391

22 грудня 2019 року в Дитячій музичній школі № 7 м.Одеси відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Синя птаха».

У фестивалі взяли участь понад 100 юних артистів шкіл естетичного виховання, музичних шкіл, коледжів та вишів: Южного, Болграда, Тарутино, Торецька, Камінь-Каширського, Миколаєва, Кривого Рогу, Ковеля, Тирасполя, Рибниці та інших міст.

Професійне журі, до якого увійшли провідні музичні діячі України, композитори, професорсько-викладацький склад творчих вишів, викладачі початкових закладів, визначило переможців у номінаціях: фортепіано, народні та духові інструменти, струнно-смичкові інструменти, академічний вокал і ансамблі.

Всі учасники отримали грамоти, дипломанти - медалі та дипломи. Також були нагороджені педагоги-наставники і концертмейстери.

Переможці фестивалю-конкурсу показали свою майстерність на гала-концерті.

* * * * *

Лауреати перших премій Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Синя птаха»

Номінація «фортепіано»:
Бойко Костянтин (викл. – Саравйова Т.С., ДМШ 13, м. Одеса);
Гуляєва Єва (викл. – Алесковська М.Л., ДМШ 7, м. Одеса);
Семіохіна Вікторія (викл. – Федотова Ю.Р., ДШХМ ім. С.К.Крижановського, м. Одеса);
Токарчук Софія, Крупнік Василіса (викл. – Бойко О.П., ДМШ 4, м. Одеса);
Корель Анна (вилк. – Пашковська Д.Г., ОКМ ім.. К.Ф.Данькевича, м. Одеса);
Алексєєва Марія (викл. – Громова Р.М., Інститут мистецтв ім. А.Г.Рубінштейна, м. Тирасполь, Придністров`я). 

Номінація «духові інструменти»:
Попа Віталіна (викл. – Кірілова Т.В., концертмейстер – Ричагова Т.Ю., ДМШ ім. Г. Мургу, м. Дубоссари, Придністров`я);
Маміч Надія (викл. – Недельченко Є.О., концертмейстер – Помазанська К.С., ДМШ 5, Кривий Ріг);
Федчик Веніамін (викл. – Шумік О.В., концертмейстер – Йовчик Л.Ю., ДШМ, м. Камінь-Каширський);
Шевченко Ксенія (викл. – Чумертова Г.М., концертмейстер – Петренко Г.Л., ОКМ ім.. К.Ф.Данькевича, м. Одеса)

Номінація «народні інструменти»:
Лі Сергій (викл. – Кір`ян А.А., ДМШ, смт. Каланчак, Херсонська обл..)

Номінація «струнно-смичкові інструменти»:
Микитчук Аделіна (викл. – Прокопенко О.М., концертмейстер – Стебловська А.О., ДМШ 7, м. Одеса);
«Fireflies» (керівники – Гончаренко К.С., Прокопенко О.М., концертмейстери – Воюцька Є.М., Бистрицька Д.М., ДМШ 5, м. Одеса);
Нєнова Олександра (викл. – Григор`єва О.М., концертмейстер – Стебловська А.О., ДМШ 7, м. Одеса);
Синицький Максим (викл. – Ловягіна М.Е., концертмейстер – Назаренко Г.В., ОССМШІ ім. проф. П.С.Столярського, м. Одеса).

Номінація «академічний вокал»:
Рибачук Аврора, Семіохіна Вікторія (викл. – Фабрикова М.В., концертмейстер – Федотова Ю.Р., ДШХМ ім.. С.К.Крижановського, м. Одеса);
Чуківський Вячеслав (викл. – Сосницька І.В., концертмейстер – Легкодухова Л.В., ДМШ 5, м. Одеса);
Шиндін Микита (викл. – Сосницька І.В., концертмейстер – Легкодухова Л.В., ДМШ 5, м. Одеса);
Гріщенко Анна (викл. – Фабрикова М.В., концертмейстер – Бондаренко О.М., ДШХМ ім.. С.К.Крижановського, м. Одеса);
Нєнова Маргарита (викл. – Стебловська А.О., концертмейстер – Баранова Л.В., ДМШ 7, м. Одеса)

Номінація «вокальні ансамблі»:
«Промінь» (кер. – Савенко Н.В., концертмейстер – Яковлева І.О., ДМШ 7, м. Одеса).

Гран-Прі фестивалю отримали:
Сергєєва В., Маміч Н., Паньков Я., Сирота А. (викл. – Недельченко Є.О., концертмейстер – Недельченко Є.О., ДМШ 5, Кривий Ріг);
Літовченко В`ячеслав (викл. – Тітова О.В., ДМШ № 1, м. Одеса).

Фоторепортаж Останнє оновлення:
  • image description
  • image description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
Фоторепортаж