279

Протягом II півріччя 2019 року отримувати щомісячні муніципальні грошові виплати буде 71 спортсмен. Відповідне розпорядження №667  підписав Одеський міський голова.

Так, 11 спортсменів - переможців і призерів Олімпійських, Паралімпійських ігор, чемпіонатів і Кубків світу та Європи, Всесвітніх і Європейських ігор отримуватимуть виплати у розмірі по 4 тис. грн. щомісяця.

14 спортсменів Олімпійського резерву України та членів збірних команд України по видах спорту отримуватимуть виплати у розмірі по 2 тис. грн. щомісяця.
Крім того, 5 тренерів-викладачів, які підготували вищевказаних спортсменів, і 41 ветеран спорту отримуватимуть по 1 тис. грн. і 600 грн. щомісяця відповідно.

Виплати стипендії проводяться з 2007 року з метою стимулювання розвитку фізичної культури і спорту в Одесі, залучення спортсменів міста та їх тренерів до участі і досягнення високих результатів на міжнародних і національних спортивних змаганнях, а також залучення ветеранів фізичної культури і спорту до активної спортивно-масової роботи.

* * * * *
Список спортсменів – переможців та призерів Олімпійських, Паралімпійських ігор, чемпіонатів, Кубків світу та Європи, Всесвітніх та європейських ігор поточного року та/або року, що передує призначенню грошової виплати

1. Борисова Ганна Сергіївна – майстер спорту України з ушу, чемпіон світу 2018 року, переможець Кубку України 2018 року, срібний та бронзовий призер чемпіонату України 2018 року, 3-разовий чемпіон та 2-разовий срібний призер чемпіонату Європи 2019 року, член збірної команди України.

2. Варламова Наталія Вадимівна – майстер спорту України з ушу, срібний призер чемпіонату світу 2018 року, срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи 2018 року, чемпіон фіналу Кубку України 2018 року, чемпіон Європи 2019 року, член збірної команди України.

3. Волошинов Анатолій Анатолійович – майстер спорту України міжнародного класу з боротьби самбо, чемпіон світу 2018 року, чемпіон Європи 2018 року, бронзовий призер чемпіонату Європи 2019 року, член збірної команди України.

4. Дорошенко Андрій Юрійович – майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової, переможець та бронзовий призер чемпіонату світу 2018 року, переможець Кубку світу 2018 року, переможець та 2-разовий срібний призер Кубку світу 2019 року, член параолімпійської збірної команди України.

5. Козлюк Владлен Сергійович – майстер спорту України міжнародного класу з боротьби греко-римської, срібний призер чемпіонату Європи 2018 року, бронзовий призер чемпіонату Європи 2019 року, член збірної команди України.

6. Мотрічко Вікторія Леонтіївна – заслужений майстер спорту України з шашок, 2-разовий срібний призер чемпіонату світу 2018 року, 2-разовий бронзовий призер чемпіонату світу 2018 року, чемпіон Європи 2018 року, срібний призер чемпіонату світу 2019 року, член збірної команди України.

7. Павленко Костянтин Олегович – майстер спорту України зі скелелазіння, срібний призер чемпіонату України 2018 року, учасник чемпіонату світу (6 місце) 2018 року, срібний призер Кубку світу 2019 року, член збірної команди України.

8. Сидоренко Анастасія Євгенівна – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, переможець та бронзовий призер чемпіонату Європи 2018 року, 3-разовий бронзовий призер чемпіонату світу 2019 року, член параолімпійської збірної команди України.

9. Стоєв Юрій Олексійович – майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової, 2-разовий переможець та срібний призер Кубку світу 2018 року, переможець чемпіонату світу 2018 року, переможець та срібний призер Кубку світу 2019 року, член параолімпійської збірної команди України.

10. Терлюга Анжеліка Володимирівна – майстер спорту України міжнародного класу з карате, чемпіон Європи 2018 року, срібний призер II Європейських ігор 2019 року, член збірної команди України.

