205

14 і 15 вересня 2019 року в Одесі пройшли традиційні масштабні святкування Дня фізичної культури і спорту України.

Головною локацією фестивалю спорту традиційно став Приморський бульвар і площа біля Дюка.

У святковому заході взяли участь відомі спортсмени Одеси, їхні тренери, батьки, представники комунальних спортивних шкіл Одеси, численних спортивних товариств і організацій.

На сцені біля Потьомкінських сходів перед гостями спортивного свята виступили творчі колективи міста. Жителі і гості Одеси взяли участь у майстер-класах з «Zumba» і спортивних танців.

Крім цього, юні вихованці одеських дитячо-юнацьких спортивних шкіл організували два флешмоби, зокрема: вибудували живий олімпійський символ (п'ять кілець), а також пройшли з розгорнутим 28 метровим прапором Потьомкінськими сходами.

Головною подією в рамках фестивалю спорту став легкоатлетичний шоу-забіг «Вгору Потьомкінськими сходами». У забігу змагалися понад 1000 осіб у різних вікових категоріях.

За результатами забігів переможцями і призерами стали:

10-11 років
хлопчики
- Дмитро Чернецький - 1 місце;
- Андрій Новіков - 2 місце;
- Назар Поляруш - 3 місце;
дівчата
- Маргарита Воротнік - 1 місце;
- Ольга Бєльченко - 2 місце;
- Ганна Кікоть - 3 місце.

12-13 років:
хлопчики
- Ілля Медісон - 1 місце;
- Дмитро Дець - 2 місце;
- Вадим Васільного - 3 місце;
дівчата
- Аріна Ропан - 1 місце;
- Софія Сапцарел - 2 місце;
- Тая Ганзюк - 3 місце.

14-15 років:
хлопчики
- Артем Зарубін - 1 місце;
- Денис Кільман - 2 місце;
- Олексій Карадяур - 3 місце;
дівчата
- Даша Баликіна - 1 місце;
- Христина Смирнова - 2 місце;
- Марина Язикова - 3 місце.

16-17 років:
юнаки
- Андрій Пашковський - 1 місце;
- Натан Чачко - 2 місце;
- Віталій Пацалюк - 3 місце;
дівчата
- Наталя Веріна - 1 місце;
- Дарина Самчук - 2 місце;
- Ольга Штицко - 3 місце

18-23 років:
юнаки
- Леонід Раєц - 1 місце;
- Богдан Дорощук - 2 місце;
- Олександр Сбітнєв - 3 місце;
дівчата
- Христина Кіняйкіна - 1 місце;
- Розалін Граждан - 2 місце;
- Катерина Мушак - 3 місце.

24- 35 років:
чоловіки
- Максим Сушко - 1 місце;
- Олексій Волошин - 2 місце;
- Труджілло Фінбар - 3 місце;
жінки
- Вікторія Бондаренко - 1 місце;
- Олександра Ченшова - 2 місце;
- Наталя Савюк - 3 місце.

36-49 років:
чоловіки
- Сергій Бородін - 1 місце;
- Денис Заволокін - 2 місце;
- Андрій Канубріков - 3 місце;
жінки
- Наталя Забродська - 1 місце;
- Ірина Граждан - 2 місце;
- Лілія Кікоть - 3 місце.

50 і старше:
чоловіки
- Роберт Папінян - 1 місце;
- Владислав Левдіков - 2 місце;
- Владислав Кириленков - 3 місце;
жінки
- Оксана Комисова - 1 місце.

Переможці і призери отримали медалі та пам'ятні нагороди.

 
Фоторепортаж Останнє оновлення:
  • image description
  • image description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
Фоторепортаж