665

У 2020 році за запитом громадськості в рамках міської програми підтримки інформаційної сфери м. Одеси для жителів міста розпочала роботу Школа громадського бюджету.

Слухачами Школи стали потенційні автори проєктів громадського бюджету Одеси. Навчання проходило в режимі онлайн-конференцій.

Спікерами Школи виступили експерти Фонду Східна Європа (програми EGAP), представники профільних департаментів Одеської міськради і автори-переможці громадського бюджету Одеси минулих років.
Протягом 2-х місяців шляхом інтерактивного навчання, діалогу з експертами-спікерами та авторами вже реалізованих проєктів близько 100 учасників Школи отримали знання з історії інструменту «Бюджет участі» і його розвитку в Україні, а також опанували навички проєктного менеджменту.

15 жовтня 2020 року, на першому засіданні комісії з питань громадського бюджету Одеси, найбільш активним учасникам занять Школи вручені сертифікати.

Слухачів Школи привітала заступниця міського голови-директорка департаменту фінансів Одеської міської ради Світлана Бедрега.

Регіональний координатор програми EGAP в Одеській області Іван Копиченко подякував слухачам Школи за активну участь і інтерес до процесів громадського бюджету. Крім того, Іван Копиченко зазначив, що навчання в Школі дало не тільки нові корисні знання, а й можливість формування команд, які можуть приєднуватися до процесів управління містом, а також створюватимуть корисні проєкти на благо Одеси і одеситів. 

Проєкт «Школа громадського бюджету» в Одесі реалізований згідно з Меморандумом про співпрацю Одеської міської ради та Програми EGAP, яка впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.

Сертифікати вручені:  

Учасники

1.

Бондарчук Дарія Олександрівна

2.

Галенко Мар’я Андріївна

3.

Гризова Катерина Олександрівна

4.

Демянчик Вікторія Олександрівна

5.

Денісенко Олена Анатоліївна

6.

Іванов Віктор Олександрович

7.

Івченко Дмитро Олександрович

8.

Івченко Любов Іванівна

9.

Ісаченко Ніна Володимирівна

10.

Камнєва Іванна Михайлівна

11.

Клименко Ольга Георгіївна

12.

Клюєв Георгій Олександрович

13. 

Ковальова Олена Володимирівна

14.

Коляда Тетяна Анатоліївна

15.

Кравченко Денис Олександрович

16.

Максименко Марія Ігорівна

17.

Матюк Тетяна Володимирівна

18.

Мелентьєва Катерина Миколаївна

19.

Музиченко Ганна В’ячеславівна

20.

Новикова Валентина Сергіївна

21.

Павлова Ірина Всеволодівна

22.

Полуяктова Ольга Володимирівна

23.

Репінська-Чуркіна Каріна Олександрівна

24.

Сервецька Марія Павлівна

25.

Соколовська Олена Григоріївна

26.

Соколюк Катерина Юріївна

27.

Столярчук Вікторія Валентинівна

28.

Сугаченко Тетяна Сергіївна

29.

Федоров Артем Валерійович

30.

Філатова Олена Борисівна

31.

Царичанська Катерина Валеріївна

32.

Шалений Володимир Анатолійович

33.

Швець Сергій Гаврилович

34.

Швець Марина Вiкторiвна

35.

Юркін Дмитро Олексійович

36.

Янчук Людмила Василівна 

 

Фоторепортаж Останнє оновлення:
  • image description
  • image description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
Фоторепортаж