236

З 4 по 10 березня 2019 року в місті Нові-Сад (Сербія) проходить чемпіонат Європи з греко-римської боротьби серед молоді. Україну на змаганнях представив одесит - вихованець Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 16 Владлен Козлюк.

У ваговій категорії до 97 кг Владлен переміг поляка Марцелла Касперека. У чвертьфіналі одесит поступився грузину Гіоргі Мелія, який вийшов до фіналу, а наш земляк отримав можливість поборотися за бронзу.

У першій сутичці Владлен за 45 секунд здобув чисту перемогу над греком Михайлом Іосіфідісом, після чого зустрівся в поєдинку за третє місце з азербайджанцем Аріфом Ніфтуллаєвим. Одесит двічі поклав суперника на лопатки, оскільки перший раз прийом не був зарахований. Владлен показав високу майстерність, не залишивши жодного шансу своєму супернику з Азербайджану.

За результатами змагань Владлен Козлюк став бронзовим призером чемпіонат Європи з греко-римської боротьби серед молоді.