СКЛАД історико-топонімічної комісії при виконавчому комітеті Одеської міської ради (затверджений  рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 25.06.2020 р. № 220 ) 

 
Вугельман Павло Володимирович
 
- голова комісії, заступник міського голови;
Павлова Олена Олегівна -
заступник голови комісії, член виконавчого
комітету Одеської міської ради;
 
Маркова Тетяна Юріївна -

заступник голови комісії, директор департаменту культури та туризму Одеської міської ради;

Василіна Анжела Григорівна -

секретар комісії, головний спеціаліст відділу по роботі з бібліотеками та історико-топонімічною комісією департаменту культури та туризму Одеської міської ради.

Члени комісії:

Арутюнова Інна Василівна -

краєзнавець, відповідальний секретар українського обласного товариства охорони пам’яток історії та культури (за згодою); 

Бабіч Олександр Вячеславович -

краєзнавець, лектор, екскурсовод (за згодою);

Бриндак Олег Борисович -

радник міського голови, депутат Одеської міської ради (за згодою);

Вінцковський Тарас Степанович -

історик, доктор історичних наук, викладач Одеського національного університету імені І.І. Мечникова (за згодою);

Глазирін Володимир Львович -

народний архітектор України (за згодою);

Головань Віктор Іванович
 
- історик (за згодою);
Голубовський Євген Михайлович 
 
- журналіст, краєзнавець (за згодою);
Горбатюк Анатолій Ісаакович -

письменник, журналіст, краєзнавець (за згодою);

Губар Олег Йосипович
 
-

історик-краєзнавець, Почесний громадянин міста Одеси (за згодою);

Желясков Степан Андрійович -

заступник начальника відділу використання документів, інформації та зовнішніх зв’язків Державного архіву Одеської області (за згодою);

Ігуменя Серафима (Шевчик Надія Вікторівна) -

настоятелька Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря (за згодою);  

Каракіна Олена Олександрівна -

вчений секретар Одеського літературного музею (за згодою);  

Кісловський Олексій В’ячеславович
 
-

депутат Одеської міської ради (за згодою);

Коган Петро Якович -

дизайнер, заступник голови правління  Одеської обласної організації Спілки дизайнерів України (за згодою);

Кохріхт Фелікс Давидович -

телеведучий, журналіст, редактор (за згодою);

Мотирєва Наталія Миколаївна -

голова українського обласного товариства  охорони пам’яток історії та культури   (за згодою);

Орлов Олександр Віталійович
 
-

депутат Одеської міської ради (за згодою);

Остапенко Павло Володимирович -

начальник управління з питань охорони  об’єктів культурної спадщини Одеської    міської ради;

Пойзнер Михайло Борисович -

краєзнавець, доктор технічних наук, завідувач лабораторії Чорноморндііпроект (за згодою);

Різникова Ярослава Олексіївна -

заступник директора департаменту – начальник управління національностей та релігій департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації  (за згодою);

Самарцева Ірина Павлівна -

начальник відділу житлового господарства департаменту міського господарства Одеської міської ради;

Слюсар Юрій Олександрович -

заступник директора Одеського історико- краєзнавчого музею (за згодою);

Тодощак Олена Володимирівна -

начальник управління правової експертизи юридичного департаменту Одеської міської ради;

Четаков Юрій Іванович -

головний спеціаліст відділу організаційної  роботи та кадрового забезпечення департаменту архітектури та містобудування Одеської міської ради.

 
Новини розділу Останнє оновлення:

Культура

Відбулося чергове засідання міської історико-топонімічної комісії

Історико-топонімічна комісія Одеси підтримала пропозиції про увічнення пам'яті видатних одеситів і перейменування зупинок громадського транспорту