166

Минулої суботи, 1 червня 2019 року, на тренувальній базі футбольного клубу «Чорноморець» в Отраді відбувся щорічний дружній турнір з футболу серед працівників комунальних підприємств Одеси. За кубок Михайла Козирєва боролися співробітники: КП «ЖКС «Порто-Франківський», КП «ЖКС «Чорноморський», КП «ЖКС «Хмельницький», КП «ЖКС «Вузівський», КП «ЖКС «Фонтанський», КП «ЖКС «Черемушки» та КП «Міські дороги». Кожне КП представляла одна команда, в кожній команді по 6 гравців. Команди-суперники визначалися за жеребкуванням.

Кубок проходить щороку на честь одного з найстаріших співробітників органів місцевого самоврядування Одеси Михайла Івановича Козирєва, який майже 40 років займався питанням житлово-комунального господарства міста.

У півфіналі зустрілися команди, які зайняли перші місця у своїх групах: за третє і четверте місця боролися «ЖКС «Хмельницький» та ЖКС «Вузівський», а за перше і друге місця в поєдинку зійшлися «ЖКС «Фонтанський» та «ЖКС «Порто-Франківський».
У фінальній сутичці з рахунком 4:3 перемогу здобули представники КП «ЖКС «Фонтанський». Співробітники КП «ЖКС «Порто-Франківський» посіли друге місце, а працівники КП «ЖКС «Хмельницький» - третє.

Перший віце-мер Одеси Анатолій Орловський привітав гравців команди КП «ЖКС «Фонтанський» з перемогою і нагородив всіх учасників грамотами та медалями.

Переможцям вручені чемпіонський кубок і медалі за I місце в турнірі. Нагороди вручав Михайло Іванович Козирєв.