11. Федорова Олександра Денисівна – майстер спорту України міжнародного класу зі спортивних танців, чемпіон світу 2018 року.

Список спортсменів Олімпійського резерву України та членів збірних команд України з окремих видів спорту, які мають відповідний статус на момент призначення грошової виплати:
1. Артеменко Володимир Олександрович – майстер спорту України з таїландського боксу Муей Тай, чемпіон Європи 2018 року, чемпіон України 2018 року, чемпіон України 2019 року, член збірної команди України.

2. Бачинський Філипп Денисович – чемпіон Європи 2018 року, чемпіон України 2018 року з таїландського боксу Муей Тай, чемпіон України 2019 року, член збірної команди України.

3. Брагін Вячеслав Дмитрович – майстер спорту України міжнародного класу з футболу, чемпіон Європи 2019 року, член параолімпійської збірної команди України.

4. Воропаєв Олександр Андрійович – майстер спорту України з боротьби самбо, срібний призер чемпіонату світу 2018 року, чемпіон Європи 2018 року, член збірної команди України.

5. Гордієнко Олександр Сергійович – майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо, бронзовий призер чемпіонату Європи 2018 року, учасник чемпіонату Європи (7 місце) 2018 року, член збірної команди України.

6. Данилюк Вадим Олександрович – майстер спорту України міжнародного класу з боулінгу, 2-разовий чемпіон та срібний призер чемпіонату Європи 2018 року, чемпіон України 2019 року, член параолімпійської збірної команди України.

7. Ільіна Анна Сергіївна – майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової, срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи 2018 року, чемпіон України 2018 року, член збірної команди України.

8. Литвиненко Олександр Миколайович – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіон Європи 2018 року, чемпіон України 2019 року, член параолімпійської збірної команди України.

9. Міцкевич Вероніка Сергіївна – майстер спорту України з боротьби самбо, срібний призер чемпіонату Європи 2019 року, член збірної команди України.

10. Пономарь Олександр Сергійович – 2-разовий чемпіон та 2-разовий срібний призер чемпіонату Європи з тенісу 2018 року, член збірної команди України.

11. Савченко Артем Русланович – майстер спорту України зі стрибків на батуті, бронзовий призер чемпіонату Європи 2018 року, срібний призер чемпіонату України 2018 року, член збірної команди України.

12. Сенько Дмитро Володимирович – майстер спорту України міжнародного класу з футболу, чемпіон Європи 2019 року, член параолімпійської збірної команди України.

13. Трішин Костянтин Олексійович – заслужений майстер спорту України з таїландського боксу Муей Тай, чемпіон України 2019 року, член збірної команди України.

14. Щербаков Дмитро Сергійович – майстер спорту України міжнародного класу з боулінгу, чемпіон Європи 2018 року, чемпіон України 2019 року, член параолімпійської збірної команди України.

Список тренерів, які підготували спортсменів-переможців та призерів Олімпійських, Параолімпійських ігор, чемпіонатів та Кубків світу та Європи, Всесвітніх та Європейських ігор поточного року та/або року, що передує призначенню грошової виплати

1. Борисов Леонід Вікторович – тренер-викладач з ушу, підготував чемпіона світу 2018 року, переможця Кубку України 2018 року, срібного та бронзового призера чемпіонату України 2018 року, 3-разового чемпіона та 2-разового срібного призера чемпіонату Європи 2019 року Борисову Г.С., срібного призера чемпіонату світу 2018 року, срібного та бронзового призера чемпіонату Європи 2018 року, чемпіона фіналу Кубку України 2018 року, чемпіона Європи 2019 року Варламову Н.В.

2. Виноградова Ірина Ігорівна – заслужений тренер України зі стрільби кульової, підготувала переможця та бронзового призера чемпіонату світу 2018 року, переможця Кубку світу 2018 року, переможця та 2-разового срібного призера Кубку світу 2019 року Дорошенка А.Ю., срібного та бронзового призера чемпіонату Європи 2018 року, чемпіона України 2018 року Ільіну А.С., 2-разового переможця та срібного призера Кубку світу 2018 року, переможця чемпіонату світу 2018 року, переможця та срібного призера Кубку світу 2019 року Стоєва Ю.О.

