Розпорядження
Одеського міського голови
№977-01 р від 13.09.2013 р
 
Внесено зміни розпорядженням №1071-01 р від 07.10.2013 
       
Про нагородження кращих вихованців позашкільних навчальних закладів, підпорядкованих управлінню з фізичної культури та спорту Одеської міської ради
 
 
 
Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою відзначення високих спортивних досягнень вихованців позашкільних навчальних закладів, підпорядкованих управлінню з фізичної культури та спорту Одеської міської ради, та з нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту України:
 
1. Нагородити кращих вихованців позашкільних навчальних закладів, підпорядкованих управлінню з фізичної культури та спорту Одеської міської ради,  грошовою винагородою.
 
2. Затвердити кошторис витрат на нагородження кращих вихованців позашкільних навчальних закладів, підпорядкованих управлінню з фізичної культури та спорту Одеської міської ради, у сумі 34200 (тридцять чотири тисячі двісті) грн (додається).
 
3. Департаменту фінансів Одеської міської ради здійснити фінансування видатків, зазначених у пункті 2 цього розпорядження, в межах призначень, затверджених в бюджеті м. Одеси на 2013 рік по галузі «Фізична культура і спорт». 
 
4. Управлінню з фізичної культури та спорту Одеської міської ради забезпечити виплату грошової винагороди кращих вихованців позашкільних навчальних закладів, підпорядкованих управлінню з фізичної культури та спорту Одеської міської ради, згідно із затвердженим кошторисом.
 
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Стоцьку М.М.
 
 
 
                                                                                               
О. Костусєв
 

 

 

 


 
Додаток
до розпорядження
міського голови
№977-01 р від 13.09.2013 р
 
 
 
 
Кошторис витрат на нагородження кращих вихованців
позашкільних  навчальних закладів,
підпорядкованих управлінню з фізичної культури та спорту
Одеської міської ради
 
 
Прізвище, ім’я та по батькові
Грошова винагорода (грн)
Податки у відповідності до чинного законодавства (грн)
Разом
(грн)
Тувакбаєва Діана, вихованка відділення стрибків на батуті КПНЗ «КДЮСШ №1», чемпіонка України 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Лобач Надія, вихованка відділення стрибків на батуті КПНЗ «КДЮСШ №12», чемпіонка України 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Самойленко Катерина, вихованка відділення стрибків на батуті КПНЗ «КДЮСШ №1», чемпіонка України 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Тюріна Олександра, вихованка відділення стрибків на батуті КПНЗ «КДЮСШ №1», чемпіонка України 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Подгурська Єлизавета, вихованка відділення ушу КПНЗ «КДЮСШ №1», чемпіонка України 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Пясковський Тимур, вихованець відділення ушу КПНЗ «КДЮСШ №1», чемпіон України 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Мандрик Ганна, вихованка відділення ушу КПНЗ «КДЮСШ №1», чемпіонка України 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Асєєва Алла, вихованка відділення спортивної акробатики КПНЗ «КДЮСШ №1», чемпіонка України 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Асєєва Вікторія, вихованка відділення спортивної акробатики КПНЗ
«КДЮСШ №1», чемпіонка України 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Лукахін Микита, вихованець відділення спортивної акробатики КПНЗ «КДЮСШ №1», чемпіонка України 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Нікітін Микита, вихованець відділення спортивної акробатики КПНЗ «КДЮСШ №1», чемпіонка України 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Бєляєва Аріна, вихованка відділення спортивної акробатики КПНЗ «КДЮСШ №1», чемпіонка України 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Мельниченко Анастасія, вихованка відділення спортивної акробатики КПНЗ «КДЮСШ №1», срібна призерка Всесвітніх ігор з неолімпійських видів спорту 2013 року
510,0
90,0
 
 
600,0
Ситникова Катерина, вихованка відділення спортивної акробатики КПНЗ «КДЮСШ №1», срібна призерка Всесвітніх ігор з неолімпійських видів спорту 2013 року
510,0
90,0
 
