник народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»;
Панасюк Надія Іванівна – пенсіонер, учасник народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»;
Повстяна Ганна Никифорівна – пенсіонер, учасник народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»;
Проценко Іріада Лаврентіївна – пенсіонер, учасник народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»;
Мокрова Надія Опанасівна – пенсіонер, учасник народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»;
Смірнова Ніна Павлівна – пенсіонер, учасник народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»;
Морозовська Ольга Іванівна – пенсіонер, учасник народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»;
Наговіцина Людмила Альбинівна – пенсіонер, учасник народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»;
Жиронкіна Раїса Пилипівна – пенсіонер, учасник народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»;
Боєнічева Єфросинія Омелянівна – пенсіонер, учасник народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»;
Роздорожна Олександра Василівна – пенсіонер, учасник народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»;
Жирова Галина Володимирівна – пенсіонер, учасник народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»;
Задворнецькіх Валентина Павлівна – пенсіонер, учасник народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»;
Чучалов Леонід Павлович – пенсіонер, учасник народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»;
Павлова Ніна Михайлівна – пенсіонер, учасник народного хору ветеранів ВВВ «Бойові подруги»; 
   
Димова Галина Петрівна – пенсіонер, член Асоціації ветеранів культурно-просвітньої роботи міста Одеси;
Олійник Наталія Анатоліївна – заступник голови Асоціації ветеранів культурно-просвітньої роботи міста Одеси;
Славнова Аделаїда Олексіївна – пенсіонер, член Асоціації ветеранів культурно-просвітньої роботи міста Одеси;
Хумарова Ніна Іпполитівна – вчений секретар інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Національної Академії Наук України, кандидат економічних наук, старший науковий співробітник;
Горячук Валерій Федорович – старший науковий співробітник відділу соціально-економічного розвитку приморських регіонів інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Національної Академії Наук України, кандидат технічних наук;
Струц Михайло Данилович – змінний механік буксира «Китобоєць» товариства з обмеженою відповідальністю «Іллічівський морський рибний порт», учасник бойових дій, учасник локальних конфліктів;
Каретнікова Тамара Петрівна – пенсіонер, перший заступник голови Ради ветеранів Приморського району, член Міжнародного фонду «Реабілітація інвалідів і ветеранів війни»;
Костенко Петро Іванович – пенсіонер, Голова первинної організації при комунальному підприємстві Дирекція єдиного замовника «Фонтанський»;
Пономаренко Валентина Федорівна – начальник фінансового управління у Приморському районі департаменту фінансів Одеської міської ради;
Фархієва Анастасія Пилипівна – пенсіонер, колишній працівник Збройних сил України, військова частина № А-1818;
Кондрашова Лариса Василівна – провідний спеціаліст відділу допомоги на житлово-комунальні послуги управління по реалізації міських соціальних програм департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
 

 

 

Керуюча справами                                                            Т.М. Єршова


Сторінка створена: 2010.10.19 14:07