3. Пішенін Володимир Вікторович – заслужений тренер України з таїландського боксу Муей Тай, підготував чемпіона Європи 2018 року, чемпіона України 2018 року, чемпіона України 2019 року Артеменка В.О.

4. Подставкін Георгій Вікторович – заслужений тренер України з шашок, підготував 2-разового срібного призера чемпіонату світу 2018 року, 2-разового бронзового призера чемпіонату світу 2018 року, чемпіона Європи 2018 року, срібного призера чемпіонату світу 2019 року Мотрічко В.Л.

5. Силютін Віктор Павлович – заслужений тренер України зі стрибків на батуті, підготував бронзового призера чемпіонату Європи 2018 року, срібного призера чемпіонату України 2018 року Савченка А.Р.

Список ветеранів спорту – ветеранів-переможців та призерів Олімпійських, Параолімпійських ігор, чемпіонатів, Кубків світу та Європи, Всесвітніх та Європейських ігор, їх тренерів та ветеранів спорту, які зробили значний внесок у розвиток спортивно-масової та оздоровчої роботи з населенням м. Одеси

1. Авілов Микола Вікторович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР з легкої атлетики, чемпіон ХХ Олімпійських ігор, бронзовий призер ХХІ Олімпійських ігор.

2. Авілова Валентина Василівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з легкої атлетики, бронзовий призер XIX Олімпійських ігор.

3. Арнаутов Віктор Дмитрович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР з вільної боротьби, заслужений тренер України, багаторазовий чемпіон світу серед ветеранів, підготував чемпіона світу серед осіб з інвалідністю Кіладзе Д., чемпіона світу, Європи, Дефлімпійських ігор Мінченка С.

4. Барабаш Микола Мартинович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР зі стрільби з лука та бадмінтону, заслужений тренер України, ініціатор створення 8 спортивних клубів та 11 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, віце-президент Федерації бадмінтону України, член Національного Олімпійського комітету України.

5. Білоног Юрій Григорович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, бронзовий призер чемпіонату світу, чемпіон Європи.

6. Борейко Віктор Іванович – ветеран спорту, заслужений тренер України з велосипедного спорту, підготував 7 учасників Олімпійських ігор.

7. Браславський Ігор Олександрович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з легкої атлетики, срібний призер чемпіонату СРСР (1986, 1987 рр.), переможець Кубку СРСР (1987,1988 рр.), рекордсмен України (1987 р.).

8. Бурдейна Наталія Андріївна – ветеран спорту, заслужений майстер спорту України зі стрільби з лука, срібний призер XXVII Олімпійських ігор.

9. Веснянко Павло Михайлович – ветеран спорту, заслужений тренер України з волейболу, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, підготував чемпіонів Всесвітніх ігор глухих.

10. Ганецька Тетяна Сергіївна – майстер спорту СРСР із парашутного спорту, чемпіон спартакіади народів України (1967 р.), чемпіон спартакіади народів СРСР (1967 р.), виконала два світових рекорди зі стратосфери.

11. Горбенко Мстислав Мстиславович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з альпінізму, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, підготував 10 майстрів спорту міжнародного класу, майстрів спорту СРСР та України.

12. Гребенкін Валерій Віталійович – ветеран спорту, майстер спорту України міжнародного класу з шашок, міжнародний гросмейстер, чемпіон світу.

13. Гусельнікова Ольга Ігорівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з волейболу, срібний призер ХVІ Олімпійських ігор.

14. Железняк Яків Ілліч – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР зі стрільби кульової, чемпіон ХХ Олімпійських ігор.

15. Зубков Віктор Захарович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР із футболу, нагороджений почесною відзнакою Одеського міського голови «За заслуги перед містом», бронзовий призер чемпіонату СРСР (1974 р.).

16. Ігнатюк Мирослав Віталійович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР та України зі стрільби кульової, неодноразовий чемпіон світу та Європи.

