240

В кінці березня 2019 року в Гвадалахарі (Іспанія) відбувся чемпіонат Європи з карате.

У складі збірної команди України виступили одеські спортсменки: Аніта Серьогіна (тренер - Олександр Токношкур) і Анжеліка Терлюга (тренер - Денис Морозов).

У фінальному поєдинку в командному куміте Аніта Серьогіна поступилася туркені Кобан Мерві (0: 2), яку в складному поєдинку здолала Анжеліка Терлюга з рахунком 8: 6. Вирішальний бал у командній боротьбі завоювала львів'янка Галина Мельник (4: 0). Таким чином, у фіналі команда України перемогла команду з Туреччини з рахунком 2: 1 і стала чемпіоном Європи в командному куміте.

На попередніх стадіях українки перемогли збірні Португалії, Фінляндії, Норвегії, Хорватії та Італії.

В особистому заліку Аніта Серьогіна також показала відмінний результат, перемігши в поєдинку за третє місце француженку Гвендолін Філіп і завоювавши свою шосту особисту медаль чемпіонату Європи.