773

23-24 серпня 2020 року в Одесі, на базі спортивного комплексу «Академія спорту», відбулися матчі Кубка України з олімпійського виду регбі - регбі-7 - серед чоловічих та жіночих команд.

У змаганнях серед чоловічих команд Одесу представив регбійний клуб «Кредо-1963».

Під час матчів одесити продемонстрували високий рівень майстерності і зайняли почесне третє місце, пропустивши вперед команду регбійного клубу «Evolution 7's» і переможців турніру - харківську команду «Олімп».

Гарну підготовку на турнірі Кубка України з регбі-7 серед жіночих команд показала також команда «Збірна Одеси». На шляху до фінальної гри одеситки перемогли суперниць з команд: «Левиці» (Львів), «Прикарпатські вовчиці - ДЮСШ №2» (Івано-Франківськ), «ХТЗ Олімп» (Харків). У фінальній сутичці збірна Одеси поступилася київській команді «Авіатор» з рахунком 7:14, зайнявши в результаті почесне друге місце.