680

З 18 по 20 вересня 2020 року в Одесі відбулися два турніри з тхеквондо (ВТФ) - «Південна Пальміра» і «Кубок Чорного моря».

Турніри проводилися серед спортсменів чотирьох вікових категорій: молодші юнаки, юнаки, кадети та юніори.
У змаганнях взяли участь понад 150 бійців з 12 областей України.

Одесу на змаганнях представили вихованці відділення тхеквондо ВТФ комплексних дитячо-юнацьких спортивних шкіл №7 та №17. Одеські спортсмени успішно виступили на турнірах, посівши призові місця.

Так, вихованці КДЮСШ №7 стали призерами турнірів:

«Південна Пальміра»:
- Вирич Владислав - 2 місце (до 65 кг, кадети);
- Висока Валерія - 2 місце (до 52 кг, юніори);
- Ганжа Владислав - 3 місце (до 49 кг, кадети);
- Рувинська Олександра - 3 місце (до 41 кг, кадети);
- Петриченко Аліса - 3 місце (до 51 кг, кадети);
- Сас Микита - 3 місце (до +65 кг, кадети).

«Чорне море»:
- Лукащек Паша - 1 місце (до 41 кг, мол. юнаки);
- Кузьминський Тимофій - 1 місце (до 27 кг, юнаки);
- Абдулжанов Арсеній - 1 місце (до 36 кг, юнаки);
- Стоянов Іван - 1 місце (до 44 кг, юнаки);
- Загуль Салім - 2 місце (до 26 кг, мол. юнаки);
- Пінчук Олександр - 2 місце (до 30 кг, мол. юнаки);
- Шевченко Артем - 2 місце (+57 кг, юнаки);
- Огородник Марк - 2 місце (до 37 кг, мол. юнаки);
- Гаяц Роман - 3 місце (до 24 кг, юнаки);
- Вельможко Артем - 3 місце (до 30 кг, юнаки);
- Марченко Ділан - 3 місце (до 36 кг, юнаки);
- Ткач Олександр - 3 місце (до 44 кг, юнаки);
- Сакур Олександр - 3 місце (до 44 кг, юнаки);
- Артиков Владислав - 3 місце (до 48 кг, юнаки);
- Пожар Євген - 3 місце (до 52 кг, юнаки);
- Яремчук Ірина - 3 місце (до 44 кг, юнаки);
- Яріцин Ростислав - 3 місце (до 30 кг, юнаки).

Підготували спортсменів до змагань тренери-викладачі Дубиняк Ігор, Євсєєв Андрій та Євсєєв Михайло.

Вихованці КДЮСШ №17 вибороли на турнірах наступні призові місця:
«Південна Пальміра»:
- Лукашук Єгор - 1 місце (до 53 кг, кадети);
- Казновський Володимир - 1 місце (до 33 кг, кадети);
- Козирєв Дмитро - 2 місце (до 49 кг, кадети);
- Сугак Микита - 2 місце (до 37 кг, кадети);
- Нестеров Гліб - 1 місце (до 28 кг, кадети);
- Стрілецький Станіслав - 3 місце (до 41 кг, кадети);
- Кошелева Софія - 3 місце (до 47 кг, кадети);
- Шварц Ольга - 3 місце (до 44 кг, кадети).

«Чорне море»:
- Волосенко Злата - 1 місце (до 33 кг, юнаки);
- Мелешко Костянтин - 1 місце (до 48 кг, юнаки);
- Моднов Данило - 2 місце (до 36 кг, юнаки);
- Лукашук Матвій - 2 місце (до 32 кг, мол. юнаки);
- Токовий Ігор - 3 місце (до 24 кг, мол. юнаки);
- Волосенко Анастасія - 2 місце (до 33 кг, юнаки);
- Щепінський Григорій - 2 місце (до 32 кг, юнаки);
- Проценко Уляна - 3 місце (до 36 кг, юнаки);
- Ушкалов Микита - 3 місце (до 55 кг, юніори);
- Калюжний Андрій - 3 місце (до 63 кг, юніори).

Підготували спортсменів до змагань тренери-викладачі Подолян Юлія і Нестеров Сергій.

Учасникам турніру, які посіли призові місця, вручили медалі та грамоти. 

Фоторепортаж Останнє оновлення:
  • image description
  • image description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
Фоторепортаж