17. Кацман Володимир Якович – ветеран спорту, заслужений тренер СРСР із легкої атлетики, підготував чемпіона ХХ Олімпійських ігор Авілова М.В.

18. Кисельова Алла Володимирівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з плавання, бронзова призерка ХХІІ Олімпійських ігор, бронзова призерка чемпіонату Європи, багаторазова чемпіонка СРСР.

19. Кіслякова Олена Михайлівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з волейболу, переможець Кубку володарів Кубків європейських країн.

20. Кобрісєв Анатолій Іванович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР з веслування на байдарках, 2-разовий чемпіон світу.

21. Колодєєв Микола Іванович – ветеран спорту, заслужений тренер України з легкої атлетики, підготував срібного призера чемпіонатів світу, переможця Кубка Європи Юрченко А.В.

22. Костилев Павло Ігорович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з кульової стрільби, багаторазовий чемпіон України, чемпіон СРСР.

23. Кретов Георгій Михайлович – ветеран спорту, почесний член Федерації боксу України, неодноразовий призер чемпіонатів СРСР з боксу, екс-суддя республіканської та всесоюзної категорії, тренер чемпіона СРСР Бредихіна О., автор 7-х книг про історію одеського боксу.

24. Лупаленко Юрій Георгійович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з велосипедного спорту, чемпіон Європи, рекордсмен світу.

25. Михальчук Віктор Ілліч – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР, заслужений тренер України із волейболу, чемпіон ХІХ Олімпійських ігор.

26. Міненко Тамара Олексіївна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР з гандболу, неодноразова чемпіонка СРСР.

27. Мішак Валентина Григорівна – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР із волейболу, срібний призер ХVІII Олімпійських ігор.

28. Міщенко Наталія Іванівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з волейболу, переможець Кубку володарів Кубків європейських країн.

29. Петренко Сергій Володимирович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР із веслування на каное, 2-разовий чемпіон ХХІ Олімпійських ігор.

30. Поволоцький Юрій Анатолійович – ветеран спорту, заслужений працівник фізичної культури та спорту України.

31. Поляков Віктор Павлович – ветеран спорту, заслужений тренер СРСР із веслування на каное, підготував 2-разового чемпіона ХХІ Олімпійських ігор Петренка С.В.

32. Пудзирей Вадим Георгійович – ветеран спорту, майстер спорту з баскетболу, бронзовий призер Кубку СРСР, 4-разовий чемпіон України, 2-разовий переможець Кубку України, учасник чемпіонатів світу та Європи.

33. Разорьонов Ігор Анатолійович – ветеран спорту, заслужений майстер спорту України з важкої атлетики, срібний призер XXVII Олімпійських ігор.

34. Райніков Сергій Іванович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу зі стрільби кульової, чемпіон світу та багаторазовий чемпіон Європи.

35. Робулець Борис Михайлович – ветеран спорту, заслужений тренер СРСР та України з легкої атлетики, підготував чемпіона XXIV Олімпійських ігор Авдєєнка Г.В.

36. Романова Ніна Олександрівна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР із волейболу, переможець Кубка європейських чемпіонів.

37. Смугільов Олег Анатолійович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу з волейболу, чемпіон світу та Європи, переможець Кубку володарів Кубків.

38. Снімщикова Галина Георгіївна – ветеран спорту, майстер спорту СРСР із волейболу, переможець Кубка європейських чемпіонів.

39. Соколовська Олена Рабигівна – ветеран спорту, заслужений майстер спорту СРСР із волейболу, чемпіон ХХІІ Олімпійських ігор.

40. Юхневич Вікентій Федорович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з вільної боротьби, підготував чемпіона Європи та СРСР Тібілова Р.С., 32 майстрів спорту міжнародного класу, майстрів спорту СРСР та України.

41. Яблуновський Анатолій Володимирович – ветеран спорту, майстер спорту СРСР міжнародного класу, заслужений тренер України з велосипедного спорту, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, срібний та бронзовий призер чемпіонатів світу.