 
600,0
Квітчаста Христина, вихованка відділення баскетболу КПНЗ «СДЮСШОР №2», переможниця Всеукраїнської баскетбольної ліги 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Мозгова Вікторія, вихованка відділення баскетболу КПНЗ «СДЮСШОР №2», переможниця Всеукраїнської баскетбольної ліги 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Сергєєва Юлія, вихованка відділення баскетболу КПНЗ «СДЮСШОР №2», переможниця Всеукраїнської баскетбольної ліги 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Павлюк Наталія, вихованка відділення баскетболу КПНЗ «СДЮСШОР №2», переможниця Всеукраїнської баскетбольної ліги 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Іщенко Ірина, вихованка відділення баскетболу КПНЗ «СДЮСШОР №2»,  переможниця Всеукраїнської баскетбольної ліги 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Мусієнко Юлія, вихованка відділення баскетболу КПНЗ «СДЮСШОР №2»,  переможниця Всеукраїнської баскетбольної ліги 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Бандура Дарія, вихованка відділення баскетболу КПНЗ «СДЮСШОР №2», переможниця Всеукраїнської баскетбольної ліги 2013 року
510,0
90,0
600,0
Булавицька Наталія, вихованка відділення баскетболу КПНЗ «СДЮСШОР №2», переможниця Всеукраїнської баскетбольної ліги 2013 року
510,0
90,0
 
 
600,0
Мітіна Єлизавета, вихованка відділення баскетболу КПНЗ «СДЮСШОР №2», переможниця Всеукраїнської баскетбольної ліги 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Бубличенко Ганна, вихованка відділення баскетболу КПНЗ «СДЮСШОР №2»,  переможниця Всеукраїнської баскетбольної ліги 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Карп Христина, вихованка відділення баскетболу КПНЗ «СДЮСШОР №2»,  переможниця Всеукраїнської баскетбольної ліги 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Брілько Анастасія, вихованка відділення баскетболу КПНЗ «СДЮСШОР №2»,  переможниця Всеукраїнської баскетбольної ліги 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Борисова Євгенія, вихованка відділення кульової стрільби КПНЗ «КДЮСШ №3», чемпіонка України 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Попов Данило, вихованець відділення велошосе КПНЗ «КДЮСШ №4», чемпіон України 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Ракул Петро, вихованець відділення веломаунтенбайк КПНЗ «КДЮСШ №4», чемпіон України 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Лугових Анастасія вихованка відділення бадмінтону КПНЗ «КДЮСШ №5», чемпіонка України 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Кара Олександр, вихованець відділення футболу КПНЗ «КДЮСШ №6», срібний призер Дефлімпійських ігор 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Сенько Дмитро, вихованець відділення футболу КПНЗ «КДЮСШ №6», срібний призер Дефлімпійських ігор 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Кортнев Артем, вихованець відділення веслування на байдарках і каное КПНЗ «КДЮСШ №6», чемпіон України 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Гута Олег, вихованець відділення таїландського боксу КПНЗ «КДЮСШ №7», чемпіон світу 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Радов Сергій, вихованець відділення таїландського боксу КПНЗ «КДЮСШ №7», чемпіон світу 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Лук’янов Микита, вихованець відділення скелелазіння КПНЗ «КДЮСШ №12», бронзовий призер чемпіонату Європи 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Волкова Олександра, вихованка відділення скелелазіння КПНЗ «КДЮСШ №12», чемпіонка України 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Дмитрієв Костянтин, вихованець відділення скелелазіння КПНЗ «КДЮСШ №12», срібний призер чемпіонату Європи 2013 року
510,0
90,0
 
 
600,0
Павленко Костянтин, вихованець відділення скелелазіння КПНЗ «КДЮСШ №12», срібний призер Кубку Європи 2013 року
510,0
90,0
 
 
600,0
Гавриленко Ганна, вихованка відділення вітрильного спорту КПНЗ «КДЮСШ №12», срібна призерка чемпіонату світу 2013 року
510,0
90,0
 
 
600,0
Вдовиченко Поліна, вихованка відділення вітрильного спорту КПНЗ «КДЮСШ №12», срібна призерка чемпіонату світу 2013 року
510,0
90,0
 
 
600,0
Гуменко Катерина, вихованка відділення вітрильного спорту КПНЗ «КДЮСШ №12», чемпіонка України 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Дроздова Людмила, вихованка відділення дзюдо КПНЗ «КДЮСШ №12», бронзова призерка Кубку Європи 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Вербицька Анастасія, вихованка відділення дзюдо КПНЗ «КДЮСШ №12», срібна призерка Кубку Європи 2013 року
510,0
90,0
 
600,0
Ключник Діана, вихованка відділення стрибків на батуті КДЮСШ №1, срібна призерка чемпіонату України 2013 року
255,0
45,0
 
300,0
Полонець Іван, вихованець відділення стрибків на батуті КДЮСШ №1, срібний призер чемпіонату України 2013 року
255,0
45,0
 
300,0
Гуца Катерина, вихованка відділення ушу КПНЗ «КДЮСШ №1», срібна призерка чемпіонату України 2013 року
255,0
45,0
 
300,0
Гриза Анатолій, вихованець відділення ушу КПНЗ «КДЮСШ №1», срібний призер чемпіонату України 2013 року
255,0
45,0
 
300,0
Вайєр Дана, вихованка відділення ушу КПНЗ «КДЮСШ №1», срібна призерка чемпіонату України 2013 року
255,0
45,0
 
300,0
Погорєлов Олександр, вихованець відділення ушу КПНЗ «КДЮСШ №1», срібний призер чемпіонату України 2013 року
255,0
45,0
 
300,0
Фрунзе Микита, вихованець відділення ушу КПНЗ «КДЮСШ №1», срібний призер чемпіонату України 2013 року
255,0
45,0
 
300,0
Довганич Володимир, вихованець відділення спортивних танців КПНЗ «КДЮСШ №1», срібний призер чемпіонату України 2013 року
255,0
45,0
 
300,0
Гугніна Аліка, вихованка відділення спортивних танців КПНЗ «КДЮСШ №1», срібна призерка чемпіонату України 2013 року
 
255,0
45,0
 
300,0
Дзюба Валерія, вихованка відділення спортивної акробатики КПНЗ «КДЮСШ №1», срібна призерка чемпіонату України 2013 року
255,0
45,0
 
300,0
Заєць Михайло, вихованець відділення велошосе КПНЗ «КДЮСШ №4», срібний призер чемпіонату України 2013 року
255,0
45,0
 
300,0
Гайдаржи Іван, вихованець відділення велошосе КПНЗ «КДЮСШ №4», срібний призер чемпіонату України 2013 року
255,0
45,0
 
300,0
Левченко Олексій, вихованець відділення веломаунтенбайку КПНЗ «КДЮСШ №4», срібний призер чемпіонату України 2013 року
255,0
45,0
 
300,0
Кізима Олександр, вихованець відділення бадмінтону КПНЗ «КДЮСШ №5», срібний призер чемпіонату України 2013 року
255,0
45,0
 
300,0
Себова Інна, вихованка відділення бадмінтону КПНЗ «КДЮСШ №5», срібна призерка чемпіонату України 2013 року
255,0
45,0
300,0
Іванов Костянтин, вихованець відділення бадмінтону КПНЗ «КДЮСШ №5», срібний призер чемпіонату України 2013 року
255,0
45,0
 
300,0
Махновський Сергій, вихованець відділення веслування на байдарках та каное КПНЗ «КДЮСШ №6», срібний призер чемпіонату України 2013 року
255,0
45,0
 
300,0
Добіжа Віктор, вихованець відділення веслування на байдарках та каное КПНЗ «КДЮСШ №6», срібний призер чемпіонату України 2013 року
255,0
45,0
 
300,0
Васюхно Данило, вихованець відділення веслування на байдарках та каное КПНЗ «КДЮСШ №6», срібний призер чемпіонату України 2013 року
255,0
45,0
 
300,0
Шавініна Аліна, вихованець відділення тхеквондо (ВТФ) КПНЗ «КДЮСШ №7», срібна призерка чемпіонату України 2013 року
 
255,0
45,0
 
300,0
Шимкова Анастасія, вихованка відділення скелелазіння КПНЗ «КДЮСШ №12», срібна призерка чемпіонату України 2013 року
255,0
45,0
 
300,0
Унгурян Максим, вихованець відділення скелелазіння КПНЗ «КДЮСШ №12», срібний призер чемпіонату України 2013 року
255,0
45,0
 
300,0
Шевцова Олена, вихованка відділення скелелазіння КПНЗ «КДЮСШ №12», срібна призерка чемпіонату України 2013 року
255,0
45,0
 
300,0
Єлькіна Маргарита, вихованка відділення скелелазіння КПНЗ «КДЮСШ №12», срібна призерка чемпіонату України 2013 року
255,0
45,0
 
300,0
Сударєв Олексій, вихованець відділення спортивного орієнтування КПНЗ «КДЮСШ №12», срібний призер чемпіонату України 2013 року
255,0
45,0
 
300,0
Кириченко Олексій , вихованець відділення спортивного орієнтування КПНЗ «КДЮСШ №12», срібний призер чемпіонату України 2013 року
255,0
45,0
 
300,0
ВСЬОГО
29070,0
5130,0
34200,0
 
 
 
 
 
Керуюча справами                                                               Т. Герасименко
 
 
 
 

Сторінка створена: 2013.09.16 16:20